Week 8

2 feliratkozó

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
ÉRDEKESEBB PÁROSÍTÁSOK

streamek
 forum.wiziwig.eu/threads/91776-2014-NCAA-Football-Week-8-Streaming-amp-Discussion
abc, CBS, CW, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/
Big Ten Network:  xrxs.net/video/live-btn-1240.m3u8
Pac-12 Network (National):  xrxs.net/video/live-p12netw-2328.m3u8 -> további Pac12-es linkek:  xrxs.net/
(utóbbi kettőnél: VLC Player -> eszközök -> beállítások -> beállítások megtekintése: mind -> bemenet/kodekek -> hálózati gyorsítótárazás: 5000 ms // Link másolása a böngészőben -> VLC-ben ctrl+v és lejátszás)

friss eredmények:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.se/
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jézusom, Connor Cook... A legtúlértékeltebb QB jelenleg. Nálam 4. körös max.Robilluma
Mondjuk az a térd nem jó semmire sem.
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Jézusom, Connor Cook... A legtúlértékeltebb QB jelenleg. Nálam 4. körös max.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Yeldon megállíthatatlan üzemmódban van!
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
A South Carolina-Furmant leszámítva 10 meccset játszottak le a 18 órás műsorsávban, ebből mindössze 2 ért véget 8 pontnál nagyobb különbséggel 😊 2 mérkőzésen 1 pont döntött

a Duke meg 7 találkozó után bowl-eligible, és az emberek már a szemöldöküket se ráncolják miatta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Dominál a #D, a TAMU #O nem tud mutatni semmit
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
na hamarosan rohanhatnak a nézők a pályára 😊Dexxter Tailor
Holgo a PO-ra fáj a foga, ez a W neki természetes 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
fantasztikus meccs volt 😀

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Innen már megvan a w 😊. Szenzációs idén a Big XII. 6 (remek) csapat kb egy szinten a konfban, bárki megverhet bárkit. A PO esélyüknek mondjuk nem segít, de remek konfmeccsek vannak, az tuti.Robilluma
csak a pac-12, itt túl sokszor nyer a hazai csapat xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Yeldon cikk-cakk és TD 10-0!
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Innen már megvan a w 😊. Szenzációs idén a Big XII. 6 (remek) csapat kb egy szinten a konfban, bárki megverhet bárkit. A PO esélyüknek mondjuk nem segít, de remek konfmeccsek vannak, az tuti.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na hamarosan rohanhatnak a nézők a pályára 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
3rd downoknál 2/16... mostmár 2/17 a baylor, az nem szar 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
őt honnan szalajthatták? a rosteren még hasonló játékos sincs
 grfx.cstv.com/photos/schools/tuls/sports/m-footbl/auto_pdf/2014-15/roster/roster_num.pdfbaggio
hamissal játszik xD

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 863 — Deion Sanders for president!
Na a USF az utolsó negyedben csak behúzta a meccset a Tulsa ellen. A védelem megint szépen előlépett amikor kellett. Most a Texas a soros!gaben
Igen, szepen visszajottek a meccsbe, nezted a Tulsa #71 Guard mekkora darab allat?Delonso_
Nem figyeltem. Megnéztem a Bulls OL-t is, Jake Kaufman 6-9, 342 font!gaben
O sem pici de ez a pali meg 365 volt.Delonso_
Hátha első éves! 😀😀😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Na a USF az utolsó negyedben csak behúzta a meccset a Tulsa ellen. A védelem megint szépen előlépett amikor kellett. Most a Texas a soros!gaben
Igen, szepen visszajottek a meccsbe, nezted a Tulsa #71 Guard mekkora darab allat?Delonso_
Nem figyeltem. Megnéztem a Bulls OL-t is, Jake Kaufman 6-9, 342 font!gaben
O sem pici de ez a pali meg 365 volt.Delonso_
őt honnan szalajthatták? a rosteren még hasonló játékos sincs
 grfx.cstv.com/photos/schools/tuls/sports/m-footbl/auto_pdf/2014-15/roster/roster_num.pdf


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Kicsit merész -14-nél puntolni 5:28-al a vége előtt egy WVU ellen, még akkor is, ha a Baylorról van szó, 3 időkéréssel.Robilluma
Petty nélkül.
szerk: már ő van.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Kicsit merész -14-nél puntolni 5:28-al a vége előtt egy WVU ellen, még akkor is, ha a Baylorról van szó, 3 időkéréssel.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na a USF az utolsó negyedben csak behúzta a meccset a Tulsa ellen. A védelem megint szépen előlépett amikor kellett. Most a Texas a soros!gaben
Igen, szepen visszajottek a meccsbe, nezted a Tulsa #71 Guard mekkora darab allat?Delonso_
Nem figyeltem. Megnéztem a Bulls OL-t is, Jake Kaufman 6-9, 342 font!gaben
O sem pici de ez a pali meg 365 volt.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
2 TD-vel vezet a WVU, szerintem eldőlt 😀zsotyi
Ámen 😛

több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na a baylornak a big12 rekord már megvan 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 863 — Deion Sanders for president!
Na a USF az utolsó negyedben csak behúzta a meccset a Tulsa ellen. A védelem megint szépen előlépett amikor kellett. Most a Texas a soros!gaben
Igen, szepen visszajottek a meccsbe, nezted a Tulsa #71 Guard mekkora darab allat?Delonso_
Nem figyeltem. Megnéztem a Bulls OL-t is, Jake Kaufman 6-9, 342 font!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
!

What a mess in WVU. On top of other things they seemed to have forgotten for enforce the leaping penalty on the 2nd half kick off.baggio
Tudsz mondani egy meccses total/egy csapatos büntetés yard rekordot? 185-1xx volt nemrég.Robilluma
ezeket találtam, szóval szerintem mindkét esetben rekord lesz

Most Penalty Yards
174-Oregon St. vs. Notre Dame, Fiesta, Jan. 1, 2001 (18 penalties)

Most Penalty Yards Combined
247-Alabama (132) and Michigan (115) (OT), Orange, Jan. 1, 2000
baggio
elnéztem, ezek csak a bowl meccsek, a csúcsdöntéshez még több kell:

MOST YARDS PENALIZED
238—Arizona St. vs. UTEP, Nov. 11, 1961 (13 penalties)

MOST YARDS PENALIZED, BOTH TEAMS
421—Grambling (16 for 216 yards) & Texas Southern (17 for 205 yards), Oct. 29, 1977


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na jöhet egy comeback pettyéktől


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
2 TD-vel vezet a WVU, szerintem eldőlt 😀

több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
6-1 (3-0) jó kis meccs volt, eléggé szoros lett a vége (39:38), de meglett és jöhet az Illinois