NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
DoM: Te törölted ki a hozzászólást vagy a rendszer ette meg? 😊Schleck
én szívtam vissza. csak rosszul ébredtem a Jets meccs miatt és a frusztrációmat a SEC-t vezettem le. 😊DoM
Téged is megvettek. 😀Schleck
Szélmalom-harc. Na meg én még top25-be se tudom követelni a Northwesternt. 😕
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
DoM: Te törölted ki a hozzászólást vagy a rendszer ette meg? 😊Schleck
én szívtam vissza. csak rosszul ébredtem a Jets meccs miatt és a frusztrációmat a SEC-t vezettem le. 😊DoM
Téged is megvettek. 😀

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
DoM: Te törölted ki a hozzászólást vagy a rendszer ette meg? 😊Schleck
én szívtam vissza. csak rosszul ébredtem a Jets meccs miatt és a frusztrációmat a SEC-t vezettem le. 😊
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
DoM: Te törölted ki a hozzászólást vagy a rendszer ette meg? 😊

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 espn.go.com/college-football/rankings
No comment.
Nem volt még szoros meccse idén a csapatnak, de azért minden héten megelőz egy csapat minket.

A computerek szerint a Ducks 6., a Bama 4. Reális.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
DAT miért? A konf meccseken nem nagyon csinált semmit, Barnert hamarabb tenném be. 😊Schleck
jó az érintésenkénti átlaga 😊jjncaa
Nah, lecserélnéd már? 😊Schleck
le, bár még mindig azt érzem, mintha erősen tartalékolnák őt a nagyobb meccsekre 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
DAT miért? A konf meccseken nem nagyon csinált semmit, Barnert hamarabb tenném be. 😊Schleck
jó az érintésenkénti átlaga 😊jjncaa
Nah, lecserélnéd már? 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Tuberville szerint a BIG12 jobb mint az SEC:  gamedayr.com/gamedayr/tommy-tuberville-former-auburn-ole-miss-coach-likes-big-12-over-sec/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 935 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
SI.com midseason riport - BCS Bowl jóslatokkal:
 sportsillustrated.cnn.com/2012/football/ncaa/10/16/midseason-crystal-ball/index.html?eref=sihp&sct=hp_t13_a0
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
DAT miért? A konf meccseken nem nagyon csinált semmit, Barnert hamarabb tenném be. 😊Schleck
jó az érintésenkénti átlaga 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
DAT miért? A konf meccseken nem nagyon csinált semmit, Barnert hamarabb tenném be. 😊

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Félszezoni NCAA-álomcsapat, saját meglátásom szerint:
(Ami hihetetlen furcsa, hogy mennyire nincs "workhorse" futó már szinte sehol, legalábbis olyan, aki konstans módon szállítja a yardokat)

QB Geno Smith (West Virginia)
RB De'Anthony Thomas (Oregon)
RB Stefphon Jefferson (Nevada)
WR DeAndre Hopkins (Clemson)
WR Quinton Patton (Louisiana Tech)
TE Zach Ertz (Stanford)
OL Oklahoma State Cowboys (csapategységként)

DT Will Sutton (Arizona State)
DE Jadeveon Clowney (South Carolina)
DE Damontre Moore (Texas A&M)
LB Manti Te'o (Notre Dame)
LB Jarvis Jones (Georgia)
LB Jake Knott (Iowa State)
LB Khaseem Greene (Rutgers)
S Matt Elam (Florida)
S Phillip Thomas (Fresno State)
CB Jordan Poyer (Oregon State)
CB DeMarcus Milliner (Alabama)

K Chandler Catanzaro (Clemson)
P Will Monday (Duke)
RS Stefon Diggs (Maryland)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
nekem jobban tetszik, amit Dooley mondott az Alabamáról: "They draft. We recruit. And they get the first 25 picks of the draft."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 135 — Saturday Night Lights
Chip Kelly megfejtette a computer rankingok furcsaságának titkát: "I think the computers had a big problem because we play so many night games. I think maybe the computers shut off at night" 😀Schleck
Az Oregon (ha nem cseszi el a Polgárháborút), nagydöntős, K-State és Notre Dame egyzakó reális, szóval az igazi veszélyt a Rutgers-Louisville-féle sunyi kis sötét lovak, a Big East-sleeperek jelentik rá 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Chip Kelly megfejtette a computer rankingok furcsaságának titkát: "I think the computers had a big problem because we play so many night games. I think maybe the computers shut off at night" 😀

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
itt pedig a következő évek nonkonf meccsei
 www.fbschedules.com/ncaa/pac-10/oregon-ducks.phpjjncaa
Azért ezt ismerem. 😊

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
csodás lett az év első BCS rangsora...
 bowl.hu/ncaa_rangsor

a college gameday jövő szombaton Gainesville-ből, a Florida vs. South Carolina meccs helyszínéről jelentkezikjjncaa
Éljenek a computer rankingok!
Konkrétan a számítógépes rangsorok szerint jobb az Oregon State, mint a Ducks. Szép a Beavers idei szezonja eddig, de aki látta a két csapatot játszani idén, az számára azért ez egy egészen nevetséges állítás.Schleck
Fresno State, Tennessee Tech, Arkansas State
vs.
BYU, Wisconsin, (Nicholls State)

?jjncaa
Nyilván ezért tették előrébb a számítógépek a Beaverst. De ha te is azt mondod, hogy most jobb csapat a Beavers, mint a Ducks, akkor értem. De legyünk reálisak, ez 100-ból 1 ember szerint van így.Schleck
az Oregon State minimum kétszer ki fog még kapni a Ducks elleni meccsig, nem is erről van szó, de az ilyen beszari menetrendet igenis "büntetni" kell valahogy, amire legalább a számítógépes rangsorok reflektálnak
jjncaa
Amúgy a gyenge menetrendre azért van magyarázat. Nyilván nekem sem tetszett ez, hogy 3 semmi csapattal játszottunk, de azért a Ducks nincs olyan könnyű helyzetben a schedule összeállításakor, mint a keleti parti nagy csapatok. Ráadásul idén csak 4 konf meccs van otthon, szóval ez még neccesebb volt. Itt egy jó cikk erről egyébként, ha érdekel valamit:
 www.addictedtoquack.com/2012/10/11/3489402/the-oregon-ducks-philosophy-of-football-schedulingSchleck
itt pedig a következő évek nonkonf meccsei
 www.fbschedules.com/ncaa/pac-10/oregon-ducks.php


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
csodás lett az év első BCS rangsora...
 bowl.hu/ncaa_rangsor

a college gameday jövő szombaton Gainesville-ből, a Florida vs. South Carolina meccs helyszínéről jelentkezikjjncaa
Éljenek a computer rankingok!
Konkrétan a számítógépes rangsorok szerint jobb az Oregon State, mint a Ducks. Szép a Beavers idei szezonja eddig, de aki látta a két csapatot játszani idén, az számára azért ez egy egészen nevetséges állítás.Schleck
Fresno State, Tennessee Tech, Arkansas State
vs.
BYU, Wisconsin, (Nicholls State)

?jjncaa
Nyilván ezért tették előrébb a számítógépek a Beaverst. De ha te is azt mondod, hogy most jobb csapat a Beavers, mint a Ducks, akkor értem. De legyünk reálisak, ez 100-ból 1 ember szerint van így.Schleck
az Oregon State minimum kétszer ki fog még kapni a Ducks elleni meccsig, nem is erről van szó, de az ilyen beszari menetrendet igenis "büntetni" kell valahogy, amire legalább a számítógépes rangsorok reflektálnak
jjncaa
Amúgy a gyenge menetrendre azért van magyarázat. Nyilván nekem sem tetszett ez, hogy 3 semmi csapattal játszottunk, de azért a Ducks nincs olyan könnyű helyzetben a schedule összeállításakor, mint a keleti parti nagy csapatok. Ráadásul idén csak 4 konf meccs van otthon, szóval ez még neccesebb volt. Itt egy jó cikk erről egyébként, ha érdekel valamit:
 www.addictedtoquack.com/2012/10/11/3489402/the-oregon-ducks-philosophy-of-football-scheduling

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
csodás lett az év első BCS rangsora...
 bowl.hu/ncaa_rangsor

a college gameday jövő szombaton Gainesville-ből, a Florida vs. South Carolina meccs helyszínéről jelentkezikjjncaa
Éljenek a computer rankingok!
Konkrétan a számítógépes rangsorok szerint jobb az Oregon State, mint a Ducks. Szép a Beavers idei szezonja eddig, de aki látta a két csapatot játszani idén, az számára azért ez egy egészen nevetséges állítás.Schleck
Fresno State, Tennessee Tech, Arkansas State
vs.
BYU, Wisconsin, (Nicholls State)

?jjncaa
Nyilván ezért tették előrébb a számítógépek a Beaverst. De ha te is azt mondod, hogy most jobb csapat a Beavers, mint a Ducks, akkor értem. De legyünk reálisak, ez 100-ból 1 ember szerint van így.Schleck
az Oregon State minimum kétszer ki fog még kapni a Ducks elleni meccsig, nem is erről van szó, de az ilyen beszari menetrendet igenis "büntetni" kell valahogy, amire legalább a számítógépes rangsorok reflektálnak

engem az lepett meg nagyon, hogy a BCS az SEC mellett mennyire favorizálja a Big XII-t, a lista története során pedig először nincs top25-ben Big Ten csapat (köszönhetően az Ohio State elleni szankcióknak és persze a konf hihetetlen gyatra produkciójának)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
csodás lett az év első BCS rangsora...
 bowl.hu/ncaa_rangsor

a college gameday jövő szombaton Gainesville-ből, a Florida vs. South Carolina meccs helyszínéről jelentkezikjjncaa
Éljenek a computer rankingok!
Konkrétan a számítógépes rangsorok szerint jobb az Oregon State, mint a Ducks. Szép a Beavers idei szezonja eddig, de aki látta a két csapatot játszani idén, az számára azért ez egy egészen nevetséges állítás.Schleck
Fresno State, Tennessee Tech, Arkansas State
vs.
BYU, Wisconsin, (Nicholls State)

?jjncaa
Nyilván ezért tették előrébb a számítógépek a Beaverst. De ha te is azt mondod, hogy most jobb csapat a Beavers, mint a Ducks, akkor értem. De legyünk reálisak, ez 100-ból 1 ember szerint van így.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
csodás lett az év első BCS rangsora...
 bowl.hu/ncaa_rangsor

a college gameday jövő szombaton Gainesville-ből, a Florida vs. South Carolina meccs helyszínéről jelentkezikjjncaa
Éljenek a computer rankingok!
Konkrétan a számítógépes rangsorok szerint jobb az Oregon State, mint a Ducks. Szép a Beavers idei szezonja eddig, de aki látta a két csapatot játszani idén, az számára azért ez egy egészen nevetséges állítás.Schleck
Fresno State, Tennessee Tech, Arkansas State
vs.
BYU, Wisconsin, (Nicholls State)

?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
csodás lett az év első BCS rangsora...
 bowl.hu/ncaa_rangsor

a college gameday jövő szombaton Gainesville-ből, a Florida vs. South Carolina meccs helyszínéről jelentkezikjjncaa
Éljenek a computer rankingok!
Konkrétan a számítógépes rangsorok szerint jobb az Oregon State, mint a Ducks. Szép a Beavers idei szezonja eddig, de aki látta a két csapatot játszani idén, az számára azért ez egy egészen nevetséges állítás.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
csodás lett az év első BCS rangsora...
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


a college gameday jövő szombaton Gainesville-ből, a Florida vs. South Carolina meccs helyszínéről jelentkezik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Most néztem az előbb, hogy az Arkansas meccsen csak 3 negyed lett lejátszva, Wilson így is dobott 5 TD 😀!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Geno Smith has thrown 258 straight passes without an INT, needs 68 more to break Trent Dilfer’s NCAA record for most consec passes w/o INT.empty taxi
rossz a forrásod, mert Russell Wilson tartja ezt a rekordot 379-eljjncaa
Már Schefter is hülye?empty taxi
ott keveredett meg, hogy Trent Dilfer az egy szezonra vonatkozó rekordot tartja, Geno-nak ennek megdöntéséhez kell 68 kísérletjjncaa
csak a tweetbe nem fért ki hogy in one season 😀Fucu
illik megjegyezni, hogy 238 idei INT nélküli passzkísérletnél jár Colby Cameron, az LA Tech irányítója is, aki a tegnapi meccsen egy kétpontos kísérletnél ugyan eladta a labdát, de az nem számít bele a hivatalos statisztikákba 😊

rajtuk kívül még AJ McCarron (Bama QB) statlapja mutat 0 interceptiont, igaz ő csak 132-szer próbálkozott eddig passzal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal