Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
hú Laci, a horvát srác bokáit kezdhetik keresni a Holdon 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagy Kornélnak valaki küldhetne ki agyat, ha megkérhetném.Schleck
pedig még a nevében is benne van 😛shawnka
😀
Alilovicnak pedig nem fair ellenünk játszania. 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Nagy Kornélnak valaki küldhetne ki agyat, ha megkérhetném.Schleck
pedig még a nevében is benne van 😛
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagy Kornélnak valaki küldhetne ki agyat, ha megkérhetném.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Van sport tv linketek kézimeccshez?zavi27
 onlinetvkeresre.eu/lejatszo.php?kozv=4

Azért nem kéne elengedni őket..

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Van sport tv linketek kézimeccshez?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Ennek azért így tényleg semmi értelme. És ez így nem a sport népszerűsítése, hanem annak megcsúfolása.Schleck
ráadásul már az ausszik is inkább egymást ütik le a pályán, minthogy a spanyolokkal foglalkozzanak 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ennek azért így tényleg semmi értelme. És ez így nem a sport népszerűsítése, hanem annak megcsúfolása.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 318 — Expect the Best !
„Vannak ilyen meccsek is egy világbajnokságon. Azt gondolom, ma azzal tettük a legtöbbet, hogy megtiszteltük az ausztrálokat a százszázalékos teljesítményünkkel. Ennek is köszönhető a feltűnően nagy különbség” – értékelt Nagy Kornél. 😊Wyatt
ezt majd nyugodtan lehet idézni a legközelebbi milyen szemét pontvadász a NE vitában... 😉
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
„Vannak ilyen meccsek is egy világbajnokságon. Azt gondolom, ma azzal tettük a legtöbbet, hogy megtiszteltük az ausztrálokat a százszázalékos teljesítményünkkel. Ennek is köszönhető a feltűnően nagy különbség” – értékelt Nagy Kornél. 😊Wyatt
„Köszönjük Mocsai Lajosnak és csapatának, hogy leckét adtak nekünk kézilabdából. Az én dolgom most az, hogy összerázzam a csapatot a spanyolok elleni mérkőzésre” – hajtott fejet az ausztrál szövetségi kapitány, Taip Ramadani.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
„Vannak ilyen meccsek is egy világbajnokságon. Azt gondolom, ma azzal tettük a legtöbbet, hogy megtiszteltük az ausztrálokat a százszázalékos teljesítményünkkel. Ennek is köszönhető a feltűnően nagy különbség” – értékelt Nagy Kornél. 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Hoppácska:  www.pickhandball.hu/hirek/nyartol-juan-carlos-pastor-lesz-a-pick-szeged-edzoje/3034/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Sztem ez a lebonyolítás fekszik nekünk, ráadásul a keresztcsoportból nálunk erőssebb ellenfél nem jöhet, akárhogy végzünk. A 8 között meg egy meccsen bárkit elkaphatunk, a két tán legkellemetlenebb ellenfél sztem még itt is van a csoportunkban, ergo nem játszhatunk velük a negyeddöntőben.gabokocka
Ja, mondjuk csak pont azért fekszik nekünk a lebonyolítás, mert jó nehéz csoportot kaptunk indulásnak 😊

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 710 — Keep pounding
Sztem ez a lebonyolítás fekszik nekünk, ráadásul a keresztcsoportból nálunk erőssebb ellenfél nem jöhet, akárhogy végzünk. A 8 között meg egy meccsen bárkit elkaphatunk, a két tán legkellemetlenebb ellenfél sztem még itt is van a csoportunkban, ergo nem játszhatunk velük a negyeddöntőben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Így van gratula bezzeg ha kikaptunk volna vagy éppen hogy csak nyerünk mennyi lenne már itt a szöveg 😛dande
Jó hát az egyiptomiak azért nem a legjobbak, itt igazából a nyolcaddöntőig nincs komoly kérdés.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Így van gratula bezzeg ha kikaptunk volna vagy éppen hogy csak nyerünk mennyi lenne már itt a szöveg 😛
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Korrekt volt ez a nyitómeccs, jó lehet ez a garnitúra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon érdekes, jó interjú volt a pénteki Sportban KEB Laszloval. És elég pozitív képet festett rólunk magyarokról, és a női kéziseink helyzetéről is.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Biztosan jó fizut kap Csaszi, de hát karrierje fénypontján van, mikor menjen egy ilyen klubba, ha nem most? 40 évesen? Gondolom jó játékos jön a helyére, de nehéz lesz pótolniHabi
Nikola? sztem kül nem engedték volna el Csaszit...Divat
Szerintem azért engedték el, mert Chema meglétével nem igazán kell két védekezni kevéssé tudó irányító. Nem hiszem, hogy Eklemovics jön, hanem valaki, aki védekezni is tud.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
mitől erős a PSG?Janek
Abalo, Bojinovic, Dinart, R. Gunnarsson, Hallgrimsson, Mikkel Hansen, Honrubia, Kopljar

Ez asszem elég indok.empty taxi
Narcisse, Vori, Melic, Császár megy oda még jövőre. És Robledót kihagytad a mostaniak közül.

A kapusuk egyelőre csak Sierra, szerintem oda még igazolnak valakit. De a két szélre van három klasszisuk, két röhadt jó beállójuk, irányítóban Robledo-Bojinovic-Császár, balátlövőben a Narcisse-Mikkel Hansen állatduó, jobbátlövőben Kopljar, Dinart és Hallgrimsson védekezni. Lehet, hogy jobbátlövőbe még hoznak valakit, de ez a csapat így is van olyan erős (keretre), mint a Barca.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
Lehet Divat Eklemovicsra gondolt 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Biztosan jó fizut kap Csaszi, de hát karrierje fénypontján van, mikor menjen egy ilyen klubba, ha nem most? 40 évesen? Gondolom jó játékos jön a helyére, de nehéz lesz pótolniHabi
Nikola? sztem kül nem engedték volna el Csaszit...Divat
Én nem örülnék Karabaticnak. Nem a bunda ügy miatt, hanem amiatt, hogy már szerintem nem nagyon van benne motiváció egyszerűen. Megnyert mindent, amit megnyerhetett, nem tudom küzdene-e annyira a Veszprémért, mint egy motiváltabb játékos.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Biztosan jó fizut kap Csaszi, de hát karrierje fénypontján van, mikor menjen egy ilyen klubba, ha nem most? 40 évesen? Gondolom jó játékos jön a helyére, de nehéz lesz pótolniHabi
Nikola? sztem kül nem engedték volna el Csaszit...

|
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 669 — tracker ember
mitől erős a PSG?Janek
Abalo, Bojinovic, Dinart, R. Gunnarsson, Hallgrimsson, Mikkel Hansen, Honrubia, Kopljar

Ez asszem elég indok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
mitől erős a PSG?Janek
Ettől: