Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Mondjuk az utolsó gól nagy baromság volt, a két gólos siker lett volna az ideális. Most a horvátoknak jó az egy gólos zakó is.Rajna
Lehetetlen megmondani, mi lesz azon a meccsen.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Mondjuk az utolsó gól nagy baromság volt, a két gólos siker lett volna az ideális. Most a horvátoknak jó az egy gólos zakó is.

több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Na mondtam, hogy jó volt az a tegnapi meccs, túl voltunk a nagyon gázon, ha a németek verik a horvátokat, semmit nem fog számítani. Továbbjutás pedig megvan.Rajna
Sima volt, egy percig sem izgultam 😀
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Na mondtam, hogy jó volt az a tegnapi meccs, túl voltunk a nagyon gázon, ha a németek verik a horvátokat, semmit nem fog számítani. Továbbjutás pedig megvan.

több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
amin totál kiakadtam hogy a végjátékban egálnál miért kell a teljesen szétesetten játszó Sz. Zitával hetest lövetni?? tuti biztos volt hogy ki fogja hagyni...
yooker
Hát ez azért, így, ebben a formában 😉
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Szerintem alapvetően a meccs jó jel volt, azért a horvát csapat nem a szemétdomb kategória, még ha gyengék is, mégis alig kaptunk ki tőlük egy katasztrofális meccsel. Nyilvánvaló, hogy ilyen meccs női kéziben lesz, kérdés, hogy lesz-e még, mert ha nem, jók lehetünk még.Rajna
Alapvetően nem gyenge ez a horvát csapat, de van vagy 10 sérültjük, így azért illett volna nyerni szvsz.empty taxi
A spanyolok ellen is jól bírták.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
hát ez élőben is elég gyászosnak tűnt!pláne hogy 7 óra volt szakadó hóesésben az út oda-vissza...
amin totál kiakadtam hogy a végjátékban egálnál miért kell a teljesen szétesetten játszó Sz. Zitával hetest lövetni?? tuti biztos volt hogy ki fogja hagyni...

az meg csak apróság a vereséghez képest, de nem értettük hogy lehetett Rédei a meccs legjobb magyarja és nem Tomori?? le is vonult szépen a csapat gratulációknál!
hát ha ma kikapunk lehet pénteken már nem is nagyon érdemes lemennünk Újvidékre... 😕
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Szerintem alapvetően a meccs jó jel volt, azért a horvát csapat nem a szemétdomb kategória, még ha gyengék is, mégis alig kaptunk ki tőlük egy katasztrofális meccsel. Nyilvánvaló, hogy ilyen meccs női kéziben lesz, kérdés, hogy lesz-e még, mert ha nem, jók lehetünk még.Rajna
Alapvetően nem gyenge ez a horvát csapat, de van vagy 10 sérültjük, így azért illett volna nyerni szvsz.empty taxi
Nem is kérdés, de tényleg olyan viccparádé folyt itt, ami azért tudjuk, hogy nem az átlagteljesítmény ezektől a lányoktól, legalábbis a klubjukban nem ezt művelik. Az utolsó gólhoz hasonló marhaságoktól hemzsegett a játékunk, a horvátoknál kevesebb ilyen volt, ennyi. A -1 innen már nem is olyan ronda.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Szerintem alapvetően a meccs jó jel volt, azért a horvát csapat nem a szemétdomb kategória, még ha gyengék is, mégis alig kaptunk ki tőlük egy katasztrofális meccsel. Nyilvánvaló, hogy ilyen meccs női kéziben lesz, kérdés, hogy lesz-e még, mert ha nem, jók lehetünk még.Rajna
Alapvetően nem gyenge ez a horvát csapat, de van vagy 10 sérültjük, így azért illett volna nyerni szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Várjon a faszom női kézimeccset, jobb volt amikor kinn se voltunk, nem kaptam agyfaszt. De
Amúgy baszki ennyire nem cserélni, mintha focimeccs lett volna és csak hármat szabad változtatni. A két szélén, beállós poszton és a kapuban vmi egészen szarok vagyunk.gabokocka
Hát Böhn nem szokott, tavaly volt olyan meccs a BL-ben, amikor egyet sem cserélt egész végig, de a fontos meccseken is csak egy támadás-védekezés csere volt, illetve a kapuscsere jött ha valaki blamázott.

Amúgy Vérten tényleg elég vicces, Görbicz simán lemehetne tényleg, középen elég mélyek vagyunk ehhez. A kapusokról meg tudtunk, a beállós sztem nem volt vészes csak tényleg egész végig belülvédekezés volt.

Szerintem alapvetően a meccs jó jel volt, azért a horvát csapat nem a szemétdomb kategória, még ha gyengék is, mégis alig kaptunk ki tőlük egy katasztrofális meccsel. Nyilvánvaló, hogy ilyen meccs női kéziben lesz, kérdés, hogy lesz-e még, mert ha nem, jók lehetünk még.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Böhn szarik a posztokra, a Győrnél három irányító játszott sokszor (Kovacsics-Görbicz-Lekics). Nőknél nincsenek posztok annyira, mint a fiúknál, lásd Tervelt, aki egyszerre szélső, beálló és irányító. Egy irányító lövőben játszatása egyáltalán nem katasztrófa ilyen kerettel, több értelme van, mint egész meccsen játszatni egy Tomorit vagy Rédei-Soóst.Rajna
Pont arra nem emlékszem, hogy az olyan jól ment volna.ender1112
BL-döntő elment kevesebb idegenben lőtt góllal, azért ez nem a katasztrofális bukás kategóriája. Most se megy amúgy sokkal másképp a Győr.

több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Böhn szarik a posztokra, a Győrnél három irányító játszott sokszor (Kovacsics-Görbicz-Lekics). Nőknél nincsenek posztok annyira, mint a fiúknál, lásd Tervelt, aki egyszerre szélső, beálló és irányító. Egy irányító lövőben játszatása egyáltalán nem katasztrófa ilyen kerettel, több értelme van, mint egész meccsen játszatni egy Tomorit vagy Rédei-Soóst.Rajna
Pont arra nem emlékszem, hogy az olyan jól ment volna.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
És most egy szar meccs után mindenki sírja tele a fórumot és élje kimagát ,hogy ő előre megmondta hogy szar a női kézi...
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 682 — Keep pounding
Várjon a faszom női kézimeccset, jobb volt amikor kinn se voltunk, nem kaptam agyfaszt. De
Amúgy baszki ennyire nem cserélni, mintha focimeccs lett volna és csak hármat szabad változtatni. A két szélén, beállós poszton és a kapuban vmi egészen szarok vagyunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
Tudtam, hogy nem szabad nekem női kézilabdát nézni
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Ez baromi vicces voltJakehomer
Amúgy tényleg, Monty Pythonos megoldások sorjáztak végig, a csattanó pedig feltette a koronát az egészre 😊

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ez baromi vicces volt

Perception is reality.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Lol, ezen jó volt most túllenni. Elég szarul játszott kb. mindenki, a vége no comment. De mindegy lesz ez, ha hozunk egyet a köv kettőből.

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
FAIIIIIIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez nem valami fényös egyelőre.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
A Tomori-Görbicz-Szucsánszki-Kovacsics-Rédei-Soós ötösből én mindig benntartanék hármat, tulajdonképpen bármilyen összetételben, ilyen Bulathokat nem engednék oda az fix.Rajna
Három irányító egyszerre? Azt mégis hogy?ender1112
Kovacsics sztem nem fog sokat játszani, Görbe és Zizi pedig jók átlövésből is, másik 2 meg ugye lövő, három irányítós játék sztem biztos nem lesz, viszpont 2 annál inkább!Divat
Nemigen emlékszem olyan meccsre, ahol a két irányítós játék olyan csodálatos lett volna.ender1112
Böhn szarik a posztokra, a Győrnél három irányító játszott sokszor (Kovacsics-Görbicz-Lekics). Nőknél nincsenek posztok annyira, mint a fiúknál, lásd Tervelt, aki egyszerre szélső, beálló és irányító. Egy irányító lövőben játszatása egyáltalán nem katasztrófa ilyen kerettel, több értelme van, mint egész meccsen játszatni egy Tomorit vagy Rédei-Soóst.

több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
A Tomori-Görbicz-Szucsánszki-Kovacsics-Rédei-Soós ötösből én mindig benntartanék hármat, tulajdonképpen bármilyen összetételben, ilyen Bulathokat nem engednék oda az fix.Rajna
Három irányító egyszerre? Azt mégis hogy?ender1112
Kovacsics sztem nem fog sokat játszani, Görbe és Zizi pedig jók átlövésből is, másik 2 meg ugye lövő, három irányítós játék sztem biztos nem lesz, viszpont 2 annál inkább!Divat
Nemigen emlékszem olyan meccsre, ahol a két irányítós játék olyan csodálatos lett volna.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A Tomori-Görbicz-Szucsánszki-Kovacsics-Rédei-Soós ötösből én mindig benntartanék hármat, tulajdonképpen bármilyen összetételben, ilyen Bulathokat nem engednék oda az fix.Rajna
Három irányító egyszerre? Azt mégis hogy?ender1112
Kovacsics sztem nem fog sokat játszani, Görbe és Zizi pedig jók átlövésből is, másik 2 meg ugye lövő, három irányítós játék sztem biztos nem lesz, viszpont 2 annál inkább!

|
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
A Tomori-Görbicz-Szucsánszki-Kovacsics-Rédei-Soós ötösből én mindig benntartanék hármat, tulajdonképpen bármilyen összetételben, ilyen Bulathokat nem engednék oda az fix.Rajna
Három irányító egyszerre? Azt mégis hogy?
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Elnézvén a keretet egyébként most én is egy jobb szereplést várok a csapattól. Még az is lehet, hogy elmegyek egy meccsre. Az a gáz, hogy elég messze van. A csoportmeccsek utáni küzdelmek melyik városban lesznek?