Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Magyar foci csevegő

35 feliratkozó

több mint 14 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Héy Kori, mikor lesz már versenynaptár ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀kisdani
Fuck off szmájli van? 😊


több mint 14 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Köszi, de kár h nem lesz nyugaton DIV I. csapat 😕Ricsi56
Technikailag a Gorillaz nyugati csapat 😊 Bár West Gate-s körökben lehet, hogy ők a keletiek.

M. Vikings
Always open!
több mint 14 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Héy Kori, mikor lesz már versenynaptár ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀


Wolverines #79 C
több mint 14 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
KORI!KORI!KORI!KORI!JUNIOR46
Na elmentek ti a ...... 😀
Képzelem mit műveltek karácsonykor.

A papírokra még várni kell, amíg azok nincsenek meg hiánytalanul, csak elmélet a dolog, bár elvileg mindenkiről tudunk már:

HFL: Wolves, Cowboys, Sharks, Rebels, Tigers, Hurricanes
DivI: Wolverines, Soldiers, Titans, Heroes, Raptors, Gorillaz
DivII: Predators, Wildfires, Tigers 2, Rebels 2, Cowboys 2, Wolves 2, Eagles, Mustangs, Crushers, Bulldogs, Gladiators, Gringos

Ha így lesz, akkor 5 meccses alapszakasz a DI-II-ben, DII-ben két csoportot lehet csinálni a 12 csapatból területileg.Kori
Köszi, de kár h nem lesz nyugaton DIV I. csapat 😕

Crushers #12
több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
KORI!KORI!KORI!KORI!JUNIOR46
Na elmentek ti a ...... 😀
Képzelem mit műveltek karácsonykor.

A papírokra még várni kell, amíg azok nincsenek meg hiánytalanul, csak elmélet a dolog, bár elvileg mindenkiről tudunk már:

HFL: Wolves, Cowboys, Sharks, Rebels, Tigers, Hurricanes
DivI: Wolverines, Soldiers, Titans, Heroes, Raptors, Gorillaz
DivII: Predators, Wildfires, Tigers 2, Rebels 2, Cowboys 2, Wolves 2, Eagles, Mustangs, Crushers, Bulldogs, Gladiators, Gringos

Ha így lesz, akkor 5 meccses alapszakasz a DI-II-ben, DII-ben két csoportot lehet csinálni a 12 csapatból területileg.Kori
köszi

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 14 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
KORI!KORI!KORI!KORI!JUNIOR46
Na elmentek ti a ...... 😀
Képzelem mit műveltek karácsonykor.

A papírokra még várni kell, amíg azok nincsenek meg hiánytalanul, csak elmélet a dolog, bár elvileg mindenkiről tudunk már:

HFL: Wolves, Cowboys, Sharks, Rebels, Tigers, Hurricanes
DivI: Wolverines, Soldiers, Titans, Heroes, Raptors, Gorillaz
DivII: Predators, Wildfires, Tigers 2, Rebels 2, Cowboys 2, Wolves 2, Eagles, Mustangs, Crushers, Bulldogs, Gladiators, Gringos

Ha így lesz, akkor 5 meccses alapszakasz a DI-II-ben, DII-ben két csoportot lehet csinálni a 12 csapatból területileg.


több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
KORI!KORI!KORI!KORI!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 14 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Sziasztok!
Ismét hétfő, lejárt a nevezési határidő. Ma van a napja h metudjuk melyik csapat hova is nevezett. Kori? 😊
Köszi

Crushers #12
több mint 14 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Pedig információim szerint van egy-két "régebbi Titán" a csapatban 😀
Nahh jó, elég a szóvicces humorkodásból, de ezt még nem tudtam kihagyni 😀
NightBoY
eléggé magas labda volt, majdhogynem elkaphatatlan 😊

több mint 14 éve
NightBoY New York Giants 616
Pedig információim szerint van egy-két "régebbi Titán" a csapatban 😀

Nahh jó, elég a szóvicces humorkodásból, de ezt még nem tudtam kihagyni 😀

Humorérzék=zéró 😉

Nem vagyunk rászorulva kölcsön játékosokra. Nincs hiány posztunk, de ha lenne akkor sem.
Kalo
Vannak dolgok amikkel nem szoktam humorizálniJAX

