Week 15

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
December 9., szombat
18:00 [FCS] Wofford @ North Dakota State - ESPN2
18:00 [DIV2] West Florida @ Indiana (Pa.) - ESPN3
19:00 [DIV3] Mount Union @ Wisconsin-Oshkosh - ESPN3

21:00 Army vs Navy - CBS (Lincoln Financial Field, Philadelphia)
21:00 [FCS] New Hampshire @ South Dakota State - ESPN3
21:30 [DIV3] Brockport @ Mary Hardin-Baylor - ESPN3
21:30 [DIV2] Harding @ Texas A&M-Commerce - ESPN3
02:30 [FCS] Kennesaw State @ Sam Houston State - ESPN3


Szerkesztette: r.baggio
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amilyen jó a Weber State védelme, annyira pocsékak a QB-juk, Cantwell passzai.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alig kellett 20 perc, hogy meglegyen az 1. Weber State 1st down. (és egyből jött is a 2. - ha egy üzlet beindul. 😊 ).
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép catch volt Stapletontól, de NFL-ben nem adták volna meg. Aztán megint röfögött egy picit a malac az JMU-nak.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Viszont a Wildcats D harap rendesen a TD driveot leszámítva.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4 & és centikre nem rámenni a JMU térfelén. Pfff
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép kezdés a Weber Statetől.


Amúgy a JMU vezetőedzőjének, Mike Houstonnak neve nem merült fel az FBS-s edzőkeresések közben? Asszem nem is kapott ki vele a Dukes, mióta ő a HC*


Közben csekkoltam, 1 zakója van, mióta JMU HC. A North Carolinától kapott ki a csapata... .
iktriad
volt róla szó pár helyen, egyelőre mégis csak a Central Arkansas HC-jét vitték el
baggio
A South Alabama jól járt vele.

Egyelőre nem tartott sokáig a Weber State előnye. Schorék elég könnyen átgázoltak rajtuk.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Szép kezdés a Weber Statetől.


Amúgy a JMU vezetőedzőjének, Mike Houstonnak neve nem merült fel az FBS-s edzőkeresések közben? Asszem nem is kapott ki vele a Dukes, mióta ő a HC*


Közben csekkoltam, 1 zakója van, mióta JMU HC. A North Carolinától kapott ki a csapata... .
iktriad
volt róla szó pár helyen, egyelőre mégis csak a Central Arkansas HC-jét vitték el


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép kezdés a Weber Statetől.

Amúgy a JMU vezetőedzőjének, Mike Houstonnak a neve nem merült fel az FBS-s edzőkeresések közben? Asszem nem is kapott ki vele a Dukes, mióta ő a HC*

Közben ellenőriztem, 1 zakója van, mióta JMU HC. A North Carolinától kapott ki a csapata, tehát FCS csapatok ellen veretlen (26-0).

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hátha valakit ez is érdekel, Army-Navy, Heisman-átadó + playoff az alacsonyabb osztályokban
baggio
Nekem most indul be igazán a szezon. 😊
iktriad
 www.youtube.com/watch?v=juGAmsUSiUw
baggio
Pont most akartam kérdezni, hogy van-e youtube-os linked. Gondolatolvasó vagy, köszi.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
hátha valakit ez is érdekel, Army-Navy, Heisman-átadó + playoff az alacsonyabb osztályokban
baggio
Nekem most indul be igazán a szezon. 😊
iktriad
 www.youtube.com/watch?v=juGAmsUSiUw


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hátha valakit ez is érdekel, Army-Navy, Heisman-átadó + playoff az alacsonyabb osztályokban
baggio
Nekem most indul be igazán a szezon. 😊
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
idén is kitettek magukért, a Navy ezúttal a Blue Angels, az Army a 2. VH-s Mountain Division előtt tiszteleg

 twitter.com/Brett_McMurphy/status/935226936195940352

 twitter.com/GoArmyWestPoint/status/937698133777305600


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Az Army-Navy-ben nekem a speciálisan festett sisakok szoktak tetszeni leginkább. Gyönyörűek.

 www.google.hu/search?q=army+navy+special+helmets&client=opera&hs=lm3&biw=1680&bih=940&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=uOepwG8n3tOh0M%253A%252C3UlYUedYWH87PM%252C_&usg=__oXqV3nX1po0Ae2t-GYcaJMC11ug%3D&sa=X&ved=0ahUKEwidmtST7vrXAhWGLlAKHckFD7EQ9QEIKjAB#imgrc=_
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
December 9., szombat
18:00 [FCS] Wofford @ North Dakota State - ESPN2
18:00 [DIV2] West Florida @ Indiana (Pa.) - ESPN3
19:00 [DIV3] Mount Union @ Wisconsin-Oshkosh - ESPN3

21:00 Army vs Navy - CBS (Lincoln Financial Field, Philadelphia)
21:00 [FCS] New Hampshire @ South Dakota State - ESPN3
21:30 [DIV3] Brockport @ Mary Hardin-Baylor - ESPN3
21:30 [DIV2] Harding @ Texas A&M-Commerce - ESPN3
02:30 [FCS] Kennesaw State @ Sam Houston State - ESPN3


Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
21:00 Army vs Navy (stream)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal