Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
3 nap alatt elfogytak amúgy, még szerencse hogy van emberem a csapatnál😛

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
nagyon jó lenne kimenni a Kiel ellenire, de basszus, kurvára nincs már jegy. még a Honvédségnél se, pedig szokott 😀
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Divat, az volt a gond hogy a sajtó és az akkori szövetség Sinkával az élet tálalta undorítóan a dolgot. Ok h Laci is hibás mert ki kellett volna állnia a nyilvánosság elé és tisztázni a dolgot h ő nem spanyol válogatott akar lenni, hanem a magyart mondta le amíg a szövetségben nem lesznek változások. Mocsait meg a játékosai utálták a legjobban.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
csak nekem rossz olvasni, h most mennyire odavannak nagylaci "magyarságáért", és elkezdték Mocsait szapulni?? én elismerem h világklasszis, talán még ezt az egész magyar-spanyol-válogatott dolgot is elfogadnám neki, HA nem így tálalta volna Ladislao!!! lassan veszprémbe se fogják érteni a hajrá magyarokat(), időkérés után élmény hallani a csapatkiáltást... 😊

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Meg kell említenünk hogy kapusteljesítmény nélkül nyertünk!LanceVance
azért amikor kellett fogta a 7-est(meg előtt ziccert is), de tény h nem volt élete meccse 😊

|
több mint 11 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
Meg kell említenünk hogy kapusteljesítmény nélkül nyertünk!

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nagyon jó meccs volt, és értékes győzelem. Azonban meg kell említenünk hogy epic mákunk volt Hombrados kiesésével pl. De ezen kívül grat a srácoknak 😊Hanni
megh a végén nem fújták le Sulic visszarántását

|
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nagyon jó meccs volt, és értékes győzelem. Azonban meg kell említenünk hogy epic mákunk volt Hombrados kiesésével pl. De ezen kívül grat a srácoknak 😊
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
eddig nagyon ül a játékunk, de sajnos a Madridé is. tipikusan olyan meccs, ami az utolsó percben is egál lesz még.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azért a volgográdnál, komoly gondok vannak...de ettől függetlenül nagyon jók voltak a csajok! alig várom hazai BL meccseket! 😛 😊

|
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 325 — "Grammar maci"
A Fradis lányok hogy aláztak te jó ég! Megnéztem az első félidőt, brutális volt a 2 csapat közti különbség. Ahhoz képest hogy előzetesen egy kicsivel még a hazai csapat volt az esélyes...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
A bírók főleg stílusukban voltak bunkók, tévedések voltak ide-oda, bár a végén tényleg tolták a svájciakat, de Egri rápakolt erre azzal, hogy minden fújáson totál kiakadt, a kettős hátránynál a második pl. tökre jogos volt, ő meg teljesen felháborodott. Ami különösen gáz volt, az a végén a belülvédekezésre adott szabaddobás, ami totál érthetetlen.

Amúgy jó kis csapat ez a Szeged, de nagy bunyó lesz ezért a továbbjutásért, ahol most nem állnak tökéletesen (a Minszk pontot szerzett, az egy gólos különbség meg nem a legtöbb).

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hihiiii!
Ez mekkora meccs volt. 😊

Jaj, szegény francia buzik most mennyire szomorúak lehetnek. 😂

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
azért ez a Karabatic-bunda ügy elég kemény....Divat
És buta, nekem ez az első ami eszembe jutott róla. Hogy intézhették ennyire amatőr módon, ezt nem tudom elhinni.Schleck
Olyanról is szóltak a hírek, hogy a feleség buktatta le a dolgot?
Már mindenhová begyűrűzik a fogadási maffia. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
azért ez a Karabatic-bunda ügy elég kemény....Divat
És buta, nekem ez az első ami eszembe jutott róla. Hogy intézhették ennyire amatőr módon, ezt nem tudom elhinni.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azért ez a Karabatic-bunda ügy elég kemény....

|
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
40-26 idegenbe szlovákok ellen, és minden mezőnyjátékos gólt dobott!!! irány BL-főtábla!!! SZÉP VOLT CSAJOK!!!

itt pedig egy kis ladislao, úgyis olyan régvolt már... 😊
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/kezilabda-nagy-laszlo-elgondolkozott-a-spanyol-ajanlaton-2175233

|
több mint 11 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Most látom, hogy Siti Eszti újra játszik. Kíváncsi vagyok, milyen szintre tudja felhozni magát.

több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
 www.nemzetisport.hu/kezilabda/fuzioval-menekul-meg-az-ag-kobenhavn-2166399
Erről akkor lecsúsztak, piszok erős lesz ez a PSG is...


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Az AG Kobenhavn csapat tulaja csődöt jelentett, minden játékos szabadon igazolható.
A veszprém állítólag komoly lépéseket tesz Mikkel Hansen megszerzéséért... 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Elég gyenge csoportok vannak, most kaptunk egy fix és egy valószínű bukást, a két afrikaival is meg kell majd szenvedni a továbbjutást. De a továbbjutás után már egyenesben lehetünk.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Algéria-Egyiptom-Ausztrália, eddig jól hangzik csak a vége is legyen jó. 😊

szerk: A horvátokkal viszont nem jártunk jól.
szerk2: Végül Spanyol-Horvát-Magyar-Algír-Egyiptomi-Ausztrál csoport lett, ez simán jó, és a második körben sem kaphatunk verhetetlen csapatokat.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
a 3 balkezes felállást adom, azt már régóta stróbálgatjuk. én körtével kapcs arra gondoltam, hogy h ha iváncsik megint szar lesz, akkor legyen valaki helyette. nem cserére 😊
perezt meg nem eröltetném védekezésben 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Szélsőcsere nem lesz támadás-védekezés között, Iváncsiknak meg nem az állóképessége a gond, szóval nem hiszem, hgy Vadkerti sokat lenne a pályán. Szöllősi 5-10 perce meccsenként viszont sokat jelentene.

Zubai pihentetése meg gondolom úgy lesz megoldva, hogy a, három balkezessel játszunk és Mocsai Jr. irányít és védekezik is; b, Perez játszik elöl és hátul is, védekezésben meg két csere lesz, a szokásos irányító-Timuzsin mellett Zubai-Ilyés váltás is lesz. Persze ez nem sokszor, de időnként muszáj ilyeneket meghúzni.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Érdekes a keret az olimpiára, én tuti csak három szélsővel mentem volna, utólag úgyis lehet a sérült helyére mást hozni. Vaskerti helyett Szöllősi, hogy beállóban legyen elöl alternatívája Zubainak. De amúgy jó kis csapat ez.Rajna
csak az a baj, hogy iváncsik gery idén valahol a kurva fos és a nagyon kurva fos közötti formaátlagot hozta... körte meg legalább tud védekezni, így kellett oda az alternatíva. viszont szabi meg egyedül nem fogja bírni az egész olimpiát, mert sztem 2est is védekeznie kell majd, mivel ugye csaszi/lékai védekezésben egyből csere ( gondolom suchra ) , két csere meg sok volna.... mondjuk mocsai is nyílván tisztában van ezzel, remélem jól sakkozott... az viszont tény, h ennél erősebb keret nem nagyon van jelenleg. iváncsik tomikát meg én is beáldoztam volna, védekezésben hasznavehetetlen sajna.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...