Magyar foci csevegő
35 feliratkozó
több mint 14 éve
Héy Kori, mikor lesz már versenynaptár ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀kisdaniFuck off szmájli van? 😊

több mint 14 éve
Köszi, de kár h nem lesz nyugaton DIV I. csapat 😕Ricsi56Technikailag a Gorillaz nyugati csapat 😊 Bár West Gate-s körökben lehet, hogy ők a keletiek.
több mint 14 éve
Héy Kori, mikor lesz már versenynaptár ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 14 éve
Köszi, de kár h nem lesz nyugaton DIV I. csapat 😕KORI!KORI!KORI!KORI!JUNIOR46Na elmentek ti a ...... 😀
Képzelem mit műveltek karácsonykor.
A papírokra még várni kell, amíg azok nincsenek meg hiánytalanul, csak elmélet a dolog, bár elvileg mindenkiről tudunk már:
HFL: Wolves, Cowboys, Sharks, Rebels, Tigers, Hurricanes
DivI: Wolverines, Soldiers, Titans, Heroes, Raptors, Gorillaz
DivII: Predators, Wildfires, Tigers 2, Rebels 2, Cowboys 2, Wolves 2, Eagles, Mustangs, Crushers, Bulldogs, Gladiators, Gringos
Ha így lesz, akkor 5 meccses alapszakasz a DI-II-ben, DII-ben két csoportot lehet csinálni a 12 csapatból területileg.Kori
Crushers #12
több mint 14 éve
kösziKORI!KORI!KORI!KORI!JUNIOR46Na elmentek ti a ...... 😀
Képzelem mit műveltek karácsonykor.
A papírokra még várni kell, amíg azok nincsenek meg hiánytalanul, csak elmélet a dolog, bár elvileg mindenkiről tudunk már:
HFL: Wolves, Cowboys, Sharks, Rebels, Tigers, Hurricanes
DivI: Wolverines, Soldiers, Titans, Heroes, Raptors, Gorillaz
DivII: Predators, Wildfires, Tigers 2, Rebels 2, Cowboys 2, Wolves 2, Eagles, Mustangs, Crushers, Bulldogs, Gladiators, Gringos
Ha így lesz, akkor 5 meccses alapszakasz a DI-II-ben, DII-ben két csoportot lehet csinálni a 12 csapatból területileg.Kori
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
KORI!KORI!KORI!KORI!JUNIOR46Na elmentek ti a ...... 😀
Képzelem mit műveltek karácsonykor.
A papírokra még várni kell, amíg azok nincsenek meg hiánytalanul, csak elmélet a dolog, bár elvileg mindenkiről tudunk már:
HFL: Wolves, Cowboys, Sharks, Rebels, Tigers, Hurricanes
DivI: Wolverines, Soldiers, Titans, Heroes, Raptors, Gorillaz
DivII: Predators, Wildfires, Tigers 2, Rebels 2, Cowboys 2, Wolves 2, Eagles, Mustangs, Crushers, Bulldogs, Gladiators, Gringos
Ha így lesz, akkor 5 meccses alapszakasz a DI-II-ben, DII-ben két csoportot lehet csinálni a 12 csapatból területileg.

több mint 14 éve
KORI!KORI!KORI!KORI!
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
Sziasztok!Ismét hétfő, lejárt a nevezési határidő. Ma van a napja h metudjuk melyik csapat hova is nevezett. Kori? 😊
Köszi
Crushers #12
több mint 14 éve
Pedig információim szerint van egy-két "régebbi Titán" a csapatban 😀eléggé magas labda volt, majdhogynem elkaphatatlan 😊
Nahh jó, elég a szóvicces humorkodásból, de ezt még nem tudtam kihagyni 😀
NightBoY
több mint 14 éve
Pedig információim szerint van egy-két "régebbi Titán" a csapatban 😀Nahh jó, elég a szóvicces humorkodásból, de ezt még nem tudtam kihagyni 😀
Humorérzék=zéró 😉Vannak dolgok amikkel nem szoktam humorizálniJAX
Nem vagyunk rászorulva kölcsön játékosokra. Nincs hiány posztunk, de ha lenne akkor sem.Kalo
You should know I bleed blue...
több mint 14 éve
kove
12
Sharks 2 vagy White Sharks, ahogy nevezni akarjátok
több mint 14 éve
Humorérzék=zéró 😉Vannak dolgok amikkel nem szoktam humorizálni
Nem vagyunk rászorulva kölcsön játékosokra. Nincs hiány posztunk, de ha lenne akkor sem.Kalo
Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 14 éve
Kalo
137
Humorérzék=zéró 😉Nem vagyunk rászorulva kölcsön játékosokra. Nincs hiány posztunk, de ha lenne akkor sem.
több mint 14 éve
én ezt azzal egészíteném ki, hogy minden ifjú és idősebb titánt várunk a csapatba Lesznek nálatok Titánok? 😉 😀Nem vagyunk rászorulva kölcsön játékosokra. Nincs hiány posztunk, de ha lenne akkor sem.JAX
nálunk kötelező az edzéseken részt venniKalo
ha ezt vállalod gyere
megvívsz az ifjú titánokkal a csapatba kerülésért 😊 cápa77

több mint 14 éve
Lesznek nálatok Titánok? 😉 😀Nem vagyunk rászorulva kölcsön játékosokra. Nincs hiány posztunk, de ha lenne akkor sem.
nálunk kötelező az edzéseken részt venniKalo
ha ezt vállalod gyere
megvívsz az ifjú titánokkal a csapatba kerülésért 😊Én szivesen játszanék HFLben 😊 Ha valakinek lesérül falembere szóljon nyugodtan.gyengejobbcápa77
Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 14 éve
Jövőhéten mikor? 😀
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

több mint 14 éve
Ej de kis türelmetlenek vagyunk. Ők nem jeleztek B csapatot, jövő héten közzé lesz téve ki hova nevezett és mikor lesz a nyilvános sorsolásszerűség.Hurricanes, Sharks a HFL-ben indul !!! vagy Nekik is lesz 2-es csapatuk?CsendesKérdezem az illetékest (eket) így lesz ez jövőre?FerronNagyon nem 😊 de pár napot már kibír mindenki szerintem, akkor lesz biztos a dolog, ha a papírok is bejönnek.Kori

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hurricanes, Sharks a HFL-ben indul !!! vagy Nekik is lesz 2-es csapatuk?Kérdezem az illetékest (eket) így lesz ez jövőre?FerronNagyon nem 😊 de pár napot már kibír mindenki szerintem, akkor lesz biztos a dolog, ha a papírok is bejönnek.Kori
több mint 14 éve
Kalo
137
Lesznek nálatok Titánok? 😉 😀nálunk kötelező az edzéseken részt venni
ha ezt vállalod gyere
megvívsz az ifjú titánokkal a csapatba kerülésért 😊Én szivesen játszanék HFLben 😊 Ha valakinek lesérül falembere szóljon nyugodtan.gyengejobbcápa77
több mint 14 éve
Ferron
72
a Hurricanes tavasszal nem játszik itthoni bajnokságbanJAXMondjuk ezt 98%-ra vettem 😀
több mint 14 éve
a Hurricanes tavasszal nem játszik itthoni bajnokságban
Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 14 éve
Ferron
72
De Canes meg a Sharks miért indulna ebben az osztályban ha ők tavasszal külföldön játszanak? Bocs ha nem így van...JUNIOR46Lehet ezt tervezik, lehet nem. De ha külföldön is játszanak, akkor is maradt 20 csapat még.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
nálunk kötelező az edzéseken részt venniSajnos suli+munka+kondi+soldiers edzesek mellett nemhiszem hogy jutna időm feljarkalni edzesekre! Sajnos 😊
ha ezt vállalod gyere
megvívsz az ifjú titánokkal a csapatba kerülésért 😊Én szivesen játszanék HFLben 😊 Ha valakinek lesérül falembere szóljon nyugodtan.gyengejobbcápa77
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
De Canes meg a Sharks miért indulna ebben az osztályban ha ők tavasszal külföldön játszanak? Bocs ha nem így van...JUNIOR46szerintem csak elírás
több mint 14 éve
De Canes meg a Sharks miért indulna ebben az osztályban ha ők tavasszal külföldön játszanak? Bocs ha nem így van...
Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)

