Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
 www.sport1tv.hu/Videok/2013/01/23/kez_keszulnek_a_danok4


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
ilyen koncentrációval, akarással, kapusteljesítménnyel,stb bőven benne van hogy elkapjuk a Dánokat!Császár ahhot képest hogy írtátok hogy nem is biztos játszik ,elég jól nyomta, remélem megtartja a formáját...yooker
Nemtom, szerintem a támadójátékunk katasztrófa volt tegnap, de győzelem után mindenki mindent rózsaszínben lát. Nem lőttünk olyan nagyon sok gólt, de annak is jelentős része jött indulásból, rendezetlen védelem ellen, ami a dánok ellen nem lesz meg. Meg volt pár mákos gólunk is, amikor a kipattanó hozzánk pattant/kapufáról kapusra ment a labda és úgy lett gól, felállt védelem ellen elég gyengék voltunk, különösen, amikor Nagy Laci nem volt benn támadásban.

A védekezésünk zúzott, csak a dánok ellen egy egész más meccs lesz, ahol nem ilyen béna szélsőkkel játszunk, rohadt gyors csapat, nem fogjuk őket leindítani, fordított előjellel már valószínűbb. Szóval össze kéne kapni a felállt védelem elleni játékunkat, Nagy Lacin kívül a többiek nem mutatnak sok életjelet ebben, Nagy Kornélnak voltak még momentumai, erre építeni kéne. A leglényegesebb az lenne, hogy ne kapjunk túl sok indítást, utána már Hansent valahogy szerintem ki tudjuk venni, a többiek talán nem annyira veszélyesek a dánoknál. Rajna
ez mind teljesen igaz tényleg,!két egész más csapat és stílus a kettő , és nekünk inkább a lengyel fekszik...
a leindítások elkerülésében ugye kulcs lesz a mi támadásépítésünk!ha kapkodunk, vagy kiszorított helyzetekből kell lőni messziről ,akkor megszórnak majd minket nincs mese! tehát nagyon okosan kell támadnunk!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Ahogy mondja Rajna a dánok egészen más karakterű csapat, mint a lengyel. Klasszis átlövőjük egyedül a Hansen van, míg a lengyeleknek van vagy 4. Cserébe nagyon képzett és gyors szélsőik vannak és a beállósaik is durván jók és azért Jurecki ellenünk is ficánkolt (bár Aginagaldét frankón megfogtuk és Vorinak se ellenünk volt az élete meccse). Transition defense-t kell megoldani és akk azért van esély. Kapuban képességre Szmal és Landin nálam egál, meglátjuk h formában ill. a védőfalban mennyi lesz a különbség.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
ilyen koncentrációval, akarással, kapusteljesítménnyel,stb bőven benne van hogy elkapjuk a Dánokat!Császár ahhot képest hogy írtátok hogy nem is biztos játszik ,elég jól nyomta, remélem megtartja a formáját...yooker
Nemtom, szerintem a támadójátékunk katasztrófa volt tegnap, de győzelem után mindenki mindent rózsaszínben lát. Nem lőttünk olyan nagyon sok gólt, de annak is jelentős része jött indulásból, rendezetlen védelem ellen, ami a dánok ellen nem lesz meg. Meg volt pár mákos gólunk is, amikor a kipattanó hozzánk pattant/kapufáról kapusra ment a labda és úgy lett gól, felállt védelem ellen elég gyengék voltunk, különösen, amikor Nagy Laci nem volt benn támadásban.

A védekezésünk zúzott, csak a dánok ellen egy egész más meccs lesz, ahol nem ilyen béna szélsőkkel játszunk, rohadt gyors csapat, nem fogjuk őket leindítani, fordított előjellel már valószínűbb. Szóval össze kéne kapni a felállt védelem elleni játékunkat, Nagy Lacin kívül a többiek nem mutatnak sok életjelet ebben, Nagy Kornélnak voltak még momentumai, erre építeni kéne. A leglényegesebb az lenne, hogy ne kapjunk túl sok indítást, utána már Hansent valahogy szerintem ki tudjuk venni, a többiek talán nem annyira veszélyesek a dánoknál.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Németek elintézték a lelkiismereti kérdést, elverték a franciákat 😀gabokocka
Mit intéztek el? Max azt, hogy a horvát-spanyolon a vesztes jár jól 😊 nekünk édesmindegy, továbbra is ki kéne kapni, hogy a dán-tunéziai helyett az orosz-brazil győztesét kaphassuk a nyolc között, ha megverjük a nyolcaddöntős ellenfelet (ami 4. hely esetén a szlovén-szerb győztese lesz minden bizonnyal, bár ha gólszegény meccsen nyernek eggyel a szerbek, akkor a lengyelek is odaérhetnek).Rajna
Ja elnéztem az ágat 😊
Én továbbra is tarotm, hogy ki kellett volna kapni Algériától, lehet itt beszélni sportszerűségről, minden másról, de emlékszem még a norvégiai női kézi VB-re, ahol 5. lettünk egy zakóval, mert ugyanígy nem taktikáztunk. A spanyolok ki tudtak kapni a horvátoktól, persze az nem olyan feltűnő, de meggyőződésem, ha nyerni kellett volna a másik ágért akkor nyertek volna...
Mindegy most itt vagyunk a dánokkal, sztem nem verhetetlenek, mondjuk nekünk is nehéz lesz mégegyszer ilyenjól játszani.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
ilyen koncentrációval, akarással, kapusteljesítménnyel,stb bőven benne van hogy elkapjuk a Dánokat!Császár ahhot képest hogy írtátok hogy nem is biztos játszik ,elég jól nyomta, remélem megtartja a formáját...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Hát a polákok második félidei támadójátéka meg visszarendeződése elég gyenge volt, nemtom azért estek-e vissza, mert mi valami nagyot húztunk vagy szimplán kinyiffantak, de majdnem mindegy is. Azért bosszantó, hogy jöhetne most Oroszország is, de Dánia ellen is lehet esély, amit belőlük láttam eddig, nem volt annyira meggyőző.

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Meghalt Kanyó Antal. RIP.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok én is persze erről maradtam le, igen ne is nézzek több meccse hátha nyerünk. Szerencsénk van szerdán se érek rá 😛
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Tényleg nagybetűs csapatsiker volt!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szép volt fiúk!
Mára akinek kellett, mindenki összekapta magát. Remélem megtartjuk ezt a formánkat a dánok ellen is. 😊

több mint 11 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Ez igen. Férfi munka volt.

Do your job
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
Szétszedjük a lengyeleket az utolsó 6-7 percben.El kell dönteni.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A védekezés eddig jó de támadásban elég ötlettelennek tűnik a csapat felállt védelem ellen.Matthew99
Attól félek, hogy a lengyelek nem fognak még egy ilyen szar félidőt játszani.

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
A védekezés eddig jó de támadásban elég ötlettelennek tűnik a csapat felállt védelem ellen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csaszi sztem játszani se fog, úgy járt mint Vincze Ottóné...Divat
Elég szarul nézett ki szegény. :/

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Csaszi sztem játszani se fog, úgy járt mint Vincze Ottóné...

|
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Igen a balátlövő a legnagyobb gondunk. Nem is értem, hogy nincs két olyan jobbkezes lövőnk akik ketten meg tudnák oldani ezt a dolgot.
Az meg külön szar, hogy Császár szar formában van. Ha ő feljavulna, az sokat lendítene rajtunk.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
nem nehéz h mélyebb legyen 😀 eleve nincs jobb szélsőnk, ami a mai kézibe cink
viszont talán a csapatösszeszokottság mellettünk szól
de szoros leszNegritis
Jobbszélső kell a fenének, szélsők nélkül simán lehet meccset nyerni, csere meg pláne nem kell. Rajna
Így van, mi is nyertünk úgy meccset nb2-ben, hogy egy gólt sem lőttem jobb szélről, mégse cseréltek le. 😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
nem nehéz h mélyebb legyen 😀 eleve nincs jobb szélsőnk, ami a mai kézibe cink
viszont talán a csapatösszeszokottság mellettünk szól
de szoros leszNegritis
Jobbszélső kell a fenének, szélsők nélkül simán lehet meccset nyerni, csere meg pláne nem kell. De pl. balátlövőnk nincs, az az igazi gond, meg hogy Császár az eddigi két komolyabb emccsen fos volt.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nem nehéz h mélyebb legyen 😀 eleve nincs jobb szélsőnk, ami a mai kézibe cink
viszont talán a csapatösszeszokottság mellettünk szól
de szoros leszNegritis
Mármint csere jobbszélsőnk nincs gondolom. Harsányi a csapat egyik legnagyobb erőssége ezen a vb-n eddig szerintem, és kopp-kopp, de úgy tűnik egész jól bírja azt, hogyha végig kell játszania a meccset támadásban.

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
nem nehéz h mélyebb legyen 😀 eleve nincs jobb szélsőnk, ami a mai kézibe cink
viszont talán a csapatösszeszokottság mellettünk szól
de szoros lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
A fogadóirodák szerint ma mi vagyunk az esélyesebbek. Nekem ez nem így tűnik, de legyen igazuk. 😀Schleck
Nyilván, megelőztük őket minden világversenyen az elmúlt két évben. Ettől még a keretük talán valamivel erősebb, de feltétlenül mélyebb.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A fogadóirodák szerint ma mi vagyunk az esélyesebbek. Nekem ez nem így tűnik, de legyen igazuk. 😀

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 324 — Expect the Best !
most hogy a csoportkörrel véget ért a VB ,
ma kezdődhet az EB! 😊