Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hát azért a mostani foci-VB selejtező sztem nem lesz piskóta. Ott azért kiderül majd hogy mennyire keményfaszú gyerekek sanyibá szerethető fiai.gabokocka
Persze, de annak azért a végső dolgok szempontjából nincs annyira komoly tétje, egyikőnk sem lesz érmes a vébén, ha ki is jut. Itt viszont mindig ilyesmi a tét, így jobb ez, meg gyakrabban is fordul elő.Rajna
Viszont a kijutásban lehet döntő fontosságú, így óriási tétje van, meg azért fociban nem ugyanazok az esélyek, szóval ezt nagyon nem mondanám
Mondjuk iksznél többet valamiért nem érzek, de ez más kérdés
Topic fő témájánál maradva, norvégokat óriási lenne, ha valahogy el tudnánk kerülni (lécci lécci Carmen 😊)Wyatt
Nem hiába mondta Böhm is, hogy a norvégokkal nem akar játszani az elődöntőben. Tudja (mert miért ne tudná), hogy a honfitársai jobbak. Ő a franciákat szeretné, ami az én olvasatomban is megfelelne. + jó elvernénk őket persze. Egyenlőre kaphatjuk a franciákat, szerbeket v. a dánokat. A franciák eddig nem tűntek túl magabiztosaknak, míg a szerbek azért elcsapták a dánok száját. A szerbeknek a saját kezükben van a sorsuk, csak nem tudni ki tudják e használni.
Szerintem a montenegróiak is el akarnák kerülni a norvégokat az elődöntőben, de ha valaki meg akarja ezt az EB-t nyerni, mindenképpen a norvégokat kell megverni. Az meg egy nagy handa-banda szöveg volt, hogy ők már úgy is megnyertek mindent az utóbbi években, nincs nagy hajtás, motiváció, kihagytak egy-két jó játékost az EB keretből stb. Aki ezt kitalálta nem ismeri a norvégokat ill. a mentalitásukat. Ők állandóan nyerni akarnak, mindig ők akarnak a legjobbak lenni. De ezt alázattal, kemény munkával teszik. Nem szeretnek veszíteni.

Én egy nagyon jó és izgalmas Magyarország-Norvégia döntőt szeretnék látni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Kíváncsi leszek Tomori visszatérése hogyan fog elsülni , mert elöl tud jól
teljesíteni, de védekezésben sokszor homály , vagy durva!Nélküle stabilabbak voltunk hátul, míg elöl tudtuk pótolni...yooker
Inkább védekezésben szokott stabil lenni, és támadásban homály többször 😊
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát azért a mostani foci-VB selejtező sztem nem lesz piskóta. Ott azért kiderül majd hogy mennyire keményfaszú gyerekek sanyibá szerethető fiai.gabokocka
Persze, de annak azért a végső dolgok szempontjából nincs annyira komoly tétje, egyikőnk sem lesz érmes a vébén, ha ki is jut. Itt viszont mindig ilyesmi a tét, így jobb ez, meg gyakrabban is fordul elő.Rajna
Viszont a kijutásban lehet döntő fontosságú, így óriási tétje van, meg azért fociban nem ugyanazok az esélyek, szóval ezt nagyon nem mondanám
Mondjuk iksznél többet valamiért nem érzek, de ez más kérdés
Topic fő témájánál maradva, norvégokat óriási lenne, ha valahogy el tudnánk kerülni (lécci lécci Carmen 😊)

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
Kíváncsi leszek Tomori visszatérése hogyan fog elsülni , mert elöl tud jól
teljesíteni, de védekezésben sokszor homály , vagy durva!Nélküle stabilabbak voltunk hátul, míg elöl tudtuk pótolni...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Hát azért a mostani foci-VB selejtező sztem nem lesz piskóta. Ott azért kiderül majd hogy mennyire keményfaszú gyerekek sanyibá szerethető fiai.gabokocka
Persze, de annak azért a végső dolgok szempontjából nincs annyira komoly tétje, egyikőnk sem lesz érmes a vébén, ha ki is jut. Itt viszont mindig ilyesmi a tét, így jobb ez, meg gyakrabban is fordul elő.

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
hát ez váratlanul sima meccs volt, de ez a román csapat mentálisan sosem volt igazán erős!
Kis Éva nagyon jó volt, ilyen teljesítmény kellene majd a 4 között is, akkor viszonylag szoros lehet akár a norvégok ellen is!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Áááá de szép, a hétvégén lehet meg kéne indulni Szerbia felé.gabokocka
Én a main gondolkkodtam, de nem volt vállalkozó kedvű társ. Ennél fontosabb meccs már úgyse lesz, a döntőt nem tudjuk a románokkal játszani, az meg nem az igazi 😀Rajna
francsigák még jöhetnek 😊gabokocka
Az már nem az igazi 😀 a női kézi egyetlen előnye, hogy mi és a románok is jók vagyunk, máshol nem tudunk relevánsan összecsapni 😀Rajna
Hát azért a mostani foci-VB selejtező sztem nem lesz piskóta. Ott azért kiderül majd hogy mennyire keményfaszú gyerekek sanyibá szerethető fiai.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Áááá de szép, a hétvégén lehet meg kéne indulni Szerbia felé.gabokocka
Én a main gondolkkodtam, de nem volt vállalkozó kedvű társ. Ennél fontosabb meccs már úgyse lesz, a döntőt nem tudjuk a románokkal játszani, az meg nem az igazi 😀Rajna
francsigák még jöhetnek 😊gabokocka
Az már nem az igazi 😀 a női kézi egyetlen előnye, hogy mi és a románok is jók vagyunk, máshol nem tudunk relevánsan összecsapni 😀

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Áááá de szép, a hétvégén lehet meg kéne indulni Szerbia felé.gabokocka
Én a main gondolkkodtam, de nem volt vállalkozó kedvű társ. Ennél fontosabb meccs már úgyse lesz, a döntőt nem tudjuk a románokkal játszani, az meg nem az igazi 😀Rajna
francsigák még jöhetnek 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Áááá de szép, a hétvégén lehet meg kéne indulni Szerbia felé.gabokocka
Én a main gondolkkodtam, de nem volt vállalkozó kedvű társ. Ennél fontosabb meccs már úgyse lesz, a döntőt nem tudjuk a románokkal játszani, az meg nem az igazi 😀

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Áááá de szép, a hétvégén lehet meg kéne indulni Szerbia felé.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Na ez már megvan. Ha a crnagorácok nem verik meg a spanyolokat, a csoportelsőségért meccselünk a ruszkikkal, ha nyernek, akkor meg jöhetnek a norvégok.

De ez az EB már siker, végre kijön a keretünk ereje és mélysége. A védelem ma nagyon jó volt, Triscsuk elképesztően jó, Kiss Éva is jól küldte, hiába tűnik egy lúzerbélának a mozgása alapján, egész sok labda elakad benne.

Ja, azt azért tegyük hozzá, hogy a bírók ezúttal nekünk fújtak, de nem ez volt a különbség.

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
"A kapitány azért nagyon aranyos. Azt mondta, hogy ami azon a meccsen volt, azt ő sem bírta volna hideg fejjel a pályán, hiszen nagyon durvák voltak a montenegróiak. Ő és a lányok is maximálisan kiállnak mellettem. Mindenki mondta, hogy ne foglalkozzak az esettel és a két bíróval. Ennek ellenére rossz érzés, hogy nem játszhatok ma."

"Szomorú vagyok, hogy így alakult. Nem gondoltam, hogy eltiltás lesz belőle. Azért némileg viccesnek tartom, hogy edzők húzogathatják a játékosok pólóját, más fejen üthet zokszó nélkül, engem pedig szövegelésért tiltanak el."

na de Tomori nélkül is meg kell csapnunk a szőröstalpúakat(nehéz lesz), spanyol-orosz X lett, így egy esetleges mai győzelemmel meg is van a továbbjutás!!! HAJRÁ CSAJOK!!!!

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Ezen most röhögni kéne ?Toca
nem. beszólnieaglesmcnabb
Ez szar!!!
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Ezen most röhögni kéne ?Toca
nem. beszólnieaglesmcnabb
Kinek?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Ezen most röhögni kéne ?Toca
nem. beszólni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Ezen most röhögni kéne ?
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
botrányos játékvezetés volt, vagyis birkózásba lehet elment volna...végén mikor visszaadták nekik a semmire az volt a legszebb!

Klivinyi viszont nagyon bátran és jól játszott! ennyire fogalmatlan kapusaink viszont nem lehetnek. Pasit a kapuba!!!

jó lesz ez, szőröstalpúakat ütni kell!Divat
nekem is ez a legnagyobb bajom ugye, ezt a hátrányt nagyon nehéz ellensúlyozni...
Pastrovicsot miért nem hozták ki?? valszeg bármelyiknél jobb lenne nem??


yooker
Nem, hasonló szint.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Ha az oroszok vesztenek egy pontot a spanyolok ellen, akkor a románok ellen ki-ki meccset játszunk a továbbjutásért, nyami 😊

több mint 11 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
botrányos játékvezetés volt, vagyis birkózásba lehet elment volna...végén mikor visszaadták nekik a semmire az volt a legszebb!

Klivinyi viszont nagyon bátran és jól játszott! ennyire fogalmatlan kapusaink viszont nem lehetnek. Pasit a kapuba!!!

jó lesz ez, szőröstalpúakat ütni kell!Divat
nekem is ez a legnagyobb bajom ugye, ezt a hátrányt nagyon nehéz ellensúlyozni...
Pastrovicsot miért nem hozták ki?? valszeg bármelyiknél jobb lenne nem??
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Elég szarok voltak a bírók, bár nem feltétlenül az ellent segítették, de nagyon sok marhaságot fújtak össze-vissza.

Amúgy simán bebizonyosodott, hogy elég jó ez a csapat, a B-csapatunk hozott egy 7-0-át Montenegró ellen, asszem csak Szamoránsky volt akkor benn a kezdők közül. Nem volt ez rossz, holnapután jön a legfontosabb meccs, ha azt megnyerjük akkor elégedett leszek a továbbiaktól függetlenül 😊Rajna
botrányos játékvezetés volt, vagyis birkózásba lehet elment volna...végén mikor visszaadták nekik a semmire az volt a legszebb!

Klivinyi viszont nagyon bátran és jól játszott! ennyire fogalmatlan kapusaink viszont nem lehetnek. Pasit a kapuba!!!

jó lesz ez, szőröstalpúakat ütni kell!

|
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Elég szarok voltak a bírók, bár nem feltétlenül az ellent segítették, de nagyon sok marhaságot fújtak össze-vissza.

Amúgy simán bebizonyosodott, hogy elég jó ez a csapat, a B-csapatunk hozott egy 7-0-át Montenegró ellen, asszem csak Szamoránsky volt akkor benn a kezdők közül. Nem volt ez rossz, holnapután jön a legfontosabb meccs, ha azt megnyerjük akkor elégedett leszek a továbbiaktól függetlenül 😊

több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Esküszöm, hogy Bulath ellenünk van.
Bazzani
Hihetetlenül fogalmatlan volt. Szerintem azt sem tudta hol van. Nem értem.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Fuck shit, hogy kikaptunk. Pedig jól feljöttünk 😕
Na mindegy, a Románokat meg kell verni.