Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 609
Azt se tudom mi az a rippelés. 😀

Egyébként nekem tegnap küldtek mailt, hogy postára adták a CD-t. Kíváncsian várom mikorra lesz itt.

Mellesleg véleményeket várok PM-ben az albumról. 😊 (Azért PM, mert nem vagyok kíváncsi arra, hogy a többiek beszólnak. 😛)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, Avril album végre nekem is megvan.

Fetomy: írd át dátumot tegnapira aláírásban 😀 (de amúgy 2.-a honnan jött? 😛)deny79
őőő asszem wikiről 😊 egyébként kösz most neked az emlékeztetőt, mert most jött meg a gépem, és most tudom csak letölteni, és elfelejtettem eddig 😛

Amúgy ha Te, vagy Mickey megrendeltétek azt a deluxos bonusos cd-t, akkor berippelhetnétek csaknekemcsakmost 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, Avril album végre nekem is megvan.

Fetomy: írd át dátumot tegnapira aláírásban 😀 (de amúgy 2.-a honnan jött? 😛)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
végre nemcsakhogy gépem van, de még a buzi windows7 is ráment... 😊 végre valami jó is van ezen a retek napon 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Debrecen Csokonai Étterem Mulatozás 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 609
Amit még te mutattál orosz fan oldalt, ott a főoldalon az első bejegyzésben van a link. 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szeretem, amikor egy új albumot teljesen véletlenül 'kiszivárogtatnak' a hivatalos megjelenés előtt másfél héttel. 😊Mikey
LIIIIIINKEEEEEET 😀 Kösz, hogy beírtad 😊
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 609
Szeretem, amikor egy új albumot teljesen véletlenül 'kiszivárogtatnak' a hivatalos megjelenés előtt másfél héttel. 😊
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
És hova lehet írni ilyen fincsi címmel szakdogát írni?vadibandi
Mondjuk Political science. :cool:Hanni
Oda, pontosan oda. 😛 😊
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
És hova lehet írni ilyen fincsi címmel szakdogát írni?vadibandi
Mondjuk Political science. :cool:
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Lassan végzek a szakdogámmal, öröm, bódottá. 😂Vrijbloed
Mi a címe?vadibandi
A címe: A totalitárius rendszerek természetéből fakadó önpusztítás

És akkor most magyarul is: ( 😂 ) Miért volt végső soron önpusztító a náci, illetve a sztálinista rendszer/mozgalom.Vrijbloed
És hova lehet írni ilyen fincsi címmel szakdogát írni?




több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Lassan végzek a szakdogámmal, öröm, bódottá. 😂Vrijbloed
Mi a címe?vadibandi
A címe: A totalitárius rendszerek természetéből fakadó önpusztítás

És akkor most magyarul is: ( 😂 ) Miért volt végső soron önpusztító a náci, illetve a sztálinista rendszer/mozgalom.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Lassan végzek a szakdogámmal, öröm, bódottá. 😂Vrijbloed
Mi a címe?




több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Lassan végzek a szakdogámmal, öröm, bódottá. 😂
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Torgyán beszédeit még mindig nagyon bírom. 😊

Ejjj, de hiányzik ő és Kuncze a mai politikai palettáról. Mindig lehetett nevetni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
:cool: HIP-NO-TIZŐR KIRÁLY!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
habib Seattle Seahawks 484 — Seahawks fan
http://www.youtube.com/watch?v=LrFParjCnkk&feature=player_embeddedTomeee
Adja rendesen 😊

több mint 13 éve
Tomeee 753
http://www.youtube.com/watch?v=LrFParjCnkk&feature=player_embedded

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Tomeee 753
Ma kiderült hogy van egy 3 éves húgom. Az a vicc, hogy faterommal azért egy olyan hetente, két hetente szoktam beszélni, de ezt valahogy nem sikerült említenie eddig. Felugrott egy kislánnyal, hogy pisilnie kell. Kérdezem hogy hívnak, aszondja Demeter Rebeka. Mondom mivan? Mondja az öreg, hogy ez a húgod bazmeg. 😀Döme
Nekem úgy 3-4 éve írt egy akkor 14 éves kislány májvipen, hogy szia, az eredeti nevem Borsik Leila. Mondom jó. 😀
Bár engem annyira nem lepett meg, apámat utoljára cirka 8 éve láttam 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ma kiderült hogy van egy 3 éves húgom. Az a vicc, hogy faterommal azért egy olyan hetente, két hetente szoktam beszélni, de ezt valahogy nem sikerült említenie eddig. Felugrott egy kislánnyal, hogy pisilnie kell. Kérdezem hogy hívnak, aszondja Demeter Rebeka. Mondom mivan? Mondja az öreg, hogy ez a húgod bazmeg. 😀Döme
😀 filmre való
Saját rokonságban: házasság, példás családapával, született 4 gyerek, mind lány, de az apa már az elsőt is fiúnak akarta, a 3. és 4. gyereket is csak azért vállalták, hátha fiú lesz.
Kb. amikor már a legkisebb lány is nagykorúság küszöbén állt, feltűnt egy nő (akinek az apával a házassága előtt volt egy lazább kapcsolata) azzal, hogy van egy gyereke az apától. Amikor annak idején rájött hogy terhes, eltitkolta, megszakította az apával a kapcsolatot és csak mostanában mondta el a gyereknek is, hogy ki az igazi apja

mondanom se kell, hogy fiú volt a gyerek 😀 először mindenki kételkedett, míg be nem mutatták a srácot, kiköpött apja volt.atapapa
Főnököméknek volt ez csak ott pont fordítva,már hárman voltak fiúk testvérek,úgyhogy szüleik bevállalták a a negyedik terhességet hátha az lány lesz.Erre sikerült egy fiú ikerpárt szülni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Ma kiderült hogy van egy 3 éves húgom. Az a vicc, hogy faterommal azért egy olyan hetente, két hetente szoktam beszélni, de ezt valahogy nem sikerült említenie eddig. Felugrott egy kislánnyal, hogy pisilnie kell. Kérdezem hogy hívnak, aszondja Demeter Rebeka. Mondom mivan? Mondja az öreg, hogy ez a húgod bazmeg. 😀Döme
😀 filmre való
Saját rokonságban: házasság, példás családapával, született 4 gyerek, mind lány, de az apa már az elsőt is fiúnak akarta, a 3. és 4. gyereket is csak azért vállalták, hátha fiú lesz.
Kb. amikor már a legkisebb lány is nagykorúság küszöbén állt, feltűnt egy nő (akinek az apával a házassága előtt volt egy lazább kapcsolata) azzal, hogy van egy gyereke az apától. Amikor annak idején rájött hogy terhes, eltitkolta, megszakította az apával a kapcsolatot és csak mostanában mondta el a gyereknek is, hogy ki az igazi apja

mondanom se kell, hogy fiú volt a gyerek 😀 először mindenki kételkedett, míg be nem mutatták a srácot, kiköpött apja volt.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát azért délután nekem is volt egy akadásom. Fater sosem az átgondolt életviteléről volt ismert, de ez azért tőle is zura volt... 😊Döme
És tudod azt is, ki az új """"mostohaanyád"""? 😀szaba
Persze a nő akivel együtt él. De mellette van egy 16 éves "mostohaanyám" is, őt ide szokta hozni tologatni a pincénkbe. 😂
Döme
csípd fel az új öreganyád nővérét aztán ember meg nem mondja, hogy 70 év múlva ki mit örököl 😀

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 717 — Sworn to the Black
És tudod azt is, ki az új """"mostohaanyád"""? 😀szaba
Persze a nő akivel együtt él. De mellette van egy 16 éves "mostohaanyám" is, őt ide szokta hozni tologatni a pincénkbe. 😂
Döme
ezt nem hiszem el,nagyon nagy arc lehet az apád 😀Newman
Amúgy az. Ő az a fajta ember, aki havernak nagyon jó, igazi apának viszont nulla.

Mondjuk soha nem sírdogáltam emiatt.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Hát azért délután nekem is volt egy akadásom. Fater sosem az átgondolt életviteléről volt ismert, de ez azért tőle is zura volt... 😊Döme
És tudod azt is, ki az új """"mostohaanyád"""? 😀szaba
Persze a nő akivel együtt él. De mellette van egy 16 éves "mostohaanyám" is, őt ide szokta hozni tologatni a pincénkbe. 😂

Szóval nem kispályás faszi.Döme
Azért ez már kicsit nekem a ló túloldala. 😐
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hát azért délután nekem is volt egy akadásom. Fater sosem az átgondolt életviteléről volt ismert, de ez azért tőle is zura volt... 😊Döme
És tudod azt is, ki az új """"mostohaanyád"""? 😀szaba
Persze a nő akivel együtt él. De mellette van egy 16 éves "mostohaanyám" is, őt ide szokta hozni tologatni a pincénkbe. 😂
Döme
ezt nem hiszem el,nagyon nagy arc lehet az apád 😀