Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 11 éve
lucy liu Arizona Cardinals 314
...Toca
végére sajnos már feladtuk, és sztem, igen nagyrészt a kapusok miatt ment el, nem hiszem el h a szélső átemelést tizedjére is ugyanúgy beszopták...de nem csak ők voltak a ludasok, ha nem az egész csapat sajnos, Tomori is elbaszott 2 ziccer ugyanúgy(még szerencse h neki is elmondták, meg tudja h Katrine h véd, mégis agyonlőtte), aztán befosott ő is, vincze ottónénak se ment, egyedél Vérten Orsi csinált vmit...sajna ez van, talán egy bronzunk lehet...Divat
jó, de riegelhuth bárkinek belőhet akár 10-ből 10-et is a szélről, ha az átemelésre számít a kapus, majd belövi máshogy. az olyan szélsők, mint ő, martin, nascimento, norgaard bárki ellen lőhetnek 100%-al, csináljon bármit a kapus. az a tragédia, hogy az egész eb-n rohadt gyengén, indiszponáltan védekeztek a szélsőink.
szerintem nem ezért nem kimagasló kapus herr, vagy kiss, hanem azért, mert nincs meg bennük az a képesség, hogy amikor tényleg jól kell védeni, hozzák magukat. 1-1 jó százalékra ilyen szinten már bárki képes.

Amúgy meg a meccset a mentális okok miatt szívtuk meg ennyire. Amint egy kicsit csökkent a koncentrációnk, a norvégek megléptek (mert az övéké nem csökkent), erre nyomban jött a pszichológiai megzuhanás is. Ennyi. ender1112
ennyi
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A transition defense vajon mi? Komolytalan, hogy tízszer le lehet indítani egy csapatot, ráadásul nem is csak turnoverek után, volt, hogy sima védés után is lefutották a védelmünket.

A kapusaink csak szélről szerencsétlenkedtek, az átlövéseket (meg a heteseket is 😀 ) elég jól fogták, rohadtul nem rajtuk múlt. Egyébként ilyen stílussal a norvég kapus is csak nők között lehet klasszis, kétségtelen szépen szét tudja dobni a végtagjait, de a lába alatt annyi gólt lehetett volna dobni, amennyit nem szégyellünk.

Perception is reality.
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Pálinger nagyon hiányzik ebből a csapatból és a normális szélsővédekezés.
Triscsuk magyarosítását amúgy mi indokolta?Bazzani
Az, hogy jó hármasvédő ÉS jó góllövő. Ilyenből alig akad magyar.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A probléma ott van h ez a norvég védekezés amellett h van egy Haraldsen, előtte rohadt mozgékony, egyszerűen olyan gyorsan kell előtte járatni a labdát h mindenki képes besokallni.
Nálunk Triscsuk honosítása jó ötlet volt, egyik legjobb hármas védőnk, a probléma ott van h a szélsőink kegyetlen szarok voltak szinte az egész EB-n védekezésben, komolyan mondom lehet h edzői kérés volt h ink onnan dobjanak mert onnan jó Kiss meg Herr v wtf? Egyébként fura dolog ez, Pálinger révén volt egy világklasszisunk ugye, ez a kettő meg az EB-mezőnybe sztem az átlagot azért megüti, a probléma az h hozzászoktunk az extraklasszishoz és ezt is várjuk tőlük.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Na hajrá csajok!
De szemétség, hogy a magyar drukkereket felrakták a csarnok tetejébe, míg a norvégokat a pálya mellé.Bazzani
Ez pénz kérdése volt, kinek hova telik.
Amúgy meg a meccset a mentális okok miatt szívtuk meg ennyire. Amint egy kicsit csökkent a koncentrációnk, a norvégek megléptek (mert az övéké nem csökkent), erre nyomban jött a pszichológiai megzuhanás is. Ennyi.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ha lenne egy kapusunk, szerintem a mienk lenne a világ legjobb kerete legalábbis, van ebben potenciál Rióra.Rajna
A fiatalok között van valami reménységünk?Schleck
Jova! jah ez nem az a sportág... 😀

Kiss Évából talán lehet még vmi, v max Pasit megpróbálni, ennyit biztosan tud Ő is...Divat
Én nem látok Kiss Évában semmit, olyan szerencsétlenül mozog, hogy nem látom, ezeken a szinte véletlenül elakadó labdákon kívül hozzon mást is.

Pastrovics pedig nem hiszem, hogy jelentősen jobb lenne, persze egy-egy meccs kijöhet neki, de a fontos meccseken a Fradiban is inkább Abramovich a jobb, vagy legalábbis ugyanolyan jók. Kéne egy új Pálinger Rióig 😊

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
...Toca
végére sajnos már feladtuk, és sztem, igen nagyrészt a kapusok miatt ment el, nem hiszem el h a szélső átemelést tizedjére is ugyanúgy beszopták...de nem csak ők voltak a ludasok, ha nem az egész csapat sajnos, Tomori is elbaszott 2 ziccer ugyanúgy(még szerencse h neki is elmondták, meg tudja h Katrine h véd, mégis agyonlőtte), aztán befosott ő is, vincze ottónénak se ment, egyedél Vérten Orsi csinált vmit...sajna ez van, talán egy bronzunk lehet...

|
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Én ezt értem, de ha tudunk passzolni ez a kapusteljesítmény is elég lett volna ami azért nem volt olyan hú de szar. Herr ORsi 4el kevesebbet fogott meg ugynannyi lövésből mint Haraldsen de mondjuk mi kaptunk 8 fastbreak gólt. Nem a legjobb a kapus helyzet,de ennek a vereségnek semmi köze hozzá. Nehogy már egy kapusnak kelljen megnyernie egy meccset, mikor 19 gólt vagyunk képesek dobni...Toca
Hát a végére ők is bohóckodtak, de ahol elment a meccs (1. félidő vége), ott a kapusok közti különbségen ment el. A comebackre már nem emiatt nem volt esélyünk, hanem mert képtelenek vagyunk passzolni, de leírhatom még ezt százféleképpen.

A lényege a mondanivalómnak, hogy hihetetlen, hogy ez a sport ott tart, hogy egy felállt fal ellen tulajdonképpen impotens csapat (csak ilyen kapushibás közbelövésekkel tudnak gólt lőni, ha nincs ziccer) dominálja a világot.Rajna
Leírhatod, felfogtam viszont ettől még nem kell hogy egyet értsek 😊
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Én ezt értem, de ha tudunk passzolni ez a kapusteljesítmény is elég lett volna ami azért nem volt olyan hú de szar. Herr ORsi 4el kevesebbet fogott meg ugynannyi lövésből mint Haraldsen de mondjuk mi kaptunk 8 fastbreak gólt. Nem a legjobb a kapus helyzet,de ennek a vereségnek semmi köze hozzá. Nehogy már egy kapusnak kelljen megnyernie egy meccset, mikor 19 gólt vagyunk képesek dobni...Toca
Hát a végére ők is bohóckodtak, de ahol elment a meccs (1. félidő vége), ott a kapusok közti különbségen ment el. A comebackre már nem emiatt nem volt esélyünk, hanem mert képtelenek vagyunk passzolni, de leírhatom még ezt százféleképpen.

A lényege a mondanivalómnak, hogy hihetetlen, hogy ez a sport ott tart, hogy egy felállt fal ellen tulajdonképpen impotens csapat (csak ilyen kapushibás közbelövésekkel tudnak gólt lőni, ha nincs ziccer) dominálja a világot.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Több az eladott labdánk mint a gólunk, egyéb kérdés ?
Amúgy meg ha ezzel szarrá verik a világot minek játszanak mást a Norvégok, majd ha lesz egy jól szervezett csapat akkor alkalmazkodnak, addig meg hozzájuk kell.Toca
Persze, nem őket szapulom, csak nevetséges, hogy képtelenek futni és relatíve pontosan passzolni a legjobb csapatok. Mondjuk mi legalább ma futottunk, a különbség a kapusok miatt lett ilyen nagy, de ez benne volt. Meg nyilván az sem tett jót, hogy Görbe ma nem sült.

Amúgy nincs ezzel baj, ez úgyis a létező leglényegtelenebb torna, a fontos az, hogy kijutottunk a vébére és újra mutattunk valamit abból, amit tudunk. Ha lenne egy kapusunk, szerintem a mienk lenne a világ legjobb kerete legalábbis, van ebben potenciál Rióra.Rajna
23 turnovert azért nem a kapus számlájára írnám...Toca
Ha elolvastad volna, amit írtam, ott volt, hogy két dolgot nem tudnak a legjobbak sem csinálni, amit a norvégok igen: pontosan passzolni és futni. Mi legalább megcsináltuk az utóbbit, ezt írtam, nem passzoltunk jól, ezért kikaptunk, de ha lett volna kapusunk, ez egy kis, szoros bukta lett volna.Rajna
Én ezt értem, de ha tudunk passzolni ez a kapusteljesítmény is elég lett volna ami azért nem volt olyan hú de szar. Herr ORsi 4el kevesebbet fogott meg ugynannyi lövésből mint Haraldsen de mondjuk mi kaptunk 8 fastbreak gólt. Nem a legjobb a kapus helyzet,de ennek a vereségnek semmi köze hozzá. Nehogy már egy kapusnak kelljen megnyernie egy meccset, mikor 19 gólt vagyunk képesek dobni...
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ha lenne egy kapusunk, szerintem a mienk lenne a világ legjobb kerete legalábbis, van ebben potenciál Rióra.Rajna
A fiatalok között van valami reménységünk?Schleck
Jova! jah ez nem az a sportág... 😀

Kiss Évából talán lehet még vmi, v max Pasit megpróbálni, ennyit biztosan tud Ő is...

|
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ha lenne egy kapusunk, szerintem a mienk lenne a világ legjobb kerete legalábbis, van ebben potenciál Rióra.Rajna
A fiatalok között van valami reménységünk?Schleck
Én Pásztor Bettinában bízom, de igazából nem vagyok képben, hogy hol tartanak a győri (veszprémi) ifjoncok. Ő mindenesetre mintha reményteljes lenne, de ő is már 20 éves.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Több az eladott labdánk mint a gólunk, egyéb kérdés ?
Amúgy meg ha ezzel szarrá verik a világot minek játszanak mást a Norvégok, majd ha lesz egy jól szervezett csapat akkor alkalmazkodnak, addig meg hozzájuk kell.Toca
Persze, nem őket szapulom, csak nevetséges, hogy képtelenek futni és relatíve pontosan passzolni a legjobb csapatok. Mondjuk mi legalább ma futottunk, a különbség a kapusok miatt lett ilyen nagy, de ez benne volt. Meg nyilván az sem tett jót, hogy Görbe ma nem sült.

Amúgy nincs ezzel baj, ez úgyis a létező leglényegtelenebb torna, a fontos az, hogy kijutottunk a vébére és újra mutattunk valamit abból, amit tudunk. Ha lenne egy kapusunk, szerintem a mienk lenne a világ legjobb kerete legalábbis, van ebben potenciál Rióra.Rajna
23 turnovert azért nem a kapus számlájára írnám...Toca
Ha elolvastad volna, amit írtam, ott volt, hogy két dolgot nem tudnak a legjobbak sem csinálni, amit a norvégok igen: pontosan passzolni és futni. Mi legalább megcsináltuk az utóbbit, ezt írtam, nem passzoltunk jól, ezért kikaptunk, de ha lett volna kapusunk, ez egy kis, szoros bukta lett volna.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha lenne egy kapusunk, szerintem a mienk lenne a világ legjobb kerete legalábbis, van ebben potenciál Rióra.Rajna
A fiatalok között van valami reménységünk?

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Több az eladott labdánk mint a gólunk, egyéb kérdés ?
Amúgy meg ha ezzel szarrá verik a világot minek játszanak mást a Norvégok, majd ha lesz egy jól szervezett csapat akkor alkalmazkodnak, addig meg hozzájuk kell.Toca
Persze, nem őket szapulom, csak nevetséges, hogy képtelenek futni és relatíve pontosan passzolni a legjobb csapatok. Mondjuk mi legalább ma futottunk, a különbség a kapusok miatt lett ilyen nagy, de ez benne volt. Meg nyilván az sem tett jót, hogy Görbe ma nem sült.

Amúgy nincs ezzel baj, ez úgyis a létező leglényegtelenebb torna, a fontos az, hogy kijutottunk a vébére és újra mutattunk valamit abból, amit tudunk. Ha lenne egy kapusunk, szerintem a mienk lenne a világ legjobb kerete legalábbis, van ebben potenciál Rióra.Rajna
23 turnovert azért nem a kapus számlájára írnám...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Több az eladott labdánk mint a gólunk, egyéb kérdés ?
Amúgy meg ha ezzel szarrá verik a világot minek játszanak mást a Norvégok, majd ha lesz egy jól szervezett csapat akkor alkalmazkodnak, addig meg hozzájuk kell.Toca
Persze, nem őket szapulom, csak nevetséges, hogy képtelenek futni és relatíve pontosan passzolni a legjobb csapatok. Mondjuk mi legalább ma futottunk, a különbség a kapusok miatt lett ilyen nagy, de ez benne volt. Meg nyilván az sem tett jót, hogy Görbe ma nem sült.

Amúgy nincs ezzel baj, ez úgyis a létező leglényegtelenebb torna, a fontos az, hogy kijutottunk a vébére és újra mutattunk valamit abból, amit tudunk. Ha lenne egy kapusunk, szerintem a mienk lenne a világ legjobb kerete legalábbis, van ebben potenciál Rióra.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 698 — Vikings fan
Több az eladott labdánk mint a gólunk, egyéb kérdés ?
Amúgy meg ha ezzel szarrá verik a világot minek játszanak mást a Norvégok, majd ha lesz egy jól szervezett csapat akkor alkalmazkodnak, addig meg hozzájuk kell.
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
na majd most jön bulath,és.....

|
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kovacsicz Mónika egyébként miért lecserélhetetlen konkrétan? Védekezésben megveri mindenki, támadásban labdához sem ér szinte, én semmi hasznát nem látom. Ennyire nincs más jobbszélsőnk? Schleck
Mer Bódi se jobb.Rajna
De akkor tegyenek be oda egy balszélsőt, vagy bárki mást, aki legalább tud védekezni. Ez szerintem nem annyira megoldhatatlan, mint a kapus, mert ha nincs normális kapusunk, akkor nincs. De ide talán lehetne találni megoldást. Vagy én látom rosszul?

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Kovacsicz Mónika egyébként miért lecserélhetetlen konkrétan? Védekezésben megveri mindenki, támadásban labdához sem ér szinte, én semmi hasznát nem látom. Ennyire nincs más jobbszélsőnk? Schleck
Mer Bódi se jobb.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És még hülye is mint a tök, hihetetlen... Már bocsánat.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Nincs ezzel gond, jelen állás szerint csak azzal szopunk, hogy nekünk nincs kapusunk náluk meg a világ legjobbja van.

Amúgy ezért vicc ez a női kézi, mert egy felállt védelem ellen teljesen homály csapat lehet már lassan tíz éve a világ legjobbja. Össze lehet hasonlítani a norvég női csapat és a Kiel szerkezetét, mi működik nőknél és férfiaknál.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kovacsicz Mónika egyébként miért lecserélhetetlen konkrétan? Védekezésben megveri mindenki, támadásban labdához sem ér szinte, én semmi hasznát nem látom. Ennyire nincs más jobbszélsőnk?

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
bekapcsoltam 5 percre, elég volt, női kézilabda => agyvérzés
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 689 — Amerikai sportok rajongója
Hát az első 15 perc elég jó volt, aztán nagy sok hiba a semmiből szinte.