NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha heti összefoglaló nem is lesz, azért egy ajánlót a legjobb meccsel/ekkel szívesen vennék.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 669 — Amerikai sportok rajongója
 bowl.hu/ncaa_rangsor

a College GameDay pedig East Lansingből jelentkezik (Michigan State vs. Ohio State), de csak azért, mert borzasztó az 5. heti menetrend... (de nem kell aggódni, a legnagyobb meglepetésgyőzelmek mindig ilyenkor történnek)jjncaa
Olyan nincs hogy borzasztó, mindig vannak nagy derbik. Mondjuk nem bánnám, ha kevesebb lenne majd, erről a hétről 5-6 meccset töltöttem le😊 Minden héten az már sok lenne.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


a College GameDay pedig East Lansingből jelentkezik (Michigan State vs. Ohio State), de csak azért, mert borzasztó az 5. heti menetrend... (de nem kell aggódni, a legnagyobb meglepetésgyőzelmek mindig ilyenkor történnek)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
Vicces, végül az Oregon lépett az AP-rangsor második helyére, az FSU pedig maradt negyedik.

A lista első hat helyezettjéből négy SEC-csapat.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 505
a csapata szezonjának már így is vége 😀Höri
Azért nem hiszem, hogy tök mindegy nekik melyik Bowlba kerülnek be. Már csak pénzügyileg sem. Shawn84
Persze, hogy nem, de a Razorbacks szezonja már sehogy sem lesz sikeres.vassadi
persze nem így indultak neki. Igazából jövőre teljesen új éra kezdődik remélem. idén a 2. körben már elúszott az idei jó szereplés esélye.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Azt olvasom, hogy Tyler Wilson játszani fog a Rutgers ellen! Ez egy jó hír, nagyon is!Béczkó
Azért nem annyira erőltetném én azt. Rásérül aztán meg vége a szezonjának.Shawn84
a csapata szezonjának már így is vége 😀Höri
Azért nem hiszem, hogy tök mindegy nekik melyik Bowlba kerülnek be. Már csak pénzügyileg sem. Shawn84
Ha most kikapnak a Rutgers-től, akkor borítékolnám a negatív mérleget, de a 8-4 már-már álom...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 564
a csapata szezonjának már így is vége 😀Höri
Azért nem hiszem, hogy tök mindegy nekik melyik Bowlba kerülnek be. Már csak pénzügyileg sem. Shawn84
Persze, hogy nem, de a Razorbacks szezonja már sehogy sem lesz sikeres.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 505
Azt olvasom, hogy Tyler Wilson játszani fog a Rutgers ellen! Ez egy jó hír, nagyon is!Béczkó
Azért nem annyira erőltetném én azt. Rásérül aztán meg vége a szezonjának.Shawn84
a csapata szezonjának már így is vége 😀Höri
Azért nem hiszem, hogy tök mindegy nekik melyik Bowlba kerülnek be. Már csak pénzügyileg sem.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt olvasom, hogy Tyler Wilson játszani fog a Rutgers ellen! Ez egy jó hír, nagyon is!Béczkó
Azért nem annyira erőltetném én azt. Rásérül aztán meg vége a szezonjának.Shawn84
a csapata szezonjának már így is vége 😀

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 505
Azt olvasom, hogy Tyler Wilson játszani fog a Rutgers ellen! Ez egy jó hír, nagyon is!Béczkó
Azért nem annyira erőltetném én azt. Rásérül aztán meg vége a szezonjának.
több mint 11 éve
Béczkó 1 264
Azt olvasom, hogy Tyler Wilson játszani fog a Rutgers ellen! Ez egy jó hír, nagyon is!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember
A heti kiadása a mascot-szavazásnak:
 www.capitalonebowl.com/vote


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
az új AP top25
 bowl.hu/ncaa_rangsorjjncaa
u$c tulzottan felulertekelt ! 😀Fake
ha Holmes nem épül fel és a támadófaluk ugyanolyan fos lesz, mint az este, akkor mondjuk teljesen mindegy, mert október elején a Utah DL is szétszedi őketjjncaa
alig varom 😀 bar a legjobb moka egyertelmuen az lenne ha teljesen egeszseges faluk ellenere a ducks ugy elintezne oket h csak recseg, a tavalyiert visszavagva.
edit: mondjuk van meg egypar erdekes dolog a ranglistan dehat meg alig ment le erdembeli a meccs a top25 kandidans csapatoknak. egy honap mulva mar azert boven kifog tisztulni a kep.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
az új AP top25
 bowl.hu/ncaa_rangsorjjncaa
u$c tulzottan felulertekelt ! 😀Fake
az az örömteli, hogy a Stanford a győzelmükkel tényleg beelőzte őket, bár pár szavazónál még ez sem volt ennyire egyértelmű...

ha Holmes nem épül fel és a támadófaluk ugyanolyan fos lesz, mint az este, akkor mondjuk teljesen mindegy, mert október elején a Utah DL is szétszedi őket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
az új AP top25
 bowl.hu/ncaa_rangsorjjncaa
u$c tulzottan felulertekelt ! 😀
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
az új AP top25
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
amúgy a statokat itt érdemes nézegetni
 web1.ncaa.org/mfb/mainpage.jspjjncaa
Tényleg nagyon tuti ez az oldal.
De a  www.cfbstats.com/ is nagyon jó, én ezt használtam eddig. Jó kis szűrési lehetőségek vannak.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Sziasztok!Hol tudom megnézni egy-egy meccs védelmi statisztikáit?Pl. a ma hajnali Stanford-USC mérkőzését

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Köszi szépen. Tényleg igazad van, USFL csapatok. A másik csapat pedig a New Yersey Generals (közben kikutattam).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Kaptam egy egéralátétet. Nem vagyok biztos benne de lehet NCAA csapatok. Tudja valaki melyik két csapat játszik itt?

danyly
Nem egyetemi foci, hanem USFL. A világos mezes csapat majdnem biztos, hogy Tampa Bay Bandits.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
nem FBS-es csapatok, az biztos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kaptam egy egéralátétet. Nem vagyok biztos benne de lehet NCAA csapatok. Tudja valaki melyik két csapat játszik itt?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Law Prof Calls to Unionize NCAA Football

 bigkingken.wordpress.com/2012/08/29/law-prof-calls-to-unionize-ncaa-football/

És maga a tanulmány:

An Invisible Union for an Invisible Labor Market: College Football and the Union Substitution Effect

 papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=2134054

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 11 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 238 — Beware the Slim Reaper!
A héten újra van nálunk is egyetemi beharangozó. Alabama-Arkansas
 philly.blog.hu/2012/09/12/ncaa_beharagozo_alabama_arkansasShawn84
A folytatás:  philly.blog.hu/2012/09/14/ncaa_beharangozo_3_het#more4776094


több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
A Navy, a USC és a Stanford, ami biztosan marad, a Big Tentől valószínűleg kissé eltávolodik az Irish


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal