NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
A Maryland és a Rutgers is tárgyal a B1G-nel a csatlakozásról.empty taxi
nemhogy tárgyalnak, a Marylandnél már csak a BoT jóváhagyása kell (az ACC-s exit fee mondjuk 50 millió dollár)

engem sokkolt ez a hír, semmi előzményét nem láttam, jöhet a következő csapatvándorlási hullám...jjncaa
Nem csak téged.
Nem is igazán értem. Ennyivel több pénzt jelent a Big10, mint az ACC? Nem tudom elképzelni. Ráadásul az újak főleg kosárban számítanak jelentős csapatnak.
De, ha gonosz lennék, akkor azt mondanám, tovább gyengítik az amúgy sem legszebb napjait élő Big10-t.
Csak nehogy a mi függetlenségünk feladása legyen a vége. Bár szerintem ennek a még ki sem alakult új Big East lesz a legnagyobb vesztese, mert az ACC onnan fog csapatot csábítani.
S egyre közelebb a négy szuper konferencia. A kérdés mi lesz a Big12 és a Big East sorsa? Vajon a végén ők egyesülnek, és a Big East, mint olyan megszűnik?
Persze ebben nincs logika, mert a médiapiac mást diktálna, de nekik nem nagyon maradt számottevő csapatuk. Nem lennék meglepve, ha a Louisville lépne az ACC irányába a Maryland helyére.Fighting
 sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/pete_thamel/11/18/big-ten-expansion-tv-money/index.html?mobile=n

a hírcsokorban jeleztem, hogy ki menne a Terps helyett az ACC-be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Fighting 275 — Notre Dame fan
A Maryland és a Rutgers is tárgyal a B1G-nel a csatlakozásról.empty taxi
nemhogy tárgyalnak, a Marylandnél már csak a BoT jóváhagyása kell (az ACC-s exit fee mondjuk 50 millió dollár)

engem sokkolt ez a hír, semmi előzményét nem láttam, jöhet a következő csapatvándorlási hullám...jjncaa
Nem csak téged.
Nem is igazán értem. Ennyivel több pénzt jelent a Big10, mint az ACC? Nem tudom elképzelni. Ráadásul az újak főleg kosárban számítanak jelentős csapatnak.
De, ha gonosz lennék, akkor azt mondanám, tovább gyengítik az amúgy sem legszebb napjait élő Big10-t.
Csak nehogy a mi függetlenségünk feladása legyen a vége. Bár szerintem ennek a még ki sem alakult új Big East lesz a legnagyobb vesztese, mert az ACC onnan fog csapatot csábítani.
S egyre közelebb a négy szuper konferencia. A kérdés mi lesz a Big12 és a Big East sorsa? Vajon a végén ők egyesülnek, és a Big East, mint olyan megszűnik?
Persze ebben nincs logika, mert a médiapiac mást diktálna, de nekik nem nagyon maradt számottevő csapatuk. Nem lennék meglepve, ha a Louisville lépne az ACC irányába a Maryland helyére.

Play like a champion today
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA hírcsokor | Bowl.hu
Barkley sérülése, szabályszegések az ACC-ben, újabb csapatvándorlási hullám... A pályán történő óriási meglepetéseken túl a stadionokon kívül is zajlik az élet a college footballban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Les Miles 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
A Maryland és a Rutgers is tárgyal a B1G-nel a csatlakozásról.empty taxi
nemhogy tárgyalnak, a Marylandnél már csak a BoT jóváhagyása kell (az ACC-s exit fee mondjuk 50 millió dollár)

engem sokkolt ez a hír, semmi előzményét nem láttam, jöhet a következő csapatvándorlási hullám...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Statisztikai alapon az 1-vereséges csapatok rangsora
 gamedayr.com/gamedayr/who-is-the-best-one-loss-college-football-team/#slide_1


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
felkerült az AP top 26
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


aranyos, ahogy a szavazók a két SEC-döntőst az Ohio State előtt tartják, az lenne a poén, ha a Buckeyes maradna az év végén az egyetlen veretlen csapat 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
A Maryland és a Rutgers is tárgyal a B1G-nel a csatlakozásról.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tudom,hogy korai még a kérdés, de egy Mariota-Manziel összevetésben kiben láttok hosszútávon több potenciált?aztec
collegeban Manziel, de a profi scoutok hamarabb állnak szóba egy Mariota jellegű manussal.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Tudom,hogy korai még a kérdés, de egy Mariota-Manziel összevetésben kiben láttok hosszútávon több potenciált?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
A Bronko Nagurski Award döntősei:
Dee Milliner, CB (Alabama)
Jadeveon Clowney, DE (South Carolina)
Manti Te'o, LB (Notre Dame)
Jarvis Jones, OLB (Georgia)
Björn Werner, DE (Florida State)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Miért? Tudsz ettől jobb év végi/eleji programot? 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
dec 31. és január elseje valószínűlegjjncaa
mocskos állatok.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
dec 31. és január elseje valószínűleg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 135 — Saturday Night Lights
Az időrendről lehet tudni valamit? Ez a 6 bowl mind újévi lesz, vagy decemberben is játszanak, hogy tartani tudják a január második heti nagydöntőt?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
hárman biztos, ha abból kettő elődöntős


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és a 12-be hányan kerülhetnek be ugyanabból a konfból?
Lesz 4-5 SEC vagy marad a max 2? 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
így dióhéjban



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ez olyan sírjak, vagy nevessek kategória...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 685 — tracker ember
Manziel family looking to trademark ‘Johnny Football’ moniker
 gamedayr.com/gamedayr/johnny-football-trademark/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
új BCS + AP top25
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Új sagarin (része a bcs rangsornak), no komment:

1. Notre Dame 2. Kansas St. 3. Florida 4. Georgia 5. Oregon 6. LSU 7. Oklahoma 8. South Carolina


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Eugene-ből jelentkezik majd a College Gameday.
Hogy örülnék, ha lenne esélye a Cardinalnak 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintetek a Colorado Buffaloes van olyan játékos aki indul majd a drafton? Idén nem valami fényes a mérleg 1-9. Christian Powell nem játszik olyan rosszul, most is 2 TD, 137 yds az arizona ellen. Béczkó
Nick Kasa (TE) és Ray Polk (FS) biztosan eljut valamelyik TC-be, de workouttól függően el is vihetik a draft vége felé.

több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Szerintetek a Colorado Buffaloes van olyan játékos aki indul majd a drafton? Idén nem valami fényes a mérleg 1-9. Christian Powell nem játszik olyan rosszul, most is 2 TD, 137 yds az arizona ellen.