NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 636 — tracker ember
Sziasztok!
Nincs vhol egy lista, hogy a nagyobb bowlokat mikor melyik csatornán lehet majd látni itthon, vagy hogyan lehet ezeket nézni neten? NFL meccseket az NFL oldalon nézem de nem találtam NCAA-re hasonló gyűjtő site-ot. Bocs ha gyakori kérdés volt ez már, de most aktiváltam csak magam és NCAA-ban is viszonylag friss vagyok.

KösziTinam-up
Helló!

Minden bowl-meccshez készül beharangozó az oldalon, abban feltűntetjük, hogy ki közvetíti az adott meccset.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Tinam-up 2
Sziasztok!
Nincs vhol egy lista, hogy a nagyobb bowlokat mikor melyik csatornán lehet majd látni itthon, vagy hogyan lehet ezeket nézni neten? NFL meccseket az NFL oldalon nézem de nem találtam NCAA-re hasonló gyűjtő site-ot. Bocs ha gyakori kérdés volt ez már, de most aktiváltam csak magam és NCAA-ban is viszonylag friss vagyok.

Köszi
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A BCS döntőn a Notre Dame mezei is feliratozva lesznek kivételesen.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azért egy koca NCAA rajongónak nem sok ismerős játékos van egy Nevada kaliberű csapatban.Bazzani
ha ez megnyugtat nekem egyáltalán nincs ismerős játékos a Nevadában, de ezért írják a srácok a beharangozókat és írják oda kiket kell figyelni. Oké, hogy a mezszámot nem írják oda, de azt a neten meg lehet találni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért egy koca NCAA rajongónak nem sok ismerős játékos van egy Nevada kaliberű csapatban.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Elkezdtem nézni a New Mexiko Bowlt.
Rühellem, hogy a Nevada mezei nincsenek feliratozva (név).
Más csapatoknál is van ilyen.
Nem akarnak ezügyben változtatni valamit az NCAA vezetői?Bazzani
persze van ilyen más csapatnál is. pl. USC és Notre Dame
ez csapat tradíció és szerintem az ncaa nem fog ebbe beleszólni.Fucu
Tradíció, de szvsz csak idő kérdése és lesz minden csapatnál felírat, a PSU-nál pl. idén van először.empty taxi
Majd a csapatok eldöntik, mondjuk a kevésbé ismert játékosokat tényleg nehéz gy megismerni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 636 — tracker ember
Elkezdtem nézni a New Mexiko Bowlt.
Rühellem, hogy a Nevada mezei nincsenek feliratozva (név).
Más csapatoknál is van ilyen.
Nem akarnak ezügyben változtatni valamit az NCAA vezetői?Bazzani
persze van ilyen más csapatnál is. pl. USC és Notre Dame
ez csapat tradíció és szerintem az ncaa nem fog ebbe beleszólni.Fucu
Tradíció, de szvsz csak idő kérdése és lesz minden csapatnál felírat, a PSU-nál pl. idén van először.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Elkezdtem nézni a New Mexiko Bowlt.
Rühellem, hogy a Nevada mezei nincsenek feliratozva (név).
Más csapatoknál is van ilyen.
Nem akarnak ezügyben változtatni valamit az NCAA vezetői?Bazzani
persze van ilyen más csapatnál is. pl. USC és Notre Dame
ez csapat tradíció és szerintem az ncaa nem fog ebbe beleszólni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elkezdtem nézni a New Mexiko Bowlt.
Rühellem, hogy a Nevada mezei nincsenek feliratozva (név).
Más csapatoknál is van ilyen.
Nem akarnak ezügyben változtatni valamit az NCAA vezetői?

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Johnny Heisman is járt Lettermannél. | Az RG3-féle top 10 jobb volt. |

vassadi
Milyen elegánssal áll zsebre tett kézzel 😀

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 521
Johnny Heisman is járt Lettermannél. | Az RG3-féle top 10 jobb volt. |

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 102 — Tyrone Creek
Shawnka erősebbik kedvenc csapatától, a SJSU-tól elcsábította a Colorado Mike MacIntyre főedzőt.Schleck
ez nem jó hír. egyenesen szörnyű.

Mac azt mondta, hogy ez csak azt bizonyítja, hogy az SJSU nagyon jó úton halad felfelé. ja, az autók is száguldanak motor nélkül...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 521
Petrino pedig a Western Kentucky-nál fog kikötni.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Shawnka erősebbik kedvenc csapatától, a SJSU-tól elcsábította a Colorado Mike MacIntyre főedzőt.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én megmondtam, hogyha Suh nem kapta meg akkor Te'o sem fogja.
Fairleynek esélye sem volt. Ki volt még az utóbbi években aki esetleg odaérhetett volna mint védő? PP talán?Bazzani
Peterson kanyarban sem volt, tavaly volt döntős Junkie Badger

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én megmondtam, hogyha Suh nem kapta meg akkor Te'o sem fogja.
Fairleynek esélye sem volt. Ki volt még az utóbbi években aki esetleg odaérhetett volna mint védő? PP talán?

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 039 — Saturday Night Lights
Legközelebb, ha védőt jelölnek, egyben szóljanak neki, hogy a repülőjegy árát igya el vagy költse valami értelmesebbre. Mert ha Te'o sem bírta megnyerni, akkor védő már nem fogja.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Sorba rendezve a BCS éra Heisman győztesei:

 bleacherreport.com/articles/1438084-heisman-trophy-2012-power-ranking-every-winner-of-the-bcs-era
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Szeretném megköszönni az NCAA csapatok ismertetéseit, a hétvégén pihenni fognak a könyveim, az már tuti! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
Pénzt nem kapnak, az biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 202 — #NoStress
Ezek a díjak járnak konkrétan anyagi juttatással?
Vagy egyéb, egzaktul megnevezhető bármivel, azon kívül, hogy valahova felvésik a győztes nevét?

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 724 — No es importante
Ha a Maxwell Award (legkiválóbb játékos) és a Walter Camp Award (legjobb játékos) győztese Te'o, akkor a Heisman (ami magyarul nem tudom mi) győztese hogy lehetne más?
Ha a valaki a legkiválóbb, és a legjobb (ami számomra ugyanaz, de gondolom a pontos meghatározásokban van különbség), akkor mi nem, ami a Hesiman győzelemhez kell?Sobri Jóska
Ha minden egyes díjról ugyanaz a 3 fős bizottság döntene, akkor jogos lenne a felvetésed. Így viszont a válasz, hogy a Heismanról nem azok döntenek, akik szerint Teo volt a legkiválóbb; és nem azok, akik szerint Teo volt a legjobb játékos idén az NCAA fociban.DoM
Rendben, nem tudom én ezeket, azért kérdezem. 😊
Sobri Jóska
Minden díj mögött egy-egy non-profit alapítvány vagy privát klub áll, melynek egyik célja a névadó örökségének fenntartása, gondozása. A Heisman esete annyiban más, hogy a létrehozó Downtown Athletic Club a 9/11-es támadások miatt csődbe ment, és 2005 óta egy kifejezetten erre a feladatra létrehozott tröszt irányítja az országos szavazást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Rendben, nem tudom én ezeket, azért kérdezem. 😊
Sobri Jóska
Tavaly ugye a Maxwell és Walter Camp díjat is Luck kapta, a Heismant meg RGIII.

Itt egy helyen megtalálható az össze díj. Lehet mazsolázni:  www.ncfaa.org/

Attribution (CC-BY-3.0) Nevezd meg! Creative Commons 3.0 licenc; a fórumszabályzat harmadik pontjában említett jogok fenntartására.

...Dzsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 202 — #NoStress
Ha a Maxwell Award (legkiválóbb játékos) és a Walter Camp Award (legjobb játékos) győztese Te'o, akkor a Heisman (ami magyarul nem tudom mi) győztese hogy lehetne más?
Ha a valaki a legkiválóbb, és a legjobb (ami számomra ugyanaz, de gondolom a pontos meghatározásokban van különbség), akkor mi nem, ami a Hesiman győzelemhez kell?Sobri Jóska
Ha minden egyes díjról ugyanaz a 3 fős bizottság döntene, akkor jogos lenne a felvetésed. Így viszont a válasz, hogy a Heismanról nem azok döntenek, akik szerint Teo volt a legkiválóbb; és nem azok, akik szerint Teo volt a legjobb játékos idén az NCAA fociban.DoM
Rendben, nem tudom én ezeket, azért kérdezem. 😊

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha a Maxwell Award (legkiválóbb játékos) és a Walter Camp Award (legjobb játékos) győztese Te'o, akkor a Heisman (ami magyarul nem tudom mi) győztese hogy lehetne más?
Ha a valaki a legkiválóbb, és a legjobb (ami számomra ugyanaz, de gondolom a pontos meghatározásokban van különbség), akkor mi nem, ami a Hesiman győzelemhez kell?Sobri Jóska
Ha minden egyes díjról ugyanaz a 3 fős bizottság döntene, akkor jogos lenne a felvetésed. Így viszont a válasz, hogy a Heismanról nem azok döntenek, akik szerint Teo volt a legkiválóbb; és nem azok, akik szerint Teo volt a legjobb játékos idén az NCAA fociban.

Attribution (CC-BY-3.0) Nevezd meg! Creative Commons 3.0 licenc; a fórumszabályzat harmadik pontjában említett jogok fenntartására.

...Dzsuang Dszi álmodja a lepkét,
a lepke őt és mindhármunkat én.