Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Fradi miért kapott hetest a végén? Az szerintem egyáltalán nem volt hetes.
A két kapus eszméletlenül jól védett. Valóban járt volna egy győzelem a Fradinak. Viszont a második félidős gólcsend (elsősorban a Fraditól) az vállalhatatlan egy döntőben.Gabesz92
gondolom kompenzálni akarták előtte az audinak befújtat, de rém gyenge bíráskodás volt, és qrvára nem felénk billent a mérleg, ettől függetlenül így is meglehetett volna, csak sajna Szani kihagyta a meccs labdát...ettől függetlenül szép szezon volt: KUPAGYŐZTES!!!Divat
Ezzel egyetértek, sok kérdéses szituációban is a Győrnek adták a labdát. Viszont ettől függetlenül is simán meglehetett volna. A ziccert be kell dobni! Ettől függetlenül nagyon szép szezont futott megint a Fradi. 😊

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fradi miért kapott hetest a végén? Az szerintem egyáltalán nem volt hetes.
A két kapus eszméletlenül jól védett. Valóban járt volna egy győzelem a Fradinak. Viszont a második félidős gólcsend (elsősorban a Fraditól) az vállalhatatlan egy döntőben.Gabesz92
gondolom kompenzálni akarták előtte az audinak befújtat, de rém gyenge bíráskodás volt, és qrvára nem felénk billent a mérleg, ettől függetlenül így is meglehetett volna, csak sajna Szani kihagyta a meccs labdát...ettől függetlenül szép szezon volt: KUPAGYŐZTES!!!

|
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez komoly, hogy az ETOnak két csapata lesz?
Egy a BLben egy meg a bajnokságban.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Fradista kiírás a Győrnek:
1,2,3,4,5,6,7 (áthúzva mind)
Ami nem megy azt nem kell erőltetni!

Remélem pontosan idéztem.Bazzani
Lehet hogy európai kupa >> Pálinger, de az viszont tuti, hogy Pálinger/ETO >>>>> Fradi. 😛
(Fradi szív my ass.. chokerkedni bárki tud női kézilabdában.)

Piga, Vérten és Görbicz mellett a csapat igazi oszlopos legendája volt, köszönjük a sok szép emléket!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Fradi miért kapott hetest a végén? Az szerintem egyáltalán nem volt hetes.
A két kapus eszméletlenül jól védett. Valóban járt volna egy győzelem a Fradinak. Viszont a második félidős gólcsend (elsősorban a Fraditól) az vállalhatatlan egy döntőben.Gabesz92
hát igen! talán a bírók is azt gondolták hogy megadják az esélyt...
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Fradi miért kapott hetest a végén? Az szerintem egyáltalán nem volt hetes.
A két kapus eszméletlenül jól védett. Valóban járt volna egy győzelem a Fradinak. Viszont a második félidős gólcsend (elsősorban a Fraditól) az vállalhatatlan egy döntőben.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 728 — Vikings fan
bíróknál audi szív megvan.............Divat
Lopod a szövegem ?😀
Már a BL döntőn is megvolt 😀
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
szegény fradi!
1 meccset megérdemelt volna...
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
bíróknál audi szív megvan.............

|
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fradista kiírás a Győrnek:
1,2,3,4,5,6,7 (áthúzva mind)
Ami nem megy azt nem kell erőltetni!

Remélem pontosan idéztem.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 831 — Nega Scott
Spanyol valogatotba ezekutan tuti jem hivjak be szerintem. Egyenlore meg mindig a magyar valogatott talan legjobbja. Ha veszprembe jon es hivjak szerintem menni fog.
Barcelonaba nem fogadta el a kb eletre szolo szerzodest akkor valszeg a spanyol allampolgarsag er neki mar tul sokat.Toca
Már behívták, legalábbis a szövkap nyilatkozta, hogy ha elérhető lesz akkor számít rá. A világ legjobb balkezeséről hülyék is lennének lemondani.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 728 — Vikings fan
biztos hogy sok belső dolgot nem tudunk , és gondolom hogy úgy semmi esetre sem akarna visszatérni ha tudja hogy ez a többiekben mérhetetlen ellenszenvet váltani ki irányába!


