Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
bekapcsoltam 5 percre, elég volt, női kézilabda => agyvérzés
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 691 — Amerikai sportok rajongója
Hát az első 15 perc elég jó volt, aztán nagy sok hiba a semmiből szinte.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pálinger nagyon hiányzik ebből a csapatból és a normális szélsővédekezés.
Triscsuk magyarosítását amúgy mi indokolta?

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
katasztrófa...

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Magyar focisták jobban passzolnak 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mit művelünk? Atya ég.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez az Edin a norvég Semenya.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
A védekezésünk és a kapusteljesítmény egyaránt csodálatos. Pedig ezek a norvégok egyénileg nekem semmivel sem tűnnek jobbak, mint mi.Schleck
De mostmár ezek mellé a támadásunk is felnőtt hozzá. Hetes, ziccer ...
Tomori védekezése eh, szucsányszky támadásba wtf, tomori sem jobb így nehéz
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A védekezésünk és a kapusteljesítmény egyaránt csodálatos. Pedig ezek a norvégok egyénileg nekem semmivel sem tűnnek jobbak, mint mi.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na hajrá csajok!
De szemétség, hogy a magyar drukkereket felrakták a csarnok tetejébe, míg a norvégokat a pálya mellé.

több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Norvégokkal elődöntő szombaton. A feladat adott 😀
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Divat
Triscsuk viszont állat volt! ő akkor tényleg megy az audiba? [/quote]Bár jönne, de tudtom szerint marad Fehérváron (év végéig biztos)
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kíváncsi leszek Tomori visszatérése hogyan fog elsülni , mert elöl tud jól
teljesíteni, de védekezésben sokszor homály , vagy durva!Nélküle stabilabbak voltunk hátul, míg elöl tudtuk pótolni...yooker
Inkább védekezésben szokott stabil lenni, és támadásban homály többször 😊ender1112
lehet hogy ez máskor általában így van (nyilván erre gondolsz) , de a horvát+,spanyol meccsen is kifejezetten gyengén védekezett és támadásban volt jobb!(nem lépett ki az emberre, simán elmentek mellette egy csellel,stb..)és ez nem csak az én véleményem volt, hanem elég sokaknak még a szektorban akikkel néztük a meccset...


yooker
horvát meccset kár nézni, ott szinte mki betlizett...Tomori sztem elől és hátul is világklasszis, nem tudom eldönteni hol jobb, de tényleg mintha most "gyengébb" lenne védekezésbe. Triscsuk viszont állat volt! ő akkor tényleg megy az audiba? elnézném Szani helyén! remélem Kökényék rajta vannak az ügyön!

|
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Kíváncsi leszek Tomori visszatérése hogyan fog elsülni , mert elöl tud jól
teljesíteni, de védekezésben sokszor homály , vagy durva!Nélküle stabilabbak voltunk hátul, míg elöl tudtuk pótolni...yooker
Inkább védekezésben szokott stabil lenni, és támadásban homály többször 😊ender1112
lehet hogy ez máskor általában így van (nyilván erre gondolsz) , de a horvát+,spanyol meccsen is kifejezetten gyengén védekezett és támadásban volt jobb!(nem lépett ki az emberre, simán elmentek mellette egy csellel,stb..)és ez nem csak az én véleményem volt, hanem elég sokaknak még a szektorban akikkel néztük a meccset...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
A norvégok jók, de a belső hármasunk jobb, a mai kézilabdában pedig a mellett egy kicsit a beálló és nagyon a kapus számít. Ezekben egyértelműen jobbak, az a lényeg, hogy Herr/Kiss ne legyen sokkal rosszabb, mint Haraldsen, és akkor nyerhetünk. Nem félek tőlük jobban, mint a szerbektől, akik otthon vannak, ami komoly lelki plusz, és hát az ilyesmi a női sportokban sokat tud számítani. Szerintem tökmindegy, kivel játszunk, ha jól játszik a belső hármasunk és nem égnek be a kapusaink, mindenkinél jobbak vagyunk. Ha meg nem, akkor meg ki tudunk kapni a horvát B-től is, mint a mellékelt ábra mutatta.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hát azért a mostani foci-VB selejtező sztem nem lesz piskóta. Ott azért kiderül majd hogy mennyire keményfaszú gyerekek sanyibá szerethető fiai.gabokocka
Persze, de annak azért a végső dolgok szempontjából nincs annyira komoly tétje, egyikőnk sem lesz érmes a vébén, ha ki is jut. Itt viszont mindig ilyesmi a tét, így jobb ez, meg gyakrabban is fordul elő.Rajna
Viszont a kijutásban lehet döntő fontosságú, így óriási tétje van, meg azért fociban nem ugyanazok az esélyek, szóval ezt nagyon nem mondanám
Mondjuk iksznél többet valamiért nem érzek, de ez más kérdés
Topic fő témájánál maradva, norvégokat óriási lenne, ha valahogy el tudnánk kerülni (lécci lécci Carmen 😊)Wyatt
Nem hiába mondta Böhm is, hogy a norvégokkal nem akar játszani az elődöntőben. Tudja (mert miért ne tudná), hogy a honfitársai jobbak. Ő a franciákat szeretné, ami az én olvasatomban is megfelelne. + jó elvernénk őket persze. Egyenlőre kaphatjuk a franciákat, szerbeket v. a dánokat. A franciák eddig nem tűntek túl magabiztosaknak, míg a szerbek azért elcsapták a dánok száját. A szerbeknek a saját kezükben van a sorsuk, csak nem tudni ki tudják e használni.
Szerintem a montenegróiak is el akarnák kerülni a norvégokat az elődöntőben, de ha valaki meg akarja ezt az EB-t nyerni, mindenképpen a norvégokat kell megverni. Az meg egy nagy handa-banda szöveg volt, hogy ők már úgy is megnyertek mindent az utóbbi években, nincs nagy hajtás, motiváció, kihagytak egy-két jó játékost az EB keretből stb. Aki ezt kitalálta nem ismeri a norvégokat ill. a mentalitásukat. Ők állandóan nyerni akarnak, mindig ők akarnak a legjobbak lenni. De ezt alázattal, kemény munkával teszik. Nem szeretnek veszíteni.

Én egy nagyon jó és izgalmas Magyarország-Norvégia döntőt szeretnék látni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Kíváncsi leszek Tomori visszatérése hogyan fog elsülni , mert elöl tud jól
teljesíteni, de védekezésben sokszor homály , vagy durva!Nélküle stabilabbak voltunk hátul, míg elöl tudtuk pótolni...yooker
Inkább védekezésben szokott stabil lenni, és támadásban homály többször 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát azért a mostani foci-VB selejtező sztem nem lesz piskóta. Ott azért kiderül majd hogy mennyire keményfaszú gyerekek sanyibá szerethető fiai.gabokocka
Persze, de annak azért a végső dolgok szempontjából nincs annyira komoly tétje, egyikőnk sem lesz érmes a vébén, ha ki is jut. Itt viszont mindig ilyesmi a tét, így jobb ez, meg gyakrabban is fordul elő.Rajna
Viszont a kijutásban lehet döntő fontosságú, így óriási tétje van, meg azért fociban nem ugyanazok az esélyek, szóval ezt nagyon nem mondanám
Mondjuk iksznél többet valamiért nem érzek, de ez más kérdés
Topic fő témájánál maradva, norvégokat óriási lenne, ha valahogy el tudnánk kerülni (lécci lécci Carmen 😊)

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Kíváncsi leszek Tomori visszatérése hogyan fog elsülni , mert elöl tud jól
teljesíteni, de védekezésben sokszor homály , vagy durva!Nélküle stabilabbak voltunk hátul, míg elöl tudtuk pótolni...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hát azért a mostani foci-VB selejtező sztem nem lesz piskóta. Ott azért kiderül majd hogy mennyire keményfaszú gyerekek sanyibá szerethető fiai.gabokocka
Persze, de annak azért a végső dolgok szempontjából nincs annyira komoly tétje, egyikőnk sem lesz érmes a vébén, ha ki is jut. Itt viszont mindig ilyesmi a tét, így jobb ez, meg gyakrabban is fordul elő.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
hát ez váratlanul sima meccs volt, de ez a román csapat mentálisan sosem volt igazán erős!
Kis Éva nagyon jó volt, ilyen teljesítmény kellene majd a 4 között is, akkor viszonylag szoros lehet akár a norvégok ellen is!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Áááá de szép, a hétvégén lehet meg kéne indulni Szerbia felé.gabokocka
Én a main gondolkkodtam, de nem volt vállalkozó kedvű társ. Ennél fontosabb meccs már úgyse lesz, a döntőt nem tudjuk a románokkal játszani, az meg nem az igazi 😀Rajna
francsigák még jöhetnek 😊gabokocka
Az már nem az igazi 😀 a női kézi egyetlen előnye, hogy mi és a románok is jók vagyunk, máshol nem tudunk relevánsan összecsapni 😀Rajna
Hát azért a mostani foci-VB selejtező sztem nem lesz piskóta. Ott azért kiderül majd hogy mennyire keményfaszú gyerekek sanyibá szerethető fiai.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Áááá de szép, a hétvégén lehet meg kéne indulni Szerbia felé.gabokocka
Én a main gondolkkodtam, de nem volt vállalkozó kedvű társ. Ennél fontosabb meccs már úgyse lesz, a döntőt nem tudjuk a románokkal játszani, az meg nem az igazi 😀Rajna
francsigák még jöhetnek 😊gabokocka
Az már nem az igazi 😀 a női kézi egyetlen előnye, hogy mi és a románok is jók vagyunk, máshol nem tudunk relevánsan összecsapni 😀

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 799 — Keep pounding
Áááá de szép, a hétvégén lehet meg kéne indulni Szerbia felé.gabokocka
Én a main gondolkkodtam, de nem volt vállalkozó kedvű társ. Ennél fontosabb meccs már úgyse lesz, a döntőt nem tudjuk a románokkal játszani, az meg nem az igazi 😀Rajna
francsigák még jöhetnek 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Áááá de szép, a hétvégén lehet meg kéne indulni Szerbia felé.gabokocka
Én a main gondolkkodtam, de nem volt vállalkozó kedvű társ. Ennél fontosabb meccs már úgyse lesz, a döntőt nem tudjuk a románokkal játszani, az meg nem az igazi 😀