Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
nem értem én már a Nagy Lacit...Amadeus91
Pedig nem bonyolult ember oda megy ahol sok penzt kap.Toca
Korunk Harpagonja, pfujj. De én már 2003-ban sem néztem a vébét, mint Laurencz Laci bá, elvégre morális csőd kubaiakat felküldeni a pályára magyar mezben.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 716 — Vikings fan
nem értem én már a Nagy Lacit...Amadeus91
Pedig nem bonyolult ember oda megy ahol sok penzt kap.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 027
nem értem én már a Nagy Lacit...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azért van bajotok rendesen... 😊

|
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 716 — Vikings fan
Győrnél meg az Audi adja ?Toca
A Győrnél nem osztogatnak fradi-szívet 😛ender1112
így van 😛

Amúgy a győri drukkerek szvsz nagyon jók, nem értem miért nem járnak focimeccsre :/davemayer
Mert nincs fradi szivuk.
Majd ha BL Dontos lesz a Gyor akkor jarnak.
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 354 — "Grammar maci"
a fradi szívet a szurkolók biztatása adja az adott játékosnak így igen, aki eligazol az leadja és igen, akit a fradi igazol abban megszületik 😀davemayer
Győrnél meg az Audi adja ?Toca
A Győrnél nem osztogatnak fradi-szívet 😛ender1112
így van 😛

Amúgy a győri drukkerek szvsz nagyon jók, nem értem miért nem járnak focimeccsre :/

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 053 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ez a fradi-szív kérdés mindig is érdekelt, hogy működik ez valójában. Igazol a Fradi egy játékost, mint pl most Vértent, neki hogy lesz fradi-szíve hirtelen? És aki elmegy pl Szádvári, ő mit csinál, leadja a portán a fradi-szívet? 😀ender1112
a fradi szívet a szurkolók biztatása adja az adott játékosnak így igen, aki eligazol az leadja és igen, akit a fradi igazol abban megszületik 😀davemayer
Győrnél meg az Audi adja ?Toca
A Győrnél nem osztogatnak fradi-szívet 😛
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 053 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ez a fradi-szív kérdés mindig is érdekelt, hogy működik ez valójában. Igazol a Fradi egy játékost, mint pl most Vértent, neki hogy lesz fradi-szíve hirtelen? És aki elmegy pl Szádvári, ő mit csinál, leadja a portán a fradi-szívet? 😀ender1112
a fradi szívet a szurkolók biztatása adja az adott játékosnak így igen, aki eligazol az leadja és igen, akit a fradi igazol abban megszületik 😀davemayer
Ha csak így nem 😊
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Ez a fradi-szív kérdés mindig is érdekelt, hogy működik ez valójában. Igazol a Fradi egy játékost, mint pl most Vértent, neki hogy lesz fradi-szíve hirtelen? És aki elmegy pl Szádvári, ő mit csinál, leadja a portán a fradi-szívet? 😀ender1112
a fradi szívet a szurkolók biztatása adja az adott játékosnak így igen, aki eligazol az leadja és igen, akit a fradi igazol abban megszületik 😀davemayer
Győrnél meg az Audi adja ?Toca
Pont az a lényeg, hogy a Győrnél semmi nem ad. (asszem) :rolleyes:

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 716 — Vikings fan
Ez a fradi-szív kérdés mindig is érdekelt, hogy működik ez valójában. Igazol a Fradi egy játékost, mint pl most Vértent, neki hogy lesz fradi-szíve hirtelen? És aki elmegy pl Szádvári, ő mit csinál, leadja a portán a fradi-szívet? 😀ender1112
a fradi szívet a szurkolók biztatása adja az adott játékosnak így igen, aki eligazol az leadja és igen, akit a fradi igazol abban megszületik 😀davemayer
Győrnél meg az Audi adja ?
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 354 — "Grammar maci"
Ez a fradi-szív kérdés mindig is érdekelt, hogy működik ez valójában. Igazol a Fradi egy játékost, mint pl most Vértent, neki hogy lesz fradi-szíve hirtelen? És aki elmegy pl Szádvári, ő mit csinál, leadja a portán a fradi-szívet? 😀ender1112
a fradi szívet a szurkolók biztatása adja az adott játékosnak így igen, aki eligazol az leadja és igen, akit a fradi igazol abban megszületik 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 716 — Vikings fan
Ez a fradi-szív kérdés mindig is érdekelt, hogy működik ez valójában. Igazol a Fradi egy játékost, mint pl most Vértent, neki hogy lesz fradi-szíve hirtelen? És aki elmegy pl Szádvári, ő mit csinál, leadja a portán a fradi-szívet? 😀ender1112
Odaadja Vértennek, a portásnak nem kell neki van saját fradi szíve
több mint 12 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 053 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ez a fradi-szív kérdés mindig is érdekelt, hogy működik ez valójában. Igazol a Fradi egy játékost, mint pl most Vértent, neki hogy lesz fradi-szíve hirtelen? És aki elmegy pl Szádvári, ő mit csinál, leadja a portán a fradi-szívet? 😀
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Gunnar Prokopot elnöknek ( edzőnek ) , ő tudja hogy kell egy
összevásárolt csapattal nyerni...!! 😊

ennek ellenére nagy kár érte...

lélektanilag ez most nagy lehetőség lesz a Fradinak , hogy legalább 1 meccsen elkapja otthon a Győrt!
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Jólvan Joci, de te fradista vagy, neked elnézem, hogy nem szereted a Győrt, de amúgy meg én meg rendkívüli módon utálom a fradit, de egy nemzetközi meccsen tudok nekik szurkolni és nem fogok örülni ha kikapnak. Nekem ezzel az egyel van bajom és nem mással. Jó a kézilabda ebben is kivétel, mert a fradi csapata egyébként is szimpatikus, de amúgy a klubot nem szeretem, főként fociban, de anno a jégkorongban meg még jobban.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Jó ezzel a fradiszívvel sem érdemes jönni mert korábban a Fradi is nagy choker volt 😀 egyszerűen szerencsétlen ez a Győr sztem, de tényleg nehéz nekik szurkolni mióta idejött Haraldsen, az volt a nagy fordulópont. A légiósokkal szerintem senkinek nincs problémája, a Veszprém is teli van/volt szimpatikusabbnál szimpatikusabb külföldiekkel, nem hiszem hogy Cozmán kívül más románért így kiállt volna egy ország stb. De ez az összevásárolom a világválogatottat dolog az emberek nagy részének nem tetszik, márpedig most tényleg az jön, hogy megveszik Jurackot mondjuk és akkor lesz balkezes (ha a padozó, mellesleg világsztár Gros nem volna elég). Ezt a hozzáálást a többség utálja és ezért nem tud annyira szimpatikus lenni ez a csapat, mint amelyiket sajnáltuk mondjuk a legutóbbi döntő idején.

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Azért vesztett a Győr, mert már itt is mennyien azt mondják hogy nem sajnálják hogy kikapott, mert így meg úgy összevásárolták. Ilyen negatív kisugárzással még jó hogy a döntőbe bejutottak és az első meccsen nyertek.
Amikor meg nem voltak itt nagyobb sztárok, akkor meg azért nyavajgott mindenki, hogy nem jó a csapat. Ez az amikor semmi se jó. Ha nyertek volna, akkor meg az lenne az alap...

Sajnálom hogy kikaptak és hogy ilyen kicsin múlt. Remélem jövőre összejön már a BL győzelem, mert ez a csapat nem maradhat BL győzelem nélkül!

A Fradi előtt meg le a kalappal! Hatalmas grat a kupagyőzelemhez!Bruce
ki vagy te Csodabogár hogy itt neked mindenki Moriarty és oltasz minket a negatív kisugárzás miatt? 😀 ( http://www.youtube.com/watch?v=KuStsFW4EmQ )

én akkor se nyavalyogtam mikor nem volt jó a csapat,pont nem érdekelnek,és örülök hogy végre móresre tanította őket valaki ha már sajnos itthon nem sikerül,így hogy kikaptak legalább nem hiszik azt hogy mekkora istencsászárok ők(bár sajnos így is azt hiszik). így az audinak még több lovettát kell bele tenni a csapatba,úgy néz ki sajnos túl "kevés" amit eddig beletettek 😂
majd jövőre megnyeri a győr... 😀 ők lesznek a kézilabda dózsája

ha nem magyarok gyújtanak tüzeket a csarnokban az meg nem baj Bálesz,csak akkor baj ha magyarok csinálják,főleg ha Fradisták mert akkor lehet sírni hogy milyen csőcselék a magyar szurkoló

amúgy meg élvezet lehet a győrnek a csarnokban szurkolni,a játékosok mindent értenek és meghalnak a pályán,hajtja őket a győri szív


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Semmi meglepetés, ha Görbicz és nemzetközi kupadöntő akkor zacsi, válogatott, Győr tök mindegy

több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Azért vesztett a Győr, mert már itt is mennyien azt mondják hogy nem sajnálják hogy kikapott, mert így meg úgy összevásárolták. Ilyen negatív kisugárzással még jó hogy a döntőbe bejutottak és az első meccsen nyertek.
Amikor meg nem voltak itt nagyobb sztárok, akkor meg azért nyavajgott mindenki, hogy nem jó a csapat. Ez az amikor semmi se jó. Ha nyertek volna, akkor meg az lenne az alap...

Sajnálom hogy kikaptak és hogy ilyen kicsin múlt. Remélem jövőre összejön már a BL győzelem, mert ez a csapat nem maradhat BL győzelem nélkül!

A Fradi előtt meg le a kalappal! Hatalmas grat a kupagyőzelemhez!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem tudom sajnálni ezt a győri zsoldoscsapatot. Biztos velem van a baj, de amilyen hátszelet kapnak itthon az már gyalázat. Szégyellem magam miatta, de ez van.
Ellenben a Fradi sikerének nagyon örülök.Bazzani
Hát itt szerintem nem elsősorban az itthoni hátszél az, ami repíti a csapatot, hanem az Audi pénze. Ennek a keretnek egyébként úgy kéne tönkrevernie mindenkit, mint annak a rendje, hátszél ide vagy oda, de hát ez - pláne nőknél - nem így működik.Rajna
Elsősorban az itthoni hátszél tette őket unszimpatikussá, meg ahogy megalázzák a kiscsapatokat. Lásd a magyar kupa döntőjét "ezer éve" Győrben rendezik, esélyt sem adva másnak.
Pálinger Katit sajnálom.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Én nem tudom sajnálni ezt a győri zsoldoscsapatot. Biztos velem van a baj, de amilyen hátszelet kapnak itthon az már gyalázat. Szégyellem magam miatta, de ez van.
Ellenben a Fradi sikerének nagyon örülök.Bazzani
Hát itt szerintem nem elsősorban az itthoni hátszél az, ami repíti a csapatot, hanem az Audi pénze. Ennek a keretnek egyébként úgy kéne tönkrevernie mindenkit, mint annak a rendje, hátszél ide vagy oda, de hát ez - pláne nőknél - nem így működik.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem tudom sajnálni ezt a győri zsoldoscsapatot. Biztos velem van a baj, de amilyen hátszelet kapnak itthon az már gyalázat. Szégyellem magam miatta, de ez van.
Ellenben a Fradi sikerének nagyon örülök.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Minden sportágban annyira fos lenne kishazánk, hogy BL döntőt bukik. Rinyálni az tudtok, hallod......füligjimmy
Hát ha relatív formán ilyen mennyiségű pénzt pumpálnának valamelyik hazai soccercsapatba, az is el tudna jutni legalább a nyolcba a BL-ben, vagy tovább... legfeljebb az a két magyar sem lenne a pályán, mint a Győrben.

A magyar kézilabda erejét inkább a Fradi mutatja.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 716 — Vikings fan
Minden sportágban annyira fos lenne kishazánk, hogy BL döntőt bukik. Rinyálni az tudtok, hallod......füligjimmy
Elnézést kérek mert nem tudok örülni ha 2 elbaszott végjáték miatt kikap egy csapat amikor játék tudásban 3-4 góllal kellett volna a hazait nyerni és ilyen bírói hátszéllel ezen egy egált illett volna összerakni.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Először is nagy gratula a Fradinak 😀 😀 😀 😀 😀 Hihetetlenek, mondanám, hogy nyerjék meg a bajnokságot de ott bezzeg a Győr majd összekapja magát.

A győr meg..... nem fájna ez annyira ha nem ez lenne minden évben és nem úgy lenne, hogy megnyerjük most itt van Löke meg Haraldsen oszt akkor mi van..... ráadásul a bírókra sem lehet szavunk sőt, szinte állandó emberhátrány ennyitől mi rég kifekszünk. Több szót nem is érdemes amellett, hogy persze sajnálom.

Csak a FRADI :cool: