Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Szegedbe kéne tolni a lóvét, ennyi 😀
peach
egyik szemem sír a másik nevet
mint magyar, szomorú vagyok
mint szegedi geci nagy elégtétel hogy megint pofára estek
Negritis
A Veszprém pofára esett, a pick fel sem tud egyenesedni, hogy pofára essen.
undisputedly
Mintha nem rég ez ferdehátú banda nyerte volna az ehf kupát.... 😉
peach
MKB


24-szeres Magyar bajnok: 1984–1985, 1985–1986, 1991–1992, 1992–1993, 1993–1994, 1994–1995, 1996–1997, 1997–1998, 1998–1999, 2000–2001, 2001–2002, 2002–2003, 2003–2004, 2004–2005, 2005–2006, 2007–2008, 2008–2009, 2009–2010, 2010–2011, 2011–2012, 2012–2013, 2013–2014, 2014-2015, 2015-16
25-szörös Magyar Kupa győztes: 1984, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1994, 1995, 1996, 1998, 1999, 2000, 2002, 2003, 2004, 2005, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016
2-szeres EHF-kupagyőztesek Európa-kupája győztes: 1991–1992 (24-14; 27-20 a TSV Milbertshofen ellen), 2007–2008 (37-32; 28-28 a Rhein-Neckar Löwen ellen)
2-szeres SEHA-liga győztes: 2014-2015, 2015-2016



Szeged:
2x nemzeti bajnok (1996, 2007)
6x magyar kupagyőztes
1x EHF-kupa-győztes (2014)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 050 — The Mathematician
Szegedbe kéne tolni a lóvét, ennyi 😀
peach
egyik szemem sír a másik nevet
mint magyar, szomorú vagyok
mint szegedi geci nagy elégtétel hogy megint pofára estek
Negritis
A Veszprém pofára esett, a pick fel sem tud egyenesedni, hogy pofára essen.
undisputedly
nem kérdés melyik a jobb csapat
viszont a Szeged sose mondta hogy most már kötelező nyerni, vagy hogy ez már a zsebben van (tegnap azért voltak ilyen hangok)
és +9nél is
viszont mégis sikerült kikapni

valamint a Szeged mikor legutóbb 4es döntőbe jutott az esélytelenek nyugalmával azért csak megnyerte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
Szegedbe kéne tolni a lóvét, ennyi 😀
peach
egyik szemem sír a másik nevet
mint magyar, szomorú vagyok
mint szegedi geci nagy elégtétel hogy megint pofára estek
Negritis
A Veszprém pofára esett, a pick fel sem tud egyenesedni, hogy pofára essen.
undisputedly
Mintha nem rég ez ferdehátú banda nyerte volna az ehf kupát.... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
Mondjuk lékait alapból hülyeség volt jegelni. Bejött, dobott 3 gólt aztán le is kapta a faszba. 20 perc pihi után nyílván kiesik a ritmusból...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Az a csapat ne is nyerjen amelyik 13 percig nem lő gólt... elképesztő, nem hittem h sydney újra bekövetkezik azt meg pláne nem hogy ilyen jó férfi együttessel... de sajnos megérdemlik a vereséget mert meginogtak annál az esélynél amit ők teremtettek és amelynél profi csapat kivégzi ellenfelét.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Szegedbe kéne tolni a lóvét, ennyi 😀
peach
egyik szemem sír a másik nevet
mint magyar, szomorú vagyok
mint szegedi geci nagy elégtétel hogy megint pofára estek
Negritis
A Veszprém pofára esett, a pick fel sem tud egyenesedni, hogy pofára essen.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Hát ennél nagyobb sansza nem lesz a Veszprémnek BL-t nyerni.
Ennyire elkúrni eddig csak lányokat láttam. Talán plusz 9-nél lehetett volna cserélni, Lékait behozni, hogy a belsők pihenjenek...
De dühös vagyok most!!!
NB2
Volt benn, el is szúrt két támadást ő is. De az egy dolog, viszont a védekezés szétesése elég érthetetlen, addig pont azzal uralta a meccset a Veszprém. Még csak azt se lehet mondani, hogy magyar betegség. spanyol edző, magyar alig volt a pályán...

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Lehet baszogatni őket, de nyilván nekik fáj a legjobban. Az ETO is meddig küszködött, mire meglett az első diadal, előbb utóbb Veszprémben is meg fog törni a jég.
Így is hatalmas teljesítmény, amit két nap alatt leraktak az asztalra, tíz perc betli elég volt, hogy kicsússzon a kezükből a kupa.
És nem igaz, hogy nem lesz még esély, jövőre is simán odaérhetnek, a keret adott, jön Ancsin, semmivel nem lesznek gyengébbek és a szezont talán nem edzőcserével kezdik.

Baszki a szurkolóknak milyen szar lesz hazajönni, az nem semmi... 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
hát azért ehhez is kell skill.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 733 — Amerikai sportok rajongója
Bravó veszprémi fiúk, feliratkoztatok ti is a legnagyobb lúzerek közé a sydney-i női döntő után. Még egy ilyen esély nem nagyon lesz.
több mint 10 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 050 — The Mathematician
Szegedbe kéne tolni a lóvét, ennyi 😀
peach
egyik szemem sír a másik nevet
mint magyar, szomorú vagyok
mint szegedi geci nagy elégtétel hogy megint pofára estek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Szegedbe kéne tolni a lóvét, ennyi 😀
peach
állami pénz több is érkezik a Szegedbe


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 461 — je suis poloska
ezt mondjuk ha nem latom nem hiszem el...

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
+9-ről elkúrni szép teljesítmény! 😊
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
Szegedbe kéne tolni a lóvét, ennyi 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 29 084 — nabege2@yahoo.com
Hát ennél nagyobb sansza nem lesz a Veszprémnek BL-t nyerni.
Ennyire elkúrni eddig csak lányokat láttam. Talán plusz 9-nél lehetett volna cserélni, Lékait behozni, hogy a belsők pihenjenek...
De dühös vagyok most!!!
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 848
azért ez nagyon nagy szopó.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 093 — Apu ökölbeszorított keze
Ez van.

több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Retardált faszok.
több mint 10 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 948 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Nem vagyok otthon a kézilabdában, miért hozták le a kapust a lengyelek döntetlennél?
Kampman
mert emberhátrányba voltak asszem.

több mint 10 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 557
Nem vagyok otthon a kézilabdában, miért hozták le a kapust a lengyelek döntetlennél?
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 15 976 — a new hope (again)
Rofl, itt meg mi van? 10el ment a veszprém, volt egy kis dolgom, most érek vussza és 30-30 a hosszabbításban...wtf?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
Lassan nem csak a női szakág nézését fejezem be, hanem ezt is.
több mint 10 éve
YoungZeeZee 9 848
Tényleg maguknak köszönhetik. 9 gólról..
mindig kézinél van ilyen, miért?😀
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
nem nézem, de tényleg ennyire felborult a pálya, hogy kétszer annyi kiállítást kap a Veszprém, vagy csak a vízilabdából megszokott módon megpróbálják izgalmassá tenni a végét a sporik?
slowmotion
Nincs panasz a sporikra. Csak magának köszönheti a Veszprém, hogy elkezdett majomkodni, és átadta a MOMENTUMot : D