Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Yup.
 twitter.com/TheFalcoholic/status/1122240449287262211?s=19
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Jött még Jordan Miller CB, meglepő, sérülékeny embert ritkán húzunk, egyébként kifejezetten illik a rendszerbe.
empty taxi
6 darab fekvenyomas😂😂

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Cominsky kb. a legjobb pickünk a drafton.
Öröm és bódottá.
empty taxi
Szélen próbálkoztok vele, vagy berakjátok középre?
Wyatt
286 font.borítson kívülről.
Kenny
290-et is láttam nála, azért bizonytalanodtam el, hogy mi lehet, de strongside endnek pöpec lehet egy év tanulással
Wyatt
Sztem mind2, ahogy Crawfordot is használjuk.

Más: Ollison, értem én h jó outside zone futásban, cserébe térde és a csípője is olyan merev, mint egy deszka és passzblokkban is rossz.

Jött még Jordan Miller CB, meglepő, sérülékeny embert ritkán húzunk, egyébként kifejezetten illik a rendszerbe.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cominsky kb. a legjobb pickünk a drafton.
Öröm és bódottá.
empty taxi
Szélen próbálkoztok vele, vagy berakjátok középre?
Wyatt
286 font.borítson kívülről.
Kenny
290-et is láttam nála, azért bizonytalanodtam el, hogy mi lehet, de strongside endnek pöpec lehet egy év tanulással

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Cominsky kb. a legjobb pickünk a drafton.
Öröm és bódottá.
empty taxi
Szélen próbálkoztok vele, vagy berakjátok középre?
Wyatt
286 font.borítson kívülről.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cominsky kb. a legjobb pickünk a drafton.
Öröm és bódottá.
empty taxi
Szélen próbálkoztok vele, vagy berakjátok középre?

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nah, cominskyt csak behúztuk irl is 😀 isten is erre teremtette, hogy falcon legyen



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Amúgy tök egyértelmű a plan és logikus. Minden áron meg kell védeni a legnagyobb értékünk, és ezért beáldozni sok mindent. Ryannek max 1-2 jó szezonja lehet még,bár Brady után én nem merek már éveket mondani a qb-knál, de nyilván nem ugyanaz a kategória.Védelembe kukáztunk, a falban kijön a matek mert megvannak, pláne ha valami csoda folytán beválik Hageman is, akkor megvagyunk.A lb sor aggaszt,de csak lesz ott is valami. Ötödik körben hozunk 1 cornert meg egy megmaradt edge rushert. Hátul meg kikukázzuk az idei Ricot.
Jó lesz ez.
Kenny
War Roomból könnyű 😀
több mint 5 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Aki crop topban játszott a Senior Bowlon az rossz pick nem lehet
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Cominsky kb. a legjobb pickünk a drafton.
Öröm és bódottá.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 143 — Tyrone Creek
ez a fiatalember azt állítja magáról, hogy 4,26-os 40 yardot tud

welcome
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Amúgy tök egyértelmű a plan és logikus. Minden áron meg kell védeni a legnagyobb értékünk, és ezért beáldozni sok mindent. Ryannek max 1-2 jó szezonja lehet még,bár Brady után én nem merek már éveket mondani a qb-knál, de nyilván nem ugyanaz a kategória.Védelembe kukáztunk, a falban kijön a matek mert megvannak, pláne ha valami csoda folytán beválik Hageman is, akkor megvagyunk.A lb sor aggaszt,de csak lesz ott is valami. Ötödik körben hozunk 1 cornert meg egy megmaradt edge rushert. Hátul meg kikukázzuk az idei Ricot.
Jó lesz ez.
Kenny
Darron Lee egy 5. körös pickért?
Creepy
Annó őt akartam első körben. Lett helyette neal meg deboo. Jobban jártunk így 😀 amúgy én simán adnám érte, hátha quinn új életet tudna lehelni a karrierjébe.
peach
Tekintve mennyire jol scoutoljuk a hatso koroket ketlem.

több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Amúgy tök egyértelmű a plan és logikus. Minden áron meg kell védeni a legnagyobb értékünk, és ezért beáldozni sok mindent. Ryannek max 1-2 jó szezonja lehet még,bár Brady után én nem merek már éveket mondani a qb-knál, de nyilván nem ugyanaz a kategória.Védelembe kukáztunk, a falban kijön a matek mert megvannak, pláne ha valami csoda folytán beválik Hageman is, akkor megvagyunk.A lb sor aggaszt,de csak lesz ott is valami. Ötödik körben hozunk 1 cornert meg egy megmaradt edge rushert. Hátul meg kikukázzuk az idei Ricot.
Jó lesz ez.
Kenny
Darron Lee egy 5. körös pickért?
Creepy
Annó őt akartam első körben. Lett helyette neal meg deboo. Jobban jártunk így 😀 amúgy én simán adnám érte, hátha quinn új életet tudna lehelni a karrierjébe.
peach
Én Lawsont akartam azt hiszem..
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Amúgy tök egyértelmű a plan és logikus. Minden áron meg kell védeni a legnagyobb értékünk, és ezért beáldozni sok mindent. Ryannek max 1-2 jó szezonja lehet még,bár Brady után én nem merek már éveket mondani a qb-knál, de nyilván nem ugyanaz a kategória.Védelembe kukáztunk, a falban kijön a matek mert megvannak, pláne ha valami csoda folytán beválik Hageman is, akkor megvagyunk.A lb sor aggaszt,de csak lesz ott is valami. Ötödik körben hozunk 1 cornert meg egy megmaradt edge rushert. Hátul meg kikukázzuk az idei Ricot.
Jó lesz ez.
Kenny
Darron Lee egy 5. körös pickért?
Creepy
Annó őt akartam első körben. Lett helyette neal meg deboo. Jobban jártunk így 😀 amúgy én simán adnám érte, hátha quinn új életet tudna lehelni a karrierjébe.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Amúgy tök egyértelmű a plan és logikus. Minden áron meg kell védeni a legnagyobb értékünk, és ezért beáldozni sok mindent. Ryannek max 1-2 jó szezonja lehet még,bár Brady után én nem merek már éveket mondani a qb-knál, de nyilván nem ugyanaz a kategória.Védelembe kukáztunk, a falban kijön a matek mert megvannak, pláne ha valami csoda folytán beválik Hageman is, akkor megvagyunk.A lb sor aggaszt,de csak lesz ott is valami. Ötödik körben hozunk 1 cornert meg egy megmaradt edge rushert. Hátul meg kikukázzuk az idei Ricot.
Jó lesz ez.
Kenny
Darron Lee egy 5. körös pickért?
több mint 5 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Hát McGary meg Lindström nem maradt volna bent 45-ig..végre valami pozitívat is tudok mondani.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 356 — Omar's Coming Yo!
Amúgy tök egyértelmű a plan és logikus. Minden áron meg kell védeni a legnagyobb értékünk, és ezért beáldozni sok mindent. Ryannek max 1-2 jó szezonja lehet még,bár Brady után én nem merek már éveket mondani a qb-knál, de nyilván nem ugyanaz a kategória.Védelembe kukáztunk, a falban kijön a matek mert megvannak, pláne ha valami csoda folytán beválik Hageman is, akkor megvagyunk.A lb sor aggaszt,de csak lesz ott is valami. Negyedik körben hozunk 1 cornert meg egy megmaradt edge rushert. Hátul meg kikukázzuk az idei Ricot.
Jó lesz ez.

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Én Lindstrommel abszte megengedő vagyok, ha nem pánikpick lett volna akkor is max Sweat (esetleg Taylor) volt bent, akinek egyértelműen jobban örültem volna, az meg köztudott h a medical red flageket (még akkor is ha alaptalanok) mindig is véresen komolyan veszi/vette Dimmy az meg ugye mindkettőjüknél van/volt.

McGary viszont ámokfutás a legjavából.
empty taxi
igen. igazából azon akadtam ki, hogy jött mindkettő, pláne, hogy utóbbi traddel. ha csak kiválasztjuk simán lindströmöt vagy emezt akkor azt mondom ok. de így kiakadtam.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Én Lindstrommel abszte megengedő vagyok, ha nem pánikpick lett volna akkor is max Sweat (esetleg Taylor) volt bent, akinek egyértelműen jobban örültem volna, az meg köztudott h a medical red flageket (még akkor is ha alaptalanok) mindig is véresen komolyan veszi/vette Dimmy az meg ugye mindkettőjüknél van/volt.

McGary viszont ámokfutás a legjavából.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nyilván én sem vagyok elégedett.
Rebesgetik is h Lindstrom pánik pick volt, mert nem gondoltuk h a Phins eggyel előttünk kiviszi Wilkinst.
Csak ugye az 1. kör végére azért már véget érhetett volna ez a pánik, ha meg nem akkor el kellett volna vitetni a mentővel azt aki így pánikroham közepette kihozta ezt a McGary move-ot...
empty taxi
ha valaki 1/14en pánikol az kurvára nem készült fel a feladatára. ami érdekes mert ilyen még dimmynél nem fordult elő. azt erre jön még az a trade. áhhhh, valami bűzlik dániában...

szerk.: ha meg ennyire wilkinst akartuk, szvsz a 2. és 3. körrel amit odaadtunk mcgayverért sztem a phins elé is be lehetett volna jönni. ülj le fiam, egyes.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Nyilván én sem vagyok elégedett.
Rebesgetik is h Lindstrom pánik pick volt, mert nem gondoltuk h a Phins eggyel előttünk kiviszi Wilkinst.
Csak ugye az 1. kör végére azért már véget érhetett volna ez a pánik, ha meg nem akkor el kellett volna vitetni a mentővel azt aki így pánikroham közepette kihozta ezt a McGary move-ot...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Lindstrom jó lesz, ő abszte illik is a rendszerbe, a feltrade-re idejére meg sajna sztem már túl sokat ittak a war roomban.
Mindenesetre a SB-ig jutó rosterhez képest támadóoldalon tény h csak OL-ben volt gyengébb a gárda, rá is mentek rendesen. Nyilván Shanny meg Koetter között a különbség az kb akkora, mint egy Aston Martin meg egy Dacia Logan között.
Védőoldalon meg újra Quinn hívja a playeket (akárcsak anno), a kezdő nem vállalhatatlan, mondjuk depth az siralmas, cserébe talán zsinórban 2 évben nem döglenek le annyian, mint 2018-ban.
empty taxi
ezt értem, de az fa-t meg a draftot szvsz egyben kell nézni.
a tavalyi kezdő ol-ből elment levitre és germán. előbbi helyére befizettél két veteránra, akik szvsz depth embernél busásabban fognak keresni. majd erre ráhúztál egy 1/14et. ez 3 ember az egy kezdő helyre, és nem a top picked fog padozni. értem én, hogy fusco cut lesz, de akkor mi a fasznak hoztál két drága veteránt egy helyre? pláne, hogy schweitzer is kereten van még, mondjuk nyílván ő is megy fusco után. a tackle ugyanez. kifizeted pásztornak a kezdő határát suroló pénzt, oké, konkrétan egy szar kezdő rt pénzét, majd rádraftolsz egy szintén első körös tacklet, úgy, hogy feladod a 2. és 3. körödet. miért? 5 misi/ évet fogsz rohasztani a padon vagy a második top picked? sztem itt kurva nagy fejetlenség van, izomból ész nélkül próbáljuk összerakni a falat. 3 veterán igazolás + két első körös draft egy egységbe kurva sok. pláne, hogy nem texans féle ámokfutásról próbálunk építkezni. és akkor még ott van gono, ott van a volt cardsos gyerek* stb... gyakorlatilag az egész offseasont egy tetves egységre használtuk el, közben a csapat többi hiányposztját kb bottal piszkáltuk. a dl tavaly is kevés volt mint téliszalámiban a hóvihar, érdemi erősítés nem jött. a sec. két kezdőt veszített akiknek elvileg a pótlása megoldott a tavalyi depthből. aztán mögöttük a kibaszott nagy űr, a teljes homály és sötétség. értem én, hogy vannak még hátra 4.,5.6.7. körök meg a camp utáni cutok időszaka, de sztem ezt így lehozni kurva nagy hiba, túl sok tőkét raktunk egy egységbe. az, hogy ennek értelme legyen top3 o line teljesítmény kell az idényben. és nem csak pass vagy run blockban, mindkettőben. beüt 2-3 sérülés a dl-ben vagy a sec-ben megint és vége is a dalnak. azt akkor még duke riley is pályát láthat ha baj van valószínűleg....

*szerk: eszembe jutott a neve, josh wells. jah meg itt van még adam gettis is.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Lindstrom jó lesz, ő abszte illik is a rendszerbe, a feltrade-re idejére meg sajna sztem már túl sokat ittak a war roomban.
Mindenesetre a SB-ig jutó rosterhez képest támadóoldalon tény h csak OL-ben volt gyengébb a gárda, rá is mentek rendesen. Nyilván Shanny meg Koetter között a különbség az kb akkora, mint egy Aston Martin meg egy Dacia Logan között.
Védőoldalon meg újra Quinn hívja a playeket (akárcsak anno), a kezdő nem vállalhatatlan, mondjuk depth az siralmas, cserébe talán zsinórban 2 évben nem döglenek le annyian, mint 2018-ban.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Mióta követem a draftokat (ryan óta) nem emlékszem ilyen wtf húzásokra. egy nap alatt nem volt ember itt, aki bármi értelmet, akár erőltetve is, de bele tudott volna magyarázni ebbe a tevékenységbe.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mi jó eséllyel vittük volna Lindströmöt kicsit irígylem is tőletek. Azzal együtt, hogy Dillarddal is sztem nagyon jól jârtunk.