Soccer
41 feliratkozó
2 napja
mikor lett az divat, hogy suttyóarcú fociedzők meccsen öltönyben legyenek az oldalvonal mellett? egyszerűen nem tudom hova tenni, hogy egy igazi prolisport képviselői vagy egyébként egy bármilyen sporté kb a sakk meg hasonló kizárólag szellemi igénybevételű sportok kivételével, így jelenjenek meg egy sajtótájékoztató vagy hasonló esemény kivételével. ugyanígy röhejesnek tartom az ingben-zakóban szakértőket a tv stúdióban is, annyira karakteridegennek hat. nem a doktorijukat védik, hanem csak arról magyaráznak, hogy milyen logika mentén szaladgál 22 agyhalott a pályán és rúgnak bele egy labdába. ez hasonló, mint a kivakaródzott őstahó sznob ingatlanosok kényszeres reprezentációs öltözködési szokásai?Ebben az öreg Szikla volt a top, felhúzta a lakodalmit, aztán ami a csövön kifért.
fake.id
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 napja
Godoyt, az ex-Honvédos panamai csk-t ki ne felejtsd!Stopira, Lenny J, Tabakovic, Benbuali csupa enbéeggyes legendaVagy Haitit. Pedig ott van Lenny Joseph is!Zsebben a három pont, mindenki örülJah.... szörnyű lesz nézni, hogy nálunk lehet jóval bengább csapatok meg VB-n vannak
slowmotion
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Szidod itt nekem a Zöld-foki szigeteket!!!
Willie Parker
iktriad
Willie Parker
2 napja
akkorat botlottunk a vb-selejtezon egy trutyi csoportban, szarvashibak tomkelegenek koszonhetoen az utolso meccsentévedés az nem az utolsó meccs volt. odáig el se sikerült jutni. úgy csinál itt mindenki, mintha az egyenes kijutás múlt volna az írek elleni kampón. ha pótselejtezőn kipicsáznak minket (amire valljuk be elég erős esély lett vna), akkor hány ember mondaná, hogy na nembaj, legalább x volt idegenben a portugálokkal és yol küzdöttek, mert a kötelezőt sikerült lehozni a csoport 2. helyével? más országban azt keresik minek lehet örülni, itt meg minden lehetőséget is megragadnak az arra fogékonyak egy kis pityergésre-vinnyogni valóra. 40 éve nem voltunk vébén. több idő telt el azóta, hogy részt vett a válogatott rajta, mint az 54es berni döntő és az utolsó vb meccsünk között és több, mint kétszer annyi, mint a két vb ezüst között. csak úgy viszonyításképp.
Stez
az, hogy esélyesként érvényesítik a papírformát és lezúzzák a kazah meg a finn válogatottat az nem kötelező, hanem előrelépés az általam közelről követett 95-2012 közti időszakhoz képest, amikor bármikor bárkitől kiszoptunk, a játék képéről nem is beszélve. ezektől már csak konszolidáltan sír a labda és meglepően sokszor tudnak egymáshoz úgy passzolni, hogy nem pattan rutinpasszok után 8 méterre el a jobbágyoktól a játékszer
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 napja
mikor lett az divat, hogy suttyóarcú fociedzők meccsen öltönyben legyenek az oldalvonal mellett? egyszerűen nem tudom hova tenni, hogy egy igazi prolisport képviselői vagy egyébként egy bármilyen sporté kb a sakk meg hasonló kizárólag szellemi igénybevételű sportok kivételével, így jelenjenek meg egy sajtótájékoztató vagy hasonló esemény alkalmával. ugyanígy röhejesnek tartom az ingben-zakóban szakértőket a tv stúdióban is, annyira karakteridegennek hat. nem a doktorijukat védik, hanem csak arról magyaráznak, hogy milyen logika mentén szaladgál 22 agyhalott a pályán és rúgnak bele egy labdába. ez hasonló, mint a kivakaródzott őstahó sznob ingatlanosok kényszeres reprezentációs öltözködési szokásai?
Szerkesztette: fake.id
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 napja
Nem is akarták megvenni, ennek két oka volt csak, egyrészt hogy Pereznek legyen valami aduásza a kampány vegén, hiszen ő csak annyit mondott, és nem véletlenül úgy fogalmazott hogy ajánlatot fog tenni egy játékosért. Másrészt hogy felverje az árát, és a Barcelona se igazolja le biztosan.🚨💣 HIVATALOS KÖZLEMÉNY: “A Real Madrid közleményben jelentette be, hogy az igazgatótanács mai ülését követően 150 millió eurós ajánlatot tett az Atlético Madridnak Julián Álvarez játékjogáért.Mondjuk ki is mondta, hogy nem Olise.
Az Atlético Madrid megvizsgálta az ajánlatot, megköszönte a megkeresést, ugyanakkor elutasította azt, és a játékos szerződésében szereplő kivásárlási záradékra hivatkozott.”👀
❌ Tehát NEM Olise volt a titkos kiszemelt.
Vajon mi lesz Pérez következő lépése?
KeyG
És ennyiért el kellett volna adni, csak Madrid másik (jobbik?) részén ezekben a hetekben nem a józan ész és a business mind dönt.
zacknorb

2 napja
Jó de azért azt se kell mondani ami megy állandóan nálunk mennyivel gyengébb csapatok is kint lesznek bla bla bla.. mintha Haiti ellen estünk volna ki, meg Curacao cumiztatott volna le minket. Az európai lemaradók 90%-a erősebb mint a VB 5 leggyengébb csapata mégis ők kapnak plusz helyeket..En ertem, ha valaki most negativ vagy nem okoz neki oromot a ket w sem. Mert valljuk be, akkorat botlottunk a vb-selejtezon egy trutyi csoportban, szarvashibak tomkelegenek koszonhetoen az utolso meccsen, hogy szerintem tokre ertheto, ha valaki emiatt meg mindig negativ. Azt meg foleg, hogy egy szaros 48 csapatos vb-n egy halom olyan valogatottat kell nezni, akik toronymagasan gyengebbek a magyarnal, meg ha ez a FIFA szarhazi kvalifikacios rendszere, akkor is. Ez nyilvan sokak szamara keseruseget ad, es tokre ertheto is. Az is, hogy ezen nem segit egy finnek meg egy kazahok elleni gyozelem, mert ezek sormeccsek.Az a baj, hogy hallgattam a közvetítést + a szakkommentátorokat: ők aztán nem kezelték helyén a meccset.Miért nem lehet örülni? Egy magyar embernek miért az a default, hogy legyünk búval baszottak állandóan? Attól mert örülsz annak, hogy nyert a csapat egy barátságos meccsen még nem dől össze a világ. Tényleg nem értem, hogy lehet így élni.Zsebben a három pont, mindenki örülHoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
slowmotion
nagylaza, főpohárnok
Helyén kell kezelni, ez egyértelmű, de amellett, hogy helyén kezelsz egy barátságos meccset, lehet örülni.
ervinator
Lehet, persze, hogy mindenkiből más vált ki örömet. Számomra az, hogy kipipáltuk a kötelezőt, nem okoz olyan heves érzelmet, amit örömnek neveznék. Hanem valami olyasfélét, hogy "na, ez is megvót".
nagylaza, főpohárnok
Stez
2 napja
En ertem, ha valaki most negativ vagy nem okoz neki oromot a ket w sem. Mert valljuk be, akkorat botlottunk a vb-selejtezon egy trutyi csoportban, szarvashibak tomkelegenek koszonhetoen az utolso meccsen, hogy szerintem tokre ertheto, ha valaki emiatt meg mindig negativ. Azt meg foleg, hogy egy szaros 48 csapatos vb-n egy halom olyan valogatottat kell nezni, akik toronymagasan gyengebbek a magyarnal, meg ha ez a FIFA szarhazi kvalifikacios rendszere, akkor is. Ez nyilvan sokak szamara keseruseget ad, es tokre ertheto is. Az is, hogy ezen nem segit egy finnek meg egy kazahok elleni gyozelem, mert ezek sormeccsek.Az a baj, hogy hallgattam a közvetítést + a szakkommentátorokat: ők aztán nem kezelték helyén a meccset.Miért nem lehet örülni? Egy magyar embernek miért az a default, hogy legyünk búval baszottak állandóan? Attól mert örülsz annak, hogy nyert a csapat egy barátságos meccsen még nem dől össze a világ. Tényleg nem értem, hogy lehet így élni.Zsebben a három pont, mindenki örülHoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
slowmotion
nagylaza, főpohárnok
Helyén kell kezelni, ez egyértelmű, de amellett, hogy helyén kezelsz egy barátságos meccset, lehet örülni.
ervinator
Lehet, persze, hogy mindenkiből más vált ki örömet. Számomra az, hogy kipipáltuk a kötelezőt, nem okoz olyan heves érzelmet, amit örömnek neveznék. Hanem valami olyasfélét, hogy "na, ez is megvót".
nagylaza, főpohárnok
2 napja
Ez egy show, nekik az a feladatuk, hogy eladják a műsort, azzal nem lehet eladni, hogy rezignáltan azt mondod, hogy na ez is megvolt. Senki nem azt várja, hogy ugrálj örömödben, de ez a búvalbaszottság, megkeseredettség, ami itthon van, az mérhetetlenül elkeserít.Az a baj, hogy hallgattam a közvetítést + a szakkommentátorokat: ők aztán nem kezelték helyén a meccset.Miért nem lehet örülni? Egy magyar embernek miért az a default, hogy legyünk búval baszottak állandóan? Attól mert örülsz annak, hogy nyert a csapat egy barátságos meccsen még nem dől össze a világ. Tényleg nem értem, hogy lehet így élni.Zsebben a három pont, mindenki örülHoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
slowmotion
nagylaza, főpohárnok
Helyén kell kezelni, ez egyértelmű, de amellett, hogy helyén kezelsz egy barátságos meccset, lehet örülni.
ervinator
Lehet, persze, hogy mindenkiből más vált ki örömet. Számomra az, hogy kipipáltuk a kötelezőt, nem okoz olyan heves érzelmet, amit örömnek neveznék. Hanem valami olyasfélét, hogy "na, ez is megvót".
nagylaza, főpohárnok
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 napja
Szerinted azon volt a fő hangsúly?Zsebben a három pont, mindenki örülHoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
slowmotion
nagylaza, főpohárnok
2 napja
Hát csak azok tétmeccsek lettek volna, nem a kelleténél komolyabban vett sörmeccsek.Azért valószínűleg ez közös döntés.Btw Maestro nem azt mondta, hogy Szobo ma nem jatsza vegig a meccset?🤔Kiment a fejéből
Toto21
Willie Parker
És azért értem, hogy barátságos meccs, de Dominiknak a válogatott az első, ha kijutottunk volna a VB-re, akkor is le kellett volna játszania ezeket a meccseket és még többet is.
ervinator
2 napja
Az a baj, hogy hallgattam a közvetítést + a szakkommentátorokat: ők aztán nem kezelték helyén a meccset.Miért nem lehet örülni? Egy magyar embernek miért az a default, hogy legyünk búval baszottak állandóan? Attól mert örülsz annak, hogy nyert a csapat egy barátságos meccsen még nem dől össze a világ. Tényleg nem értem, hogy lehet így élni.Zsebben a három pont, mindenki örülHoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
slowmotion
nagylaza, főpohárnok
Helyén kell kezelni, ez egyértelmű, de amellett, hogy helyén kezelsz egy barátságos meccset, lehet örülni.
ervinator
Lehet, persze, hogy mindenkiből más vált ki örömet. Számomra az, hogy kipipáltuk a kötelezőt, nem okoz olyan heves érzelmet, amit örömnek neveznék. Hanem valami olyasfélét, hogy "na, ez is megvót".
2 napja
Miért nem lehet örülni? Egy magyar embernek miért az a default, hogy legyünk búval baszottak állandóan? Attól mert örülsz annak, hogy nyert a csapat egy barátságos meccsen még nem dől össze a világ. Tényleg nem értem, hogy lehet így élni.Zsebben a három pont, mindenki örülHoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
slowmotion
nagylaza, főpohárnok
Helyén kell kezelni, ez egyértelmű, de amellett, hogy helyén kezelsz egy barátságos meccset, lehet örülni.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 napja
Mindennek, bárminek.Zsebben a három pont, mindenki örülHoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
slowmotion
nagylaza, főpohárnok
Légy pozitív.
Kiálunk meleted Sujok Tamás Ur!
2 napja
Zsebben a három pont, mindenki örülHoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
slowmotion
2 napja
Stopira, Lenny J, Tabakovic, Benbuali csupa enbéeggyes legendaVagy Haitit. Pedig ott van Lenny Joseph is!Zsebben a három pont, mindenki örülJah.... szörnyű lesz nézni, hogy nálunk lehet jóval bengább csapatok meg VB-n vannak
slowmotion
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Szidod itt nekem a Zöld-foki szigeteket!!!
Willie Parker
iktriad
2 napja
Vagy Haitit. Pedig ott van Lenny Joseph is!Zsebben a három pont, mindenki örülJah.... szörnyű lesz nézni, hogy nálunk lehet jóval bengább csapatok meg VB-n vannak
slowmotion
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Szidod itt nekem a Zöld-foki szigeteket!!!
Willie Parker
2 napja
Mondjuk egyszer megnézhetnénk ilyen falusi, tajga meg sztyeppi csapatok ellen nélküle is a BoystAzért valószínűleg ez közös döntés.Btw Maestro nem azt mondta, hogy Szobo ma nem jatsza vegig a meccset?🤔Kiment a fejéből
Toto21
Willie Parker
És azért értem, hogy barátságos meccs, de Dominiknak a válogatott az első, ha kijutottunk volna a VB-re, akkor is le kellett volna játszania ezeket a meccseket és még többet is.
ervinator
2 napja
Zsebben a három pont, mindenki örülJah.... szörnyű lesz nézni, hogy nálunk lehet jóval bengább csapatok meg VB-n vannak
slowmotion
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Szidod itt nekem a Zöld-foki szigeteket!!!
2 napja
Azért valószínűleg ez közös döntés.Btw Maestro nem azt mondta, hogy Szobo ma nem jatsza vegig a meccset?🤔Kiment a fejéből
Toto21
Willie Parker
És azért értem, hogy barátságos meccs, de Dominiknak a válogatott az első, ha kijutottunk volna a VB-re, akkor is le kellett volna játszania ezeket a meccseket és még többet is.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 napja
Zsebben a három pont, mindenki örülAz ellenőrzőbe bekerül. Digitálisan, a DÁP-ba.
slowmotion
2 napja
Btw Maestro nem azt mondta, hogy Szobo ma nem jatsza vegig a meccset?🤔Kiment a fejéből
Toto21
2 napja
Zsebben a három pont, mindenki örülJah.... szörnyű lesz nézni, hogy nálunk lehet jóval bengább csapatok meg VB-n vannak
slowmotion
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 napja
500 millió a kivásárlási záradék.🚨💣 HIVATALOS KÖZLEMÉNY: “A Real Madrid közleményben jelentette be, hogy az igazgatótanács mai ülését követően 150 millió eurós ajánlatot tett az Atlético Madridnak Julián Álvarez játékjogáért.Mondjuk ki is mondta, hogy nem Olise.
Az Atlético Madrid megvizsgálta az ajánlatot, megköszönte a megkeresést, ugyanakkor elutasította azt, és a játékos szerződésében szereplő kivásárlási záradékra hivatkozott.”👀
❌ Tehát NEM Olise volt a titkos kiszemelt.
Vajon mi lesz Pérez következő lépése?
KeyG
És ennyiért el kellett volna adni, csak Madrid másik (jobbik?) részén ezekben a hetekben nem a józan ész és a business mind dönt.
zacknorb
Annyiért megéri eladni.
2 napja
Igen. Óriási diadal! Megfordítottuk a meccset! Nem hallod a szakértőt? Még játékrendszert is váltottunk!Min barátságos meccsen?Arra, hogy idén veretlenek vagyunk. Hát nem elképesztő? Kazahsztánt pl. valósággal kiütöttük.Elképesztően nagy sorozatban vagyunk.Mire gondolt itt a költő?
nagylaza, főpohárnok
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
nagylaza, főpohárnok
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító