NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Nagy a Manziel hype kint talán jogosan?Janek
Láttad játszani? Mert ha igen nem kérdezel ilyet 😀 Ha meg nem akkor meg vesd rá magad az Alabama-Texas A&M meccsre hamar 😊
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Nagy a Manziel hype kint talán jogosan?

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Miért ez a nagy előzékenység velük?GRAFI
Nem túl fair, hogy így hagynak ki valakit az utószezonból, de a másik oldalról: maradjon ki egy konferencia-döntőig jutó csapat csak azért, mert "balszerencséjükre" kaptak egy plusz meccset, amit elbukhatnak? (Lásd: Sugar Bowl esete a Michigannel és a Michigan State-tel tavalyról.)
Bár ha azt nézzük, hogy a GT (és tavaly a UCLA) is csak azért játszhat(ott) konf-döntőt, mert más csapato(ka)t eltiltottak a divízióból...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Miért ez a nagy előzékenység velük?GRAFI
Írtam pár kommenttel ezelőtt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Miért ez a nagy előzékenység velük?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Az NCAA természetesen megadta az engedélyt, a Georgia tech 6-7-es mérleggel is bowlozhat... Ez azért gáz, mert így vélhetően egy 8-4-es MAC csapatnak is otthon kell maradnia...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Big Easttől mikor veszik el a BCS konferencia státuszt? Vagy ez nem is számít annyit hivatalosan.Schleck
Már elvették, 2014-től a "Group of Five" (Big East, C-USA, MWC, MAC, Sun Belt) konfgyőztesei meghívót kapHATnak a hat új access bowl egyikére, de ez nem lesz úgy kőbe vésve, mint a Big East eddigi automatikus at-large BCS meghívójának esetében

A Boise State és az SD State (na meg a UCF, az SMU és a Houston) csöppet megszívta, de talán most már visszakönyörgik magukat végre az MWC-hez... Ment a vetítés, hogy mennyivel jobb lesz a Big East új tv-szerződése, mint a Mountain Westé (ami mondjuk nem nehéz, mert utóbbié borzalmas), de hogy ki látott fantáziát ebben a torz konfban akár a Rutgers-szel és a Louisville-lel együtt is, arra sehol nem találtam választ. Valószínűleg egy nagyra fújt légballon volt az egész, ami szerencsére még a felszállás előtt leenged...jjncaa
Értem, köszi! Hát erről még nem hallottam eddig, de így látva a Big East mezőnyét teljesen érthető.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
A Big Easttől mikor veszik el a BCS konferencia státuszt? Vagy ez nem is számít annyit hivatalosan.Schleck
Már elvették, 2014-től a "Group of Five" (Big East, C-USA, MWC, MAC, Sun Belt) konfgyőztesei meghívót kapHATnak a hat új access bowl egyikére, de ez nem lesz úgy kőbe vésve, mint a Big East eddigi automatikus at-large BCS meghívójának esetében

A Boise State és az SD State (na meg a UCF, az SMU és a Houston) csöppet megszívta, de talán most már visszakönyörgik magukat végre az MWC-hez... Ment a vetítés, hogy mennyivel jobb lesz a Big East új tv-szerződése, mint a Mountain Westé (ami mondjuk nem nehéz, mert utóbbié borzalmas), de hogy ki látott fantáziát ebben a torz konfban akár a Rutgers-szel és a Louisville-lel együtt is, arra sehol nem találtam választ. Valószínűleg egy nagyra fújt légballon volt az egész, ami szerencsére még a felszállás előtt leenged...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Big Easttől mikor veszik el a BCS konferencia státuszt? Vagy ez nem is számít annyit hivatalosan.

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
csapatvándorlás az NCAA-ben:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
College Football Tradition Playoff:  sportsillustrated.cnn.com/specials/cfb-traditions/empty taxi
And the winner is:  sportsillustrated.cnn.com/specials/cfb-traditions/empty taxi
na ennek örülök, bár a legjobb | a Clemson lett volna, de a Jump Aroundot | is szeretem 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
College Football Tradition Playoff:  sportsillustrated.cnn.com/specials/cfb-traditions/empty taxi
And the winner is:  sportsillustrated.cnn.com/specials/cfb-traditions/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
egyet tudok, a Stanfordot én írtam, de te is kiegészítetd pár dologgal azt hiszem. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
JJ a Notre Dame ismertetőt te írtad? Mert ha igen, hatalmas gratula, nagyon nagy lett. Nem túl rövid nem túl hosszú, pont jó 😀!Béczkó
én, de a fene se tudja már, hogy pontosan ki melyiket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
elkezdtem visszapakolni az NCAA-csapatismertetőket, az ACC már fenn is van
 bowl.hu/ncaa_csapatokjjncaa
+ Big 12, Big East, Big Ten, függetlenek
a Penn State és a Pittsburgh ismertetőjét megírom, mikor kész vagyok az revízióvaljjncaa
Vaaa, ezer koszonet!!
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
JJ a Notre Dame ismertetőt te írtad? Mert ha igen, hatalmas gratula, nagyon nagy lett. Nem túl rövid nem túl hosszú, pont jó 😀!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
elkezdtem visszapakolni az NCAA-csapatismertetőket, az ACC már fenn is van
 bowl.hu/ncaa_csapatokjjncaa
+ Big 12, Big East, Big Ten, függetlenek
a Penn State és a Pittsburgh ismertetőjét megírom, mikor kész vagyok az revízióval


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
az SMU bekavart, ők fognak játszani a Hawaii Bowlon a Fresno ellen
ha a Rice megy az Armed Forces Bowlra, azt fél-fél pontnak veszem 😊jjncaa
"If Tulsa wins C-USA TU to Liberty, Rice (Armed Forces), ECU (New Orleans), UCF (St. Pete). If UCF wins C-USA, UCF to Liberty, Tulsa (Armed Forces), Rice (New Orleans), ECU (St. Pete)"

hajrá Tulsa 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
az SMU bekavart, ők fognak játszani a Hawaii Bowlon a Fresno ellen
ha a Rice megy az Armed Forces Bowlra, azt fél-fél pontnak veszem 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Alakul JJ, a San Diego State is akceptálta a Poinsettia Bowl meghívót.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
itt az új BCS rangsor, shawnka örülhet 😊
 bowl.hu/ncaa_rangsor

17. a Kent State, ha megnyerik a MAC-döntőt tényleg BCS bowlozni fognak 😂jjncaa
ja, a K-State rövidítésű csapat tavaly is sokra ment a top10-es helyével 😛Höri
nem ismered a szabályokat, ha a Kent State a top16-ban végez egy bcs-konf bajnoka előtt, akkor meg KELL hívni egy bcs bowlrajjncaa
elsüllyedtem.

és akkor ki fog bowlozni 70. helyen ha kikap a GT az ACC döntőben (6-7) és egyik 5-6-os se nyeri meg a szezonzárót?Höri
a GT 6-7-tel is bowlozni fog, mint tavaly a UCLA, de amúgy nélkülük is pont megvan a 70 bowl-eligible csapat, 6-6-os Central Michigannek kell kiszurkolnia a PITT és a UConn vereségétjjncaa
Azt olvastam tegnap hogy rájuk nem vonatkozik ami tavaly a UCLA-re. Mondjuk nem hivatalos forrásból, csak a wikit néztem meg az meg hetvenet ír  en.wikipedia.org/wiki/2012–13_NCAA_football_bowl_gamesHöri
igaz új szabályok vannak, de az NCAA az ACC bowl-kontraktjai miatt úgyis megadja az engedélyt a GT-nek... annyira gáz idén a konf, hogy a Jackets 6-7-es mérleggel valószínűleg Sun Bowlra mehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt az új BCS rangsor, shawnka örülhet 😊
 bowl.hu/ncaa_rangsor

17. a Kent State, ha megnyerik a MAC-döntőt tényleg BCS bowlozni fognak 😂jjncaa
ja, a K-State rövidítésű csapat tavaly is sokra ment a top10-es helyével 😛Höri
nem ismered a szabályokat, ha a Kent State a top16-ban végez egy bcs-konf bajnoka előtt, akkor meg KELL hívni egy bcs bowlrajjncaa
elsüllyedtem.

és akkor ki fog bowlozni 70. helyen ha kikap a GT az ACC döntőben (6-7) és egyik 5-6-os se nyeri meg a szezonzárót?Höri
a GT 6-7-tel is bowlozni fog, mint tavaly a UCLA, de amúgy nélkülük is pont megvan a 70 bowl-eligible csapat, 6-6-os Central Michigannek kell kiszurkolnia a PITT és a UConn vereségétjjncaa
Azt olvastam tegnap hogy rájuk nem vonatkozik ami tavaly a UCLA-re. Mondjuk nem hivatalos forrásból, csak a wikit néztem meg az meg hetvenet ír  en.wikipedia.org/wiki/2012–13_NCAA_football_bowl_games

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
itt az új BCS rangsor, shawnka örülhet 😊
 bowl.hu/ncaa_rangsor

17. a Kent State, ha megnyerik a MAC-döntőt tényleg BCS bowlozni fognak 😂jjncaa
ja, a K-State rövidítésű csapat tavaly is sokra ment a top10-es helyével 😛Höri
nem ismered a szabályokat, ha a Kent State a top16-ban végez egy bcs-konf bajnoka előtt, akkor meg KELL hívni egy bcs bowlrajjncaa
elsüllyedtem.

és akkor ki fog bowlozni 70. helyen ha kikap a GT az ACC döntőben (6-7) és egyik 5-6-os se nyeri meg a szezonzárót?Höri
a GT 6-7-tel is bowlozni fog, mint tavaly a UCLA, de amúgy nélkülük is pont megvan a 70 bowl-eligible csapat, 6-6-os Central Michigannek kell kiszurkolnia a PITT és a UConn vereségét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt az új BCS rangsor, shawnka örülhet 😊
 bowl.hu/ncaa_rangsor

17. a Kent State, ha megnyerik a MAC-döntőt tényleg BCS bowlozni fognak 😂jjncaa
ja, a K-State rövidítésű csapat tavaly is sokra ment a top10-es helyével 😛Höri
nem ismered a szabályokat, ha a Kent State a top16-ban végez egy bcs-konf bajnoka előtt, akkor meg KELL hívni egy bcs bowlrajjncaa
elsüllyedtem.

és akkor ki fog bowlozni 70. helyen ha kikap a GT az ACC döntőben (6-7) és egyik 5-6-os se nyeri meg a szezonzárót?

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
itt az új BCS rangsor, shawnka örülhet 😊
 bowl.hu/ncaa_rangsor

17. a Kent State, ha megnyerik a MAC-döntőt tényleg BCS bowlozni fognak 😂jjncaa
ja, a K-State rövidítésű csapat tavaly is sokra ment a top10-es helyével 😛Höri
nem ismered a szabályokat, ha a Kent State a top16-ban végez egy bcs-konf bajnoka előtt, akkor meg KELL hívni egy bcs bowlra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal