NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
Gyengébbnek gyengébb, de semmi baj nincs velük, szerintem vannak olyan jók, mint a norvég első sor ezeken a posztokon.Rajna
egyetértek azokkal, amiket írtál, de szerintem ebben a kérdésben egy kicsit elfogult vagy, illetve nem ismered el kellőképp a norvég játékosokat (ya meg szerintem böhn király). sulland szintű lövő eleve nincs a második sorunkban, és még ha el is fogadjuk, hogy klivinyi, rédei, kovacsics jobb támadásban, mint alstad, breivang, lunde vagy mondjuk edin, utóbbiak sokkal jobb védők, de úgy is mondhatnánk, ők jó védők, előbbiek meg nem (kovacsics elmegy). nálunk ugye nem volt zácsik, tehát, ha így vesszük, van még plusz 1 elit emberünk, de a norvégoknál sincs hammerseng, aki kurva jó playmaker, lövő és védő is.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Rajna, mi az hogy senki nem tud átlőni? Kik vezetik mindig a góllövőlistát bármelyik világeseményen?

Korábban mindig volt legalább egy emberünk, Mátéfi, Farkas Ági, Boki tudott átlőni.. és legalább egy normális átlövő nélkül nem lehet egy egész tornán végigmenni szerintem. (Egyébként egy elit kapus még mindig fontosabb, de ez megint más tészta.)
Én nem hiszem el, hogy az átlövő kihalófélben lenne a női kézilabdából.. ha a férfiaknál is megvannak mind a mai napig, és nem haltak ki a 2000-es években, biztos hogy a nőknél is van lehetőség rá.

A női kosárlabda is állandóan fejlődik fizikailag, egyre többet tudnak a csajok, messze nem érték el a fizikai képességek csúcsát.. szóval szerintem a kézis átlövőktől is el lehet ezt várni. Pláne, ha a nímand brazilok ki tudtak nevelni egy Amorim-féle kalibert, biztos.. max egy kicsit várnunk kell, hátha a következő 5 évben valamelyik fiatalból lesz valami, mert szekérderéknyi 180-185 magas kézis van nálunk is.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Nekem abszolút az az érzésem, hogy Görbicz és Szucsánszky igazából kioltja egymást, teljesen felesleges a 2 irányítós rendszer, mert igazából nincs előny abból, hogy ők kreatívak, mert sem beállós, sem szélső, sem lövő poszton nem tudunk abból profitálni, hogy ők megbontják a védelmet.

Tomoriról meg nekem mindig Farkas Ági jut eszembe, "lőj 15-öt egy meccsen, mint a barom, ha 12 bemegy, Te vagy az isten, ha 2, akkor beszoptuk". De még az is jobb volt, mint ez a szerencsétlenkedés, komolyan egy Mehlmann Ibolyával előrébb lennénk (mindjárt le is vágom a kezemet, hogy ezt leírtam).somoskovig
Én sem szeretem a kétirányítós rendszert, de a női mezőnyben szinte csak irányítók vannak, nézd meg a Győrt, megvehetnének kb. akárkit, mégis 2-3 irányítóvál játszanak állandóan.

Tomori esetében meg furcsállom, hogy egy nőn a kiegyensúlyozottságot kéred számon, ritkaságszámba megy az ilyen 😊 nem lesznek kiegyensúlyozott embereink sztem sosem, de ez már csak ilyen. Igen, olyasmi, mint Farkas Ági, mellette mondjuk emlékeim szerint ennyire jó emberek nem voltak, de volt kapusunk és meg voltunk szervezve, majdnem hoztunk is egy olimpiát, csak a 40. percben megjött a csapat menzesze. Mehlmannt meg könyörgöm ne, ő is ellőtte 15ször, csak abból 10 ment mellé, 2 be, és 3ból az ellenfél indított, brr.Rajna
Mehlmannt csak viccből írtam.

Ettől függetlenül mi akkor voltunk az élvonalban, amikor voltak elit lövőink (Mátéfi, Radulovics, de még Farkas Ági is ide vehető akár), és kövezzetek meg, de a válogatotthoz évek óta nem tesz többet hozzá Görbicz se, mint régen mondjuk Siti Bea, hogy Kökényt ne is említsem.. Csak anno mondjuk volt egy Kulcsár Anita, egy Pádár Ildi, azóta sem volt normális beállónk.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Rajna, tévedsz... Tomori minden ,csak nem nő 😀JC6
Kinézetre meg viselkedésre lehet, de kiegyensúlyozottságban sajna nőiesebb mindenkinél 😀

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rajna, tévedsz... Tomori minden ,csak nem nő 😀
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Nekem abszolút az az érzésem, hogy Görbicz és Szucsánszky igazából kioltja egymást, teljesen felesleges a 2 irányítós rendszer, mert igazából nincs előny abból, hogy ők kreatívak, mert sem beállós, sem szélső, sem lövő poszton nem tudunk abból profitálni, hogy ők megbontják a védelmet.

Tomoriról meg nekem mindig Farkas Ági jut eszembe, "lőj 15-öt egy meccsen, mint a barom, ha 12 bemegy, Te vagy az isten, ha 2, akkor beszoptuk". De még az is jobb volt, mint ez a szerencsétlenkedés, komolyan egy Mehlmann Ibolyával előrébb lennénk (mindjárt le is vágom a kezemet, hogy ezt leírtam).somoskovig
Én sem szeretem a kétirányítós rendszert, de a női mezőnyben szinte csak irányítók vannak, nézd meg a Győrt, megvehetnének kb. akárkit, mégis 2-3 irányítóvál játszanak állandóan.

Tomori esetében meg furcsállom, hogy egy nőn a kiegyensúlyozottságot kéred számon, ritkaságszámba megy az ilyen 😊 nem lesznek kiegyensúlyozott embereink sztem sosem, de ez már csak ilyen. Igen, olyasmi, mint Farkas Ági, mellette mondjuk emlékeim szerint ennyire jó emberek nem voltak, de volt kapusunk és meg voltunk szervezve, majdnem hoztunk is egy olimpiát, csak a 40. percben megjött a csapat menzesze. Mehlmannt meg könyörgöm ne, ő is ellőtte 15ször, csak abból 10 ment mellé, 2 be, és 3ból az ellenfél indított, brr.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
uramisten, farkasági 😀 😀 😀 ma nem alszok, az tuti... 😀JC6
Legalább mindig mosolygott... 😀 (Vagy csak nem tudta rendesen becsukni aszáját 😀)

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
uramisten, farkasági 😀 😀 😀 ma nem alszok, az tuti... 😀
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Rajna for szövkap! 😛JC6
Még csak az kéne, minden tiszteletem azé, aki meg tud szervezni egy halom nőt, Mocsainak szerintem sikerült anno, azóta senkinek. De a norvégoknak tíz éve megy, ha sikerülne megint valakinek összerakni a mieinket, zúzathatnánk rendesen még kapus nélkül is sztem.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Nekem abszolút az az érzésem, hogy Görbicz és Szucsánszky igazából kioltja egymást, teljesen felesleges a 2 irányítós rendszer, mert igazából nincs előny abból, hogy ők kreatívak, mert sem beállós, sem szélső, sem lövő poszton nem tudunk abból profitálni, hogy ők megbontják a védelmet.

Tomoriról meg nekem mindig Farkas Ági jut eszembe, "lőj 15-öt egy meccsen, mint a barom, ha 12 bemegy, Te vagy az isten, ha 2, akkor beszoptuk". De még az is jobb volt, mint ez a szerencsétlenkedés, komolyan egy Mehlmann Ibolyával előrébb lennénk (mindjárt le is vágom a kezemet, hogy ezt leírtam).

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Rajna for szövkap! 😛
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Sajnos tisztességes átlövésre magyar válogatott játékos kb. Radulovics óta képtelen, az, hogy Tomori 3 meecsenként dob egy valag gólt, utána meg két meccs terített betli, az pont nem az, amire egy rendes támadójátékot fel lehet építeni. Klasszis beállósunk nincs, klasszis szélsőnk nincs, van kb. 4 darab nemzetközi szintű irányítónk, de ettől még nem jó a belső 3-as.somoskovig
Átlőni lassan senki sem tud a nemzetközi mezőnyben, ha ezen azt érted, hogy felugrik 9-10 méterről és besuvasztja a kapuba. Tomori ezt tudja nálunk, ilyen még Bulatovic a montenegróiaknál, Sulland a norvégoknál és Amorim a braziloknál, sokkal több nincs (biztos kihagytam valakiket). A lényeg, hogy középről gólképes játékosaink vannak, legyenek azok irányítók vagy átlövők, felállt védelem ellen pedig ez kéne, hogy számítson, ha van épkézláb taktika és chemistry.

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Sajnos tisztességes átlövésre magyar válogatott játékos kb. Radulovics óta képtelen, az, hogy Tomori 3 meecsenként dob egy valag gólt, utána meg két meccs terített betli, az pont nem az, amire egy rendes támadójátékot fel lehet építeni. Klasszis beállósunk nincs, klasszis szélsőnk nincs, van kb. 4 darab nemzetközi szintű irányítónk, de ettől még nem jó a belső 3-as.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Oké Rajna, ez egy dolog, mégis felmosták velünk a pályát...JC6
Ezt nem tagadtam, de nem igaz, amit írtál. Szervezettebbek és van kapusuk, ezzel jobbak nálunk, nem azzal, hogy a keretükben csupa világklasszis van és van 6-7 kulcsemberük.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Oké Rajna, ez egy dolog, mégis felmosták velünk a pályát...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Én úgy látom, hogy amíg egy norvég csapatnak van 5-6-7 húzóembere, addig a magyar válogatottnak van 2, max 3. A leggyengébb poszt egyértelműen a kapus poszt, nem hiszem el, hogy az egész országban nincs egy Pálinger kaliberű kapusunk. Az utánpótlásba egyáltalán nincs belelátásom.

Szerintem az, hogy a legjobb 4 között lehet ez a csapat, maga a csoda. Hála a sorsolásnak és a lebonyolításnak, hogy idáig eljutottunk.

A legelkeserítőbb az, hogy fejben 20 percig bírtak a lányok egy ilyen fontos meccset... JC6
Nemtom ezeket honnan veszed. A magyar csapat kerete rohadt erős belső posztokon, márpedig ha egy csapat szervezetten játszik, ezzel és kapussal lehet meccset nyerni. Szélsőknek akkor jut lehetőség, ha szervezetlen a védelem. Na most a magyar csapatnak nincs rendes kapusa, ez baj, de amúgy a világ legjobbjai között van, és ezt bizonyította is most, Montenegróval a körülmények ellenére végig pariban volt, megverte Romániát, Spanyolországot és Németországot, az oroszok elleni meccs nem számított. A norvégok pedig mindenkit szétvernek, ez van.

A norvégoknak sincs 6-7 húzóemberük, csak van egy kapusuk, futnak és szervezetten védekeznek. De a belső hármasuk képtelen tisztességes átlövésre Sullandon kívül. Látható, hogy a kvázi norvég válogatott Larvikkal simán pariban van a Fradi, csak ugye ki kell venni Haraldsent, Frafjordot és Lökét., hozzáadni Legangert, Hammersenget, Mörköt és Blancót. Ebből látszik, kiken múlik a norvégok sikere.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Nem a fenét nem sokkal gyengébb. Azért mert volt egy jó meccsük attól még a közelükbe nem érnek. Ettől függetlenül ez az EB nekem pozitív csalódás, nem gondoltam volna, hogy négyben leszünk.Bazzani
Gyengébbnek gyengébb, de semmi baj nincs velük, szerintem vannak olyan jók, mint a norvég első sor ezeken a posztokon.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Én úgy látom, hogy amíg egy norvég csapatnak van 5-6-7 húzóembere, addig a magyar válogatottnak van 2, max 3. A leggyengébb poszt egyértelműen a kapus poszt, nem hiszem el, hogy az egész országban nincs egy Pálinger kaliberű kapusunk. Az utánpótlásba egyáltalán nincs belelátásom.

Szerintem az, hogy a legjobb 4 között lehet ez a csapat, maga a csoda. Hála a sorsolásnak és a lebonyolításnak, hogy idáig eljutottunk.

A legelkeserítőbb az, hogy fejben 20 percig bírtak a lányok egy ilyen fontos meccset...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OFF:Mivel az ilyenek kezdik elárasztani az oldat, ezért van egy kérdésem, ha ezek szerintem egyáltalán nem viccesek akkor bennem van a gond ? Tipikusan túlerőltetettnek tűnnek. /OFF
Hát azért szerintem messze van még egy férfitól 😊Toca
Hát sztem meg egy nőtöl van kurva messzire. Mondjuk Tomori is.
Amúgy én a cseresorunk gyengeségében is látom a gondot.Bazzani
Szerintem a cseresorunk nem sokkal gyengébb, mint a kezdő, más kérdés, hogy ahol most baj van a kezdőben (szél, kapus), ott csere sincs megfelelő. De mondjuk a Tomori-Görbicz-Szucsánszki triónál olyan nagyon nem gyengébb a Klivinyi-Kovacsics-Rédei-Soós (Bulath) tengely, ugye a montenegróiak ellen full cserecsapattal jöttünk pont fel.Rajna
Nem a fenét nem sokkal gyengébb. Azért mert volt egy jó meccsük attól még a közelükbe nem érnek. Ettől függetlenül ez az EB nekem pozitív csalódás, nem gondoltam volna, hogy négyben leszünk.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kb. én erre számítottam. A tippem az volt, hogy olyan 20 gól körül tudunk dobi (max 22). Be is jött. Az meg, hogy a norvégok ilyen játékkal, meg ilyen csapattal nyernek kb. jó pár éve és, hogy ez mennyire "gyenge" + összehasonlítjuk a férficsapat (!) Kiel-el? Érdekes megközelítés. Erről nem is írnék többet mert kb. nincs is értelme.
Számomra a női kézi az női kézi. Lehet sokszor nézhetetlen, mert nők játsszák és náluk más tényezők is dominálnak mint a férfiaknál, de ez van ezt kell szeretni. Akinek nem tetszik az úgy sem fogja nézni. Max. hülye következtetéseket von le egy-egy meccsből.

A norvégok pedig erre vannak kihegyezve: vegyél egy jó kapust, ziláld szét az ellen védelmet, szerezz-erőszakolj ki minnél több eladott labdát és azokat kíméletlenül vágd be + gyors leindításokból zavard össze őket és vigyél be KO-t. Az meg, hogy egyénileg is jók a norvégok + utánpótlás is van nekik bőven, plusz előnnyel indulnak minden ilyen "jelentéktelen" sporteseményen.

Lehet Böhn-ek is lennének hasonló elképzelései a magyar válogatottal kapcsolatban, de egyenlőre ezeknek gátat szab a más stílus amit mi magyarok képviselünk + a játékosok más jellegű, más irányú felkészültsége.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Btw nyilván nem látom a háttérmunkát, de az időkérések és nyilatkozatok alapján Böhnnek elég gyorsan el kéne innen takarodnia, hihetetlen miket enged meg magának. Én hasznosabb taktikai dolgokat tudnék mondani az időkéréseknél, minden nyilatkozata úgy állít be minket, mintha legalább a san marinói válogatott lennénk, most meg előhozakodik azzal, hogy Löke szakított vele tegnap és ezért volt szar, hát hatalmas gratula, nem gondoltam volna, hogy valaha az edző látszik nagyobb picsának a játékosoknál.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
OFF:Mivel az ilyenek kezdik elárasztani az oldat, ezért van egy kérdésem, ha ezek szerintem egyáltalán nem viccesek akkor bennem van a gond ? Tipikusan túlerőltetettnek tűnnek. /OFF
Hát azért szerintem messze van még egy férfitól 😊Toca
Hát sztem meg egy nőtöl van kurva messzire. Mondjuk Tomori is.
Amúgy én a cseresorunk gyengeségében is látom a gondot.Bazzani
Szerintem a cseresorunk nem sokkal gyengébb, mint a kezdő, más kérdés, hogy ahol most baj van a kezdőben (szél, kapus), ott csere sincs megfelelő. De mondjuk a Tomori-Görbicz-Szucsánszki triónál olyan nagyon nem gyengébb a Klivinyi-Kovacsics-Rédei-Soós (Bulath) tengely, ugye a montenegróiak ellen full cserecsapattal jöttünk pont fel.

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát azért szerintem messze van még egy férfitól 😊Toca
Hát sztem meg egy nőtöl van kurva messzire. Bazzani
aszondom nem férfi, de fiúnak fiú


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
OFF:Mivel az ilyenek kezdik elárasztani az oldat, ezért van egy kérdésem, ha ezek szerintem egyáltalán nem viccesek akkor bennem van a gond ? Tipikusan túlerőltetettnek tűnnek. /OFF
Hát azért szerintem messze van még egy férfitól 😊Toca
Hát sztem meg egy nőtöl van kurva messzire. Mondjuk Tomori is.
Amúgy én a cseresorunk gyengeségében is látom a gondot.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Az ilyen edzői nyilatkozatokon egy ilyen meccs után mindig fogom a fejem...
Bohn:Büszke vagyok a lányokra. Most tíz góllal jobbak voltunk, mint Lillehammerben, amikor huszonegy góllal kaptunk ki. Ezúttal csak tizenegy találattal maradtunk alul, úgyhogy legközelebb nyerhetünk...