459

Utolsó 10 fórum hozzászólás

2 napja
csipkelli 459
Állítólag 1 kör 3. kör és Sidney Jones Ramseyért. Erre azt mondom: NO, és nem a pickeket sajnálom 😊
dande
Találgatás csak. Ha nem lenne cap-kaka, simán adnám ezt. Csak másnap ha évi 20-at kér Ramsey, akkor annyit kell neki adni.
5 napja
Szeretjük a mestert. Valahogy el kéne kezdeni normálisan a meccsek elejét. Nem csak Agholor villantott 2016-ból:

5 napja
Persze, még Pedersont is vegyük elő. Faszba már a világvége hangulattal. Wentz lehozta karrierje kb legjobb 4. negyedét. A legrosszabb első félidő után. Ertz 0 db snapet hagyott ki. Talán maradt volna ereje, ha a 0-nál többet pihenhet. Agholor ha 22 milliós wr lenne, elkapná a végén, de így is nagy játékokat csinált.
Pederson nyilván külön megkéri az O-t, hogy legyen balfasz minden meccs elején. A 2. félidőben jó döntéseket hozott, jó játékokat hívott az meg véletlen szerencse.
csipkelli
Ezt írtam? Nem ezt írtam. Azt, hogy Reich-al a fedélzeten valahogy konzisztensebb volt az #O, talán kevésbé aludt be, jobban tudta már az elején olvasni, hogy mivel készült az ellenfél, vagy jobban látta az ellenfelek védelmeire adható megfelelő válaszokat.
Annak kifejezetten örülök, hogy vannak, akik meg abban lelik kifejezett örömüket, hogy a többi szurkoló mondandóját forgatják ki, mert akkor lehet tipikus magyarozni...mindegy, ez is olyan, mint a facebook csoport, jobb read only-ban.
MirrMurr
Elnézést, nem ez volt a célom. De Pedersont a tegnapi meccs miatt nagyon nem kéne elővenni. Ahogy alakult az egész, már az is csoda, hogy meccsben voltunk.
iktriad
A legdurvább csavar, ha nem lenne több csavar.
6 napja
És most QB sneaket
6 napja
Ennyi blitz? Schwartznak is időszerű egy agyrázkódás teszt.

Legkedveltebb fórum hozzászólások

10 hónapja
Faragó Ricsi még keresi, volt e futballmozdulat.
5 napja
9 hónapja
Érthető változtatás. Még úgy is lesz 4 Eagles meccs.
10 hónapja
Na, ezért tilos 18 év alatt a sportfogadás.
11 hónapja
Nagyon rendben volt az a tavalyi sérüléslista. Mennyiségre, minőségre, mindenhogy. Plusz olyan ínyenc falatokkal, hogy agyrázkódás miatt kidől a kickered az első playben 😀
Pont olyat kiemelni a közvetítésben, aminek homlokegyenest az ellenkezője igaz, na mindegy. Szerencsére most is makkegészséges mindenki.
Kokó franchise-QB
Pederson szerint Jeffrey day to day. Ez nagyjából annyit jelent, hogy játszik 3 hét múlva. Wentz pedig a csütörtöki meccs után várhatóan zöld utat kap. Izgalmas offseason volt, Rapoport jöhet vizesfiúnak.
1 hónapja
Igen, ez felesleges hőbörgés. Ha szerdán játszana a Loki is, letolnák szombaton. De akkor ne szarozzunk, legyen vasárnap délben. Bezzeganyugaton is van focimatiné. #jóebédhezbuziléderer
9 hónapja

Ez milyen statisztika már, beszarás.
11 hónapja
Amikor kimi engedte el vetülkét akkor valahogy nem volt itt ilyen népharag...
peach
Ott nem győzelemről volt szó azért... az hogy a mai f1-ben 3. vagy 4. lesz egy versenyző szerintem nem annyira érdekli őket ilyen helyzetben. Maximum a statisztikusokat.
Ezek nyerni akarnak.
gamerkr
Tehát a 3-4. helynél van Ferrari TO, de ha ma ők lettek volna elől, Kimi maradhatott volna az élen.