Soccer

41 feliratkozó

2 napja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 10 950 — Saturday Night Lights
mikor lett az divat, hogy suttyóarcú fociedzők meccsen öltönyben legyenek az oldalvonal mellett? egyszerűen nem tudom hova tenni, hogy egy igazi prolisport képviselői vagy egyébként egy bármilyen sporté kb a sakk meg hasonló kizárólag szellemi igénybevételű sportok kivételével, így jelenjenek meg egy sajtótájékoztató vagy hasonló esemény kivételével. ugyanígy röhejesnek tartom az ingben-zakóban szakértőket a tv stúdióban is, annyira karakteridegennek hat. nem a doktorijukat védik, hanem csak arról magyaráznak, hogy milyen logika mentén szaladgál 22 agyhalott a pályán és rúgnak bele egy labdába. ez hasonló, mint a kivakaródzott őstahó sznob ingatlanosok kényszeres reprezentációs öltözködési szokásai?
fake.id
Ebben az öreg Szikla volt a top, felhúzta a lakodalmit, aztán ami a csövön kifért.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 85 701 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zsebben a három pont, mindenki örül
slowmotion
Jah.... szörnyű lesz nézni, hogy nálunk lehet jóval bengább csapatok meg VB-n vannak
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító

Szidod itt nekem a Zöld-foki szigeteket!!!
Willie Parker
Vagy Haitit. Pedig ott van Lenny Joseph is!
iktriad
Stopira, Lenny J, Tabakovic, Benbuali csupa enbéeggyes legenda
Willie Parker
Godoyt, az ex-Honvédos panamai csk-t ki ne felejtsd!
2 napja
fake.id 1 919 — sixseveeeeeen
akkorat botlottunk a vb-selejtezon egy trutyi csoportban, szarvashibak tomkelegenek koszonhetoen az utolso meccsen
Stez
tévedés az nem az utolsó meccs volt. odáig el se sikerült jutni. úgy csinál itt mindenki, mintha az egyenes kijutás múlt volna az írek elleni kampón. ha pótselejtezőn kipicsáznak minket (amire valljuk be elég erős esély lett vna), akkor hány ember mondaná, hogy na nembaj, legalább x volt idegenben a portugálokkal és yol küzdöttek, mert a kötelezőt sikerült lehozni a csoport 2. helyével? más országban azt keresik minek lehet örülni, itt meg minden lehetőséget is megragadnak az arra fogékonyak egy kis pityergésre-vinnyogni valóra. 40 éve nem voltunk vébén. több idő telt el azóta, hogy részt vett a válogatott rajta, mint az 54es berni döntő és az utolsó vb meccsünk között és több, mint kétszer annyi, mint a két vb ezüst között. csak úgy viszonyításképp.
az, hogy esélyesként érvényesítik a papírformát és lezúzzák a kazah meg a finn válogatottat az nem kötelező, hanem előrelépés az általam közelről követett 95-2012 közti időszakhoz képest, amikor bármikor bárkitől kiszoptunk, a játék képéről nem is beszélve. ezektől már csak konszolidáltan sír a labda és meglepően sokszor tudnak egymáshoz úgy passzolni, hogy nem pattan rutinpasszok után 8 méterre el a jobbágyoktól a játékszer

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 napja
fake.id 1 919 — sixseveeeeeen
mikor lett az divat, hogy suttyóarcú fociedzők meccsen öltönyben legyenek az oldalvonal mellett? egyszerűen nem tudom hova tenni, hogy egy igazi prolisport képviselői vagy egyébként egy bármilyen sporté kb a sakk meg hasonló kizárólag szellemi igénybevételű sportok kivételével, így jelenjenek meg egy sajtótájékoztató vagy hasonló esemény alkalmával. ugyanígy röhejesnek tartom az ingben-zakóban szakértőket a tv stúdióban is, annyira karakteridegennek hat. nem a doktorijukat védik, hanem csak arról magyaráznak, hogy milyen logika mentén szaladgál 22 agyhalott a pályán és rúgnak bele egy labdába. ez hasonló, mint a kivakaródzott őstahó sznob ingatlanosok kényszeres reprezentációs öltözködési szokásai?

Szerkesztette: fake.id

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
2 napja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 296 — WHO DAT!!!!
🚨💣 HIVATALOS KÖZLEMÉNY: “A Real Madrid közleményben jelentette be, hogy az igazgatótanács mai ülését követően 150 millió eurós ajánlatot tett az Atlético Madridnak Julián Álvarez játékjogáért.

Az Atlético Madrid megvizsgálta az ajánlatot, megköszönte a megkeresést, ugyanakkor elutasította azt, és a játékos szerződésében szereplő kivásárlási záradékra hivatkozott.”👀

❌ Tehát NEM Olise volt a titkos kiszemelt.
Vajon mi lesz Pérez következő lépése?
KeyG
Mondjuk ki is mondta, hogy nem Olise.

És ennyiért el kellett volna adni, csak Madrid másik (jobbik?) részén ezekben a hetekben nem a józan ész és a business mind dönt.
zacknorb
Nem is akarták megvenni, ennek két oka volt csak, egyrészt hogy Pereznek legyen valami aduásza a kampány vegén, hiszen ő csak annyit mondott, és nem véletlenül úgy fogalmazott hogy ajánlatot fog tenni egy játékosért. Másrészt hogy felverje az árát, és a Barcelona se igazolja le biztosan.


2 napja
remontada San Francisco 49ers 1 475
Zsebben a három pont, mindenki örül
slowmotion
Hoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
nagylaza, főpohárnok
Miért nem lehet örülni? Egy magyar embernek miért az a default, hogy legyünk búval baszottak állandóan? Attól mert örülsz annak, hogy nyert a csapat egy barátságos meccsen még nem dől össze a világ. Tényleg nem értem, hogy lehet így élni.

Helyén kell kezelni, ez egyértelmű, de amellett, hogy helyén kezelsz egy barátságos meccset, lehet örülni.
ervinator
Az a baj, hogy hallgattam a közvetítést + a szakkommentátorokat: ők aztán nem kezelték helyén a meccset.
Lehet, persze, hogy mindenkiből más vált ki örömet. Számomra az, hogy kipipáltuk a kötelezőt, nem okoz olyan heves érzelmet, amit örömnek neveznék. Hanem valami olyasfélét, hogy "na, ez is megvót".
nagylaza, főpohárnok
En ertem, ha valaki most negativ vagy nem okoz neki oromot a ket w sem. Mert valljuk be, akkorat botlottunk a vb-selejtezon egy trutyi csoportban, szarvashibak tomkelegenek koszonhetoen az utolso meccsen, hogy szerintem tokre ertheto, ha valaki emiatt meg mindig negativ. Azt meg foleg, hogy egy szaros 48 csapatos vb-n egy halom olyan valogatottat kell nezni, akik toronymagasan gyengebbek a magyarnal, meg ha ez a FIFA szarhazi kvalifikacios rendszere, akkor is. Ez nyilvan sokak szamara keseruseget ad, es tokre ertheto is. Az is, hogy ezen nem segit egy finnek meg egy kazahok elleni gyozelem, mert ezek sormeccsek.
Stez
Jó de azért azt se kell mondani ami megy állandóan nálunk mennyivel gyengébb csapatok is kint lesznek bla bla bla.. mintha Haiti ellen estünk volna ki, meg Curacao cumiztatott volna le minket. Az európai lemaradók 90%-a erősebb mint a VB 5 leggyengébb csapata mégis ők kapnak plusz helyeket..
2 napja
Stez SMU Mustangs 48 785 — Whoops, looks like something went wrong.
Zsebben a három pont, mindenki örül
slowmotion
Hoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
nagylaza, főpohárnok
Miért nem lehet örülni? Egy magyar embernek miért az a default, hogy legyünk búval baszottak állandóan? Attól mert örülsz annak, hogy nyert a csapat egy barátságos meccsen még nem dől össze a világ. Tényleg nem értem, hogy lehet így élni.

Helyén kell kezelni, ez egyértelmű, de amellett, hogy helyén kezelsz egy barátságos meccset, lehet örülni.
ervinator
Az a baj, hogy hallgattam a közvetítést + a szakkommentátorokat: ők aztán nem kezelték helyén a meccset.
Lehet, persze, hogy mindenkiből más vált ki örömet. Számomra az, hogy kipipáltuk a kötelezőt, nem okoz olyan heves érzelmet, amit örömnek neveznék. Hanem valami olyasfélét, hogy "na, ez is megvót".
nagylaza, főpohárnok
En ertem, ha valaki most negativ vagy nem okoz neki oromot a ket w sem. Mert valljuk be, akkorat botlottunk a vb-selejtezon egy trutyi csoportban, szarvashibak tomkelegenek koszonhetoen az utolso meccsen, hogy szerintem tokre ertheto, ha valaki emiatt meg mindig negativ. Azt meg foleg, hogy egy szaros 48 csapatos vb-n egy halom olyan valogatottat kell nezni, akik toronymagasan gyengebbek a magyarnal, meg ha ez a FIFA szarhazi kvalifikacios rendszere, akkor is. Ez nyilvan sokak szamara keseruseget ad, es tokre ertheto is. Az is, hogy ezen nem segit egy finnek meg egy kazahok elleni gyozelem, mert ezek sormeccsek.

2 napja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 067
Zsebben a három pont, mindenki örül
slowmotion
Hoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
nagylaza, főpohárnok
Miért nem lehet örülni? Egy magyar embernek miért az a default, hogy legyünk búval baszottak állandóan? Attól mert örülsz annak, hogy nyert a csapat egy barátságos meccsen még nem dől össze a világ. Tényleg nem értem, hogy lehet így élni.

Helyén kell kezelni, ez egyértelmű, de amellett, hogy helyén kezelsz egy barátságos meccset, lehet örülni.
ervinator
Az a baj, hogy hallgattam a közvetítést + a szakkommentátorokat: ők aztán nem kezelték helyén a meccset.
Lehet, persze, hogy mindenkiből más vált ki örömet. Számomra az, hogy kipipáltuk a kötelezőt, nem okoz olyan heves érzelmet, amit örömnek neveznék. Hanem valami olyasfélét, hogy "na, ez is megvót".
nagylaza, főpohárnok
Ez egy show, nekik az a feladatuk, hogy eladják a műsort, azzal nem lehet eladni, hogy rezignáltan azt mondod, hogy na ez is megvolt. Senki nem azt várja, hogy ugrálj örömödben, de ez a búvalbaszottság, megkeseredettség, ami itthon van, az mérhetetlenül elkeserít.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 019 — Cowboys fan
Zsebben a három pont, mindenki örül
slowmotion
Hoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
nagylaza, főpohárnok
Szerinted azon volt a fő hangsúly?
2 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 019 — Cowboys fan
Btw Maestro nem azt mondta, hogy Szobo ma nem jatsza vegig a meccset?🤔
Toto21
Kiment a fejéből
Willie Parker
Azért valószínűleg ez közös döntés.
És azért értem, hogy barátságos meccs, de Dominiknak a válogatott az első, ha kijutottunk volna a VB-re, akkor is le kellett volna játszania ezeket a meccseket és még többet is.
ervinator
Hát csak azok tétmeccsek lettek volna, nem a kelleténél komolyabban vett sörmeccsek.
2 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 770 — beers & Packers
Zsebben a három pont, mindenki örül
slowmotion
Hoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
nagylaza, főpohárnok
Miért nem lehet örülni? Egy magyar embernek miért az a default, hogy legyünk búval baszottak állandóan? Attól mert örülsz annak, hogy nyert a csapat egy barátságos meccsen még nem dől össze a világ. Tényleg nem értem, hogy lehet így élni.

Helyén kell kezelni, ez egyértelmű, de amellett, hogy helyén kezelsz egy barátságos meccset, lehet örülni.
ervinator
Az a baj, hogy hallgattam a közvetítést + a szakkommentátorokat: ők aztán nem kezelték helyén a meccset.
Lehet, persze, hogy mindenkiből más vált ki örömet. Számomra az, hogy kipipáltuk a kötelezőt, nem okoz olyan heves érzelmet, amit örömnek neveznék. Hanem valami olyasfélét, hogy "na, ez is megvót".
2 napja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 067
Zsebben a három pont, mindenki örül
slowmotion
Hoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
nagylaza, főpohárnok
Miért nem lehet örülni? Egy magyar embernek miért az a default, hogy legyünk búval baszottak állandóan? Attól mert örülsz annak, hogy nyert a csapat egy barátságos meccsen még nem dől össze a világ. Tényleg nem értem, hogy lehet így élni.

Helyén kell kezelni, ez egyértelmű, de amellett, hogy helyén kezelsz egy barátságos meccset, lehet örülni.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 533
Zsebben a három pont, mindenki örül
slowmotion
Hoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
nagylaza, főpohárnok
Mindennek, bárminek.
Légy pozitív.

Kiálunk meleted Sujok Tamás Ur!
2 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 770 — beers & Packers
Zsebben a három pont, mindenki örül
slowmotion
Hoztunk egy kötelező W-t hazai pályán a világranglista 100+ helyen lévő csapata ellen. Minek kellene örülni?
2 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 533
Zsebben a három pont, mindenki örül
slowmotion
Jah.... szörnyű lesz nézni, hogy nálunk lehet jóval bengább csapatok meg VB-n vannak
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító

Szidod itt nekem a Zöld-foki szigeteket!!!
Willie Parker
Vagy Haitit. Pedig ott van Lenny Joseph is!
iktriad
Stopira, Lenny J, Tabakovic, Benbuali csupa enbéeggyes legenda
2 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 85 701 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zsebben a három pont, mindenki örül
slowmotion
Jah.... szörnyű lesz nézni, hogy nálunk lehet jóval bengább csapatok meg VB-n vannak
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító

Szidod itt nekem a Zöld-foki szigeteket!!!
Willie Parker
Vagy Haitit. Pedig ott van Lenny Joseph is!
2 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 533
Btw Maestro nem azt mondta, hogy Szobo ma nem jatsza vegig a meccset?🤔
Toto21
Kiment a fejéből
Willie Parker
Azért valószínűleg ez közös döntés.
És azért értem, hogy barátságos meccs, de Dominiknak a válogatott az első, ha kijutottunk volna a VB-re, akkor is le kellett volna játszania ezeket a meccseket és még többet is.
ervinator
Mondjuk egyszer megnézhetnénk ilyen falusi, tajga meg sztyeppi csapatok ellen nélküle is a Boyst
2 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 533
Zsebben a három pont, mindenki örül
slowmotion
Jah.... szörnyű lesz nézni, hogy nálunk lehet jóval bengább csapatok meg VB-n vannak
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító

Szidod itt nekem a Zöld-foki szigeteket!!!
2 napja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 067
Btw Maestro nem azt mondta, hogy Szobo ma nem jatsza vegig a meccset?🤔
Toto21
Kiment a fejéből
Willie Parker
Azért valószínűleg ez közös döntés.
És azért értem, hogy barátságos meccs, de Dominiknak a válogatott az első, ha kijutottunk volna a VB-re, akkor is le kellett volna játszania ezeket a meccseket és még többet is.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 533
Zsebben a három pont, mindenki örül
slowmotion
Az ellenőrzőbe bekerül. Digitálisan, a DÁP-ba.
2 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 533
Btw Maestro nem azt mondta, hogy Szobo ma nem jatsza vegig a meccset?🤔
Toto21
Kiment a fejéből
2 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 533
kis erőt vihetett volna bele
Kenny
Helyezhette volna jobban
2 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 054 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Zsebben a három pont, mindenki örül
slowmotion
Jah.... szörnyű lesz nézni, hogy nálunk lehet jóval bengább csapatok meg VB-n vannak

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 napja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 533
🚨💣 HIVATALOS KÖZLEMÉNY: “A Real Madrid közleményben jelentette be, hogy az igazgatótanács mai ülését követően 150 millió eurós ajánlatot tett az Atlético Madridnak Julián Álvarez játékjogáért.

Az Atlético Madrid megvizsgálta az ajánlatot, megköszönte a megkeresést, ugyanakkor elutasította azt, és a játékos szerződésében szereplő kivásárlási záradékra hivatkozott.”👀

❌ Tehát NEM Olise volt a titkos kiszemelt.
Vajon mi lesz Pérez következő lépése?
KeyG
Mondjuk ki is mondta, hogy nem Olise.

És ennyiért el kellett volna adni, csak Madrid másik (jobbik?) részén ezekben a hetekben nem a józan ész és a business mind dönt.
zacknorb
500 millió a kivásárlási záradék.
Annyiért megéri eladni.
2 napja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 770 — beers & Packers
Elképesztően nagy sorozatban vagyunk.
nagylaza, főpohárnok
Mire gondolt itt a költő?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Arra, hogy idén veretlenek vagyunk. Hát nem elképesztő? Kazahsztánt pl. valósággal kiütöttük.
nagylaza, főpohárnok
Min barátságos meccsen?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Igen. Óriási diadal! Megfordítottuk a meccset! Nem hallod a szakértőt? Még játékrendszert is váltottunk!