Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
A francia nyelv kibaszott irritáló, rohadtul utálom.tenorx
ez így make love-ba? 😀
ON: túl vagyok Rajta 😊 muhhahhhaaaa 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A francia nyelv kibaszott irritáló, rohadtul utálom.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Új évad az It's always sunny in Philadelphia-ból :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Engem rengeteget nyaggattak azzal csajok hogy "Mondj már valamit franciául 😍". Rettenetesen irritáló volt, tekintve hogy gyűlölöm azt a nyelvet...Hanni
ilyenkor szívj fel fél kiló taknyot, majd kérdezd meg h tetszett-e

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Engem rengeteget nyaggattak azzal csajok hogy "Mondj már valamit franciául 😍". Rettenetesen irritáló volt, tekintve hogy gyűlölöm azt a nyelvet...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nem tudom nálunk francia tagozaton 90% csaj volt, gondolom szeretik a csajok a francia nyelvet, az a 2 szem csávó meg biztos szerethette, ha rajtuk kívül csak csaj volt az osztályban 😀eaglesmcnabb
lehet csak franciázni szeretnek... 😊

|
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem tudom nálunk francia tagozaton 90% csaj volt, gondolom szeretik a csajok a francia nyelvet, az a 2 szem csávó meg biztos szerethette, ha rajtuk kívül csak csaj volt az osztályban 😀eaglesmcnabb
Azzal nincs is gond.Én ezt a szexuális vonzerőt nem értem ami "állítólag" körül lengi a francia nyelvet,tehát hogy a lányok vonzónak tartják ha valaki tud franciául.Én meg kedvelem az angolt de nem lesz számomra kívánatosabb egy nő ha angolul beszél.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nem tudom nálunk francia tagozaton 90% csaj volt, gondolom szeretik a csajok a francia nyelvet, az a 2 szem csávó meg biztos szerethette, ha rajtuk kívül csak csaj volt az osztályban 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem tudom honnan jött ez a urban legend hogy a lányoknak tetszik a francia nyelv.Én egy voltbarátnő/jelenlegi ismerős csajszi/rokon/családtagtól nem hallottam még ezt,abból táplálkozik ez szerintem hogy ugye a franciák elvileg jó szeretők.Cowboykarcsi
lol
büdös békazabálók
illogikusak a nők, hogy olaszokért meg franciákért vannak odabriareos
Sok minden másban is illogikusak,de gondolom ezt neked nem kell megmagyaráznom 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Nem tudom honnan jött ez a urban legend hogy a lányoknak tetszik a francia nyelv.Én egy voltbarátnő/jelenlegi ismerős csajszi/rokon/családtagtól nem hallottam még ezt,abból táplálkozik ez szerintem hogy ugye a franciák elvileg jó szeretők.Cowboykarcsi
lol
büdös békazabálók
illogikusak a nők, hogy olaszokért meg franciákért vannak oda

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nem tudom honnan jött ez a urban legend hogy a lányoknak tetszik a francia nyelv.Én egy voltbarátnő/jelenlegi ismerős csajszi/rokon/családtagtól nem hallottam még ezt,abból táplálkozik ez szerintem hogy ugye a franciák elvileg jó szeretők.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
bameg :o 😐
más:francia nyelv....Newman
Bejön a csajoknak, eltaláltam? 😛
Vagy nagyon mellé? 😂

Ha csak ezen múlt volna, nem is hagytam volna abba a francia nyelv tanulását. 😊Vrijbloed
bocs,ezt benéztem,a -16 fok miatt azt hittem,hogy ez csak a gyűlölködjünk topik lehet 😀
a francia meg csak a buziknak jöhet be,a csajoknak nem 😛 😀Newman
Igen, volt egy ilyen érzésem.
Én azt hallottam, hogy maga a nyelv buzis, de mindegy is. Szóval nehéz. 😊 😂
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
-16 fokot mondanak asszem csütörtök éjszakára.Bazzani
bameg :o 😐
más:francia nyelv....Newman
Bejön a csajoknak, eltaláltam? 😛
Vagy nagyon mellé? 😂

Ha csak ezen múlt volna, nem is hagytam volna abba a francia nyelv tanulását. 😊Vrijbloed
bocs,ezt benéztem,a -16 fok miatt azt hittem,hogy ez csak a gyűlölködjünk topik lehet 😀
a francia meg csak a buziknak jöhet be,a csajoknak nem 😛 😀

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Erről szóljon valaki az időjárásnak is, mert úgy hallottam, 0 °C lesz holnap.Mikey
-16 fokot mondanak asszem csütörtök éjszakára.Bazzani
bameg :o 😐
más:francia nyelv....Newman
Bejön a csajoknak, eltaláltam? 😛
Vagy nagyon mellé? 😂

Ha csak ezen múlt volna, nem is hagytam volna abba a francia nyelv tanulását. 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Erről szóljon valaki az időjárásnak is, mert úgy hallottam, 0 °C lesz holnap.Mikey
-16 fokot mondanak asszem csütörtök éjszakára.Bazzani
bameg :o 😐
más:francia nyelv....

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Erről szóljon valaki az időjárásnak is, mert úgy hallottam, 0 °C lesz holnap.Mikey
-16 fokot mondanak asszem csütörtök éjszakára.Bazzani
Tudom de akkor is tavasz, már látni a fényt az alagút végén.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Erről szóljon valaki az időjárásnak is, mert úgy hallottam, 0 °C lesz holnap.Mikey
-16 fokot mondanak asszem csütörtök éjszakára.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Erről szóljon valaki az időjárásnak is, mert úgy hallottam, 0 °C lesz holnap.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
5 óra van hátra a retkes gyászos télből! (L)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wow, megítélték a kiemelt családi pótlékot, pedig azt hittem nem fogják, elég gecinek nézett ki a doktor. 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hosszabb véleményre még nem vállalkoznék, de így röviden: én csalódtam és többet vártam. A legjobb pedig ez a kibővített Alice lett (illetve Black Star szám pozitív meglepetés lett, nem vártam ennyit attól). Bővebben pár nap múlva.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ezer és mégegy bocsánat 😊 Nem volt szándékos 😊

rippelés, hát szerintem egy sima Media Playerben ami nem ezer éves is van olyan, hogy rippelés, vagy gépre mentés, vagy ilyesmi 😊 nemtom, lehet pár nap múlva már a deluxost is meg lehet találni neten 😊 egyébként amint lesz időm meghallgaatni (1-2 óra 😛) írok róla 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Uraim, c nélkül. Mert nem "mikí" hanem "májki". 😉Mikey
Én Fetomy hsz-éből idéztem, de így utólag belegondolva tényleg fura úgy. 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
Uraim, c nélkül. Mert nem "mikí" hanem "májki". 😉

Komolyan, rangnak kérni fogom azt, hogy "c nélkül"...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, Avril album végre nekem is megvan.

Fetomy: írd át dátumot tegnapira aláírásban 😀 (de amúgy 2.-a honnan jött? 😛)deny79
őőő asszem wikiről 😊 egyébként kösz most neked az emlékeztetőt, mert most jött meg a gépem, és most tudom csak letölteni, és elfelejtettem eddig 😛

Amúgy ha Te, vagy Mickey megrendeltétek azt a deluxos bonusos cd-t, akkor berippelhetnétek csaknekemcsakmost 😊fetomy
nekem rendelés kimaradt, sajnos anyagilag nem fért most bele, Mikey tudtommal megrendelte