NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Heisman első három nálam is úgy néz ki mint JJ-nél.
4. Lee
5. Bridgewater
6. Stepfan Taylor

A Rose nem tudom miért nem tetszik, de én elfogult vagyok.

szerk: a Rose-os kérdésem tárgytalan



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
A Rose Bowlban az nem tetszik, hogy a tegnapi bowlos műsorban Herbstreiték igen durva kirohanást intéztek a NIU ellen, miközben azt elfelejtették szóvá tenni, hogy a Wisconsin 5 vereséggel mehet Pasadenába... Az MTSU kimaradása meg egyszerűen annak tudható be, hogy a program pár napja átigazolt a C-USA-ba, a Sun Belt meg értelemszerűen nem őket favorizálta a WKU helyett, míg szegény Toppers tavaly is pozitív mérleggel maradt le az utószezonról (ráadásul a CMU-t elég sok drukker szokta elkísérni Detroitba)

a Pittsburgh sorozatban harmadszorra megy a BBVA-re, még Ray Graham is azt twittelte pénteken, hogy bárhova, csak Birminghambe ne kelljen utazni, nem teljesült a kívánsága... A WAC-t meg már múlt időbe tehetjük ugye, a Sooners fanok ellenben nagyon nem örülnek a Cotton Bowlnak, ahogy a kinti fórumokat olvasgatom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Bowl-tetszési rangsor:
jjncaa
A Pitt-Ole Miss szerintem látványos, jó meccs lesz. Én kifejezetten várom.
Sajnálom, h a WAC-nak a MAC és a Sun Belt jut mindig, megértem a LTech-et és nagy kár, h a bivalyerős Utah State a Toledót kapta és nem egy közepes BCS csapatot ver bucira. Nekem ez lesz az egyik 30+os tippem a bowl tippeldébe.
A 8-4es MTSU-ért is kár, nem értem, h miért nem a 6-6os Central Michigan maradt ki vagy miért a Sun Beltben mögöttük végző, gyengébb mérlegű WKU kapott bowlt, még akkor is, ha örülök a bowlozásuknak.
A rangsorodban elöl lévők mind jó meccsek, a TAMU-Sooners különösen pikáns lesz 😊, a csirkés bowl idén is remek lesz, a nagydöntő kihagyhatatlan, a Snyder vs Kelly meccs is nagyon ott van. Nekem a Michigan-SC nem tetszik, mert sztem sokkal jobb a Gamecocks. Csúnya vége lesz sztem.
Én a BYU-SDSU-t és a Vandy-NCSU meccset is várom. És a Texas-Oregon State is jó lesz (Beavers győzelemmel).
A Rose nem tudom miért nem tetszik, az mindig jó, most is az lesz.
Ja, és én nagyon csípem a kiscsapat vs nagycsapat mesebeli párharcokat is, szóval a Northern Illinois-FSU-n fogok a legjobban szurkolni 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
Valami nyilatkozatot olvastatok vagy saját vélemény, hogy Murray miért nem spike-olt tízzel a vége előtt? Ilyen kiélezett szituban ilyen kapkodás utáni fogalmatlan playt, mint a Bama ellen régen láttam.Dzsokijuing
 espn.go.com/blog/sec/post/_/id/57062/more-reaction-from-sec-title-game
a végén azért kemény volt Richt, jól beolvasott a kérdezőnek. Elvileg az volt a terv, hogy ott TD lesz, sajnos a játékos ölébe hullott a labda, és reflexszerűen elkapta. JoeyB
 smartfootball.com/game-management/should-georgia-have-spiked-the-ball


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Valami nyilatkozatot olvastatok vagy saját vélemény, hogy Murray miért nem spike-olt tízzel a vége előtt? Ilyen kiélezett szituban ilyen kapkodás utáni fogalmatlan playt, mint a Bama ellen régen láttam.Dzsokijuing
 espn.go.com/blog/sec/post/_/id/57062/more-reaction-from-sec-title-game
a végén azért kemény volt Richt, jól beolvasott a kérdezőnek. Elvileg az volt a terv, hogy ott TD lesz, sajnos a játékos ölébe hullott a labda, és reflexszerűen elkapta.


Twitter: azajoey
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 135 — Saturday Night Lights
Valami nyilatkozatot olvastatok vagy saját vélemény, hogy Murray miért nem spike-olt tízzel a vége előtt? Ilyen kiélezett szituban ilyen kapkodás utáni fogalmatlan playt, mint a Bama ellen régen láttam.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
Heisman ballot by JJ:
1. Manti Teo (LB, Notre Dame)
2. Johnny Manziel (QB, Texas A&M)
3. Colin Kelin (QB, Kansas State)
4. Jordan Lynch (QB, Northern Illinois)
5. Marqise Lee (WR, USC) és Teddy Bridgewater (QB, Louisville)

Bowl-tetszési rangsor:
1. Discover BCS National Championship: Notre Dame vs. Alabama
2. Tostitos Fiesta: Kansas State vs. Oregon
3. AT&T Cotton: Oklahoma vs. Texas A&M
4. Outback: Michigan vs. South Carolina
5. Bridgepoint Education Holiday: Baylor vs. UCLA
6. Chick-fil-A: Clemson vs. LSU
7. TaxSlayer.com Gator: Northwestern vs. Mississippi State
8. Allstate Sugar: Florida vs. Louisville
9. New Era Pinstripe: Syracuse vs. West Virginia
10. MAACO Las Vegas: Washington vs. Boise State
11. Buffalo Wild Wings: TCU vs. Michigan State
12. Valero Alamo: Texas vs. Oregon State
13. Belk: Duke vs. Cincinnati
14. Famous Idaho Potato: Toledo vs. Utah State
15. Kraft Fight Hunger: Navy vs. Arizona State
16. Music City: North Carolina State vs. Vanderbilt
17. GoDaddy.com: Kent State vs. Arkansas State
18. Gildan New Mexico: Nevada vs. Arizona
19. R+L Carriers New Orleans: East Carolina vs. Louisiana-Lafayette
20. Russell Athletic: Rutgers vs. Virginia Tech
21. S.D. County Credit Union Poinsettia: Brigham Young vs. San Diego State
22. Capital One: Nebraska vs. Georgia
23. Military: Bowling Green vs. San Jose State
24. Rose Bowl Game presented by Vizio: Stanford vs. Wisconsin
25. Discover Orange: Florida State vs. Northern Illinois
26. Little Caesars Pizza: Central Michigan vs. Western Kentucky
27. Meineke Car Care of Texas: Minnesota vs. Texas Tech
28. AdvoCare V100 Independence: Ohio vs. Louisiana-Monroe
29. Sheraton Hawaii: SMU vs. Fresno State
30. Beef ’O’ Brady’s St. Petersburg: Central Florida vs. Ball State
31. Heart of Dallas: Oklahoma State vs. Purdue
32. Bell Helicopter Armed Forces: Air Force vs. Rice
33. Hyundai Sun: Georgia Tech vs. USC
34. BBVA Compass: Pittsburgh vs. Ole Miss
35. AutoZone Liberty: Tulsa vs. Iowa State


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
 bowl.hu/bowl_szezon_2012-13vassadi
tippek november 25-én
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA csevegő - NCAA - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


35 párosítás 70 csapatából ekkor már 6 levajazott volt, szóval 64-ből 32 meghívót találtam el, 10 (+1) meccset telibe 😊 ha nem zavar be a Nebraska és az LA Tech, még jobb is lehetett volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
https://bowl.hu/images/cache/uploads/86e2a637e1e1555c3840e75c58b9b669.jpg
Bowl szezon 2012-13 | Bowl.hu
Nyilvánosságra hozták a bowl-mérkőzések párosításait.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
én ilyet soha nem állítottam, de azért az sokatmondó, hogy a hírek szerint most a Big Ten és az SEC vezetői avatkoztak közbe, hogy a Capital One Bowl semmiképp ne válassza a Texas A&M-et... ahogy az első heti non-konf meccsek, úgy a non-BCS bowlok sem megfelelő fokmérői a csoportok erősorrendjének, de mivel más nem nagyon van, ezekből kell sajnos tanulságokat levonnijjncaa
a félkövér rész kivételével egyetértek.

a bowl meccseket egyszerűen nem tudom komolyan venni, éppen a motivációk miatt. bármilyen következtetést levonni belőlük, szerintem teljesen felesleges és torz képet fog csak szülni.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
Texas A&M -> Capital One Bowljjncaa
A hírek szerint végül csak a Chick-fil-A Bowl jut nekik.
Bár a semlegeseknek ez még jobb is, inkább egy Clemson elleni pontháború, mintsem egy B1G-csapat elleni alázás.vassadi
nem merik összeereszteni őket a Nebraskával, érthető módon...jjncaa
jaja. olyan alázásból mint amit a Georgia osztott tavaly a MSU-nak nem kérünk többet.DoM
a bowl meccsek a motivációról szólnak, a Georgia pl. idén is simán kikaphat a Capital One Bowlon a Nebraskától, de az A&M-nél valószínűleg nagyon nem kell feltüzelni a játékosokat, pláne ha Manziel megkapja a Heismant...jjncaa
tiszta sor. nem állítom, hogy most nem ez a helyzet, de általános jelenség a bowlokon, hogy jobbnak tartott csapat nyer -> érvényesíti a papírformát, az a konf a legerősebb blabla. gyengébbnek tartott csapat nyerni merészel -> a másik nem vette komolyan, mert nekik már nem kell mit bizonyítani, hiszen úgyis ők a legjobbak.

aztán minden évben elő lehet húzni a bowl kártyát, amikor éppen ott tart a vita, hogy miért is xyz a jobb konf, a másik meg csak a nevéből és már régen a másodosztályba kellett volna buktatni őket.DoM
én ilyet soha nem állítottam, de azért az sokatmondó, hogy a hírek szerint most a Big Ten és az SEC vezetői avatkoztak közbe, hogy a Capital One Bowl semmiképp ne válassza a Texas A&M-et... ahogy az első heti non-konf meccsek, úgy a non-BCS bowlok sem megfelelő fokmérői a csoportok erősorrendjének, de mivel más nem nagyon van, ezekből kell sajnos tanulságokat levonni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Texas A&M -> Capital One Bowljjncaa
A hírek szerint végül csak a Chick-fil-A Bowl jut nekik.
Bár a semlegeseknek ez még jobb is, inkább egy Clemson elleni pontháború, mintsem egy B1G-csapat elleni alázás.vassadi
nem merik összeereszteni őket a Nebraskával, érthető módon...jjncaa
jaja. olyan alázásból mint amit a Georgia osztott tavaly a MSU-nak nem kérünk többet.DoM
a bowl meccsek a motivációról szólnak, a Georgia pl. idén is simán kikaphat a Capital One Bowlon a Nebraskától, de az A&M-nél valószínűleg nagyon nem kell feltüzelni a játékosokat, pláne ha Manziel megkapja a Heismant...jjncaa
tiszta sor. nem állítom, hogy most nem ez a helyzet, de általános jelenség a bowlokon, hogy jobbnak tartott csapat nyer -> érvényesíti a papírformát, az a konf a legerősebb blabla. gyengébbnek tartott csapat nyerni merészel -> a másik nem vette komolyan, mert nekik már nem kell mit bizonyítani, hiszen úgyis ők a legjobbak.

aztán minden évben elő lehet húzni a bowl kártyát, amikor éppen ott tart a vita, hogy miért is xyz a jobb konf, a másik meg csak a nevéből és már régen a másodosztályba kellett volna buktatni őket.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
Texas A&M -> Capital One Bowljjncaa
A hírek szerint végül csak a Chick-fil-A Bowl jut nekik.
Bár a semlegeseknek ez még jobb is, inkább egy Clemson elleni pontháború, mintsem egy B1G-csapat elleni alázás.vassadi
nem merik összeereszteni őket a Nebraskával, érthető módon...jjncaa
jaja. olyan alázásból mint amit a Georgia osztott tavaly a MSU-nak nem kérünk többet.DoM
a bowl meccsek a motivációról szólnak, a Georgia pl. idén is simán kikaphat a Capital One Bowlon a Nebraskától, de az A&M-nél valószínűleg nagyon nem kell feltüzelni a játékosokat, pláne ha Manziel megkapja a Heismant...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Texas A&M -> Capital One Bowljjncaa
A hírek szerint végül csak a Chick-fil-A Bowl jut nekik.
Bár a semlegeseknek ez még jobb is, inkább egy Clemson elleni pontháború, mintsem egy B1G-csapat elleni alázás.vassadi
nem merik összeereszteni őket a Nebraskával, érthető módon...jjncaa
jaja. olyan alázásból mint amit a Georgia oszott tavaly a MSU-nak nem kérünk többet.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
Texas A&M -> Capital One Bowljjncaa
A hírek szerint végül csak a Chick-fil-A Bowl jut nekik.
Bár a semlegeseknek ez még jobb is, inkább egy Clemson elleni pontháború, mintsem egy B1G-csapat elleni alázás.vassadi
nem merik összeereszteni őket a Nebraskával, érthető módon...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
Texas A&M -> Capital One Bowljjncaa
A hírek szerint végül csak a Chick-fil-A Bowl jut nekik.
Bár a semlegeseknek ez még jobb is, inkább egy Clemson elleni pontháború, mintsem egy B1G-csapat elleni alázás.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 566
A Coaches' Pollban 16. a NIU. Egy lépéssel közelebb a BCS Bowlhoz.

Nem mellékesen, a Boise State 15. Ugyanaz vonatkozik rájuk, mint a Huskies-ra.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
Nekem amúgy tök mindegy milyen Bowlt játszik a Michigan, csak érdekel, hogy mi lenne a jó megoldás?Bazzani
Úgy gondolom, ha már van BCS rangsor, akkor a BCS bowlok (at-large) helyeinél is jobban kellene korlátozni a választást (pl.: top8-10-ben van még eligible csapat, akkor azt kell választani, egyik bowl sem kerülheti meg őket az at-large helyeknél).

A tavalyi Sugar Bowl esetén a #13 és #11 csapat játszott egymással, míg a rangsor #7, #8 és #12 csapata hoppon maradt, mert nem lehet velük eladni a meccset, pedig meghívásuk ellen nem volt kizáró ok, hacsak az nem, hogy Boise State-nek és Kansas State-nek hívták őket.DoM
Vigyázz a végén még belefoglalják a szabályzatba h ez az elv nem vonatkozik állami egyetemekre 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nekem amúgy tök mindegy milyen Bowlt játszik a Michigan, csak érdekel, hogy mi lenne a jó megoldás?Bazzani
Úgy gondolom, ha már van BCS rangsor, akkor a BCS bowlok (at-large) helyeinél is jobban kellene korlátozni a választást (pl.: top8-10-ben van még eligible csapat, akkor azt kell választani, egyik bowl sem kerülheti meg őket az at-large helyeknél).

A tavalyi Sugar Bowl esetén a #13 és #11 csapat játszott egymással, míg a rangsor #7, #8 és #12 csapata hoppon maradt, mert nem lehet velük eladni a meccset, pedig meghívásuk ellen nem volt kizáró ok, hacsak az nem, hogy Boise State-nek és Kansas State-nek hívták őket.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szar Michigan tavaly sem érdemelte meg a Cukor kupa szereplést aztán jól ki is szoptak ott. Ja nem.Bazzani
Győzelem ide vagy oda, semmi létjogosultsága nem volt a meghívásuknak és csak újabb példája lett a politika művészetének, hogy az ég világon senkit sem érdekelt a pályán mutatott teljesítmény az at-large helyeknél. 😕DoM
Én értem amit írsz, de ha az érdemtelenül meghívott megveri az arra érdemest a döntőben akkor a vesztes tuti kiérdemelte a meghívást? Vagy csak a könnyebb ellenfelek ellen szerzett jó mérlege jogosította fel erre.
Nekem amúgy tök mindegy milyen Bowlt játszik a Michigan, csak érdekel, hogy mi lenne a jó megoldás?

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
itt vannak a bowl tippjeim 5 nappal ezelőttről
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA csevegő - NCAA - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Rutgers vs. Virginia Tech lesz a Russell Athletic (ex-Champs Sports) Bowl, az egyik felet legalább eltaláltam 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szar Michigan tavaly sem érdemelte meg a Cukor kupa szereplést aztán jól ki is szoptak ott. Ja nem.Bazzani
Kíváncsi lettem volna K-State drukkerként micsoda méretű sírást tudtak volna produkálni a rozsomák-hívők.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 554 — Apu ökölbeszorított keze
Köszönöm !

Pont jó lenne Vick helyett

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szar Michigan tavaly sem érdemelte meg a Cukor kupa szereplést aztán jól ki is szoptak ott. Ja nem.Bazzani
Győzelem ide vagy oda, semmi létjogosultsága nem volt a meghívásuknak és csak újabb példája lett a politika művészetének, hogy az ég világon senkit sem érdekelt a pályán mutatott teljesítmény az at-large helyeknél. 😕
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szar Michigan tavaly sem érdemelte meg a Cukor kupa szereplést aztán jól ki is szoptak ott. Ja nem.