Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
Nem taktikáztunk, hát kíváncsi vagyok én a legyel meccsen sem tartom magunkat esélyesnek majd elválik.
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 452 — Sic semper tyrannis!
Én is azt mondom, hogy kapjunk ki ma, de nem fogunk sztem. De ha messzebbre tekintek, akkor tényleg ebben lehet valami nagyobb eredmény.
Szerintem hót mindegy ki jön a nyolcaddöntőben, őket ha nem győzzük le, akkor nem is érdemlünk eredményt. Viszont a Dánok ellen semmi esélyünk nem nagyon szokott lenni, míg az Oroszok most nem olyan dominánsak.

Ha lehet taktikázni, akkor miért ne tennénk meg? Na majd kiderül.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Németek elintézték a lelkiismereti kérdést, elverték a franciákat 😀gabokocka
Mit intéztek el? Max azt, hogy a horvát-spanyolon a vesztes jár jól 😊 nekünk édesmindegy, továbbra is ki kéne kapni, hogy a dán-tunéziai helyett az orosz-brazil győztesét kaphassuk a nyolc között, ha megverjük a nyolcaddöntős ellenfelet (ami 4. hely esetén a szlovén-szerb győztese lesz minden bizonnyal, bár ha gólszegény meccsen nyernek eggyel a szerbek, akkor a lengyelek is odaérhetnek).

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
 www.nemzetisport.hu/nsotv_csapatsportok/taktikak-nagy-laszlo-semlegesitese-eseten-laurencz-2208937
Bárcsak ő lenne a kapitány.
Bár nem értem elvileg nem is nézi a férfi meccseket Laci óta 😀Toca
Látatlanban is tudja hogy kell Lacival játszani. A magyar sportélet egyik legundorítóbb figurája.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/nsotv_csapatsportok/taktikak-nagy-laszlo-semlegesitese-eseten-laurencz-2208937
Bárcsak ő lenne a kapitány.
Bár nem értem elvileg nem is nézi a férfi meccseket Laci óta 😀
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Németek elintézték a lelkiismereti kérdést, elverték a franciákat 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
semmilyen körülmények között sem lenne jónak nevezhető ez az Argentína-Tunézia rangadó, de remekül szórakozok rajta 😀shawnka
A 7-6-os félidő is masszív színvonalat sejtet. 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
semmilyen körülmények között sem lenne jónak nevezhető ez az Argentína-Tunézia rangadó, de remekül szórakozok rajta 😀
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 320 — Expect the Best !
én ezt egy szóval se mondtam, javunkra is faszságokat fújtak, összességébe gondoltam h gyengék voltak...a meccs azon ment el, h Ladislao kivétele+5-1-es zavaró ellen SEMMIT se tudtunk csinálni támadásba, pedig Tatai is jól védett...Divat
Én úgy látom, hogy az 5+1-es védekezés ellen sok csapat ellen semmit az ég világon nem tudunk kezdeni sajnos.
Gabesz92
hát igen, ez nálunk már nem újkeletű probléma sajnos, de tegyük hozzá h azért a spanyolok jól is csinálják... 😊Divat
azért többször szépen megoldottunk már ilyen védekezést a Császár ,Lékai párossal (olimpián is), de tegnap annyira gyenge napot fogott ki Csaszi hogy ez esélytelen volt a hibátlanul védekező spanyolok ellen!
egy ilyen top csapatot azért csak akkor tudunk elkapni még ha majdnem mindenkinek nagyon megy...
tényleg nincsen gáz , jó ez a csapat!kapusposzt is nagyon biztató a későbbi kemény meccsekre! mázlink hogy mindenképpen verhető ellenfelet fogunk kapni, és mostanában ezeket megoldjuk!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Szerintem kár most itt szörnyülködni, igazából az elmúlt két meccs totál lényegtelen volt. A spanyolok jobban ütöttek minket az olimpián, mégis mi végeztünk előrébb. Ha lenne egy kis eszünk (és nem lenne tartásunk), kikapnánk Algériától, a szerb-szlovén győztesével játszanánk és utána tényleg az orosz-német győztese jöhetne. A 4. helynél ebben a csoportban csak a csoportelső jár jobban, és ezt Lajos is tudta/tudja, a fontos meccseket általában hozzuk alatta/nagyon közel vagyunk a győzelemhez. Szerintem kár temetni a csapatot.Rajna
Én is ezt számolgattam, ki kéne kapni holnap. Szerencsére az algériaiak is motiváltak lesznek, hátha...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Szerintem kár most itt szörnyülködni, igazából az elmúlt két meccs totál lényegtelen volt. A spanyolok jobban ütöttek minket az olimpián, mégis mi végeztünk előrébb. Ha lenne egy kis eszünk (és nem lenne tartásunk), kikapnánk Algériától, a szerb-szlovén győztesével játszanánk és utána tényleg az orosz-német győztese jöhetne. A 4. helynél ebben a csoportban csak a csoportelső jár jobban, és ezt Lajos is tudta/tudja, a fontos meccseket általában hozzuk alatta/nagyon közel vagyunk a győzelemhez. Szerintem kár temetni a csapatot.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
én ezt egy szóval se mondtam, javunkra is faszságokat fújtak, összességébe gondoltam h gyengék voltak...a meccs azon ment el, h Ladislao kivétele+5-1-es zavaró ellen SEMMIT se tudtunk csinálni támadásba, pedig Tatai is jól védett...Divat
Én úgy látom, hogy az 5+1-es védekezés ellen sok csapat ellen semmit az ég világon nem tudunk kezdeni sajnos.
Gabesz92
hát igen, ez nálunk már nem újkeletű probléma sajnos, de tegyük hozzá h azért a spanyolok jól is csinálják... 😊

|
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
én ezt egy szóval se mondtam, javunkra is faszságokat fújtak, összességébe gondoltam h gyengék voltak...a meccs azon ment el, h Ladislao kivétele+5-1-es zavaró ellen SEMMIT se tudtunk csinálni támadásba, pedig Tatai is jól védett...Divat
Én úgy látom, hogy az 5+1-es védekezés ellen sok csapat ellen semmit az ég világon nem tudunk kezdeni sajnos.

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Balátlövő nélkül nehéz....

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ahogy gondoltam. Sajnos ilyen egyszerűen nulla tehetséggel megáldott emberekkel, mint Nagy Kornél, Tamás fiam meg Putics nem lehet komolyan venni minket.
Szörnyű, hogy a Nagy Laciék legjobb éveit vesztjük el azzal, hogy 3-4 közepes kiegészítő embert nem tudunk találni.Schleck
ebben minden benne van sajnos...mondjuk nem tudom, h ez a 2 szlovén buzi teljesítménye gyengébb volt-e a remek triónkénál!Divat
Nem a bírókon ment el a meccs szerintem. Hazai pályán szerintem ez volt várható.Schleck
én ezt egy szóval se mondtam, javunkra is faszságokat fújtak, összességébe gondoltam h gyengék voltak...a meccs azon ment el, h Ladislao kivétele+5-1-es zavaró ellen SEMMIT se tudtunk csinálni támadásba, pedig Tatai is jól védett...

|
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Nem volt korrekt a 2. félidei fújás, de ha korrekt is az kb. annyit ér h 3-mal kapunk ki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ahogy gondoltam. Sajnos ilyen egyszerűen nulla tehetséggel megáldott emberekkel, mint Nagy Kornél, Tamás fiam meg Putics nem lehet komolyan venni minket.
Szörnyű, hogy a Nagy Laciék legjobb éveit vesztjük el azzal, hogy 3-4 közepes kiegészítő embert nem tudunk találni.Schleck
ebben minden benne van sajnos...mondjuk nem tudom, h ez a 2 szlovén buzi teljesítménye gyengébb volt-e a remek triónkénál!Divat
Nem a bírókon ment el a meccs szerintem. Hazai pályán szerintem ez volt várható.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ahogy gondoltam. Sajnos ilyen egyszerűen nulla tehetséggel megáldott emberekkel, mint Nagy Kornél, Tamás fiam meg Putics nem lehet komolyan venni minket.
Szörnyű, hogy a Nagy Laciék legjobb éveit vesztjük el azzal, hogy 3-4 közepes kiegészítő embert nem tudunk találni.Schleck
ebben minden benne van sajnos...mondjuk nem tudom, h ez a 2 szlovén buzi teljesítménye gyengébb volt-e a remek triónkénál!

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ahogy gondoltam. Sajnos ilyen egyszerűen nulla tehetséggel megáldott emberekkel, mint Nagy Kornél, Tamás fiam meg Putics nem lehet komolyan venni minket.
Szörnyű, hogy a Nagy Laciék legjobb éveit vesztjük el azzal, hogy 3-4 közepes kiegészítő embert nem tudunk találni.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hiába szoros, nem tudom elképzelni, hogy ezt megnyerjük valahogy...

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Na még a spanyolok ellen meg lehet próbálni, ha nem jön be, én örülnék, ha kikapnánk Algériától 😊 a túloldali csoportban a szlovén-szerb-lengyel trió között nincs olyan hatalmas különbség, viszont ha a csoportelsőt verjük meg, a negyeddöntőben a B csoport győztese (valsz Dánia) helyett a másodikját kapjuk (valsz Oroszország, esetleg Macedónia). Persze úgyse fogjuk ezt meghúzni.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
A horvátok minket tiszteltek meg azzal, hogy komolyan vették a meccset 😛 majd belejövünk
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Krivokapics milyen jóllakottnak néz ki 😊 Sajnos ez az erőszakos védekezés nem tetszik nekünk és sok az indulásgól.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
oké, de azért most komolyan ilyen első félidő után mit keres Nagy Kornél a pályán? momentuma nincs szerencsétlennek ma, ennyire azért biztos nem vékony a keret...davemayer
Az a baj, hogy a cseréje meg Putics, aki a rosszabb napjain simán képes még nagyobb kárt okozni, de ma tényleg jöhetne már.

Ez a mi 5-1-es védekezésünk azért bohóckodásnak tűnik a másik oldaléhoz képest. 😀

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 321 — "Grammar maci"
oké, de azért most komolyan ilyen első félidő után mit keres Nagy Kornél a pályán? momentuma nincs szerencsétlennek ma, ennyire azért biztos nem vékony a keret...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal