NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 636 — tracker ember
Lou Groza díj finalisták:
Dustin Hopkins, Florida State
Cairo Santos, Tulane
Caleb Sturgis, Florida


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az Oregon hogy játszana Rose Bowlt? A konfdöntőbe se jutnak be... (Ha meg a Stanford kikap a UCLA-től, akkor ők nem fognak 3 vereséggel bcs bowlozni)jjncaa
akkor fordítva

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
Az Oregon hogy játszana Rose Bowlt? A konfdöntőbe se jutnak be... (Ha meg a Stanford kikap a UCLA-től, akkor ők nem fognak 3 vereséggel bcs bowlozni)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Milyen verziók vannak a nagydöntőre?
Gondolom most leginkább egy ND-Alabama van képben.Bazzani
tipp:
BCS Nat Champ Game: Alabama - Notre Dame
Rose Bowl: Nebraska - Oregon
Orange Bowl: Florida State - Louisville
Fiesta: Stanford - Kansas State
Sugar Bowl: Florida - Clemson

Mondjuk azt nem tudom, hogy a SEC döntő vesztesét beelőzheti-e az 1 vereséges Florida. Ha verik a FSU-t akkor nagyon áll nekik az at-large.

több mint 11 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
 www.footballscoop.com/coaching-awards/2012-coaches-of-the-year/offensive-coordinatorJAX
Te kire szavaznál? 😊 mert én nem tudnék dönteni, mind a 4 simán megérdemli a Broyles awardot isjjncaa
Kliff Kingsbury, nálam ő a befutó

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
Milyen verziók vannak a nagydöntőre?
Gondolom most leginkább egy ND-Alabama van képben.Bazzani
Az ND szinte biztos, ha megverik szombaton a Barkley nélküli USC-t, kihívójuk pedig minden bizonnyal a jövő heti SEC-döntő, az Alabama vs. Georgia győztese lesz, mert egyiknek se okozhat gondot épp aktuális ellenfelük, az Auburn és a Georgia Tech

 www.footballscoop.com/coaching-awards/2012-coaches-of-the-year/offensive-coordinatorJAX
Te kire szavaznál? 😊 mert én nem tudnék dönteni, mind a 4 simán megérdemli a Broyles awardot is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Milyen verziók vannak a nagydöntőre?
Gondolom most leginkább egy ND-Alabama van képben.

több mint 11 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
 www.footballscoop.com/coaching-awards/2012-coaches-of-the-year/offensive-coordinator

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
+ Tyler Bray (bár ő remélem még marad egy évet, igaz, erre max 40% esélyt látok)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
Geno nem lett rosszabb, sőt, csak nehéz meccset nyerni, mikor a védelmed 9 yardot nyel be kísérletenként...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintetek Barkley lehet még 1/1? Azért kérdem, mert a USC idén eléggé gyengén szerepelt, és Barkley sem hozta élete formáját! A csapat szereplése mennyire hat ki a játékos sorsára(draft)?Béczkó
Még mindig van esélye rá. Nem azért mert ő a legjobb játékos, hanem mert a többi QB is problémás.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
A Maryland és a Rutgers is tárgyal a B1G-nel a csatlakozásról.empty taxi
nemhogy tárgyalnak, a Marylandnél már csak a BoT jóváhagyása kell (az ACC-s exit fee mondjuk 50 millió dollár)

engem sokkolt ez a hír, semmi előzményét nem láttam, jöhet a következő csapatvándorlási hullám...jjncaa
Mintha alakulna a négy megakonferencia (Pac-12, B1G, Big 12, SEC), kiüresítik az ACC-t és a Big Eastet. Ha a Florida State, a Miami vagy a Clemson is megmozdul, eldől ez a kérdés.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Szerintetek Barkley lehet még 1/1? Azért kérdem, mert a USC idén eléggé gyengén szerepelt, és Barkley sem hozta élete formáját! A csapat szereplése mennyire hat ki a játékos sorsára(draft)?
több mint 11 éve
Fighting 275 — Notre Dame fan
 sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/pete_thamel/11/18/big-ten-expansion-tv-money/index.html?mobile=n

a hírcsokorban jeleztem, hogy ki menne a Terps helyett az ACC-bejjncaa
Nem olvastam még, de most pótolom.

Play like a champion today
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
A Maryland és a Rutgers is tárgyal a B1G-nel a csatlakozásról.empty taxi
nemhogy tárgyalnak, a Marylandnél már csak a BoT jóváhagyása kell (az ACC-s exit fee mondjuk 50 millió dollár)

engem sokkolt ez a hír, semmi előzményét nem láttam, jöhet a következő csapatvándorlási hullám...jjncaa
Nem csak téged.
Nem is igazán értem. Ennyivel több pénzt jelent a Big10, mint az ACC? Nem tudom elképzelni. Ráadásul az újak főleg kosárban számítanak jelentős csapatnak.
De, ha gonosz lennék, akkor azt mondanám, tovább gyengítik az amúgy sem legszebb napjait élő Big10-t.
Csak nehogy a mi függetlenségünk feladása legyen a vége. Bár szerintem ennek a még ki sem alakult új Big East lesz a legnagyobb vesztese, mert az ACC onnan fog csapatot csábítani.
S egyre közelebb a négy szuper konferencia. A kérdés mi lesz a Big12 és a Big East sorsa? Vajon a végén ők egyesülnek, és a Big East, mint olyan megszűnik?
Persze ebben nincs logika, mert a médiapiac mást diktálna, de nekik nem nagyon maradt számottevő csapatuk. Nem lennék meglepve, ha a Louisville lépne az ACC irányába a Maryland helyére.Fighting
 sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/pete_thamel/11/18/big-ten-expansion-tv-money/index.html?mobile=n

a hírcsokorban jeleztem, hogy ki menne a Terps helyett az ACC-be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Fighting 275 — Notre Dame fan
A Maryland és a Rutgers is tárgyal a B1G-nel a csatlakozásról.empty taxi
nemhogy tárgyalnak, a Marylandnél már csak a BoT jóváhagyása kell (az ACC-s exit fee mondjuk 50 millió dollár)

engem sokkolt ez a hír, semmi előzményét nem láttam, jöhet a következő csapatvándorlási hullám...jjncaa
Nem csak téged.
Nem is igazán értem. Ennyivel több pénzt jelent a Big10, mint az ACC? Nem tudom elképzelni. Ráadásul az újak főleg kosárban számítanak jelentős csapatnak.
De, ha gonosz lennék, akkor azt mondanám, tovább gyengítik az amúgy sem legszebb napjait élő Big10-t.
Csak nehogy a mi függetlenségünk feladása legyen a vége. Bár szerintem ennek a még ki sem alakult új Big East lesz a legnagyobb vesztese, mert az ACC onnan fog csapatot csábítani.
S egyre közelebb a négy szuper konferencia. A kérdés mi lesz a Big12 és a Big East sorsa? Vajon a végén ők egyesülnek, és a Big East, mint olyan megszűnik?
Persze ebben nincs logika, mert a médiapiac mást diktálna, de nekik nem nagyon maradt számottevő csapatuk. Nem lennék meglepve, ha a Louisville lépne az ACC irányába a Maryland helyére.

Play like a champion today
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA hírcsokor | Bowl.hu
Barkley sérülése, szabályszegések az ACC-ben, újabb csapatvándorlási hullám... A pályán történő óriási meglepetéseken túl a stadionokon kívül is zajlik az élet a college footballban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Les Miles 😀

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
A Maryland és a Rutgers is tárgyal a B1G-nel a csatlakozásról.empty taxi
nemhogy tárgyalnak, a Marylandnél már csak a BoT jóváhagyása kell (az ACC-s exit fee mondjuk 50 millió dollár)

engem sokkolt ez a hír, semmi előzményét nem láttam, jöhet a következő csapatvándorlási hullám...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 636 — tracker ember
Statisztikai alapon az 1-vereséges csapatok rangsora
 gamedayr.com/gamedayr/who-is-the-best-one-loss-college-football-team/#slide_1


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
felkerült az AP top 26
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


aranyos, ahogy a szavazók a két SEC-döntőst az Ohio State előtt tartják, az lenne a poén, ha a Buckeyes maradna az év végén az egyetlen veretlen csapat 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 636 — tracker ember
A Maryland és a Rutgers is tárgyal a B1G-nel a csatlakozásról.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tudom,hogy korai még a kérdés, de egy Mariota-Manziel összevetésben kiben láttok hosszútávon több potenciált?aztec
collegeban Manziel, de a profi scoutok hamarabb állnak szóba egy Mariota jellegű manussal.

több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Tudom,hogy korai még a kérdés, de egy Mariota-Manziel összevetésben kiben láttok hosszútávon több potenciált?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 636 — tracker ember
A Bronko Nagurski Award döntősei:
Dee Milliner, CB (Alabama)
Jadeveon Clowney, DE (South Carolina)
Manti Te'o, LB (Notre Dame)
Jarvis Jones, OLB (Georgia)
Björn Werner, DE (Florida State)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...