Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Lukaku jó, Drogba meg jöhet a Milanba 😛
több mint 14 éve
lukaku->chelsea. szépmunkabraxa88hatalmas talent a srác. Nagyon bírom a játékát.
több mint 14 éve
lukaku->chelsea. szépmunka
több mint 14 éve
azért nem ugyanaz ha leanyázlak vagy ha faji/hitbéli megjegyzést teszek rád.És szerinted hány ilyen beszólás van egy ilyen meccsen? A profi labdarúgó, azért is profi, mert a beszólásokat el tudja engedni a füle mellett. Amikor pl. a madrid stadionjában odamegy bedobáshoz, vagy szöglethez a barcás, szted hány szurkoló ordítja neki, h "kurvaanyád"? Ozil is csak azért nyomatja ezt, h lejárassa az ellenfelet.DuffHogyha Özil azt gondolja, hogy a vallás védelme felmenti a tettei alól, akkor tízszer butább, mint Villa.gsnettől független totál fölösleges és primitív megszólalás volt Villa-tól.Amadeus91
több mint 14 éve
gsn
3 548
Ugyan már. Hány hasonló sértés és beszólás hangzik el egy mérkőzésen? 😊 Nem hercegnői szalon ez. 😀ettől független totál fölösleges és primitív megszólalás volt Villa-tól.Amadeus91"csütörtök, 17:36 - Özil a Twitteres oldalán leírta, hogy azért tette, amit tett, mert David Villa megsértette az iszlám vallást és Ő meg akarta védeni. Az incidens külön érdekessége, hogy az FC Barcelonában 3 muszlim csapattársa is van a spanyol csatárnak. "Hogyha Özil azt gondolja, hogy a vallás védelme felmenti a tettei alól, akkor tízszer butább, mint Villa.gsn
David Villa is egy marék hangya IQ-jával rendelkezik.Amadeus91
Én egyébként a következő olyan esetnél, amikor a két csapat játékosai elhagyják a padot és belépnek a pályára, azonnal kizárnám a két csapatot egy évre a nemzetközi kupákból, második esetnél három évre módosítanám, harmadiknál pedig öt évre. A szituációt kiváltó játékosok fizetését megvonnám fél évre, majd a második esetnél egy évre. Talán ez segítene, mert az eltiltásoknak nem sok eredménye van.
Az itt felsorolt színészkedés és alattomos faultok benne vannak a játékban, de hogy a padot elhagyva a pályán essenek egymásnak, vagy az egyik csapat edzője ki akarja nyomni a másik csapat segédedzőjének szemét, az már végképp nem pályára való. Jogos a félelem, hogyha ez az egész így folytatódik, akkor a szurkolók közötti ellenségeskedés is tovább fajulhat. Nem hiszem, hogy Spanyolország a két csapat drukkereinek utcai csetepatéját szeretné élőben a világ elé tárni, márpedig ha így folytatják, lesz pár eszét vesztett barom, aki pokollá változtatja mérkőzésnapokon Madridot vagy Barcelonát. És akkor lehet gratulálni a két csapatnak.
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
És szerinted hány ilyen beszólás van egy ilyen meccsen? A profi labdarúgó, azért is profi, mert a beszólásokat el tudja engedni a füle mellett. Amikor pl. a madrid stadionjában odamegy bedobáshoz, vagy szöglethez a barcás, szted hány szurkoló ordítja neki, h "kurvaanyád"? Ozil is csak azért nyomatja ezt, h lejárassa az ellenfelet.ettől független totál fölösleges és primitív megszólalás volt Villa-tól.Amadeus91"csütörtök, 17:36 - Özil a Twitteres oldalán leírta, hogy azért tette, amit tett, mert David Villa megsértette az iszlám vallást és Ő meg akarta védeni. Az incidens külön érdekessége, hogy az FC Barcelonában 3 muszlim csapattársa is van a spanyol csatárnak. "Hogyha Özil azt gondolja, hogy a vallás védelme felmenti a tettei alól, akkor tízszer butább, mint Villa.gsn
David Villa is egy marék hangya IQ-jával rendelkezik.Amadeus91
több mint 14 éve
ettől független totál fölösleges és primitív megszólalás volt Villa-tól."csütörtök, 17:36 - Özil a Twitteres oldalán leírta, hogy azért tette, amit tett, mert David Villa megsértette az iszlám vallást és Ő meg akarta védeni. Az incidens külön érdekessége, hogy az FC Barcelonában 3 muszlim csapattársa is van a spanyol csatárnak. "Hogyha Özil azt gondolja, hogy a vallás védelme felmenti a tettei alól, akkor tízszer butább, mint Villa.gsn
David Villa is egy marék hangya IQ-jával rendelkezik.Amadeus91
több mint 14 éve
gsn
3 548
"csütörtök, 17:36 - Özil a Twitteres oldalán leírta, hogy azért tette, amit tett, mert David Villa megsértette az iszlám vallást és Ő meg akarta védeni. Az incidens külön érdekessége, hogy az FC Barcelonában 3 muszlim csapattársa is van a spanyol csatárnak. "Hogyha Özil azt gondolja, hogy a vallás védelme felmenti a tettei alól, akkor tízszer butább, mint Villa.
David Villa is egy marék hangya IQ-jával rendelkezik.Amadeus91
Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 14 éve
Villa még mindig hisz a reconquistában 😛 Amúgy ki iszlám a barcában? Abidal? Keita?JayBPlusz Afellay gondolom.
több mint 14 éve
Villa még mindig hisz a reconquistában 😛 Amúgy ki iszlám a barcában? Abidal? Keita?
több mint 14 éve
majd jól megveri Kaká a holnapi edzésen
több mint 14 éve
"csütörtök, 17:36 - Özil a Twitteres oldalán leírta, hogy azért tette, amit tett, mert David Villa megsértette az iszlám vallást és Ő meg akarta védeni. Az incidens külön érdekessége, hogy az FC Barcelonában 3 muszlim csapattársa is van a spanyol csatárnak. "Amadeus91mostantól minden ellenfél az iszlámokat fogja szidni ha melléáll Özil.
Dörzsölt gyerek ez a Mesut
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Amadeus91: kicsit szánalmas a Barca fikázásod...
több mint 14 éve
Én nem értem ezt a Barca fikát. Mivel jobb a Real? Semmivel sem. Mivel viselkednek másként a Real játékosok, ha fel kell dobni magukat? Semmivel sem.
Mindkét csapat egyre megy, undorítóan is tudnak viselkedni, mint ahogy azt az egymás elleni meccseken rendre látjuk is, de a két csapat között azért annyi különbség mégis van, hogy a Real nem bírja elviselni, ha kikap. Ez Mourinho miatt van, aki habár zsenális edző, de a módszerei visszataszítóak, ha a fair playt ki kell játszani.. És arra, hogy a pályára is kiterjessze ezt a mentalitását, pont tökéletes a csőbuta Marcelo-Pepe páros, akik a pályán végzik el a piszkos munkát. Halkan jegyzem meg, hogy sem a Barcát, sem a Realt nem kedvelem túlságosan, úgyhogy nem a szurkolói vénám beszél belőlem és nem vagyok részlehajló sem, egyszerűen csak mindkét csapat ugyanolyan undorítóan viselkedik egyes esetekben, egyik sem jobb, vagy rosszabb a másiknál.
És az olaszfikázás is divat lett, holott manapság már meg merem kockáztatni, hogy ugye például a La Ligában több a színészkedés, mint a Serie A-ban, de szerintem más bajnokságok is verik már az olaszokat ebben a tekintetben. De hát divat.
több mint 14 éve
"csütörtök, 17:36 - Özil a Twitteres oldalán leírta, hogy azért tette, amit tett, mert David Villa megsértette az iszlám vallást és Ő meg akarta védeni. Az incidens külön érdekessége, hogy az FC Barcelonában 3 muszlim csapattársa is van a spanyol csatárnak. "David Villa is egy marék hangya IQ-jával rendelkezik.
több mint 14 éve
azért ezzel a Real védelemmel kéne valamit csinálni, mert nagyon gyenge. Az meg továbbra is rlz ahogy Pepe meg Marcelo irtja a gnómokat 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Maccabbi - Pana 3-0 se semmi.Első félidő: Hearts - T'ham 0:3... kitudja a Paks mennyit kapott volna..
több mint 14 éve
valahogy nem lep meg ez a Hearts 0-3 Tottenham a 40. percben 😊
több mint 14 éve
vitte is a mixem...kiba gyenge is volt, most is azt mondom, h simán hozni kellett volna a hazait 2-3 góllal...idegenbe meg sima X, dehát tudjuk h ez 7!!! védővel se sikerült...
másik ami szemet szúrt: Aalesund - AZ 2-1
emlékszem itt is mondták a hazai meccs után a fradi fanok, hogy mennyire gyengék a norvégok...kristof
|
több mint 14 éve
vitte is a mixem...De az AZ is az 😀
másik ami szemet szúrt: Aalesund - AZ 2-1
emlékszem itt is mondták a hazai meccs után a fradi fanok, hogy mennyire gyengék a norvégok...kristof
több mint 14 éve
vitte is a mixem...másik ami szemet szúrt: Aalesund - AZ 2-1
emlékszem itt is mondták a hazai meccs után a fradi fanok, hogy mennyire gyengék a norvégok...
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
HJK - Schalke 2-0. Bumm neki!. Magyar csapat mikor nyer ilyen meccset.... (Paks)
több mint 14 éve
Tököli -> ZTE (nem kell eltradelnem fantasyben) 😊iktriadBajnok a ZTE! Pedig reménykedtem, hogy Torghelle jön, de azért Tököli sem rossz. 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egyre undorítóbb ez a párharc. Én már meg se nézem. Nem érdekel a rugdosódás és a fetrengés a nagy semmiért. Ez már nem El Clásico hanem el fightico. Semmi köze nincs se a hagyományokhoz se a focihoz. Isteni szerencse, hogy néha gólt is rúgnak egymásnak. Egyáltalán nem várom, hogy találkozzanak a bajnokságban ne adj isten a BL-ben mert akkor 2 hétig azt lehet majd megint hallani, hogy ez a szemét feldobta magát, az meg felrúgott mindenkit a Mourinho meg egy szar edző. Tele van a hátam közepe ezzel az egésszel. Nem értem miért nem lehet normális meccset játszani (és itt senki ne kezdje el, hogy másik miatt mert egykutya mindkét csapat).Matthew99+1.
Barcás vagyok, nagyon régóta, a szar korszakban is a csapattal voltam, de néhányan, amit leművelnek, esküszöm, az olaszoktól nem látom.. Busquestet például ebben a tekintetben nagyon nem bírom.
több mint 14 éve
Ha a Madrid 2. góljára gondolsz, ott nem emelgette senki a kezét. Ha a meccs 2. góljára gondolsz (bár azt a lövés szerű izét beívelésnek látni, hát...?), ott azért volt miért jelentkezni. Ramos és CR gól utáni reakciójából ítélve - Ramos kikotorja a hálóból a labdát és sprintel vele a középkezdéshez, mintha 3 perccel a vége előtt még egy gólt kéne lőniük, CR meg inkább csitítgatja a többieket, dehogyis én voltam - szerintem les volt, mert Ramos hozzáért (ezt látta CR is), innentől viszont CR lesen állt és minimum be akart avatkozni a játékba, tehát még ha bele se ért a labdába (szerintem egyébként igen), akkor is "aktív" lesen volt. Ha Ramos nem ért volna hozzá, akkor CR úgy ünnepli magát... nagyon.nézd meg a második gól előtt a beívelést, már a beíveléskor négyen jelentkeznek reklamálni a barcából. a szabály egyszerű lenne, aki jelentkezik kap egy sárgát..............sutianaperre abszolút +1 !Mou a legjobb edző, mindenkivel (szinte mindenkivel) megtalálja a hangot, remekül veszi le a játékosai válláról a feszültséget. A Barca ellen meg én is arra mennék, hogy minél több lábat eltörjek...gusztustalan amit művel az a csapat évek óta. És nem a játékra, vagy a gólokra gondolok..hanem a fetrengésre, ami ma már ráragadt a spanyol válogatottra is. Örülnék ha Mourinho egy nap a Bayern edzője lenne.Amadeus91
lehet a Barcára mondani hogy sokszor szimulálnak (ami abszolút déli mentalitás , tehát mindenkire igaz )
Mou nem tud veszíteni frusztrált teljesen!Túl hergeli a játékosait , és az hogy
minden meccsükön van 1 vagy akár több Szándékos , komoly sérülésveszéllyel járó,teljesen indokolatlan szabálytalanság , amit még meg is reklamál és csodálkozik ha kiállítás van belőle az elfogadhatatlan...
ez csakis az ő sara!Biztos hogy a játékosok azért csinálják meg mert az öltözőben megkapják az engedélyt és a megfelelő motivációt az ilyenekre tőle...yooker
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
