Make Love
28 feliratkozó
15 napja
Emiatt nem utazhat Burmába sem.Bombayban egy kis streetfood és kiteljesedhetsz 😊Bologna amúgy rajta van a listámonaztán Baja, Brescia, Barcelona, Birmingham, Bologna, Bukarest, Bordánycovid után teljesen megutáltam ezt az utazósdit, már akkor szorongtam, ha rágondoltam, ez a brnoi út viszont teljesen feldobott, júni végén pár nap Berlin, augusztusban meg 2 nap Boroszló (nagyot mennek a B betűs városok)Következik: Balmazújváros
Löfli
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
Löfli
kár, hogy már Mumbai lett )
NB2
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
15 napja
De Breda meg Bergen op Zoom holland városok, nem skandinávok.ja amúgy Bodo is watchlistes, de hát skandinávia gecidrágabreda mindig jó móka, mert nem nagy és egyetemváros ahol azért nyáron sincs teljes halál, sőt nekem úgy tetszett igazán. bergen op zoom meg hangulatos tengerparthoz közeli kisváros és vonattal is kb 90 perc antwerpen és 60 r'dam centraal
Löfli
fake.id
Bergen Norvégiában is van, Dániában pedig tényleg létezik Brondby, amiről sokáig hittem hogy a fociklub koppenhágai, pedig nem.
15 napja
Ha megteszi, akkor gólözön várhatóBombayban egy kis streetfood és kiteljesedhetsz 😊Bologna amúgy rajta van a listámonaztán Baja, Brescia, Barcelona, Birmingham, Bologna, Bukarest, Bordánycovid után teljesen megutáltam ezt az utazósdit, már akkor szorongtam, ha rágondoltam, ez a brnoi út viszont teljesen feldobott, júni végén pár nap Berlin, augusztusban meg 2 nap Boroszló (nagyot mennek a B betűs városok)Következik: Balmazújváros
Löfli
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
Löfli
kár, hogy már Mumbai lett )
NB2
15 napja
ja amúgy Bodo is watchlistes, de hát skandinávia gecidrágabreda mindig jó móka, mert nem nagy és egyetemváros ahol azért nyáron sincs teljes halál, sőt nekem úgy tetszett igazán. bergen op zoom meg hangulatos tengerparthoz közeli kisváros és vonattal is kb 90 perc antwerpen és 60 r'dam centraal
Löfli
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
15 napja
Sorozatgyilkos túra? Balástya.OffÉn eddig azt sem tudtam hogy a kettő ugyanaz. A Wrocław sokkal szebb név.covid után teljesen megutáltam ezt az utazósdit, már akkor szorongtam, ha rágondoltam, ez a brnoi út viszont teljesen feldobott, júni végén pár nap Berlin, augusztusban meg 2 nap Boroszló (nagyot mennek a B betűs városok)Basszus, meg kellett néznem, hogy mi Boroszló lengyel neve. Hülyülök.
Löfli
nagylaza, főpohárnok
Mikey
Én is ebből frissítettem a memóriám a város nevével:
Breslau: Egy sorozatgyilkos nyomában (sorozat)
On
nagir
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
15 napja
ja amúgy Bodo is watchlistes, de hát skandinávia gecidrága

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
15 napja
😀 Nem.Megvan a VIP jegyem kedvenc együttesem november 17-ei, müncheni koncertjére. 😊Blackpink?
Mikey
slowmotion
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
15 napja
OffÉn eddig azt sem tudtam hogy a kettő ugyanaz. A Wrocław sokkal szebb név.covid után teljesen megutáltam ezt az utazósdit, már akkor szorongtam, ha rágondoltam, ez a brnoi út viszont teljesen feldobott, júni végén pár nap Berlin, augusztusban meg 2 nap Boroszló (nagyot mennek a B betűs városok)Basszus, meg kellett néznem, hogy mi Boroszló lengyel neve. Hülyülök.
Löfli
nagylaza, főpohárnok
Mikey
Én is ebből frissítettem a memóriám a város nevével:
Breslau: Egy sorozatgyilkos nyomában (sorozat)
On

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
15 napja
Bombayban egy kis streetfood és kiteljesedhetsz 😊Bologna amúgy rajta van a listámonaztán Baja, Brescia, Barcelona, Birmingham, Bologna, Bukarest, Bordánycovid után teljesen megutáltam ezt az utazósdit, már akkor szorongtam, ha rágondoltam, ez a brnoi út viszont teljesen feldobott, júni végén pár nap Berlin, augusztusban meg 2 nap Boroszló (nagyot mennek a B betűs városok)Következik: Balmazújváros
Löfli
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
Löfli
kár, hogy már Mumbai lett )
15 napja
Megvan a VIP jegyem kedvenc együttesem november 17-ei, müncheni koncertjére. 😊Blackpink?
Mikey
15 napja
Bizánc, Birka, BwlchgwynBázakerettyeBorsodnádasdaztán Baja, Brescia, Barcelona, Birmingham, Bologna, Bukarest, Bordánycovid után teljesen megutáltam ezt az utazósdit, már akkor szorongtam, ha rágondoltam, ez a brnoi út viszont teljesen feldobott, júni végén pár nap Berlin, augusztusban meg 2 nap Boroszló (nagyot mennek a B betűs városok)Következik: Balmazújváros
Löfli
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
slowmotion
deyell
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
15 napja
Megvan a VIP jegyem kedvenc együttesem november 17-ei, müncheni koncertjére. 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
15 napja
BázakerettyeBorsodnádasdaztán Baja, Brescia, Barcelona, Birmingham, Bologna, Bukarest, Bordánycovid után teljesen megutáltam ezt az utazósdit, már akkor szorongtam, ha rágondoltam, ez a brnoi út viszont teljesen feldobott, júni végén pár nap Berlin, augusztusban meg 2 nap Boroszló (nagyot mennek a B betűs városok)Következik: Balmazújváros
Löfli
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
slowmotion
built for this shit
15 napja
Borsodnádasdaztán Baja, Brescia, Barcelona, Birmingham, Bologna, Bukarest, Bordánycovid után teljesen megutáltam ezt az utazósdit, már akkor szorongtam, ha rágondoltam, ez a brnoi út viszont teljesen feldobott, júni végén pár nap Berlin, augusztusban meg 2 nap Boroszló (nagyot mennek a B betűs városok)Következik: Balmazújváros
Löfli
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
15 napja
Bologna amúgy rajta van a listámonaztán Baja, Brescia, Barcelona, Birmingham, Bologna, Bukarest, Bordánycovid után teljesen megutáltam ezt az utazósdit, már akkor szorongtam, ha rágondoltam, ez a brnoi út viszont teljesen feldobott, júni végén pár nap Berlin, augusztusban meg 2 nap Boroszló (nagyot mennek a B betűs városok)Következik: Balmazújváros
Löfli
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
15 napja
aztán Baja, Brescia, Barcelona, Birmingham, Bologna, Bukarest, Bordánycovid után teljesen megutáltam ezt az utazósdit, már akkor szorongtam, ha rágondoltam, ez a brnoi út viszont teljesen feldobott, júni végén pár nap Berlin, augusztusban meg 2 nap Boroszló (nagyot mennek a B betűs városok)Következik: Balmazújváros
Löfli
JC6 (Mr. Miele)
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
15 napja
covid után teljesen megutáltam ezt az utazósdit, már akkor szorongtam, ha rágondoltam, ez a brnoi út viszont teljesen feldobott, júni végén pár nap Berlin, augusztusban meg 2 nap Boroszló (nagyot mennek a B betűs városok)Következik: Balmazújváros
Löfli
Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
15 napja
Én eddig azt sem tudtam hogy a kettő ugyanaz. A Wrocław sokkal szebb név.covid után teljesen megutáltam ezt az utazósdit, már akkor szorongtam, ha rágondoltam, ez a brnoi út viszont teljesen feldobott, júni végén pár nap Berlin, augusztusban meg 2 nap Boroszló (nagyot mennek a B betűs városok)Basszus, meg kellett néznem, hogy mi Boroszló lengyel neve. Hülyülök.
Löfli
nagylaza, főpohárnok
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
15 napja
covid után teljesen megutáltam ezt az utazósdit, már akkor szorongtam, ha rágondoltam, ez a brnoi út viszont teljesen feldobott, júni végén pár nap Berlin, augusztusban meg 2 nap Boroszló (nagyot mennek a B betűs városok)Basszus, meg kellett néznem, hogy mi Boroszló lengyel neve. Hülyülök.
Löfli
16 napja
covid után teljesen megutáltam ezt az utazósdit, már akkor szorongtam, ha rágondoltam, ez a brnoi út viszont teljesen feldobott, júni végén pár nap Berlin, augusztusban meg 2 nap Boroszló (nagyot mennek a B betűs városok)

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
16 napja
Nem minden hős visel köpenyt.Respect for the hero🙏❤️ pic.twitter.com/xjXr2acoZK
— The Wolf Man (@iTheWolfman) May 26, 2026
29 napja
Yay, tavaly lemaradtam a Félre az útból vinyl release-n, ma viszont a Tovább is van, mondjam még? release-n sikerült még beszereznem, Szabi által dedikálva 😊 Happy '90s kiddo!
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
1 hónapja
YoungZeeZee
9 810
na vegre elmult az ido mikor puskas volt az elso nev.Marokkóban voltam egy hetet, és ha azt mondod magyar vagy, két dolog jött fel egyből.Hát de pont azt írtad, hogy Orbán jött fel témaként. 😀
Szoboszlai: Itt imádják a focit, és ez látszik is. Ha bárkiben kétely lett volna mekkora sztár is ő, ha meghallják hogy magyar vagy, az első reakció Szoboszlai! Jól is ejtik 😀
Orbán bukása: Egy Colorádió párral beszélgetsz 3200 méteren, ők is felhozzák, találkozol Imlilben brit (Indiai) fiatalokkal és gratulálnak hogy sikerült.
Jó volt magyarnak lenni, mert végre nem Orbán jön fel egyből mint téma, hanem olyan dolgok amikre büszkék is lehetünk!
Nomac
Jughead
anno apamat egy olasz nyaralas alatt puskasnak hivta.
most meghallotta vki h magyar vagyok ajj szoboszlai.
a masik nagy nev az a kurva hell. hihetetlen h ez a foss europaban is megy es veszik 😀