You should know I bleed blue...
több mint 14 éve
kove 12
Sharks 2 vagy White Sharks, ahogy nevezni akarjátok
több mint 14 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Humorérzék=zéró 😉

Nem vagyunk rászorulva kölcsön játékosokra. Nincs hiány posztunk, de ha lenne akkor sem.
Kalo
Vannak dolgok amikkel nem szoktam humorizálni

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 14 éve
Kalo 137
Humorérzék=zéró 😉

Nem vagyunk rászorulva kölcsön játékosokra. Nincs hiány posztunk, de ha lenne akkor sem.
több mint 14 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
én ezt azzal egészíteném ki, hogy minden ifjú és idősebb titánt várunk a csapatba
Lesznek nálatok Titánok? 😉 😀

nálunk kötelező az edzéseken részt venni
ha ezt vállalod gyere
megvívsz az ifjú titánokkal a csapatba kerülésért 😊 cápa77
Kalo
Nem vagyunk rászorulva kölcsön játékosokra. Nincs hiány posztunk, de ha lenne akkor sem.JAX


több mint 14 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Lesznek nálatok Titánok? 😉 😀

nálunk kötelező az edzéseken részt venni
ha ezt vállalod gyere
megvívsz az ifjú titánokkal a csapatba kerülésért 😊
Én szivesen játszanék HFLben 😊 Ha valakinek lesérül falembere szóljon nyugodtan.gyengejobb
cápa77
Kalo
Nem vagyunk rászorulva kölcsön játékosokra. Nincs hiány posztunk, de ha lenne akkor sem.

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Jövőhéten mikor? 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 14 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kérdezem az illetékest (eket) így lesz ez jövőre?Ferron
Nagyon nem 😊 de pár napot már kibír mindenki szerintem, akkor lesz biztos a dolog, ha a papírok is bejönnek.Kori
Hurricanes, Sharks a HFL-ben indul !!! vagy Nekik is lesz 2-es csapatuk?Csendes
Ej de kis türelmetlenek vagyunk. Ők nem jeleztek B csapatot, jövő héten közzé lesz téve ki hova nevezett és mikor lesz a nyilvános sorsolásszerűség.


több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Kérdezem az illetékest (eket) így lesz ez jövőre?Ferron
Nagyon nem 😊 de pár napot már kibír mindenki szerintem, akkor lesz biztos a dolog, ha a papírok is bejönnek.Kori
Hurricanes, Sharks a HFL-ben indul !!! vagy Nekik is lesz 2-es csapatuk?
több mint 14 éve
Kalo 137
Lesznek nálatok Titánok? 😉 😀

nálunk kötelező az edzéseken részt venni
ha ezt vállalod gyere
megvívsz az ifjú titánokkal a csapatba kerülésért 😊
Én szivesen játszanék HFLben 😊 Ha valakinek lesérül falembere szóljon nyugodtan.gyengejobb
cápa77
több mint 14 éve
Ferron 72
a Hurricanes tavasszal nem játszik itthoni bajnokságbanJAX
Mondjuk ezt 98%-ra vettem 😀
több mint 14 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
a Hurricanes tavasszal nem játszik itthoni bajnokságban

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 14 éve
Ferron 72
De Canes meg a Sharks miért indulna ebben az osztályban ha ők tavasszal külföldön játszanak? Bocs ha nem így van...JUNIOR46
Lehet ezt tervezik, lehet nem. De ha külföldön is játszanak, akkor is maradt 20 csapat még.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
nálunk kötelező az edzéseken részt venni
ha ezt vállalod gyere
megvívsz az ifjú titánokkal a csapatba kerülésért 😊
Én szivesen játszanék HFLben 😊 Ha valakinek lesérül falembere szóljon nyugodtan.gyengejobb
cápa77
Sajnos suli+munka+kondi+soldiers edzesek mellett nemhiszem hogy jutna időm feljarkalni edzesekre! Sajnos 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
De Canes meg a Sharks miért indulna ebben az osztályban ha ők tavasszal külföldön játszanak? Bocs ha nem így van...JUNIOR46
szerintem csak elírás
több mint 14 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
De Canes meg a Sharks miért indulna ebben az osztályban ha ők tavasszal külföldön játszanak? Bocs ha nem így van...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75