NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
Megvolt a sorsolás, mivel Hurka nyert, ezért egy táskát is bedobtam a közösbe, amit Bazzani kap majd meg
Részletek itt:  twitter.com/jjncaa


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
Megnyitottam a bcs bowlok topicot, magyar idő szerint 20:30-ig várom a tippeket a döntő győztesére
 bowl.hu/forum/ncaa_eredmenykovetes/bcs_bowlok

a tippel automatikusan kvalivikálódsz a játékba, a nyertest kisorsolom, majd felveszem vele a kapcsolatot, hogy melyik nyereményt szeretné

Twitter csatornámon csináltam a választható tárgyakról képeket -> @jjncaa


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 646 — Amerikai sportok rajongója
@jjncaa: Kérlek nyomjatok erre egy lájkot, ha összejön a 25, a kapott tárgynyereményt kisorsolom a fórumos ncaa fanok között!  t.co/3iFm5q9Ijjncaa
JJ ezt csak akkor tudom like-olni ha ismerősöm vagy?
Mindegy bejelöltelek ha nem gond.Bazzani
Én isBlitzHawk
én is akkor
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 089 — Saints GM
Én is 😊

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
@jjncaa: Kérlek nyomjatok erre egy lájkot, ha összejön a 25, a kapott tárgynyereményt kisorsolom a fórumos ncaa fanok között!  t.co/3iFm5q9Ijjncaa
JJ ezt csak akkor tudom like-olni ha ismerősöm vagy?
Mindegy bejelöltelek ha nem gond.Bazzani
Én is
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@jjncaa: Kérlek nyomjatok erre egy lájkot, ha összejön a 25, a kapott tárgynyereményt kisorsolom a fórumos ncaa fanok között!  t.co/3iFm5q9Ijjncaa
JJ ezt csak akkor tudom like-olni ha ismerősöm vagy?
Mindegy bejelöltelek ha nem gond.

több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Kár hogy csak facebookon lehet.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
@jjncaa: Kérlek nyomjatok erre egy lájkot, ha összejön a 25, a kapott tárgynyereményt kisorsolom a fórumos ncaa fanok között!  t.co/3iFm5q9I


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 636 — tracker ember
Kis javítás, de a recruiting topikba is leírtam. az Under Armour Game ma lesz 23-tól.
Egyből kérdeznék is ezzel kapcsolatban:
lesz hozzá eredménykövető topik (tavaly mintha lett volna)? Jó lenne. Vagy menjenek a dolgok a recruiting topikba?
Habi
Csináltam topikot, tessék:  bowl.hu/forum/ncaa_eredmenykovetes/hs_all-star_game-ek


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 521
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Pontosan ugyan ezt akartam kérdezni valamelyik nap. Amúgy hol érdemes középiskolai meccsek után nézni? Mikor lesznek az All-American gamek?BlitzHawk
A US Army AAG most szombaton lesz 18:00-tól, élőben adja az NBC, szal sztem ahhoz lesz stream.
Szintén szombaton lesz az Under Armour AAG, azt meg az ESPN adja élőben szal ahhoz is lesz stream vhol szvsz.empty taxi
Kis javítás, de a recruiting topikba is leírtam. az Under Armour Game ma lesz 23-tól.
Egyből kérdeznék is ezzel kapcsolatban:
lesz hozzá eredménykövető topik (tavaly mintha lett volna)? Jó lenne. Vagy menjenek a dolgok a recruiting topikba?
illetve most találkoztam ezzel, érdekes:
 www.athleticscholarships.net/2013/01/03/new-transfer-model-would-reduce-eligibility-consequences.htm


JT Daniels fan
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Köszönöm a választ!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 636 — tracker ember
Pontosan ugyan ezt akartam kérdezni valamelyik nap. Amúgy hol érdemes középiskolai meccsek után nézni? Mikor lesznek az All-American gamek?BlitzHawk
A US Army AAG most szombaton lesz 18:00-tól, élőben adja az NBC, szal sztem ahhoz lesz stream.
Szintén szombaton lesz az Under Armour AAG, azt meg az ESPN adja élőben szal ahhoz is lesz stream vhol szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Pontosan ugyan ezt akartam kérdezni valamelyik nap. Amúgy hol érdemes középiskolai meccsek után nézni? Mikor lesznek az All-American gamek?
több mint 11 éve
Vbalazs Miami Dolphins Texas Tech Red Raiders 32
Még nincs, egyszer majd nekiállok 😊jjncaa
Oké, köszönöm 😀 D:
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
Még nincs, egyszer majd nekiállok 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Vbalazs Miami Dolphins Texas Tech Red Raiders 32
Üdv!
Nem találtam másik témát, ahol feltehetném a kérdésem. Tehát van olyan magyar nyelvű oldal, ahol írnak az amerikai fociról középiskolai szinten???
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 521
A pistol offense atyja, Chris Ault leköszön a Nevada vezetőedzői posztjáról.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 725 — No es importante
Bowldog karácsonyt! 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 636 — tracker ember
A Stanford NT-je Terrence Stephens kihagyja az idei Rose Bowlt:  www.foxsportswisconsin.com/12/21/12/Stanford-DT-to-miss-Rose-Bowl-vs-Badgers/landing_badgers.html?blockID=838615&feedID=5068


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Tinam-up 2
Sziasztok!
Nincs vhol egy lista, hogy a nagyobb bowlokat mikor melyik csatornán lehet majd látni itthon, vagy hogyan lehet ezeket nézni neten? NFL meccseket az NFL oldalon nézem de nem találtam NCAA-re hasonló gyűjtő site-ot. Bocs ha gyakori kérdés volt ez már, de most aktiváltam csak magam és NCAA-ban is viszonylag friss vagyok.

KösziTinam-up
Helló!

Minden bowl-meccshez készül beharangozó az oldalon, abban feltűntetjük, hogy ki közvetíti az adott meccset.empty taxi
Köszi az infókat!
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 646 — Amerikai sportok rajongója
azt mondták a diginél hogy az Orange Bowl kivételével az összes BCS bowlt és a döntőt is adják. Azt nem tudom a narancs mit ártott 😀Höri
Az szep!! Kompenzaljak nagy szivfajdalmam, hogy pont az alapszakaszba jo keson kapcsolodtak be.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A mai világban nem divat a narancs. Na de ezzel megyek is a Politika topikba. 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt mondták a diginél hogy az Orange Bowl kivételével az összes BCS bowlt és a döntőt is adják. Azt nem tudom a narancs mit ártott 😀

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 521
Sziasztok!
Nincs vhol egy lista, hogy a nagyobb bowlokat mikor melyik csatornán lehet majd látni itthon, vagy hogyan lehet ezeket nézni neten? NFL meccseket az NFL oldalon nézem de nem találtam NCAA-re hasonló gyűjtő site-ot. Bocs ha gyakori kérdés volt ez már, de most aktiváltam csak magam és NCAA-ban is viszonylag friss vagyok.

KösziTinam-up
A bowlok többségét az ESPN America élőben adja, többnyire ismételni is szokták a meccseket, illetve itthon még a Digi Sport közvetíti a bowlok egy részét. De ahogy taxi is írja, a beharangozókban ott lesz minden pontosan.