NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
"Nico Johnson (out 2012, ACL)" ?

Él és virul. 😊
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Kicsit későn, de még időben elkészültem a tavalyihoz hasonló NCAA-s draft prospectes "adatbankommal":  www23.zippyshare.com/v/41584658/file.html

A játékosok évfolyamonkénti rangsorolása (a sorok elején) a cbs júniusi listája alapján készült, akit érdekel itt van egy doksiba sűrítve az összesített posztonkénti rangsor:
 www1.zippyshare.com/v/68695851/file.html
Azóta persze ez jócskán változott...
A sorszám helyett + jellel jelölt játékosok a collegefootballnews csapatértékelőjében olvasottak, Tony Pauline draftinsederes sorozata vagy a buffalobillsdraft.com konfonkénti prospect ismertetője alapján kerültek be.
A kisebb, non-BCSes suliknál csakazértis beraktam egy-két emberkét, és próbáltam néhol draftolásra talán nem esélyes, de érdekesnek kikiáltott prospecteket betenni, h ha valaki netán bele akar nézni egy Sun Belt rangadóba, annak is legyen némi fogódzója és ne menjen el a kedve, h "ugyan már, itt csak trágya emberek szaladgálnak", mert ez nem igaz. (Már csak azért sem, mert pl az idén 3. körös Demario Davis után idén is lesz egy nagyon alulértékelt Sun Belt-es ILB, Andrew Jackson személyében)
A játékosok neve után a zárójelben a + korábbi sérülést jelez, ha miatta ki is hagy valamennyi időt, azt (többnyire 😊) odaírtam. Ha a rangsorokban feltüntetett posztjához képest már más poszton játszik azt is igyekeztem a neve mellé írni.
Ha pedig a zárójelben csak egy ? van, akkor azt a játékost meg sem említette a cfn.scout a csapatismertetőben még a backupok között sem.
A június óta kivágott és kis suliba transzferelt játékosokhoz már nem volt kedvem, szóval nem csináltam új másodosztályú sulit nekik, csak a neve mellé írtam a változást.

Már csak 1 nap és kezdődik 😊


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
SI.com féle jóslatok a legfontosabb kérdésekről
 sportsillustrated.cnn.com/2012/football/ncaa/08/29/preseason-crystal-ball/index.html?eref=sihp&sct=hp_t11_a0iktriad
Érdekes h a Georgia senkinél sem játszik BCS bowlt


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
SI.com féle jóslatok a legfontosabb kérdésekről
 sportsillustrated.cnn.com/2012/football/ncaa/08/29/preseason-crystal-ball/index.html?eref=sihp&sct=hp_t11_a0
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
az Isaac miatt mely meccs(ek) maradhat(nak) el?kristof
LA Tech - Texas A&M, Tulane hazaijjncaa
A Louisiana Tech - Texas A&M-et elhalasztották, október 13-án fogják pótolni.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Bowl prediction:http://wisconsin.rivals.com/content.asp?CID=1392340


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
az Isaac miatt mely meccs(ek) maradhat(nak) el?kristof
LA Tech - Texas A&M, Tulane hazai


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
az Isaac miatt mely meccs(ek) maradhat(nak) el?
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
ND: igazad van h van lehetőség csak ugye ez Wood eltiltásával már olyan kicsi h kár is említeni 😀empty taxi
Két meccset kapott, a Navy-t és a Purdue-t pedig nélküle is illene legyőzniük.vassadi
A Purdue azért necces lesz, jó az a védelem, mondjuk az offense annyira nem, de azért az Irish D is kb. közepes.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
ND: igazad van h van lehetőség csak ugye ez Wood eltiltásával már olyan kicsi h kár is említeni 😀empty taxi
Két meccset kapott, a Navy-t és a Purdue-t pedig nélküle is illene legyőzniük.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Három apróság ami szvsz túlzás:
- Shoelace mint egyik legnagyobb Heisman-esélyes, szvsz TOP5-be nem fog jutni idén
- Jó a Clowney-Taylor páros, de egy Mingo-Montgomery, egy Werner-Jenkins és egy Okafor-Jeffcoat párost figyelembe véve én nem nevezném legjobbnak
- Az ND esetében pedig ezzel a menetrenddel kötve hiszem h a USC elleni meccsig BCS-bowl szereplésért harcolnánakempty taxi
Ha így folytatja, és mondjuk a pickek számát is redukálni tudja, statisztikák alapján még odaérhet. Szerintem is megint lemarad róla, de más dolog, hogy mi tűnik esélyesnek, és hogy valaki szerint hogyan alakulnak majd a dolgok.
Van benne valami, de Clowney-tól kezdőként nagyon sokat várok, és az ő "árnyékában" szerintem Taylor is jobb lesz (statisztikailag), mint Ingram mögött.
Szerintem se fognak, de a lehetőség ott van.vassadi
Shoelace: ha csak a QB-kat nézem az alábbiakról előbb elképzelem h Heismant nyernek: Barkley, Klein, Geno Smith. Shoelacenek kell h a Michigan is nagyon jó legyen idén, de ilyen alapon nézve ugyanolyan esélyes mint Landry Jones, Murray, Boyd v Tyler Wilson. Emellett még ugye olyan RB-kkel is számolni kell mint Ball, Lattimore, De'Anthony Thomas, Knile Davis...
Clowney: én is jó szezont várok tőle, de azért ne felejtsük el h más full-time starternek lenni mint szituációs rushernek
ND: igazad van h van lehetőség csak ugye ez Wood eltiltásával már olyan kicsi h kár is említeni 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Három apróság ami szvsz túlzás:
- Shoelace mint egyik legnagyobb Heisman-esélyes, szvsz TOP5-be nem fog jutni idén
- Jó a Clowney-Taylor páros, de egy Mingo-Montgomery, egy Werner-Jenkins és egy Okafor-Jeffcoat párost figyelembe véve én nem nevezném legjobbnak
- Az ND esetében pedig ezzel a menetrenddel kötve hiszem h a USC elleni meccsig BCS-bowl szereplésért harcolnánakempty taxi
Ha így folytatja, és mondjuk a pickek számát is redukálni tudja, statisztikák alapján még odaérhet. Szerintem is megint lemarad róla, de más dolog, hogy mi tűnik esélyesnek, és hogy valaki szerint hogyan alakulnak majd a dolgok.
Van benne valami, de Clowney-tól kezdőként nagyon sokat várok, és az ő "árnyékában" szerintem Taylor is jobb lesz (statisztikailag), mint Ingram mögött.
Szerintem se fognak, de a lehetőség ott van.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Írtam egy NCAA ajánlót Steelers.hu-ra. Inkább kezdőknek szól, de megosztom itt is:
 steelers.hu/ncaa-ajanlo/
Nagy eredményt nem várok tőle, de talán sikerül egy-két új hívet szerezni a college focinak a hazai Steeler Nation tagjai közül.vassadi
Három apróság ami szvsz túlzás:
- Shoelace mint egyik legnagyobb Heisman-esélyes, szvsz TOP5-be nem fog jutni idén
- Jó a Clowney-Taylor páros, de egy Mingo-Montgomery, egy Werner-Jenkins és egy Okafor-Jeffcoat párost figyelembe véve én nem nevezném legjobbnak
- Az ND esetében pedig ezzel a menetrenddel kötve hiszem h a USC elleni meccsig BCS-bowl szereplésért harcolnának


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Csináltam anno egy ilyen videót, ha gondolod ezt még beleszúrhatodjjncaa
A cikk elején összefoglaltam a leglényegesebb dolgokat, de kommentben megosztottam ezt a videót is.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Írtam egy NCAA ajánlót Steelers.hu-ra. Inkább kezdőknek szól, de megosztom itt is:
 steelers.hu/ncaa-ajanlo/
Nagy eredményt nem várok tőle, de talán sikerül egy-két új hívet szerezni a college focinak a hazai Steeler Nation tagjai közül.vassadi
Csináltam anno egy ilyen videót, ha gondolod ezt még beleszúrhatod



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Írtam egy NCAA ajánlót Steelers.hu-ra. Inkább kezdőknek szól, de megosztom itt is:
 steelers.hu/ncaa-ajanlo/
Nagy eredményt nem várok tőle, de talán sikerül egy-két új hívet szerezni a college focinak a hazai Steeler Nation tagjai közül.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Jó lista, az ncaa-vel ismerkedőknek nagyon tanulságos lehet, de Emmert negyedik helye nevetséges, ha csak a fociról beszélünk, akkor a top10-be se tennémjjncaa
A PSU-t sújtó szankciók kihirdetése előtt még én is ezt mondtam volna, de engem meggyőzött a cikkírók érvelése.vassadi
Egy esetnél a kivétel csak erősíti a szabályt, egyszerűen ezt várta el tőle a közvélemény, meg amúgy is megrészegült a hirtelen jött - és múló - hatalomtól

Majd nézd meg, hogy milyen kesztyűs kézzel fog elbánni a Nort Carolinával


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Jó lista, az ncaa-vel ismerkedőknek nagyon tanulságos lehet, de Emmert negyedik helye nevetséges, ha csak a fociról beszélünk, akkor a top10-be se tennémjjncaa
A PSU-t sújtó szankciók kihirdetése előtt még én is ezt mondtam volna, de engem meggyőzött a cikkírók érvelése.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Az egyetemi futball legbefolyásosabb emberei a Sport Business Journal szerint:
 www.sportsbusinessdaily.com/Journal/Issues/2012/08/20/In-Depth/Most-Influential-Intro-1.aspxvassadi
Jó lista, az ncaa-vel ismerkedőknek nagyon tanulságos lehet, de Emmert negyedik helye nevetséges, ha csak a fociról beszélünk, akkor a top10-be se tenném


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
Az egyetemi futball legbefolyásosabb emberei a Sport Business Journal szerint:
 www.sportsbusinessdaily.com/Journal/Issues/2012/08/20/In-Depth/Most-Influential-Intro-1.aspx
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
de azt is illik megjegyezni, hogy míg az Alabama "run and pound" rendszerébe simén elég egy game manager QB, Kelly-nek vagy a texasi OC-nek, Harsinnak eddig nem ilyen irányítói voltak...jjncaa
Ground-and-pound. 😉
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
De a két döntősnél kb. ez volt az egyetlen hiányposzt. Míg a Texasnál vagy nálunk nem csak egy irányító hiányzott(ik).Fighting
Ez igaz, de ettől még az a ténymegállapításod, hogy game manager QB-val nem lehet elérni a top 15-öt, helytelen; ott az élő példa rá tavalyról. Amúgy az első mondatod az LSU-ra még igaz, de nálunk egyáltalán nem volt gyenge pont McCarron.vassadi
de azt is illik megjegyezni, hogy míg az Alabama "run and pound" rendszerébe simén elég egy game manager QB, Kelly-nek vagy a texasi OC-nek, Harsinnak eddig nem ilyen irányítói voltak...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 572
De a két döntősnél kb. ez volt az egyetlen hiányposzt. Míg a Texasnál vagy nálunk nem csak egy irányító hiányzott(ik).Fighting
Ez igaz, de ettől még az a ténymegállapításod, hogy game manager QB-val nem lehet elérni a top 15-öt, helytelen; ott az élő példa rá tavalyról. Amúgy az első mondatod az LSU-ra még igaz, de nálunk egyáltalán nem volt gyenge pont McCarron.
több mint 11 éve
Fighting 275 — Notre Dame fan
Az a baj a game manager irányítókkal, hogy csak arra elég, amit mi produkáltunk tavaly. Az meg legfeljebb Top 25, de nem Top 15.Fighting
Ha jól emlékszem, a tavalyi nemzeti bajnok is game manager QB-val jutott a csúcsra. 😊 A másik BCS-döntős irányítói pedig nem is tudom milyen kategóriába sorolhatók. 😀vassadi
De a két döntősnél kb. ez volt az egyetlen hiányposzt. Míg a Texasnál vagy nálunk nem csak egy irányító hiányzott(ik).

Play like a champion today
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Herbie Awards 2012
 espn.go.com/college-football/preview12/story/_/id/8284250/top-players-coaches-teams-honored-herbie-awards


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal