NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
az Ohio State harmadik számú, újonc irányítója 😀



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Új AP top25
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


a college gameday legközelebb Columbiából, a #6 South Carolina vs. #5 Georgia színhelyéről jelentkezik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Majd ha lesz igazi oka rá 😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Tavon Austin nem igazán érzi ezt az ünneplés dolgot 😂



több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Rivalsék szerint Geno Smith és EJ Manuel a 2 legfőbb Heisman-candidate:  rivals.yahoo.com/video/college-football/smith-manuel-fight-for-heisman-lead-1108218


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
America's best college football town is...
 travel.usatoday.com/destinations/dispatches/post/2012/09/americas-best-college-football-town-is/70000833/1


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
ez megvolt? már a Party Rock Anthem is ütött tavaly, de ez... 😂

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Csak a megfelelő forrásból kell tájékozódni, ha jól emlékszem az ACC-s dolog bejelentése után rögtön írtam, hogy ez fog történni 😊

jjncaa
Ez nekem is eszembe jutott. Kell nekem is egy ilyen forrás.😀Fighting
Mondanám, hogy elég csak engem követni twitteren, de ha nagyon inszájder akarsz lenni érdemes még megnézni én kiket követek, és biztos nem maradsz le semmiről 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Fighting 275 — Notre Dame fan
Csak a megfelelő forrásból kell tájékozódni, ha jól emlékszem az ACC-s dolog bejelentése után rögtön írtam, hogy ez fog történni 😊

jjncaa
Ez nekem is eszembe jutott. Kell nekem is egy ilyen forrás.😀

Play like a champion today
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Most olvastam. Lemondtuk a Michigan elleni meccseinket 2015-l. Nem vagyok boldog. De kell a hely az ACC csapatoknak. S sajnos a Big Ten adagból ez volt az egyértelmű választás.Fighting
Csak a megfelelő forrásból kell tájékozódni, ha jól emlékszem az ACC-s dolog bejelentése után rögtön írtam, hogy ez fog történni 😊

Amúgy szombaton a Notre Dame vs. Michigan meccsnek volt a legnagyobb a nézettsége, ennyit arról, hogy az Irish mennyit vesztett az elmúlt években a subway alumni táborából...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Fighting 275 — Notre Dame fan
Most olvastam. Lemondtuk a Michigan elleni meccseinket 2015-l. Nem vagyok boldog. De kell a hely az ACC csapatoknak. S sajnos a Big Ten adagból ez volt az egyértelmű választás.

Play like a champion today
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Hivatalossá vált, hogy jövőre az LSU és a TCU játssza a Cowboys Classic-ot, augusztus 31-én.vassadi
Jó lesz. Ez ugyn nem új hír de a Cowboys stadionban lesz:

Arkansas and Texas A&M have agreed to play their Southwest Classic series at Cowboys Stadium in Arlington, Texas, from 2014 through 2024.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Hivatalossá vált, hogy jövőre az LSU és a TCU játssza a Cowboys Classic-ot, augusztus 31-én.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Köszönöm.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Ha heti összefoglaló nem is lesz, azért egy ajánlót a legjobb meccsel/ekkel szívesen vennék. GRAFI
Mármint a 4. forduló meccsei közül?vassadi
Persze. 😊GRAFI
Florida State - Clemson
Georgia Tech - Miami (Fl.)
Louisiana-Monroe - Baylor
Arkansas - Rutgers
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha heti összefoglaló nem is lesz, azért egy ajánlót a legjobb meccsel/ekkel szívesen vennék. GRAFI
Mármint a 4. forduló meccsei közül?
vassadi
Persze. 😊
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vicces, végül az Oregon lépett az AP-rangsor második helyére, az FSU pedig maradt negyedik.

A lista első hat helyezettjéből négy SEC-csapat.vassadi
Vicces, hogy ezt megmondtam tegnap este. 😉

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Ha heti összefoglaló nem is lesz, azért egy ajánlót a legjobb meccsel/ekkel szívesen vennék. GRAFI
Mármint a 4. forduló meccsei közül?

Arkansas meccsen ki volt a legnagyobb ökör? Nem láttam sajnos, de statok alapján wilson felemás. Cobi Hamilton meg gyanúsan rekord elkapott yardal zárt.Plusz 3 TD. A védelem ennyire gyökér megint? És Smith? Mondjatok valamit erről a szégyenről.Shawn84
Nem Wilsonnal van a baj. Smith teljesen alkalmatlan erre a posztra, a védelem pedig katasztrófa.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Arkansas meccsen ki volt a legnagyobb ökör? Nem láttam sajnos, de statok alapján wilson felemás. Cobi Hamilton meg gyanúsan rekord elkapott yardal zárt.Plusz 3 TD. A védelem ennyire gyökér megint? És Smith? Mondjatok valamit erről a szégyenről.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha heti összefoglaló nem is lesz, azért egy ajánlót a legjobb meccsel/ekkel szívesen vennék.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
 bowl.hu/ncaa_rangsor

a College GameDay pedig East Lansingből jelentkezik (Michigan State vs. Ohio State), de csak azért, mert borzasztó az 5. heti menetrend... (de nem kell aggódni, a legnagyobb meglepetésgyőzelmek mindig ilyenkor történnek)jjncaa
Olyan nincs hogy borzasztó, mindig vannak nagy derbik. Mondjuk nem bánnám, ha kevesebb lenne majd, erről a hétről 5-6 meccset töltöttem le😊 Minden héten az már sok lenne.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


a College GameDay pedig East Lansingből jelentkezik (Michigan State vs. Ohio State), de csak azért, mert borzasztó az 5. heti menetrend... (de nem kell aggódni, a legnagyobb meglepetésgyőzelmek mindig ilyenkor történnek)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Vicces, végül az Oregon lépett az AP-rangsor második helyére, az FSU pedig maradt negyedik.

A lista első hat helyezettjéből négy SEC-csapat.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
a csapata szezonjának már így is vége 😀Höri
Azért nem hiszem, hogy tök mindegy nekik melyik Bowlba kerülnek be. Már csak pénzügyileg sem. Shawn84
Persze, hogy nem, de a Razorbacks szezonja már sehogy sem lesz sikeres.vassadi
persze nem így indultak neki. Igazából jövőre teljesen új éra kezdődik remélem. idén a 2. körben már elúszott az idei jó szereplés esélye.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Azt olvasom, hogy Tyler Wilson játszani fog a Rutgers ellen! Ez egy jó hír, nagyon is!Béczkó
Azért nem annyira erőltetném én azt. Rásérül aztán meg vége a szezonjának.Shawn84
a csapata szezonjának már így is vége 😀Höri
Azért nem hiszem, hogy tök mindegy nekik melyik Bowlba kerülnek be. Már csak pénzügyileg sem. Shawn84
Ha most kikapnak a Rutgers-től, akkor borítékolnám a negatív mérleget, de a 8-4 már-már álom...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal