Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 12 éve
Azért nem az akármilyen a favorit, lássuk be...A Barcának annyi? 😀Schleckkirály lesz, ha a négyes döntőbe három német jut be meg egy akármilyen (= magyar v. francia).
kíváncsi vagyok, mennyire lesz fair a legendásan objektív bíráskodás...slowmotion
több mint 12 éve
A Barcának annyi? 😀Schleckkirály lesz, ha a négyes döntőbe három német jut be meg egy akármilyen (= magyar v. francia).
kíváncsi vagyok, mennyire lesz fair a legendásan objektív bíráskodás...
több mint 12 éve
Ezt sokan nem értik, de azt sem hogy a válogatottban. A ziccerkihasználása pedig egyenlő egy U13as gyerekkel.Én nem is értem Gulyás mit keres még mindíg Veszprémben, meccsenként 4-5 gólt kapnak róla, borzalmas.LanceVanceHát én Chema játékát sem nagyon kedvelem. Ha valaki ennyire nem vállalja fel a lövéseket, akkor hiába passzol jól, nem tud elég területet nyitni. Meg ezek a rohanásai is érdekesek, néha bejön, de sok elvesztett labda van belőle és a bírókon múlik csak az is, hogy a rendszeres lépéshibáit lefújják-e. Lékai jó lesz ide, és én Margucnak is örülök, Iváncsik Tomi támadásban, Gulyás pedig védekezésben rettenetes, ami egészen hihetetlen számomra, két méteres magassággal.SchleckTényleg nagyon kell ide Lékai. Ez az irányító játék egyenlő a nullával.SchleckChema még ok, de Ruesga kuka.LanceVance
több mint 12 éve
Én nem is értem Gulyás mit keres még mindíg Veszprémben, meccsenként 4-5 gólt kapnak róla, borzalmas.Hát én Chema játékát sem nagyon kedvelem. Ha valaki ennyire nem vállalja fel a lövéseket, akkor hiába passzol jól, nem tud elég területet nyitni. Meg ezek a rohanásai is érdekesek, néha bejön, de sok elvesztett labda van belőle és a bírókon múlik csak az is, hogy a rendszeres lépéshibáit lefújják-e. Lékai jó lesz ide, és én Margucnak is örülök, Iváncsik Tomi támadásban, Gulyás pedig védekezésben rettenetes, ami egészen hihetetlen számomra, két méteres magassággal.SchleckTényleg nagyon kell ide Lékai. Ez az irányító játék egyenlő a nullával.SchleckChema még ok, de Ruesga kuka.LanceVance
több mint 12 éve
már csak egy dologtól lehet félni a visszavágón!!money time! 😉
több mint 12 éve
Hát én Chema játékát sem nagyon kedvelem. Ha valaki ennyire nem vállalja fel a lövéseket, akkor hiába passzol jól, nem tud elég területet nyitni. Meg ezek a rohanásai is érdekesek, néha bejön, de sok elvesztett labda van belőle és a bírókon múlik csak az is, hogy a rendszeres lépéshibáit lefújják-e. Lékai jó lesz ide, és én Margucnak is örülök, Iváncsik Tomi támadásban, Gulyás pedig védekezésben rettenetes, ami egészen hihetetlen számomra, két méteres magassággal.Tényleg nagyon kell ide Lékai. Ez az irányító játék egyenlő a nullával.SchleckChema még ok, de Ruesga kuka.LanceVance
több mint 12 éve
Tényleg nagyon kell ide Lékai. Ez az irányító játék egyenlő a nullával.SchleckChema még ok, de Ruesga kuka.
több mint 12 éve
Tényleg nagyon kell ide Lékai. Ez az irányító játék egyenlő a nullával.
több mint 12 éve
Megint veszprém, miért nem külföld vmi? Bundesliga, francia bajnokság? Most aliloviccal meg fazekassal bunyózhat a lehetősegért...peachFazekas azért már igencsak kifele megy + ha elindul a SEHA-ban a Veszprém azért lesz bőven lehetősége.
több mint 12 éve
Megint veszprém, miért nem külföld vmi? Bundesliga, francia bajnokság? Most aliloviccal meg fazekassal bunyózhat a lehetősegért...peach"Csak" Aliloviccal...
több mint 12 éve
Megint veszprém, miért nem külföld vmi? Bundesliga, francia bajnokság? Most aliloviccal meg fazekassal bunyózhat a lehetősegért...
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Omeyer+Accambray pedig PSG!Elsőt nem vágom, bár ha Mirko nem akart menni akkor talán oké, de utóbbi nagy igazolás szvsz..
|
több mint 12 éve
Ahogy sejteni lehetett: Mikler->Veszprém.azért azt sajnálom hogy a Szeged sohasem tudja utolérni már az MKB-t...
Szerintem már pár éve bőven jobb mint Fazekas, örülök ennek a hírnek.Schleck
pénz,pénz,pénz...
több mint 12 éve
Ahogy sejteni lehetett: Mikler->Veszprém.Szerintem már pár éve bőven jobb mint Fazekas, örülök ennek a hírnek.
több mint 12 éve
biztos nem azt, hogy adjuk oda a kapusnak...ziccer volt, gólt akart dobni és akkor eldől végleg. szerintem felhívta a figyelmet, hogy időhúzás..kint voltunk, most értünk haza. kéretik nem szidni őket, fiatal, rutintalan csapat ebben sajnos. Pumi csinált nagy butaságot, hogy gólt akart lőni, mikor ott volt üresben még valaki, vagy kidobja taccsra, bármi.. 😕 nem szoktam azt hangoztatni hogy mi vesztettük el, de most ez volt a helyzet. én nem voltam nyugodt 12 mp-el a vége előtt mikor mindenki ölelgette egymást.Oké. Minek van az edző? Mit mondott nekik az időkérésnél 15 másodperccel a vége előtt?tüsi91
most el kell érni az 5. helyet hogy jövőre is induljunk.petey
a rutintalanságot úgy értem, hogy nézd meg kik voltak a dán csapatban, a kapustól kezdve.
több mint 12 éve
Léderer ma is bebizonyítja hogy mekkora egy kretén, egész meccsen a szegediek seggét nyalja...LanceVanceLehet ígértek neki egy extra finom halászlevet. 😀😀
több mint 12 éve
Léderer ma is bebizonyítja hogy mekkora egy kretén, egész meccsen a szegediek seggét nyalja...
több mint 12 éve
Elmondja valaki, hogy mi történt?Bazzaniwww.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-ehf-kupa-fehervar-kc-team-esbjerg-a-dontoert-2328449
több mint 12 éve
kint voltunk, most értünk haza. kéretik nem szidni őket, fiatal, rutintalan csapat ebben sajnos. Pumi csinált nagy butaságot, hogy gólt akart lőni, mikor ott volt üresben még valaki, vagy kidobja taccsra, bármi.. 😕 nem szoktam azt hangoztatni hogy mi vesztettük el, de most ez volt a helyzet. én nem voltam nyugodt 12 mp-el a vége előtt mikor mindenki ölelgette egymást.Oké. Minek van az edző? Mit mondott nekik az időkérésnél 15 másodperccel a vége előtt?
most el kell érni az 5. helyet hogy jövőre is induljunk.petey
több mint 12 éve
Khm. Hát, akinek volt hozzám hasonlóan peche a fehérvári kézisekhez, annak őszinte részvétem. Az ember azt hiszi, hogy már lehetetlen durvábbat csinálni, mint amit 2000 óta láthattunk, de mindig bebizonyítják a lányaink, hogy mindig van durvább...Wyattkint voltunk, most értünk haza. kéretik nem szidni őket, fiatal, rutintalan csapat ebben sajnos. Pumi csinált nagy butaságot, hogy gólt akart lőni, mikor ott volt üresben még valaki, vagy kidobja taccsra, bármi.. 😕 nem szoktam azt hangoztatni hogy mi vesztettük el, de most ez volt a helyzet. én nem voltam nyugodt 12 mp-el a vége előtt mikor mindenki ölelgette egymást.
most el kell érni az 5. helyet hogy jövőre is induljunk.
több mint 12 éve
Khm. Hát, akinek volt hozzám hasonlóan peche a fehérvári kézisekhez, annak őszinte részvétem. Az ember azt hiszi, hogy már lehetetlen durvábbat csinálni, mint amit 2000 óta láthattunk, de mindig bebizonyítják a lányaink, hogy mindig van durvább...

