Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 10 éve
MKBMintha nem rég ez ferdehátú banda nyerte volna az ehf kupát.... 😉A Veszprém pofára esett, a pick fel sem tud egyenesedni, hogy pofára essen.Szegedbe kéne tolni a lóvét, ennyi 😀egyik szemem sír a másik nevet
peach
mint magyar, szomorú vagyok
mint szegedi geci nagy elégtétel hogy megint pofára estek
Negritis
undisputedly
peach
24-szeres Magyar bajnok: 1984–1985, 1985–1986, 1991–1992, 1992–1993, 1993–1994, 1994–1995, 1996–1997, 1997–1998, 1998–1999, 2000–2001, 2001–2002, 2002–2003, 2003–2004, 2004–2005, 2005–2006, 2007–2008, 2008–2009, 2009–2010, 2010–2011, 2011–2012, 2012–2013, 2013–2014, 2014-2015, 2015-16
25-szörös Magyar Kupa győztes: 1984, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1994, 1995, 1996, 1998, 1999, 2000, 2002, 2003, 2004, 2005, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016
2-szeres EHF-kupagyőztesek Európa-kupája győztes: 1991–1992 (24-14; 27-20 a TSV Milbertshofen ellen), 2007–2008 (37-32; 28-28 a Rhein-Neckar Löwen ellen)
2-szeres SEHA-liga győztes: 2014-2015, 2015-2016
Szeged:
2x nemzeti bajnok (1996, 2007)
6x magyar kupagyőztes
1x EHF-kupa-győztes (2014)
Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
nem kérdés melyik a jobb csapatA Veszprém pofára esett, a pick fel sem tud egyenesedni, hogy pofára essen.Szegedbe kéne tolni a lóvét, ennyi 😀egyik szemem sír a másik nevet
peach
mint magyar, szomorú vagyok
mint szegedi geci nagy elégtétel hogy megint pofára estek
Negritis
undisputedly
viszont a Szeged sose mondta hogy most már kötelező nyerni, vagy hogy ez már a zsebben van (tegnap azért voltak ilyen hangok)
és +9nél is
viszont mégis sikerült kikapni
valamint a Szeged mikor legutóbb 4es döntőbe jutott az esélytelenek nyugalmával azért csak megnyerte
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Mintha nem rég ez ferdehátú banda nyerte volna az ehf kupát.... 😉A Veszprém pofára esett, a pick fel sem tud egyenesedni, hogy pofára essen.Szegedbe kéne tolni a lóvét, ennyi 😀egyik szemem sír a másik nevet
peach
mint magyar, szomorú vagyok
mint szegedi geci nagy elégtétel hogy megint pofára estek
Negritis
undisputedly
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Mondjuk lékait alapból hülyeség volt jegelni. Bejött, dobott 3 gólt aztán le is kapta a faszba. 20 perc pihi után nyílván kiesik a ritmusból...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Az a csapat ne is nyerjen amelyik 13 percig nem lő gólt... elképesztő, nem hittem h sydney újra bekövetkezik azt meg pláne nem hogy ilyen jó férfi együttessel... de sajnos megérdemlik a vereséget mert meginogtak annál az esélynél amit ők teremtettek és amelynél profi csapat kivégzi ellenfelét.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 10 éve
A Veszprém pofára esett, a pick fel sem tud egyenesedni, hogy pofára essen.Szegedbe kéne tolni a lóvét, ennyi 😀egyik szemem sír a másik nevet
peach
mint magyar, szomorú vagyok
mint szegedi geci nagy elégtétel hogy megint pofára estek
Negritis
Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
Hát ennél nagyobb sansza nem lesz a Veszprémnek BL-t nyerni.Volt benn, el is szúrt két támadást ő is. De az egy dolog, viszont a védekezés szétesése elég érthetetlen, addig pont azzal uralta a meccset a Veszprém. Még csak azt se lehet mondani, hogy magyar betegség. spanyol edző, magyar alig volt a pályán...
Ennyire elkúrni eddig csak lányokat láttam. Talán plusz 9-nél lehetett volna cserélni, Lékait behozni, hogy a belsők pihenjenek...
De dühös vagyok most!!!
NB2
Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Lehet baszogatni őket, de nyilván nekik fáj a legjobban. Az ETO is meddig küszködött, mire meglett az első diadal, előbb utóbb Veszprémben is meg fog törni a jég.Így is hatalmas teljesítmény, amit két nap alatt leraktak az asztalra, tíz perc betli elég volt, hogy kicsússzon a kezükből a kupa.
És nem igaz, hogy nem lesz még esély, jövőre is simán odaérhetnek, a keret adott, jön Ancsin, semmivel nem lesznek gyengébbek és a szezont talán nem edzőcserével kezdik.
Baszki a szurkolóknak milyen szar lesz hazajönni, az nem semmi... 😕
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Bravó veszprémi fiúk, feliratkoztatok ti is a legnagyobb lúzerek közé a sydney-i női döntő után. Még egy ilyen esély nem nagyon lesz.
több mint 10 éve
Szegedbe kéne tolni a lóvét, ennyi 😀egyik szemem sír a másik nevet
peach
mint magyar, szomorú vagyok
mint szegedi geci nagy elégtétel hogy megint pofára estek
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Szegedbe kéne tolni a lóvét, ennyi 😀állami pénz több is érkezik a Szegedbe
peach

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
ezt mondjuk ha nem latom nem hiszem el...
Szerkesztette: eaglesmcnabb
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
+9-ről elkúrni szép teljesítmény! 😊
több mint 10 éve
Szegedbe kéne tolni a lóvét, ennyi 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Hát ennél nagyobb sansza nem lesz a Veszprémnek BL-t nyerni.Ennyire elkúrni eddig csak lányokat láttam. Talán plusz 9-nél lehetett volna cserélni, Lékait behozni, hogy a belsők pihenjenek...
De dühös vagyok most!!!
több mint 10 éve
YoungZeeZee
9 848
azért ez nagyon nagy szopó.
több mint 10 éve
Retardált faszok.
több mint 10 éve
Nem vagyok otthon a kézilabdában, miért hozták le a kapust a lengyelek döntetlennél?mert emberhátrányba voltak asszem.
Kampman
több mint 10 éve
Nem vagyok otthon a kézilabdában, miért hozták le a kapust a lengyelek döntetlennél?
több mint 10 éve
Rofl, itt meg mi van? 10el ment a veszprém, volt egy kis dolgom, most érek vussza és 30-30 a hosszabbításban...wtf?
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Lassan nem csak a női szakág nézését fejezem be, hanem ezt is.
több mint 10 éve
YoungZeeZee
9 848
Tényleg maguknak köszönhetik. 9 gólról..mindig kézinél van ilyen, miért?😀
több mint 10 éve
nem nézem, de tényleg ennyire felborult a pálya, hogy kétszer annyi kiállítást kap a Veszprém, vagy csak a vízilabdából megszokott módon megpróbálják izgalmassá tenni a végét a sporik?Nincs panasz a sporikra. Csak magának köszönheti a Veszprém, hogy elkezdett majomkodni, és átadta a MOMENTUMot : D
slowmotion