Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
"Ez a plusz 4 sem rossz. De lehetett volna plusz 6 is. De lehet még plusz 5 is. A plusz 5 sem lenne rossz."

HöhStez
Nincs az az előny amit el ne tudnánk baszni egy visszavágón. Ez egy örök magyar igazság.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"Ez a plusz 4 sem rossz. De lehetett volna plusz 6 is. De lehet még plusz 5 is. A plusz 5 sem lenne rossz."

Höh

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
A Digi Sport egyébként nem tudom miért közellenség. Persze sokmindent megkapnak, és nem országos csatorna, nem akkora a lefedettsége mint egy Sport TV-nek, de legalább minőségi közvetítéseket csinálnak. Én az Eurosportra haragszok a Bundásliga miatt. Sajnos nálunk meg Euro 2 nincs. De legalább van stream mindenhez.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
tényleg: az NFL meddig a Sport Tv-é? hány évig biztos a közvetítés? lassan lejár a szerződés nem?Geyza
Szerintem tavaly újították meg, de nem 100 %
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom így hirtelen.
De mivel Kovács Sanyiék jelen vannak a fórumon, így meg tudod kérdezni a megfelelő topikban.
No off vége. 😊

több mint 11 éve
Geyza 109 — Colts fan
tényleg: az NFL meddig a Sport Tv-é? hány évig biztos a közvetítés? lassan lejár a szerződés nem?

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
képzeld majd az olimpiát, ahol ezer kommentátor kell egyidőben.... 😀Geyza
Azért azt eddig is meg tudták oldani emlékeim szerint, hogy még így a kevésbé szarok menjenek legalább.
De hát ez most nevetséges, csak hát ugye most azért azt tudni kell, hogy nagy az ellenségeskedés mindenhol, ugyanis szinte minden sportra most adták be a pályázatokat, illetve manapság döntik el a közvetítési jogokat, hogy kik kapják. Szóval emiatt például gondolom szóba sem kerül sehol sem, hogy esetleg elhívják a Sportosokat segítségül.Stez
kissé elszakadtam ebben a témában, én még ott tartok, hogy a digi sport (remélem jól írom) halászik el minden szerződést, irreális árakat ajánlva. nem ő a főellenség? mára változott a helyzet?Geyza
Most az M1 és a SportTV nincs valami jóban az utóbbi időkben.
És most járt le a legtöbb sportág/bajnokság közvetítési joga, aztán beadhatják a TV-k, ki melyikre mennyit perkálna, melyiket közvetítené, stb, aztán hamarosan eldöntik a nagykutyák, hogy ezúttal ki melyik jogokat kapja meg. Gondolom a Digi megint megkapja a legtöbb dolgot, mivel sok a pénz és mindig perkálnak is rendesen, de még én sem hallottam arról, hogy kihirdették-e már a mostani pályázatok győzteseit, illetve ha igen, ki mit nyert.

több mint 11 éve
Geyza 109 — Colts fan
apám, Mikler védése... :cool:

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 11 éve
Geyza 109 — Colts fan
Engem nem zavar, hogy a fószeren hallani, hogy igenis komolyan szurkol. Mi magyarok játszunk, hát hadd örüljön, azért ez kurva fontos meccs is. Ez még oké. Na Léderer, nekem az nem oké már. Meg ugye a másik véglet, amit Deák-Horváth vagy az M1-es csóka tol. De az M1-esen kb. azt hallom, hogy beültették ide, emrt nem volt senki sem szabad, de még életében nem közvetített.Stez
képzeld majd az olimpiát, ahol ezer kommentátor kell egyidőben.... 😀Geyza
Azért azt eddig is meg tudták oldani emlékeim szerint, hogy még így a kevésbé szarok menjenek legalább.
De hát ez most nevetséges, csak hát ugye most azért azt tudni kell, hogy nagy az ellenségeskedés mindenhol, ugyanis szinte minden sportra most adták be a pályázatokat, illetve manapság döntik el a közvetítési jogokat, hogy kik kapják. Szóval emiatt például gondolom szóba sem kerül sehol sem, hogy esetleg elhívják a Sportosokat segítségül.Stez
kissé elszakadtam ebben a témában, én még ott tartok, hogy a digi sport (remélem jól írom) halászik el minden szerződést, irreális árakat ajánlva. nem ő a főellenség? mára változott a helyzet?

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Engem nem zavar, hogy a fószeren hallani, hogy igenis komolyan szurkol. Mi magyarok játszunk, hát hadd örüljön, azért ez kurva fontos meccs is. Ez még oké. Na Léderer, nekem az nem oké már. Meg ugye a másik véglet, amit Deák-Horváth vagy az M1-es csóka tol. De az M1-esen kb. azt hallom, hogy beültették ide, emrt nem volt senki sem szabad, de még életében nem közvetített.Stez
Sztem ez a tag egy az egyben Léderer stílusban tolja...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem nem zavar, hogy a fószeren hallani, hogy igenis komolyan szurkol. Mi magyarok játszunk, hát hadd örüljön, azért ez kurva fontos meccs is. Ez még oké. Na Léderer, nekem az nem oké már. Meg ugye a másik véglet, amit Deák-Horváth vagy az M1-es csóka tol. De az M1-esen kb. azt hallom, hogy beültették ide, emrt nem volt senki sem szabad, de még életében nem közvetített.Stez
képzeld majd az olimpiát, ahol ezer kommentátor kell egyidőben.... 😀Geyza
Azért azt eddig is meg tudták oldani emlékeim szerint, hogy még így a kevésbé szarok menjenek legalább.
De hát ez most nevetséges, csak hát ugye most azért azt tudni kell, hogy nagy az ellenségeskedés mindenhol, ugyanis szinte minden sportra most adták be a pályázatokat, illetve manapság döntik el a közvetítési jogokat, hogy kik kapják. Szóval emiatt például gondolom szóba sem kerül sehol sem, hogy esetleg elhívják a Sportosokat segítségül.

több mint 11 éve
Geyza 109 — Colts fan
Engem nem zavar, hogy a fószeren hallani, hogy igenis komolyan szurkol. Mi magyarok játszunk, hát hadd örüljön, azért ez kurva fontos meccs is. Ez még oké. Na Léderer, nekem az nem oké már. Meg ugye a másik véglet, amit Deák-Horváth vagy az M1-es csóka tol. De az M1-esen kb. azt hallom, hogy beültették ide, emrt nem volt senki sem szabad, de még életében nem közvetített.Stez
képzeld majd az olimpiát, ahol ezer kommentátor kell egyidőben.... 😀

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem nem zavar, hogy a fószeren hallani, hogy igenis komolyan szurkol. Mi magyarok játszunk, hát hadd örüljön, azért ez kurva fontos meccs is. Ez még oké. Na Léderer, nekem az nem oké már. Meg ugye a másik véglet, amit Deák-Horváth vagy az M1-es csóka tol. De az M1-esen kb. azt hallom, hogy beültették ide, emrt nem volt senki sem szabad, de még életében nem közvetített.

több mint 11 éve
Geyza 109 — Colts fan
A Sport Klubon jobb, kapcsoljatok át, ha van,ott legalább lelkes a csávó.Pocs
+1
nem is tudtam, hogy az m1 is adja, én az elejétől SportKlubos közvetítést nézem. az egészen kiváló.shawnka
Mondjuk az meg már a ló túloldala, de most az szebb oldal. 😀szaba
inkább ilyen legyen egy közvetítés nem? 😊 mint elaludj a széken, miközben gól dobunk... :/

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Nem tudom, hogy hol sikerül ilyen hombárokat összegyűjtenie az mtv-nek, de ezúton is gratulálok nekik. Ez mindennek a legalja alatt van már.szaba
A Sport Klubon jobb, kapcsoljatok át, ha van,ott legalább lelkes a csávó.Pocs
+1
nem is tudtam, hogy az m1 is adja, én az elejétől SportKlubos közvetítést nézem. az egészen kiváló.shawnka
Mondjuk az meg már a ló túloldala, de most az szebb oldal. 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
De előtte lőjjön fejbe valaki mert ha nem én fogom megtenni ezt a "kommentátort" hallgatván...Hanni
Nem tudom, hogy hol sikerül ilyen hombárokat összegyűjtenie az mtv-nek, de ezúton is gratulálok nekik. Ez mindennek a legalja alatt van már.szaba
A Sport Klubon jobb, kapcsoljatok át, ha van,ott legalább lelkes a csávó.Pocs
+1
nem is tudtam, hogy az m1 is adja, én az elejétől SportKlubos közvetítést nézem. az egészen kiváló.
több mint 11 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
De előtte lőjjön fejbe valaki mert ha nem én fogom megtenni ezt a "kommentátort" hallgatván...Hanni
Nem tudom, hogy hol sikerül ilyen hombárokat összegyűjtenie az mtv-nek, de ezúton is gratulálok nekik. Ez mindennek a legalja alatt van már.szaba
A Sport Klubon jobb, kapcsoljatok át, ha van,ott legalább lelkes a csávó.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
De előtte lőjjön fejbe valaki mert ha nem én fogom megtenni ezt a "kommentátort" hallgatván...Hanni
Nem tudom, hogy hol sikerül ilyen hombárokat összegyűjtenie az mtv-nek, de ezúton is gratulálok nekik. Ez mindennek a legalja alatt van már.szaba
Kezd az az érzésem lenni, hogy lassan már ez úgy megy, hogy az is kommentátor lehet, aki besétál a stúdióba és azt mondja, hogy na akkor most Ő fog közvetíteni.Stez
Mondjuk annyira nem baj, úgyse hallottam még sporteseményt narrálva. Dokumentum film stílusban
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
De előtte lőjjön fejbe valaki mert ha nem én fogom megtenni ezt a "kommentátort" hallgatván...Hanni
Nem tudom, hogy hol sikerül ilyen hombárokat összegyűjtenie az mtv-nek, de ezúton is gratulálok nekik. Ez mindennek a legalja alatt van már.szaba
Kezd az az érzésem lenni, hogy lassan már ez úgy megy, hogy az is kommentátor lehet, aki besétál a stúdióba és azt mondja, hogy na akkor most Ő fog közvetíteni.

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ilyés mikortól lesz bevethető?

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
De előtte lőjjön fejbe valaki mert ha nem én fogom megtenni ezt a "kommentátort" hallgatván...Hanni
Nem tudom, hogy hol sikerül ilyen hombárokat összegyűjtenie az mtv-nek, de ezúton is gratulálok nekik. Ez mindennek a legalja alatt van már.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ha már Pereznek kell kezdeni akkor van gond bal átlövőben. Remélem azért bírni fogja az öreg.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Na nézzük mit tud Nagy Laci és a válogatott! 😊Bruce
Alig várom, hogy megint idegenben lőtt több góllal vagy a visszavágón utolsó másodperces góllal jussanak ki a Norvégok 😐
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
De előtte lőjjön fejbe valaki mert ha nem én fogom megtenni ezt a "kommentátort" hallgatván...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 460 — Sic semper tyrannis!
Na nézzük mit tud Nagy Laci és a válogatott! 😊