Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Csapattól függetlenül azért jó ez, hogy létezik még a ligában ez az attitűd is, miszerint elég ha a felek szóban megállapodnak és kezet fognak.
peach
Kerdes, meddig nagy a szerelem. A ligaban eleg sokan jartatjak a szajukat, hogy mennyire varnak, meg nem fognak hisztizni es holdoutolni, majd egy honappal kesobb, netan egy sikertelen targyalas utan mar nagyban pattognak, hogy oket nem ertekelik elegge es tarsai. A nyomas raadasul allandoan jon, mivel az ugynokok toljak valoszinuleg allandoan a jatekosnak, hogy ne elegedjen meg az igeretekkel, mi lesz, ha megserult, gondoljon a jovojere, etc.
Stez
Persze. De nézz körül a ligában mi megy a legnagyobb sztárok körében. brown, bell, ngakoue, ramsey, lawerence, harris stb... itt meg látounk egy olyat, hogy ok, teszem a dolgomat a tulaj megígérte, hogy megkapom azt ami megillet és ez elég nekem, nem verem a cirkuszt. Nyílván elbaszódhat ez is, de sajnos ez a gentleman agreement egyre ritkább a ligában pláne az új cba közeledtével. Csapat független is rohadtul szurkolok, hogy ez a szerződés mindkét fél számára kedvezően meg is köttessen mert a kölcsönös megbecsülés egyik minta példánya lehet, ami akár a jövőben hivatkozási alapot is képezhet a többieknek...
peach
Mondjuk megjegyzem Bell sem pofozott amíg kétszer nem tagelték.
És Julio is hisztizne ha azt látna hogy 2x tagelik amíg elhasználódik...
Ez itt nem Julio nagylelkűsége meg kevésbé hisztissege hanem a vezetőség királysága.
Blank és/vagy Dimi előre foglalkoztak az üggyel valószínűleg amit felvázoltak Julionak is jó és még bízik a gentlemen aggrementbe.
Mondjuk ha jövőre kap egy új szerződést és addig megsérül komolyabban ( nem kívánom ) akkor meg ő lesz a világ hülyéje.
Azért ez környezet függő is, nem csak az hogy a játékos mennyire inteligens.
Toca
Félre értettél, pont erre céloztam én is. Nem foglaltam állást egyik fél oldalán sem, csak hoztam a példákat. Az, hogy a játékos, az fo, vagy mind kettő a hülye ezeknél az eseteknél nem lényeges, csak az, hogy cirkusz lett a dolgok vége, míg itt mindkettő fél korrekt és gentleman agreement szerint cselekednek. Egyelőre legalábbis.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
zom_falcons Atlanta Falcons 19
 fuzovelkifele.com/2019/07/a-liga-ot-legjobb-elkaposzekcioja/

Nem sikerült bekerülni a top5be, nyilván csak a cikk szerzője tudja, milyen alapon döntött így.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csapattól függetlenül azért jó ez, hogy létezik még a ligában ez az attitűd is, miszerint elég ha a felek szóban megállapodnak és kezet fognak.
peach
Kerdes, meddig nagy a szerelem. A ligaban eleg sokan jartatjak a szajukat, hogy mennyire varnak, meg nem fognak hisztizni es holdoutolni, majd egy honappal kesobb, netan egy sikertelen targyalas utan mar nagyban pattognak, hogy oket nem ertekelik elegge es tarsai. A nyomas raadasul allandoan jon, mivel az ugynokok toljak valoszinuleg allandoan a jatekosnak, hogy ne elegedjen meg az igeretekkel, mi lesz, ha megserult, gondoljon a jovojere, etc.
Stez
Persze. De nézz körül a ligában mi megy a legnagyobb sztárok körében. brown, bell, ngakoue, ramsey, lawerence, harris stb... itt meg látounk egy olyat, hogy ok, teszem a dolgomat a tulaj megígérte, hogy megkapom azt ami megillet és ez elég nekem, nem verem a cirkuszt. Nyílván elbaszódhat ez is, de sajnos ez a gentleman agreement egyre ritkább a ligában pláne az új cba közeledtével. Csapat független is rohadtul szurkolok, hogy ez a szerződés mindkét fél számára kedvezően meg is köttessen mert a kölcsönös megbecsülés egyik minta példánya lehet, ami akár a jövőben hivatkozási alapot is képezhet a többieknek...
peach
Reszben Ngakoue esete miatt is emlitettem meg a dolgot, o ugyanis nehany hettel a hiszti elott meg nagyban hangsulyozta, hogy kivarja az uj szerzodeset es nem rinyal, a csapatra bizza. Majd jott a Jax, tett neki egy ajanlatot, ami nem nyerte el a tetszeset, onnantol pedig maris jott a nyomas meg a fesztival, hogy ot nem ismerik el. Julio esete persze azert mas, mert egyreszt klasszis, masreszt azert oi nem 2-3 eve van a Falconsnal, illetve Blank sem egy olyan pali, aki igerget, majd semmi, de ez is csak uzlet, manapsag a legnagyobb sztaroknal lattuk, micsoda balhek voltak, olyanoknal, akiket mozdithatatlannak gondoltunk. Ezzel inkabb csak arra akartam ravilagitani, hogy az igeret az egy dolog, de ezeknel a szituknal az ido nagyon fontos, mert eltelik 1-2-3 het, aztan egyre inkabb bekattan a jatekos is, hogy nem tortenik meg az, amire var. De mondom ezt ugy, hogy ebben az esetben en sem hinnem, hogy barmi bokkeno lenne, Blank odaig van Jonesert, nem veri a fogahoz a garast, meg fogja fizetni.

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 688 — Vikings fan
Csapattól függetlenül azért jó ez, hogy létezik még a ligában ez az attitűd is, miszerint elég ha a felek szóban megállapodnak és kezet fognak.
peach
Kerdes, meddig nagy a szerelem. A ligaban eleg sokan jartatjak a szajukat, hogy mennyire varnak, meg nem fognak hisztizni es holdoutolni, majd egy honappal kesobb, netan egy sikertelen targyalas utan mar nagyban pattognak, hogy oket nem ertekelik elegge es tarsai. A nyomas raadasul allandoan jon, mivel az ugynokok toljak valoszinuleg allandoan a jatekosnak, hogy ne elegedjen meg az igeretekkel, mi lesz, ha megserult, gondoljon a jovojere, etc.
Stez
Persze. De nézz körül a ligában mi megy a legnagyobb sztárok körében. brown, bell, ngakoue, ramsey, lawerence, harris stb... itt meg látounk egy olyat, hogy ok, teszem a dolgomat a tulaj megígérte, hogy megkapom azt ami megillet és ez elég nekem, nem verem a cirkuszt. Nyílván elbaszódhat ez is, de sajnos ez a gentleman agreement egyre ritkább a ligában pláne az új cba közeledtével. Csapat független is rohadtul szurkolok, hogy ez a szerződés mindkét fél számára kedvezően meg is köttessen mert a kölcsönös megbecsülés egyik minta példánya lehet, ami akár a jövőben hivatkozási alapot is képezhet a többieknek...
peach
Mondjuk megjegyzem Bell sem pofozott amíg kétszer nem tagelték.
És Julio is hisztizne ha azt látna hogy 2x tagelik amíg elhasználódik...
Ez itt nem Julio nagylelkűsége meg kevésbé hisztissege hanem a vezetőség királysága.
Blank és/vagy Dimi előre foglalkoztak az üggyel valószínűleg amit felvázoltak Julionak is jó és még bízik a gentlemen aggrementbe.
Mondjuk ha jövőre kap egy új szerződést és addig megsérül komolyabban ( nem kívánom ) akkor meg ő lesz a világ hülyéje.
Azért ez környezet függő is, nem csak az hogy a játékos mennyire inteligens.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Aztan lehet, a legnagyobbak sokszor nem pofaznak ugy, mint a vilag masodik legjobb gitarosai.
ulpianus
Le is írtad a lényeget, ezért ők a legnagyobbak.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Itt sztem belejátszik a dologba az is h Dimitroffnak nem szokása segget csinálni a szájából, ha ő azt mondja h megfizetlek mint franchise playert, abból zsíros dealek szoktak kijönni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
❤️
 twitter.com/M_Ryan02/status/1148658469957963776?s=19
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Csapattól függetlenül azért jó ez, hogy létezik még a ligában ez az attitűd is, miszerint elég ha a felek szóban megállapodnak és kezet fognak.
peach
Mondjuk Juliot nem tudom más csapat mezében elképzelni, szerintem ő se magát.
Kenny
All time legnagyobb kedvencem, Gonzo is jatszott itt. Nekem nem volt gond, ugyanugy imadtam, es szurkoltam neki. Tobbek kozt, mert a leszallo agban levo Chiefsbol egy akkor szvsz SB eselyes csapatba kerult. Mondjuk o nem is a penzert valtott.
Aztan lehet, a legnagyobbak sokszor nem pofaznak ugy, mint a vilag masodik legjobb gitarosai.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Csapattól függetlenül azért jó ez, hogy létezik még a ligában ez az attitűd is, miszerint elég ha a felek szóban megállapodnak és kezet fognak.
peach
Kerdes, meddig nagy a szerelem. A ligaban eleg sokan jartatjak a szajukat, hogy mennyire varnak, meg nem fognak hisztizni es holdoutolni, majd egy honappal kesobb, netan egy sikertelen targyalas utan mar nagyban pattognak, hogy oket nem ertekelik elegge es tarsai. A nyomas raadasul allandoan jon, mivel az ugynokok toljak valoszinuleg allandoan a jatekosnak, hogy ne elegedjen meg az igeretekkel, mi lesz, ha megserult, gondoljon a jovojere, etc.
Stez
Persze. De nézz körül a ligában mi megy a legnagyobb sztárok körében. brown, bell, ngakoue, ramsey, lawerence, harris stb... itt meg látounk egy olyat, hogy ok, teszem a dolgomat a tulaj megígérte, hogy megkapom azt ami megillet és ez elég nekem, nem verem a cirkuszt. Nyílván elbaszódhat ez is, de sajnos ez a gentleman agreement egyre ritkább a ligában pláne az új cba közeledtével. Csapat független is rohadtul szurkolok, hogy ez a szerződés mindkét fél számára kedvezően meg is köttessen mert a kölcsönös megbecsülés egyik minta példánya lehet, ami akár a jövőben hivatkozási alapot is képezhet a többieknek...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csapattól függetlenül azért jó ez, hogy létezik még a ligában ez az attitűd is, miszerint elég ha a felek szóban megállapodnak és kezet fognak.
peach
Kerdes, meddig nagy a szerelem. A ligaban eleg sokan jartatjak a szajukat, hogy mennyire varnak, meg nem fognak hisztizni es holdoutolni, majd egy honappal kesobb, netan egy sikertelen targyalas utan mar nagyban pattognak, hogy oket nem ertekelik elegge es tarsai. A nyomas raadasul allandoan jon, mivel az ugynokok toljak valoszinuleg allandoan a jatekosnak, hogy ne elegedjen meg az igeretekkel, mi lesz, ha megserult, gondoljon a jovojere, etc.

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Csapattól függetlenül azért jó ez, hogy létezik még a ligában ez az attitűd is, miszerint elég ha a felek szóban megállapodnak és kezet fognak.
peach
Mondjuk Juliot nem tudom más csapat mezében elképzelni, szerintem ő se magát.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Csapattól függetlenül azért jó ez, hogy létezik még a ligában ez az attitűd is, miszerint elég ha a felek szóban megállapodnak és kezet fognak.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Julio Jones said he won't hold out for a new contract.
Falcons owner Arthur Blank promised Jones a new contract and that's good enough for Jones to come to work. ESPN's Dianna Russini reported the two parties are expected to strike a long-term agreement before training camp, so this should be relatively drama-free. Jones has been among the best receivers in the NFL for many years, and he'll be paid as so despite heading into his age-30 season. Jones is hoping this new contract will make him a Falcon for life.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Múlt héten elhunyt egy nagyon régóta bérlettel rendelkező Falcons szurkoló.
A csapat így tiszteleg előtte.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
ESPN's Dianna Russini reports the Falcons expect to strike a long-term agreement with Julio Jones before training camp.


Per Russini, the Falcons are "confident" it will happen. Jones seems to agree, as he reported for mandatory minicamp instead of sitting out in an attempt to force a resolution. Headed into his age-30 season, Jones is currently signed through 2020.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
lapáknapja yeah
 twitter.com/AtlantaFalcons/status/1140257720999788544?s=09
sutianap
Schaub feleségét meg tudja védeni az az O-line a szexektől?
Creepy
a loveboat az nem vikesesz sztori?
sutianap
De. 😀 Aki nem ismerné:
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
lapáknapja yeah
 twitter.com/AtlantaFalcons/status/1140257720999788544?s=09
sutianap
Schaub feleségét meg tudja védeni az az O-line a szexektől?
Creepy
a loveboat az nem vikesesz sztori?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
lapáknapja yeah
 twitter.com/AtlantaFalcons/status/1140257720999788544?s=09
sutianap
Schaub feleségét meg tudja védeni az az O-line a szexektől?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
lapáknapja yeah
 twitter.com/AtlantaFalcons/status/1140257720999788544?s=09


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
*meglepetést színlel*
Roddy a Falcons Ring of Honor-ban.
 twitter.com/AtlantaFalcons/status/1138512977735368704?s=19
Creepy
Örökre az egyik legnagyobb kedvenc marad, kár, hogy túl korán fogyott ki a tank. Azt azért sajnálom, hogy nem egy saints elleni meccsen lesz a hivatalos beiktatása 😀
peach
Nem merték bevállalni, Roddy lopna egy mikrofont és tolna egy 5 perces műsort. 😀
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
*meglepetést színlel*
Roddy a Falcons Ring of Honor-ban.
 twitter.com/AtlantaFalcons/status/1138512977735368704?s=19
Creepy
Örökre az egyik legnagyobb kedvenc marad, kár, hogy túl korán fogyott ki a tank. Azt azért sajnálom, hogy nem egy saints elleni meccsen lesz a hivatalos beiktatása 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
*meglepetést színlel*
Roddy a Falcons Ring of Honor-ban.
 twitter.com/AtlantaFalcons/status/1138512977735368704?s=19
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A csop riválisok úgy beszartak az idei stratégiánktól, hogy pánik szerűen ide hozták suh-t és mccoyt sem engedték el a csoportból 😀
peach
Frászt, előre tudtuk h ez lesz, már a drafton erre készültünk 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
A csop riválisok úgy beszartak az idei stratégiánktól, hogy pánik szerűen ide hozták suh-t és mccoyt sem engedték el a csoportból 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Vártam már ezt. 😀
 twitter.com/AtlantaFalcons/status/1133802688192188416?s=19