lehet pl. ez is 1 verzió, amennyiben mondjuk Laci "ártatlanságából" indulunk ki...
a válogatottságot azért mondta le hogy tiltakozzon a nem megfelelő
feltételek miatt ( biztosítás, utztatás,edzőtábor,ilyesmi...) , ez ügyben írta meg a nyílt levelet.
addig elindította a spanyolt ugye , mert nem tudta eredményes lesz-e az akció .
mivel történtek pozitív változások a dolgokban ,ezért most jelzi hogy szívesen visszatérne a magyar csapathoz, hiszen ő igazából mindig is ezt szerette volna csak helyre kellett tenni a dolgokat!
elméletileg az egész herce-hurcát csak a magyar csapat érdekében tette , tehát lehet hogy a még inkább tisztelni fogják ezért a többiek...yooker
hát legyen így, bár sztem ez a mese kategória. nem az a kérdés, hogy nagy vagy ancsin a jobb játékos, mert ez nem is lehet kérdés. az már inkább h a csapat többi tagja mit szólna hozzá, ha a király újra alá szállna és bepöffeszkedne újra közéjük... sztem egyértelműen széthúzáshoz vezetne, az meg a lebőgéshez. morálisan nálam nem fére bele nagy játéka... am. meg a biztosítása miatt nyavajgott, ok, mégsem mondta le senki más alap ember emiatt a válogatottságot... pláne mivan, ha pont az ilyen ancsin féle hozzá képest bagót kereső ember szakítja szét a lábát egy címeres meccsen? neki belefér a kockázat, a nagy istennek meg nem.... érdekes :/peach
Ha széthúzásohoz vezetne nem fogják levinni, de szerintem nem feltétlen vezetne oda.
Az meg,hogy ki mit vállal be az az ő dolga. Nagy is és a szövetség is hibás a helyzetben nem kell minden Lacira fogni.
És tegyük hozzá hogy Nagy a Barcában láthatott olyan dolgokat ami miatt kinyílt a csipája és mondta hogy ez nem így megy máshol és a Szövetségnek elmondta min kéne változtatni.
Mindenki kézzel rakta össze a dolgokat amíg meg nem látták hogy egy gép sokkal gyorsabban és akár precizebben is összetudja rakni.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
biztos hogy sok belső dolgot nem tudunk , és gondolom hogy úgy semmi esetre sem akarna visszatérni ha tudja hogy ez a többiekben mérhetetlen ellenszenvet váltani ki irányába!


lehet pl. ez is 1 verzió, amennyiben mondjuk Laci "ártatlanságából" indulunk ki...
a válogatottságot azért mondta le hogy tiltakozzon a nem megfelelő
feltételek miatt ( biztosítás, utztatás,edzőtábor,ilyesmi...) , ez ügyben írta meg a nyílt levelet.
addig elindította a spanyolt ugye , mert nem tudta eredményes lesz-e az akció .
mivel történtek pozitív változások a dolgokban ,ezért most jelzi hogy szívesen visszatérne a magyar csapathoz, hiszen ő igazából mindig is ezt szerette volna csak helyre kellett tenni a dolgokat!
elméletileg az egész herce-hurcát csak a magyar csapat érdekében tette , tehát lehet hogy a még inkább tisztelni fogják ezért a többiek...yooker
hát legyen így, bár sztem ez a mese kategória. nem az a kérdés, hogy nagy vagy ancsin a jobb játékos, mert ez nem is lehet kérdés. az már inkább h a csapat többi tagja mit szólna hozzá, ha a király újra alá szállna és bepöffeszkedne újra közéjük... sztem egyértelműen széthúzáshoz vezetne, az meg a lebőgéshez. morálisan nálam nem fére bele nagy játéka... am. meg a biztosítása miatt nyavajgott, ok, mégsem mondta le senki más alap ember emiatt a válogatottságot... pláne mivan, ha pont az ilyen ancsin féle hozzá képest bagót kereső ember szakítja szét a lábát egy címeres meccsen? neki belefér a kockázat, a nagy istennek meg nem.... érdekes :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
biztos hogy sok belső dolgot nem tudunk , és gondolom hogy úgy semmi esetre sem akarna visszatérni ha tudja hogy ez a többiekben mérhetetlen ellenszenvet váltani ki irányába!


lehet pl. ez is 1 verzió, amennyiben mondjuk Laci "ártatlanságából" indulunk ki...
a válogatottságot azért mondta le hogy tiltakozzon a nem megfelelő
feltételek miatt ( biztosítás, utztatás,edzőtábor,ilyesmi...) , ez ügyben írta meg a nyílt levelet.
addig elindította a spanyolt ugye , mert nem tudta eredményes lesz-e az akció .
mivel történtek pozitív változások a dolgokban ,ezért most jelzi hogy szívesen visszatérne a magyar csapathoz, hiszen ő igazából mindig is ezt szerette volna csak helyre kellett tenni a dolgokat!
elméletileg az egész herce-hurcát csak a magyar csapat érdekében tette , tehát lehet hogy a még inkább tisztelni fogják ezért a többiek...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 728 — Vikings fan
Spanyol valogatotba ezekutan tuti jem hivjak be szerintem. Egyenlore meg mindig a magyar valogatott talan legjobbja. Ha veszprembe jon es hivjak szerintem menni fog.
Barcelonaba nem fogadta el a kb eletre szolo szerzodest akkor valszeg a spanyol allampolgarsag er neki mar tul sokat.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 032
a válogatott béli esetleges újbóli szerepvállalása nem világos. A Veszprém 1 dolog, megfizetik, az üzlet pedig üzlet. Ez tiszta sor. Az nem érthető, hogy lemondta a válogatottságot (szíve joga), megigényelte a spanyol állampolgárságot (ez is), meg is kapta azt, már csak az esküt kéne hozzá letenni. Ha jól tudom egyébként a spanyol törvények értelmében nem lehetne kettős állampolgár, tehát akkor le kéne mondania a magyar papírról. (..még ez is valahol elfogadható) Na most mindezek után, több mint 1 évtizednyi spanyol honban való lét után, gyakorlatilag 1 köpésre a spanyol válogatott-tól és útlevéltől mit kezd el hezitálni, hogy most melyik válogatott és ergó ország színeit képviselje. Maga a honosítási eljárás, bevándorlás stbstbstb..olyan procedúra amelyen akaratlanul is kiesik az aki csak szórakozásból kezd bele, most meg mikor a végére ér.. nem értem. Mondom ezt úgy, hogy amúgy nincs rám nagy hatással a dolog, nem gerjeszt bennem indulatot vagy bármit, hogy Nagy Laci így meg úgy, igazából csak arra a kis időre érdekel amig a képembe tolja olykor az nso.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 720 — Scream and scout
mondjuk én a helyében tuti nem jönnék (szurkolók utálata, éremesély elvesztése, gondolom azért valami minimális alapja ennek az utaztatás/biztosítás témának is volt/van).Rajna
(Nem tartom kizártnak h elege lett abból h ennyien utálják, próbál vmi szimpatikusat tenni, ezért akar olimpikon lenni.)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 831 — Nega Scott
Egyszerű a kérdés: ki nem érdemli meg, hogy ott legyen az olimpián, Mocsai vagy Ancsin? Te melyiküket hagynád ki az utazó keretből?Szokol
Nem érdemli meg de nem fér be, ez van. Biztos vannak még sokan akik szimpatikus keméynen küzdő hazafiak és nem is kézinek rosszul de a jelenlegi csapatba nem férnek be. Ha Laci jöhet akkor Ancsin nem, ne rinyáljunk már ezen. Akkor megérteném a dilemmát ha most honosítanánk Vujint vagy mittomén de így ez nevetséges. Laci úgy réezte, hogy olyan helyzetben van, mint Perez volt bő tíz éve, aztán most fordult a kocka. Ha azért ítéljük el mert magyar válogatott az régen baj, mondjuk én a helyében tuti nem jönnék (szurkolók utálata, éremesély elvesztése, gondolom azért valami minimális alapja ennek az utaztatás/biztosítás témának is volt/van).

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Lacibácsiról mindig fater szavai jutnak eszembe: "Mit keres még ez a szenilis vén majom a kézilabda közelében". És tényleg.Hanni
nemrég Tomorira is mondott ilyet az öreg nem? mármint h nem szeretné meglátni, h még1 válogatott mezbe legyen...gondolom h azóta nem is nézett női meccset se... 😊

|
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 728 — Vikings fan
a kettőnek semmi köze egymáshoz. sztem más 3 évig nem pályára lépni egy csapatban, abból 2 évig meg hülyíteni szurkolókat, majd esetleg mégis meggondolni magad 3 év után, és bepöfesszkedni az olimpiára utazó csapatba valaki olyan kárára, aki az elmúlt 3 évben, szívét, lelkét, egészségét!!! beleadta ebbe a csapatba...peach
Ez mind szép és jó,de ha nagy pluszt hozna a válogatottba és a csapatnak nincs ezzel komoly problémája akkor tök hülyeség nem elvinni. Ha a csapatból többeknek morális fentartásai vannak akkor viszont nincs miről beszélni, de hogy Lacibácsi nem nézi az Olimpiát ha ott lesz Laci 1,leszarom 2, magáról is kiállít egy szegénységi bizonyítványt.Toca
Egyszerű a kérdés: ki nem érdemli meg, hogy ott legyen az olimpián, Mocsai vagy Ancsin? Te melyiküket hagynád ki az utazó keretből?Szokol
Nem nekem kell eldönteni. Laci mindkettőnél jobb maradjon itthon aki a gyengébb formában van, aki kevesebbet segíthet a csapaton ennyi. Hogy kettejük közül melyik, Mocsai szerintem jobb játékos ,bár én Ancsint is bírom.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 720 — Scream and scout
a kettőnek semmi köze egymáshoz. sztem más 3 évig nem pályára lépni egy csapatban, abból 2 évig meg hülyíteni szurkolókat, majd esetleg mégis meggondolni magad 3 év után, és bepöfesszkedni az olimpiára utazó csapatba valaki olyan kárára, aki az elmúlt 3 évben, szívét, lelkét, egészségét!!! beleadta ebbe a csapatba...peach
Ez mind szép és jó,de ha nagy pluszt hozna a válogatottba és a csapatnak nincs ezzel komoly problémája akkor tök hülyeség nem elvinni. Ha a csapatból többeknek morális fentartásai vannak akkor viszont nincs miről beszélni, de hogy Lacibácsi nem nézi az Olimpiát ha ott lesz Laci 1,leszarom 2, magáról is kiállít egy szegénységi bizonyítványt.Toca
Egyszerű a kérdés: ki nem érdemli meg, hogy ott legyen az olimpián, Mocsai vagy Ancsin? Te melyiküket hagynád ki az utazó keretből?Szokol
Edzőfia ott lesz ez no question, h Ancsin Gabesz kárára jönne Laci, ezen sztem fog gondolkodni Lajos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 879 — Steelers fan
Korunk Harpagonja, pfujj. De én már 2003-ban sem néztem a vébét, mint Laurencz Laci bá, elvégre morális csőd kubaiakat felküldeni a pályára magyar mezben.Rajna
a kettőnek semmi köze egymáshoz. sztem más 3 évig nem pályára lépni egy csapatban, abból 2 évig meg hülyíteni szurkolókat, majd esetleg mégis meggondolni magad 3 év után, és bepöfesszkedni az olimpiára utazó csapatba valaki olyan kárára, aki az elmúlt 3 évben, szívét, lelkét, egészségét!!! beleadta ebbe a csapatba...peach
Ez mind szép és jó,de ha nagy pluszt hozna a válogatottba és a csapatnak nincs ezzel komoly problémája akkor tök hülyeség nem elvinni. Ha a csapatból többeknek morális fentartásai vannak akkor viszont nincs miről beszélni, de hogy Lacibácsi nem nézi az Olimpiát ha ott lesz Laci 1,leszarom 2, magáról is kiállít egy szegénységi bizonyítványt.Toca
Egyszerű a kérdés: ki nem érdemli meg, hogy ott legyen az olimpián, Mocsai vagy Ancsin? Te melyiküket hagynád ki az utazó keretből?
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 597 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lacibácsiról mindig fater szavai jutnak eszembe: "Mit keres még ez a szenilis vén majom a kézilabda közelében". És tényleg.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 728 — Vikings fan
Pedig nem bonyolult ember oda megy ahol sok penzt kap.Toca
Korunk Harpagonja, pfujj. De én már 2003-ban sem néztem a vébét, mint Laurencz Laci bá, elvégre morális csőd kubaiakat felküldeni a pályára magyar mezben.Rajna
a kettőnek semmi köze egymáshoz. sztem más 3 évig nem pályára lépni egy csapatban, abból 2 évig meg hülyíteni szurkolókat, majd esetleg mégis meggondolni magad 3 év után, és bepöfesszkedni az olimpiára utazó csapatba valaki olyan kárára, aki az elmúlt 3 évben, szívét, lelkét, egészségét!!! beleadta ebbe a csapatba...peach
Ez mind szép és jó,de ha nagy pluszt hozna a válogatottba és a csapatnak nincs ezzel komoly problémája akkor tök hülyeség nem elvinni. Ha a csapatból többeknek morális fentartásai vannak akkor viszont nincs miről beszélni, de hogy Lacibácsi nem nézi az Olimpiát ha ott lesz Laci 1,leszarom 2, magáról is kiállít egy szegénységi bizonyítványt.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
nem értem én már a Nagy Lacit...Amadeus91
Pedig nem bonyolult ember oda megy ahol sok penzt kap.Toca
Korunk Harpagonja, pfujj. De én már 2003-ban sem néztem a vébét, mint Laurencz Laci bá, elvégre morális csőd kubaiakat felküldeni a pályára magyar mezben.Rajna
a kettőnek semmi köze egymáshoz. sztem más 3 évig nem pályára lépni egy csapatban, abból 2 évig meg hülyíteni szurkolókat, majd esetleg mégis meggondolni magad 3 év után, és bepöfesszkedni az olimpiára utazó csapatba valaki olyan kárára, aki az elmúlt 3 évben, szívét, lelkét, egészségét!!! beleadta ebbe a csapatba...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...