NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ha Suh nem kapta meg akkor Teo sem kapja meg sztem.
Bazzani
Hatalmas plusz erre, mégha csak egyet tudok adni is.
A 7 pick szép, de sokkal dominánsabb defenzív playereknek (vagy OL embereknek, hm) évtizeden át nem volt sansza.. és igazából Suh volt az aki az esélyt megnyitotta az új generáció védőinek.

A breakthrough-t üdvözölném, de vicces hogy ez is csak azért történhet meg, mert az elit védő épp a ND színeiben játszik és undefeated csapatról van szó.. ilyen szempontból meg elég kesernyés a szám íze. (És én speciel Manzielnek adnám.. nem egyszerű döntés, de még azt se lehet kijeleteni, hogy kimagasóan az ország legjobb védőjátékosa volt Teo, nemhogy az összes posztot nézve 😛)

Ez a cikk nagyon vicces most így utólag visszatekintve amúgy - főleg az Other Names to Watch szekció 😀
 www.athlonsports.com/college-football/2012-sec-heisman-contenders-way-it-should-be

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Suh nem kapta meg akkor Teo sem kapja meg sztem.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nyilvánvaló, hogy Te'o-nak kell kapnia, Manziel csak egy többet passzoltatott Mariota. 😀

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
December 8-án lesz a díjátadó, Manziel fog nyerni valószínűlegjjncaa
Hogy miért nyer Te'o?
1. 2007 óta először nem találkozik egymással a januári nagydöntőben két Heisman finalista. Mindenki arra lesz kiváncsi, Manti jogosan érdemelte-e ki a díjat.
2. 2008-ban fordult elő utoljára, hogy három döntős volt. Akkor a Bradford-McCoy-Tebow trióból a lehető legkisebb különbséggel Bradford jött ki jól. Akkor mindhárman alapszakasz vereséggel érkeztek a Heisman-döntőbe, most Te'o az ország legjobb védelmét vezényelve veretlenül döntőzik és nagydöntőzik.
3. Klein és Manziel megosztoznak a legjobb irányító elismerések között, Te'o konszenzuálisan begyűjtötte a legjobb védő-trófeákat.
4. (De ez már csak a saját beakadásom), ha a Heisman-bizottság a kifejezés teljes értéktartalmával választaná meg a "most outstanding college football player"-t, akkor bizony Te'o-Klein-Manziel lenne a sorrend.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
Az a baj ezzel a Heisman trófeával, hogy Manti Te'o úgyse kaphatja, mert védő. Béczkó
Ez azért nem kizáró ok.
Nem tudom a nagydöntő elött vagy után kerül kiadásra, de ha utána és nyer a ND, akkor valóban ő a szezon MVP vagy Heisman-győztes.
Valamint ha szempont az, hogy mennyire volt a csapata eredményeiben kiemelkedő szerepe az adott játékosnak, akkor megint csak kaphatja Te'o.
És szerintem meg is kapja, mert azok a szavazatok megoszlanak melyeket a két QB-ra adnak, hiszen egymáshoz képest egyik se döntően érdemesebb, ez afféle 40-30-30%-os végeredmény lesz Te'o javára.Sobri Jóska
Nagydöntő előtt osztják ki alapszakasz teljesítményre.
Szoros mezőnynél volt ebből galiba korábban, amikor pl. Reggie Bush kapta a Heismant (amit azóta elvettek tőle), a nagydöntőben aztán Vince Young lejátszotta a pályáról.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
December 8-án lesz a díjátadó, Manziel fog nyerni valószínűleg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 202 — #NoStress
Az a baj ezzel a Heisman trófeával, hogy Manti Te'o úgyse kaphatja, mert védő. Béczkó
Ez azért nem kizáró ok.
Nem tudom a nagydöntő elött vagy után kerül kiadásra, de ha utána és nyer a ND, akkor valóban ő a szezon MVP vagy Heisman-győztes.
Valamint ha szempont az, hogy mennyire volt a csapata eredményeiben kiemelkedő szerepe az adott játékosnak, akkor megint csak kaphatja Te'o.
És szerintem meg is kapja, mert azok a szavazatok megoszlanak melyeket a két QB-ra adnak, hiszen egymáshoz képest egyik se döntően érdemesebb, ez afféle 40-30-30%-os végeredmény lesz Te'o javára.

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
A tippem minden idők legszorosabb Heisman-befutója. Manziel újonc, Te'o védő, az ideális Heisman-paraméterekkel bíró Klein pedig csak egyszer bakizott. Szerintem
1. Te'o
2. Johnny Football
3. Optimus

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Nem augusztusban, ez az év furcsán alakult. A nagy esélyes Barkley hamar kiesett, Wilson is. Sőt Barkley nak úgy néz ki az 1/1 is elúszott!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk én jobban szerettem volna egy Geno Smith, Matt Barkley, Tyler Wilson harcot!Béczkó
mikor, augusztusban? 😀

több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Az a baj ezzel a Heisman trófeával, hogy Manti Te'o úgyse kaphatja, mert védő. Úgy is Klein vagy Manziel kapja. Én úgy vagyok vele, hogy kapja akkor Klein, bár egyáltalán nem örülök neki. Mondjuk én jobban szerettem volna egy Geno Smith, Matt Barkley, Tyler Wilson harcot!
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nekem a Michigan-SC nem tetszik, mert sztem sokkal jobb a Gamecocks. Csúnya vége lesz sztem.Robilluma
Igen, tehát a michigan fog nyerni 😀 igazi trollok

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
A bowl meccsek rangsorolva:  sports.yahoo.com/blogs/ncaaf-dr-saturday/ranking-bowl-games-1-35-051444365--ncaaf.html
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
Valami nyilatkozatot olvastatok vagy saját vélemény, hogy Murray miért nem spike-olt tízzel a vége előtt? Ilyen kiélezett szituban ilyen kapkodás utáni fogalmatlan playt, mint a Bama ellen régen láttam.Dzsokijuing
 espn.go.com/blog/sec/post/_/id/57062/more-reaction-from-sec-title-game
a végén azért kemény volt Richt, jól beolvasott a kérdezőnek. Elvileg az volt a terv, hogy ott TD lesz, sajnos a játékos ölébe hullott a labda, és reflexszerűen elkapta. JoeyB
 smartfootball.com/game-management/should-georgia-have-spiked-the-balljjncaa
1. Richt sajtó előtti reakciói azt mutatják, érzi, hogy hibázott (konyhapszichológia).
2. Hiába mondja Richt, hogy end zone playt hívott, ez így nem (teljesen) igaz. A gólvonalra dobatta a labdát az irányítóval, ahol (ha az elkapó megveri az emberét) vagy TD, vagy out-of-bounds lett volna. A többi Georgia-elkapó meg sem próbált route-okat futni, egyből blokkoltak, Murray rögtön jobbra tekintett, kereste a célpontot, a labdába érő Bama-védő pedig simán levédekezte a passzsávot (konyhaszakmázgatás).
Szóval Richt elbaltázta.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
A Heisman első három nálam is úgy néz ki mint JJ-nél.
4. Lee
5. Bridgewater
6. Stepfan Taylor

A Rose nem tudom miért nem tetszik, de én elfogult vagyok.

szerk: a Rose-os kérdésem tárgytalan



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
A Rose Bowlban az nem tetszik, hogy a tegnapi bowlos műsorban Herbstreiték igen durva kirohanást intéztek a NIU ellen, miközben azt elfelejtették szóvá tenni, hogy a Wisconsin 5 vereséggel mehet Pasadenába... Az MTSU kimaradása meg egyszerűen annak tudható be, hogy a program pár napja átigazolt a C-USA-ba, a Sun Belt meg értelemszerűen nem őket favorizálta a WKU helyett, míg szegény Toppers tavaly is pozitív mérleggel maradt le az utószezonról (ráadásul a CMU-t elég sok drukker szokta elkísérni Detroitba)

a Pittsburgh sorozatban harmadszorra megy a BBVA-re, még Ray Graham is azt twittelte pénteken, hogy bárhova, csak Birminghambe ne kelljen utazni, nem teljesült a kívánsága... A WAC-t meg már múlt időbe tehetjük ugye, a Sooners fanok ellenben nagyon nem örülnek a Cotton Bowlnak, ahogy a kinti fórumokat olvasgatom


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Bowl-tetszési rangsor:
jjncaa
A Pitt-Ole Miss szerintem látványos, jó meccs lesz. Én kifejezetten várom.
Sajnálom, h a WAC-nak a MAC és a Sun Belt jut mindig, megértem a LTech-et és nagy kár, h a bivalyerős Utah State a Toledót kapta és nem egy közepes BCS csapatot ver bucira. Nekem ez lesz az egyik 30+os tippem a bowl tippeldébe.
A 8-4es MTSU-ért is kár, nem értem, h miért nem a 6-6os Central Michigan maradt ki vagy miért a Sun Beltben mögöttük végző, gyengébb mérlegű WKU kapott bowlt, még akkor is, ha örülök a bowlozásuknak.
A rangsorodban elöl lévők mind jó meccsek, a TAMU-Sooners különösen pikáns lesz 😊, a csirkés bowl idén is remek lesz, a nagydöntő kihagyhatatlan, a Snyder vs Kelly meccs is nagyon ott van. Nekem a Michigan-SC nem tetszik, mert sztem sokkal jobb a Gamecocks. Csúnya vége lesz sztem.
Én a BYU-SDSU-t és a Vandy-NCSU meccset is várom. És a Texas-Oregon State is jó lesz (Beavers győzelemmel).
A Rose nem tudom miért nem tetszik, az mindig jó, most is az lesz.
Ja, és én nagyon csípem a kiscsapat vs nagycsapat mesebeli párharcokat is, szóval a Northern Illinois-FSU-n fogok a legjobban szurkolni 😊.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
Valami nyilatkozatot olvastatok vagy saját vélemény, hogy Murray miért nem spike-olt tízzel a vége előtt? Ilyen kiélezett szituban ilyen kapkodás utáni fogalmatlan playt, mint a Bama ellen régen láttam.Dzsokijuing
 espn.go.com/blog/sec/post/_/id/57062/more-reaction-from-sec-title-game
a végén azért kemény volt Richt, jól beolvasott a kérdezőnek. Elvileg az volt a terv, hogy ott TD lesz, sajnos a játékos ölébe hullott a labda, és reflexszerűen elkapta. JoeyB
 smartfootball.com/game-management/should-georgia-have-spiked-the-ball


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Valami nyilatkozatot olvastatok vagy saját vélemény, hogy Murray miért nem spike-olt tízzel a vége előtt? Ilyen kiélezett szituban ilyen kapkodás utáni fogalmatlan playt, mint a Bama ellen régen láttam.Dzsokijuing
 espn.go.com/blog/sec/post/_/id/57062/more-reaction-from-sec-title-game
a végén azért kemény volt Richt, jól beolvasott a kérdezőnek. Elvileg az volt a terv, hogy ott TD lesz, sajnos a játékos ölébe hullott a labda, és reflexszerűen elkapta.


Twitter: azajoey
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
Valami nyilatkozatot olvastatok vagy saját vélemény, hogy Murray miért nem spike-olt tízzel a vége előtt? Ilyen kiélezett szituban ilyen kapkodás utáni fogalmatlan playt, mint a Bama ellen régen láttam.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
Heisman ballot by JJ:
1. Manti Teo (LB, Notre Dame)
2. Johnny Manziel (QB, Texas A&M)
3. Colin Kelin (QB, Kansas State)
4. Jordan Lynch (QB, Northern Illinois)
5. Marqise Lee (WR, USC) és Teddy Bridgewater (QB, Louisville)

Bowl-tetszési rangsor:
1. Discover BCS National Championship: Notre Dame vs. Alabama
2. Tostitos Fiesta: Kansas State vs. Oregon
3. AT&T Cotton: Oklahoma vs. Texas A&M
4. Outback: Michigan vs. South Carolina
5. Bridgepoint Education Holiday: Baylor vs. UCLA
6. Chick-fil-A: Clemson vs. LSU
7. TaxSlayer.com Gator: Northwestern vs. Mississippi State
8. Allstate Sugar: Florida vs. Louisville
9. New Era Pinstripe: Syracuse vs. West Virginia
10. MAACO Las Vegas: Washington vs. Boise State
11. Buffalo Wild Wings: TCU vs. Michigan State
12. Valero Alamo: Texas vs. Oregon State
13. Belk: Duke vs. Cincinnati
14. Famous Idaho Potato: Toledo vs. Utah State
15. Kraft Fight Hunger: Navy vs. Arizona State
16. Music City: North Carolina State vs. Vanderbilt
17. GoDaddy.com: Kent State vs. Arkansas State
18. Gildan New Mexico: Nevada vs. Arizona
19. R+L Carriers New Orleans: East Carolina vs. Louisiana-Lafayette
20. Russell Athletic: Rutgers vs. Virginia Tech
21. S.D. County Credit Union Poinsettia: Brigham Young vs. San Diego State
22. Capital One: Nebraska vs. Georgia
23. Military: Bowling Green vs. San Jose State
24. Rose Bowl Game presented by Vizio: Stanford vs. Wisconsin
25. Discover Orange: Florida State vs. Northern Illinois
26. Little Caesars Pizza: Central Michigan vs. Western Kentucky
27. Meineke Car Care of Texas: Minnesota vs. Texas Tech
28. AdvoCare V100 Independence: Ohio vs. Louisiana-Monroe
29. Sheraton Hawaii: SMU vs. Fresno State
30. Beef ’O’ Brady’s St. Petersburg: Central Florida vs. Ball State
31. Heart of Dallas: Oklahoma State vs. Purdue
32. Bell Helicopter Armed Forces: Air Force vs. Rice
33. Hyundai Sun: Georgia Tech vs. USC
34. BBVA Compass: Pittsburgh vs. Ole Miss
35. AutoZone Liberty: Tulsa vs. Iowa State


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
 bowl.hu/bowl_szezon_2012-13vassadi
tippek november 25-én
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA csevegő - NCAA - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


35 párosítás 70 csapatából ekkor már 6 levajazott volt, szóval 64-ből 32 meghívót találtam el, 10 (+1) meccset telibe 😊 ha nem zavar be a Nebraska és az LA Tech, még jobb is lehetett volna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 521
https://bowl.hu/images/cache/uploads/86e2a637e1e1555c3840e75c58b9b669.jpg
Bowl szezon 2012-13 | Bowl.hu
Nyilvánosságra hozták a bowl-mérkőzések párosításait.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
én ilyet soha nem állítottam, de azért az sokatmondó, hogy a hírek szerint most a Big Ten és az SEC vezetői avatkoztak közbe, hogy a Capital One Bowl semmiképp ne válassza a Texas A&M-et... ahogy az első heti non-konf meccsek, úgy a non-BCS bowlok sem megfelelő fokmérői a csoportok erősorrendjének, de mivel más nem nagyon van, ezekből kell sajnos tanulságokat levonnijjncaa
a félkövér rész kivételével egyetértek.

a bowl meccseket egyszerűen nem tudom komolyan venni, éppen a motivációk miatt. bármilyen következtetést levonni belőlük, szerintem teljesen felesleges és torz képet fog csak szülni.

Attribution (CC-BY-3.0) Nevezd meg! Creative Commons 3.0 licenc; a fórumszabályzat harmadik pontjában említett jogok fenntartására.

...Dzsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
Texas A&M -> Capital One Bowljjncaa
A hírek szerint végül csak a Chick-fil-A Bowl jut nekik.
Bár a semlegeseknek ez még jobb is, inkább egy Clemson elleni pontháború, mintsem egy B1G-csapat elleni alázás.vassadi
nem merik összeereszteni őket a Nebraskával, érthető módon...jjncaa
jaja. olyan alázásból mint amit a Georgia osztott tavaly a MSU-nak nem kérünk többet.DoM
a bowl meccsek a motivációról szólnak, a Georgia pl. idén is simán kikaphat a Capital One Bowlon a Nebraskától, de az A&M-nél valószínűleg nagyon nem kell feltüzelni a játékosokat, pláne ha Manziel megkapja a Heismant...jjncaa
tiszta sor. nem állítom, hogy most nem ez a helyzet, de általános jelenség a bowlokon, hogy jobbnak tartott csapat nyer -> érvényesíti a papírformát, az a konf a legerősebb blabla. gyengébbnek tartott csapat nyerni merészel -> a másik nem vette komolyan, mert nekik már nem kell mit bizonyítani, hiszen úgyis ők a legjobbak.

aztán minden évben elő lehet húzni a bowl kártyát, amikor éppen ott tart a vita, hogy miért is xyz a jobb konf, a másik meg csak a nevéből és már régen a másodosztályba kellett volna buktatni őket.DoM
én ilyet soha nem állítottam, de azért az sokatmondó, hogy a hírek szerint most a Big Ten és az SEC vezetői avatkoztak közbe, hogy a Capital One Bowl semmiképp ne válassza a Texas A&M-et... ahogy az első heti non-konf meccsek, úgy a non-BCS bowlok sem megfelelő fokmérői a csoportok erősorrendjének, de mivel más nem nagyon van, ezekből kell sajnos tanulságokat levonni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal