Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Aztkva, jól birod én valszeg sokkot kaptam volna 😊JayB
Hát azért délután nekem is volt egy akadásom. Fater sosem az átgondolt életviteléről volt ismert, de ez azért tőle is zura volt... 😊Döme
És tudod azt is, ki az új """"mostohaanyád"""? 😀szaba
Stiffler mamája 😂

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Aztkva, jól birod én valszeg sokkot kaptam volna 😊JayB
Hát azért délután nekem is volt egy akadásom. Fater sosem az átgondolt életviteléről volt ismert, de ez azért tőle is zura volt... 😊Döme
És tudod azt is, ki az új """"mostohaanyád"""? 😀szaba
Persze a nő akivel együtt él. De mellette van egy 16 éves "mostohaanyám" is, őt ide szokta hozni tologatni a pincénkbe. 😂

Szóval nem kispályás faszi.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ma kiderült hogy van egy 3 éves húgom. Az a vicc, hogy faterommal azért egy olyan hetente, két hetente szoktam beszélni, de ezt valahogy nem sikerült említenie eddig. Felugrott egy kislánnyal, hogy pisilnie kell. Kérdezem hogy hívnak, aszondja Demeter Rebeka. Mondom mivan? Mondja az öreg, hogy ez a húgod bazmeg. 😀Döme
Aztkva, jól birod én valszeg sokkot kaptam volna 😊JayB
Hát azért délután nekem is volt egy akadásom. Fater sosem az átgondolt életviteléről volt ismert, de ez azért tőle is zura volt... 😊Döme
És tudod azt is, ki az új """"mostohaanyád"""? 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ma kiderült hogy van egy 3 éves húgom. Az a vicc, hogy faterommal azért egy olyan hetente, két hetente szoktam beszélni, de ezt valahogy nem sikerült említenie eddig. Felugrott egy kislánnyal, hogy pisilnie kell. Kérdezem hogy hívnak, aszondja Demeter Rebeka. Mondom mivan? Mondja az öreg, hogy ez a húgod bazmeg. 😀Döme
Aztkva, jól birod én valszeg sokkot kaptam volna 😊JayB
Hát azért délután nekem is volt egy akadásom. Fater sosem az átgondolt életviteléről volt ismert, de ez azért tőle is zura volt... 😊Döme
Igazi Raider arc 😉

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
Ma kiderült hogy van egy 3 éves húgom. Az a vicc, hogy faterommal azért egy olyan hetente, két hetente szoktam beszélni, de ezt valahogy nem sikerült említenie eddig. Felugrott egy kislánnyal, hogy pisilnie kell. Kérdezem hogy hívnak, aszondja Demeter Rebeka. Mondom mivan? Mondja az öreg, hogy ez a húgod bazmeg. 😀Döme
Aztkva, jól birod én valszeg sokkot kaptam volna 😊JayB
Hát azért délután nekem is volt egy akadásom. Fater sosem az átgondolt életviteléről volt ismert, de ez azért tőle is zura volt... 😊
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 644
Ma kiderült hogy van egy 3 éves húgom. Az a vicc, hogy faterommal azért egy olyan hetente, két hetente szoktam beszélni, de ezt valahogy nem sikerült említenie eddig. Felugrott egy kislánnyal, hogy pisilnie kell. Kérdezem hogy hívnak, aszondja Demeter Rebeka. Mondom mivan? Mondja az öreg, hogy ez a húgod bazmeg. 😀Döme
Aztkva, jól birod én valszeg sokkot kaptam volna 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ma kiderült hogy van egy 3 éves húgom. Az a vicc, hogy faterommal azért egy olyan hetente, két hetente szoktam beszélni, de ezt valahogy nem sikerült említenie eddig. Felugrott egy kislánnyal, hogy pisilnie kell. Kérdezem hogy hívnak, aszondja Demeter Rebeka. Mondom mivan? Mondja az öreg, hogy ez a húgod bazmeg. 😀Döme
😂
epic baszki 😂 😂
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Azért megkérdezhetted volna ennyi idő alatt. 😊
Én fiatalabb koromban érdeklődtem ilyen családi vonatkozások iránt.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hurrá, én kaptam a 10.000. PM-et az oldalon 😀 (ami egy trade lezárásának külön tökéletes alkalom 😀)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ezt nem a motorsportok topikba, hanem ide

http://www.origo.hu/auto/20110214-audi-a6menetproba.html

több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Én meg jelentkeztem a KSZKba meg a senior képzésre 😊
Ha minden igaz Chevyvel fogok egyedül találkozni gólyatáborban, bár még holnapig jelentkezhet a VIKre bárki 😀tenorx
Na akkor lesz kihez fordulni 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
"Találtam" 3×46 percnyi összefoglalót a Svéd Rallyról. :cool:
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én meg jelentkeztem a KSZKba meg a senior képzésre 😊
Ha minden igaz Chevyvel fogok egyedül találkozni gólyatáborban, bár még holnapig jelentkezhet a VIKre bárki 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Felvettek 😊 Van munkám, jövőhét hétfőtől kezdek is 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Clowney a Gamecocksban,még egy ok,hogy miért utáljam a valentin napot...

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ugyan nem ünneplem a Valentin-napot, de az biztos, hogy mindkét fiamat február 14-én gyártottam.




több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Előre szólok, h aki holnap bármilyen nyálas szöveget berak fórumra, valentin nap alkalmából, azonnali, örökös ban.briareos
bevállalom a büntetést

Boldog Valentin-napot!
JJ Tiller
Szolidaritás.... 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...JJ Tiller
loool 😀😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Előre szólok, h aki holnap bármilyen nyálas szöveget berak fórumra, valentin nap alkalmából, azonnali, örökös ban.briareos
bevállalom a büntetést

Boldog Valentin-napot!



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Előre szólok, h aki holnap bármilyen nyálas szöveget berak fórumra, valentin nap alkalmából, azonnali, örökös ban.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Életemben először tetszik, ami a Hír TV-n megy. 😊 Qrva jó zene megy, miközben forog a Föld. 😂 (Nem, nem vagyok beszívva, tényleg bejövős 😊)Soldados
Minden nap ez van ott műsorszünet alatt, lazulj rá (mellesleg nekem már tetszett műsor a Hír TV-n, ha nem aktuálpolitikáról van szó, tudnak korrektek lenni).

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Életemben először tetszik, ami a Hír TV-n megy. 😊 Qrva jó zene megy, miközben forog a Föld. 😂 (Nem, nem vagyok beszívva, tényleg bejövős 😊)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
Egy hét után most először nem fáj a torkom, jeee!! :cool:

Hétfőn a várhatóan 0 fokban megyek is le ennek örömére amfocizni két haverral. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
olyan jó volt ma újra biciklizni 😊
-bár még azóta is nehezen mozgatom az ujjaimat (nem volt kesztyűm)
-és az összes könnyemet elvesztettem (szembeszél, szemüveg nélkül)
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Rohadj meg én meg komolyan veszlek 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen