Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Speaking Thursday, Falcons GM Thomas Dimitroff said the team is willing to make Julio Jones the highest-paid receiver in the game.
At $20 million per year, Michael Thomas just became the league's highest-paid receiver on Wednesday, but it's not surprising the Falcons are ready to surpass that. It is surprising Dimitroff is already saying so publicly. Nearly every sign has pointed toward the sides hammering out a deal before Week 1.
empty taxi
Remélem is hogy így lesz!

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Az öreg Kurt nagyot ment, ha Julio tenyleg megkapja a 20/ évet akkor még egy Schaub cut is benne van.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 148 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cominsky nagyon jó benyomással volt rám az első félidőben. Az első félidőben simán ő volt a Falcons MVP-je.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Speaking Thursday, Falcons GM Thomas Dimitroff said the team is willing to make Julio Jones the highest-paid receiver in the game.
At $20 million per year, Michael Thomas just became the league's highest-paid receiver on Wednesday, but it's not surprising the Falcons are ready to surpass that. It is surprising Dimitroff is already saying so publicly. Nearly every sign has pointed toward the sides hammering out a deal before Week 1.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
GAMEDAY BAZMEEEEEEEG

légyszi ne sérüljön meg senki, lehet a Denvernek 42-0 is felőlem
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Este meccs barátok!

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Kezdődik.... McGarynek ennyi volt a tc.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Nyilván amíg Quinn itt van, nem lesz váltás, igazából csak oda akartam kilyukadni, hogy én sokallom az évi 5 miskt egy rendszeridegen rotációs játékosért, bár azt hozzáteszem, hogy a falad sosem lehet elég mély, szóval valahol mégis érthető a szerződtetése.
gabokocka
Figy, ahogy k8néztünk a draft után legalább már már nem fog el a szekunder szégyen ha ránézek a dl depthre



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Nyilván amíg Quinn itt van, nem lesz váltás, igazából csak oda akartam kilyukadni, hogy én sokallom az évi 5 miskt egy rendszeridegen rotációs játékosért, bár azt hozzáteszem, hogy a falad sosem lehet elég mély, szóval valahol mégis érthető a szerződtetése.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Deebo annyira nem jó blokk leválásban, komoly f@szság volna a 3-4 szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Én is vmi ilyesmire gondoltam, bár ez így nekem kicsit drága, amikor eléggé fogytán a hely a sapka alatt.

Egyébként egy 3-4 lehet itt is adná magát, Beasleynek lehet jobban feküdne...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Amúgy Bailey itt mit fog játszani?
gabokocka
Gyanítom ő lesz a csere UT Jarrett mögött, plusz early downokon LDE-ként is láthat pályát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 795 — Keep pounding
Amúgy Bailey itt mit fog játszani?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Én hiszek a gono projektben, olyan germán érzésem van vele kapcsolatban. Sztem őt visszük wetzel helyett, ps-ből elvinnék szezon közben szvsz.
peach
Sztem ha vezetőség annyira hinne a projektben nem jött volna az 1. körben McGary.
empty taxi
Igaz, bár emlékeim szerint annó hoztunk egy kezdő rt-t az fa-n clabo helyére ( tán mike johnson vagy gabe carimi, nem emlékszem) csak germán egy vagy 2? év múlva lenyomta a tc-n mint a szart és előtte őt is három évig jegeltük a ps-ban és a roster végén. Aztán persze lehet, hogy lamar holmes 2.0.
peach
Visszakerestem.
Clabo 2012-ig volt, utána érkezett 1 évre Jeremy Trueblood Tampából, majd 2014-től lett Schraeder kezdő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Én hiszek a gono projektben, olyan germán érzésem van vele kapcsolatban. Sztem őt visszük wetzel helyett, ps-ből elvinnék szezon közben szvsz.
peach
Sztem ha vezetőség annyira hinne a projektben nem jött volna az 1. körben McGary.
empty taxi
Igaz, bár emlékeim szerint annó hoztunk egy kezdő rt-t az fa-n clabo helyére ( tán mike johnson vagy gabe carimi, nem emlékszem) csak germán egy vagy 2? év múlva lenyomta a tc-n mint a szart és előtte őt is három évig jegeltük a ps-ban és a roster végén. Aztán persze lehet, hogy lamar holmes 2.0.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Én hiszek a gono projektben, olyan germán érzésem van vele kapcsolatban. Sztem őt visszük wetzel helyett, ps-ből elvinnék szezon közben szvsz.
peach
Sztem ha vezetőség annyira hinne a projektben nem jött volna az 1. körben McGary.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Én hiszek a gono projektben, olyan germán érzésem van vele kapcsolatban. Sztem őt visszük wetzel helyett, ps-ből elvinnék szezon közben szvsz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Pre-TC 53-as jóslat:


QB: Matt Ryan, Matt Schaub
RB: Devonta Freeman, Ito Smith, Qadree Ollison, Brian Hill
WR: Julio Jones, Mohamed Sanu, Calvin Ridley, Justin Hardy, Russell Gage
TE: Austin Hooper, Luke Stocker, Eric Saubert, Logan Paulsen
OL: Jake Matthews, James Carpenter, Alex Mack, Chris Lindstrom, Kaleb McGary, Ty Sambrailo, Sean Harlow, Wes Schweitzer, John Wetzel

DL: Vic Beasley, Deadrin Senat, Grady Jarrett, Takkarist McKinley, Allen Bailey, Tyeler Davison, Jack Crawford, Adrian Clayborn, John Cominsky
LB: De'Vondre Campbell, Deion Jones, Foyesade Oluokun, Duke Riley, Bruce Carter, Kemal Ishmael
S: Keanu Neal, Ricardo Allen, Damontae Kazee, Sharrod Neasman
CB: Desmond Trufant, Isaiah Oliver, Kendall Sheffield, Jordan Miller, Blidi Wreh-Wilson, Taveze Calhoun

K: Giorgio Tavecchio
P: Matt Bosher
LS: Josh Harris

PS:
Kurt Benkert QB
Ricky Ortiz FB
Marcus Green WR
Dieugot Joseph OT
Matt Gono OT
Justin Zimmer DT
Jacob Tuioti-Mariner DE
Tré Crawford LB
Ryan Neal S
Parker Baldwin CB

Világ kedvenc Vaughn McClure-ja is jósolt, különbségek:
- Hill helyett nála Marcus Green rostert fog, ha utóbbi returnerként jól teljesít, elképzelhető
- Wetzel helyett Gono
- Harlow helyett Ra'Shede Hageman, a DL-be lett végül korrekt depth, nem gondolnám h Hageman így 2 év távollét után visszatalálna egyből az 53-ba, pláne úgy, hogy sztem OL-ben nagyobb harc lesz a kezdőért TC-ben
- Calhoun helyett Chris Cooper, van érv amellett h 6. CB helyett legyen egy 5. safety, jó eséllyel az ST munkásság fog dönteni.


Maga a keret szvsz valid egy PO-runra, nyilván sok múlik a sérüléseken, a 2 agyon (Matty és Deebo) kívül ahol komoly gáz lehet a sérülésekből az a CB-sor, ott sokkal vékonyabbak vagyunk, mint az elmúlt években. A másik kulcsmozzanat az lesz, hogy összeáll-e az OL (amíg Morgan a pozíciós edző, addig ezzel szemben azért vannak kétségeim).
Edzői munka részében Kottással szemben szkeptikus vagyok, ellenben Quinn sztem lökhet a védelmen.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
Mekkora az esély arra, hogy Jones-nak már rég megvan a szerződése és csak arra várnak, hogy leteljen az egy év a legutóbbi módosítástól számítva?
kuthan
az összes
több mint 4 éve
kuthan Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 19
Mekkora az esély arra, hogy Jones-nak már rég megvan a szerződése és csak arra várnak, hogy leteljen az egy év a legutóbbi módosítástól számítva?
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0723%2Fr574036_1296x729_16-9.jpg
Falcons GM optimistic about Julio contract talks
Falcons GM Thomas Dimitroff continued to express optimism about the progress of contract talks with star receiver Julio Jones, who reported to training camp Monday, without putting a timetable on reaching a new deal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Még 1 Pioli fióka, ráadásul DL-be, jó ez.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Allen Bailey érkezik 2 évre.

Allen Bailey’s with Falcons: $5.25 million per year average. 2 l-year deal for $10.5 million - $6 million this year, including $3.5 million guaranteed.