Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Te is oda mész dolgozni, ahol többet fizetnek ugyanazért a munkáért, ez ilyen egyszerű.Jakehomer
Nem hiszem h nem lehet megérteni a különbséget. Egyrészt ha annyit keresnék amennyi bőven elég, megbecsülnek és tisztelnek a munkahelyemen, akkor nem hagynám ott.
Másrészt ő egy ikon volt a szurkolói szemében, és most cserben hagyta őket.
Ahogy írtam is ENNYI PÉNZÉRT VISELJE EL, H MOST AZOKNÁL NEM NÉPSZERŰ.

Nem ordibálni akarok, csak kiemelem, mert úgy tűnik, nem sikerült elég világosan fogalmaznom. De részemről ennyi. Ő dolga, ő élete, joga van hozzá, ahogy a szurkolóknak meg ahhoz, h ne szeressék, ha így ott hagyta őket.
Remélem érthető, mert Belefáradtam, h egyes véleményeket 5× 10× meg kell ismételnem, h felfogjk. aki akarta megértette mit akarok mondani, aki nem az nem.

Na viszlát

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Te is oda mész dolgozni, ahol többet fizetnek ugyanazért a munkáért, ez ilyen egyszerű.

Perception is reality.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
sztem ezt most a Barca elhagyására értette..Divat
Az még viccesebb, akkor Vujin is áruló?Rajna
Akkor Brett Favre se áruló., Luis Figo se, Luis Enrique se, Lebron James se, stb... Ne már.
Ha 12 évet játszok egy csapatban, szeretnek a szurkolók, olyannyira hogy hazájukbelinek tartanak (ne menjünk be a katalán - spanyol vitába, katalán állampolgárság ugyanis nincs), azok után ez eléggé úgy tűnik mint egy árulás, nekem abszolút kívülállónak... Persze ha jönnek a Barca drukkerek, és azt mondják, h abszolút érhető elfogadható döntés volt, akkor megkövetem magam...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
mondjuk egy csknak nem így illik távoznia. És pont. Igen több pénz meg minden, de annyi pénzért akkor viselje el azt is, h az emberek egy része árulónak tartja...Black_Adder
Viselje, csak akkor ezek a következetes emberkék tüntessenek perez válogatottsága ellen is (meg ugye Eklemovics, Puljezevics, Diaz...).Rajna
sztem ezt most a Barca elhagyására értette..Divat
pontosan. (és állítólag csak a pénzért, bár ezt még nem varrnám a nyakába, anélkül is áll amit mondok), de akárhogy is, ez nekem nem szimpatikus, mindezt úgy h a lehető legmesszebb áll tőlem, h bármilyen sportban a Barcelonának szurkoljak.

Átmegy más vállogatotba ilyen van, főleg amíg spanyolban játszott érthető volt, hisz gyakorlatilag ott élt. Mennek is tőlünk jönnek is hozzánk, minden sportban, ez van, erről egy szót nem írtam felül,

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
sztem ezt most a Barca elhagyására értette..Divat
Az még viccesebb, akkor Vujin is áruló?

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem értem miért baj, ha visszajön ide. Sillét sem utálták meg amikor Szlovákiában hokizott, a válogatottbeli döntését elfogadták és csá.

Laci viszont jelenleg a világ talán legkomplettebb balkezese, Vujinhoz képest is upgrade. Igazából akkor már csak egy nem rossz beálló és védekezni is tudó irányító kéne.Rajna
mondjuk egy csknak nem így illik távoznia. És pont. Igen több pénz meg minden, de annyi pénzért akkor viselje el azt is, h az emberek egy része árulónak tartja...Black_Adder
Viselje, csak akkor ezek a következetes emberkék tüntessenek perez válogatottsága ellen is (meg ugye Eklemovics, Puljezevics, Diaz...).Rajna
sztem ezt most a Barca elhagyására értette..

|
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Nem értem miért baj, ha visszajön ide. Sillét sem utálták meg amikor Szlovákiában hokizott, a válogatottbeli döntését elfogadták és csá.

Laci viszont jelenleg a világ talán legkomplettebb balkezese, Vujinhoz képest is upgrade. Igazából akkor már csak egy nem rossz beálló és védekezni is tudó irányító kéne.Rajna
mondjuk egy csknak nem így illik távoznia. És pont. Igen több pénz meg minden, de annyi pénzért akkor viselje el azt is, h az emberek egy része árulónak tartja...Black_Adder
Viselje, csak akkor ezek a következetes emberkék tüntessenek perez válogatottsága ellen is (meg ugye Eklemovics, Puljezevics, Diaz...).

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Nem értem miért baj, ha visszajön ide. Sillét sem utálták meg amikor Szlovákiában hokizott, a válogatottbeli döntését elfogadták és csá.

Laci viszont jelenleg a világ talán legkomplettebb balkezese, Vujinhoz képest is upgrade. Igazából akkor már csak egy nem rossz beálló és védekezni is tudó irányító kéne.Rajna
mondjuk egy csknak nem így illik távoznia. És pont. Igen több pénz meg minden, de annyi pénzért akkor viselje el azt is, h az emberek egy része árulónak tartja...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
és 3 millió eurót fizettek ki érte. Nagyjából ez az összeg nem rég még a költségvetés mondjuk felét simán kitette. Tényleg tőkeerős lett a Veszprém. Laci pedig tényleg a világ egyik legjobb játékosa, nem véletlen volt a Barca csk-ja elég régóta


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
én viszont félig helyiként kurvára nagyon örülök neki ! eddig se voltam rest Veszprém meccsekre járni (főleg, hogy 400 méterre van a lakástól az aréna), de ezek után még jobb lesz. Nagy Laci pár éve simán a kedvenc játékosom volt, azóta ugye történt egy s más, de ez nem változtat a tényen, hogy ez hatalmas igazolás az MKB-tól.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Nem értem miért baj, ha visszajön ide. Sillét sem utálták meg amikor Szlovákiában hokizott, a válogatottbeli döntését elfogadták és csá.

Laci viszont jelenleg a világ talán legkomplettebb balkezese, Vujinhoz képest is upgrade. Igazából akkor már csak egy nem rossz beálló és védekezni is tudó irányító kéne.Rajna
És így mit tippelsz, olimpiára megy-e? És ha igen, akkor milyen színű mezben? 😊Schleck
Gondolom spanyolként megy, nekik eléggé kelleni fog, ő meg nem azért nem volt itt három évet, hogy visszatérjen. Szerintem szét kell választani a klub és a válogaott ügyet, nem hiszem, hogy most lemondanának róla, mert "elárulta" a Barcát.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 706 — Scream and scout
Nem értem miért baj, ha visszajön ide. Sillét sem utálták meg amikor Szlovákiában hokizott, a válogatottbeli döntését elfogadták és csá.

Laci viszont jelenleg a világ talán legkomplettebb balkezese, Vujinhoz képest is upgrade. Igazából akkor már csak egy nem rossz beálló és védekezni is tudó irányító kéne.Rajna
És így mit tippelsz, olimpiára megy-e? És ha igen, akkor milyen színű mezben? 😊Schleck
Fog még olimpiára menni gyanítom, h mint játékos, edző, kommentátor, néző stb. az már ink kérdés 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem értem miért baj, ha visszajön ide. Sillét sem utálták meg amikor Szlovákiában hokizott, a válogatottbeli döntését elfogadták és csá.

Laci viszont jelenleg a világ talán legkomplettebb balkezese, Vujinhoz képest is upgrade. Igazából akkor már csak egy nem rossz beálló és védekezni is tudó irányító kéne.Rajna
És így mit tippelsz, olimpiára megy-e? És ha igen, akkor milyen színű mezben? 😊

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Nem értem miért baj, ha visszajön ide. Sillét sem utálták meg amikor Szlovákiában hokizott, a válogatottbeli döntését elfogadták és csá.

Laci viszont jelenleg a világ talán legkomplettebb balkezese, Vujinhoz képest is upgrade. Igazából akkor már csak egy nem rossz beálló és védekezni is tudó irányító kéne.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Én viszont nagyon örülnék, ha tényleg visszajönne Magyarországra játszani!
Bár némi fenntartásom van vele kapcsolatosan, de mégiscsak örülnék. Kár hogy Perez nem fiatalabb 10 évvel... 😊
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ha ennyi pénz van Veszprémben az azért durva, bár remélem igaz. Csak nehogy eltanulják a focista tulajoktól hogy kell megígérni a semmit.davemayer
úgy hallani, hogy a mercedes és a red bull lesz a főszponzor. lesz pénz szarásig. ettől függetlenül ez az ember egy szarkupac.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ezt most már abszolút követhetetlen, de ha jól értem akkor most már Barcelonában és Spanyolországban se fogják szeretni... Ezzel a lépéssel Szegeden se, örülök neki, de, hogy nem lesz sok helyen népszerű az biztos


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 330 — "Grammar maci"
spanyol újságírók szerint, nagy laci a Veszprémet választotta a pénz miatt. Állítólag a világ legjobban fizetett játékosa lesz... 😮
ezt mégis, hogy?Habi
lesznek vajon nyelvi problémái vagy hamar leküzdi majd őket? 😛

Ha ennyi pénz van Veszprémben az azért durva, bár remélem igaz. Csak nehogy eltanulják a focista tulajoktól hogy kell megígérni a semmit.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
spanyol újságírók szerint, nagy laci a Veszprémet választotta a pénz miatt. Állítólag a világ legjobban fizetett játékosa lesz... 😮
ezt mégis, hogy?


JT Daniels fan
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
A Berlin mínusz 11-ről továbbment az Ademar Leon ellen! Elképesztő meccs volt!

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ladislao Grande, valami spanyol figura 😊Rataxes
az mást, őt vágom ki... 😀

|
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ladislao Grande, valami spanyol figura 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Én a Barca-nak szurkolok éppen Nagy Laci miatt! 😊Bruce
kiafaszomazanagylaci?! 😊

|
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Én a Barca-nak szurkolok éppen Nagy Laci miatt! 😊
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Rendkívül hamar eladtak minden jegyet, úgyhogy 21.300 néző lesz ma este Koppenhágában a Parken-focistadion egy elkerített részében a Köbenhavn-Barcelonán. Ha a visszavágó lenne, minden idők egyik legnagyobb kézimeccse lehetne, így csak a különleges helyszín és a nézőszám lesz durva. Mindegy, drukkoljunk a dánoknak(egy hét múlva is), csapják ki ladislaóékat.