Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Julio szerintetek elfogadja 20 mill/év alatti átlagot? Én olyan 4 év 85 milliót 60 m gtd látok nála reálisnak.

Másrészt Deebo-val sem lesz egy egyszerű menet - Steelersesként (AB ügynöke) - ismerve Drew Rosenhaus munkásságát. Nála is látok egy CJ Mosley környéki dellát
Fast Willie
Egész pontosan Deebo ügynöke Drew testvére, Jason Rosenhaus.
Ha abból indulok ki h Rózsiék Kwon Alexander esetében kihúztak a Ninersből 13,5 milla/évet fele garantálttal, akkor Deebonál a minimum lesz 15-16 misi 50% garival, mindenesetre Dimitroff helyében én Deebot még akkor is megfizetném ha ezzel buknám Juliot, de ez nem fog megtörténni, mindjárt el is magyarázom h miért nem.

Egyrészt Julio kötődik annyira a csapathoz h adni fog egyfajta hometown discountot azzal h megelégszik egy hasonló deallel, mint OBJ-é. Ezt támasztja alá az is h Juliot ugye a CAA Sports képviseli, akikkel rendszeresen tárgyalnak Dimitroffék (ez a cég képviseli pl. Ryant és Jarrettet is) és általában win-win szokott a vége lenni a tárgyalássorozatnak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Julio szerintetek elfogadja 20 mill/év alatti átlagot? Én olyan 4 év 85 milliót 60 m gtd látok nála reálisnak.

Másrészt Deebo-val sem lesz egy egyszerű menet - Steelersesként (AB ügynöke) - ismerve Drew Rosenhaus munkásságát. Nála is látok egy CJ Mosley környéki dellát
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Another deadline deal: Falcons and DT Grady Jarrett reached agreement on a four-year, $68 million deal, sources tell ESPN. Falcons beat deadline and lock up their DT. - Schefter
Beki
Ez igen, kvázi ingyen van.
dande
Azert annyira nincs ingyen. Meg Jones kap egy uj szerzodest, aztan nuku space lesz a kovetkezo 1-2 idenyre.
Stez
Blank bácsi megígérte, szóval mostmár mindenképp úgy lesz. 😊
Kenji
Igen, szerintem is tartja a szavat. Viszont kivancsi leszek, mert ha tenyleg Deion Jonesszal kezdenek elobb targyalni, aztan ott elmegy nehany nap, az azert nem biztos, hogy tul jol veszi ki magat Julional. Elegge azt a latszatot kelti, hogy megigertek, de megis szarnak rad. Kivancsi leszek. Es olcso buli sem lesz, most Jarrett 17 millioja melle beparosul Julio 17-18 millioja, de a Jets nyari balfaszkodasanak hala Deion sem lesz sokkal kevesebb.
Stez
Jövőre meg jön hooper és neal.
peach
Hoopert sztem elengedjük, Nealt tartjuk (már ha nem köt ki megint IR-en, akkor megfontolandó a könnyes búcsú).
Ill. lehet visszajön Hooper, de sztem őt kiengedjük FA-ra.
empty taxi
Szerintem Hoop marad és De'Vondre pattan..
Creepy
Jah ha Deeboval tényleg sikerül hosszabbítani kötve hiszem h még 1 LB-re költenénk sokat, pláne ha Foye megfelelő ütemben fog fejlődni.
Ettől függetlenül Hooper nem biztos h bele fog férni, különösen ha Neal majd 5. éves opcióval fog a capbe számítani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
Another deadline deal: Falcons and DT Grady Jarrett reached agreement on a four-year, $68 million deal, sources tell ESPN. Falcons beat deadline and lock up their DT. - Schefter
Beki
Ez igen, kvázi ingyen van.
dande
Azert annyira nincs ingyen. Meg Jones kap egy uj szerzodest, aztan nuku space lesz a kovetkezo 1-2 idenyre.
Stez
Blank bácsi megígérte, szóval mostmár mindenképp úgy lesz. 😊
Kenji
Igen, szerintem is tartja a szavat. Viszont kivancsi leszek, mert ha tenyleg Deion Jonesszal kezdenek elobb targyalni, aztan ott elmegy nehany nap, az azert nem biztos, hogy tul jol veszi ki magat Julional. Elegge azt a latszatot kelti, hogy megigertek, de megis szarnak rad. Kivancsi leszek. Es olcso buli sem lesz, most Jarrett 17 millioja melle beparosul Julio 17-18 millioja, de a Jets nyari balfaszkodasanak hala Deion sem lesz sokkal kevesebb.
Stez
Jövőre meg jön hooper és neal.
peach
Hoopert sztem elengedjük, Nealt tartjuk (már ha nem köt ki megint IR-en, akkor megfontolandó a könnyes búcsú).
Ill. lehet visszajön Hooper, de sztem őt kiengedjük FA-ra.
empty taxi
Szerintem Hoop marad és De'Vondre pattan..
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Another deadline deal: Falcons and DT Grady Jarrett reached agreement on a four-year, $68 million deal, sources tell ESPN. Falcons beat deadline and lock up their DT. - Schefter
Beki
Ez igen, kvázi ingyen van.
dande
Azert annyira nincs ingyen. Meg Jones kap egy uj szerzodest, aztan nuku space lesz a kovetkezo 1-2 idenyre.
Stez
Blank bácsi megígérte, szóval mostmár mindenképp úgy lesz. 😊
Kenji
Igen, szerintem is tartja a szavat. Viszont kivancsi leszek, mert ha tenyleg Deion Jonesszal kezdenek elobb targyalni, aztan ott elmegy nehany nap, az azert nem biztos, hogy tul jol veszi ki magat Julional. Elegge azt a latszatot kelti, hogy megigertek, de megis szarnak rad. Kivancsi leszek. Es olcso buli sem lesz, most Jarrett 17 millioja melle beparosul Julio 17-18 millioja, de a Jets nyari balfaszkodasanak hala Deion sem lesz sokkal kevesebb.
Stez
Jövőre meg jön hooper és neal.
peach
Hoopert sztem elengedjük, Nealt tartjuk (már ha nem köt ki megint IR-en, akkor megfontolandó a könnyes búcsú).
Ill. lehet visszajön Hooper, de sztem őt kiengedjük FA-ra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Another deadline deal: Falcons and DT Grady Jarrett reached agreement on a four-year, $68 million deal, sources tell ESPN. Falcons beat deadline and lock up their DT. - Schefter
Beki
Ez igen, kvázi ingyen van.
dande
Azert annyira nincs ingyen. Meg Jones kap egy uj szerzodest, aztan nuku space lesz a kovetkezo 1-2 idenyre.
Stez
Blank bácsi megígérte, szóval mostmár mindenképp úgy lesz. 😊
Kenji
Igen, szerintem is tartja a szavat. Viszont kivancsi leszek, mert ha tenyleg Deion Jonesszal kezdenek elobb targyalni, aztan ott elmegy nehany nap, az azert nem biztos, hogy tul jol veszi ki magat Julional. Elegge azt a latszatot kelti, hogy megigertek, de megis szarnak rad. Kivancsi leszek. Es olcso buli sem lesz, most Jarrett 17 millioja melle beparosul Julio 17-18 millioja, de a Jets nyari balfaszkodasanak hala Deion sem lesz sokkal kevesebb.
Stez
Jövőre meg jön hooper és neal.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Another deadline deal: Falcons and DT Grady Jarrett reached agreement on a four-year, $68 million deal, sources tell ESPN. Falcons beat deadline and lock up their DT. - Schefter
Beki
Ez igen, kvázi ingyen van.
dande
Azert annyira nincs ingyen. Meg Jones kap egy uj szerzodest, aztan nuku space lesz a kovetkezo 1-2 idenyre.
Stez
Blank bácsi megígérte, szóval mostmár mindenképp úgy lesz. 😊
Kenji
Igen, szerintem is tartja a szavat. Viszont kivancsi leszek, mert ha tenyleg Deion Jonesszal kezdenek elobb targyalni, aztan ott elmegy nehany nap, az azert nem biztos, hogy tul jol veszi ki magat Julional. Elegge azt a latszatot kelti, hogy megigertek, de megis szarnak rad. Kivancsi leszek. Es olcso buli sem lesz, most Jarrett 17 millioja melle beparosul Julio 17-18 millioja, de a Jets nyari balfaszkodasanak hala Deion sem lesz sokkal kevesebb.

több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Szerdán kezdődik a Jones szerződés első nekifutása. 😊
több mint 4 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Grady Jarrett gets $42.5M in guarantees, source said, on his 4-year, $68M deal.

The franchise tag for #Falcons DT Grady Jarrett would’ve been more than $15M on one year. Instead he is signing a 4-year deal worth $68M, source said. It makes him the third-highest paid DT behind Aaron Donald and Fletcher Cox. Just 26, he gets another crack at a payday.
több mint 4 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Another deadline deal: Falcons and DT Grady Jarrett reached agreement on a four-year, $68 million deal, sources tell ESPN. Falcons beat deadline and lock up their DT. - Schefter
Beki
Ez igen, kvázi ingyen van.
dande
Azert annyira nincs ingyen. Meg Jones kap egy uj szerzodest, aztan nuku space lesz a kovetkezo 1-2 idenyre.
Stez
Blank bácsi megígérte, szóval mostmár mindenképp úgy lesz. 😊
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 339 — Omar's Coming Yo!
Ez egy jo deal.

több mint 4 éve
Creepy Atlanta Falcons 890
 twitter.com/AdamSchefter/status/1150847115071041538?s=19
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Another deadline deal: Falcons and DT Grady Jarrett reached agreement on a four-year, $68 million deal, sources tell ESPN. Falcons beat deadline and lock up their DT. - Schefter
Beki
Ez igen, kvázi ingyen van.
dande
Azert annyira nincs ingyen. Meg Jones kap egy uj szerzodest, aztan nuku space lesz a kovetkezo 1-2 idenyre.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Another deadline deal: Falcons and DT Grady Jarrett reached agreement on a four-year, $68 million deal, sources tell ESPN. Falcons beat deadline and lock up their DT. - Schefter
Beki
Ez igen, kvázi ingyen van.

Főleg ha pl ezt nézzük:

 m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nba-a-76ers-sztarja-170-millioert-hosszabbitott-a-csapattal-2711601

Tudom más sportág, itt bővebb a keret stb... De akkor is.

Mondjuk innen nézve meg nem csoda ha pl Bell Gordon Elliott "hisztizik" látva más sportágakban mennyit keresnek, pedig ők is tesznek le annyit az asztalra.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
 tse2.mm.bing.net/th?id=OGC.87cb3d070f7f64e54ffba4a78f122cca&pid=Api&rurl=https%3a%2f%2fmedia.giphy.com%2fmedia%2f3otPotpcqz724UaL6w%2fgiphy.gif&ehk=%2baQUiNpZl4CulAJt8UnmaQ



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Another deadline deal: Falcons and DT Grady Jarrett reached agreement on a four-year, $68 million deal, sources tell ESPN. Falcons beat deadline and lock up their DT. - Schefter
Beki


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Another deadline deal: Falcons and DT Grady Jarrett reached agreement on a four-year, $68 million deal, sources tell ESPN. Falcons beat deadline and lock up their DT. - Schefter
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
There is now some hope that the Falcons and franchised DT Grady Jarrett can beat today’s 4 p.m. ET deadline for a long-term deal and get done an agreement, per sources. No assurances, but both sides working to make it happen. Deadlines spur action. - Schefter
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 136 — Tyrone Creek
MÁR CSAK 8 VASÁRNAP
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 www.youtube.com/watch?v=5WpoY5C9Ers
empty taxi
A Jagsnél már pihentek a kezdők a playoffra | vagy itt már Minshew irányított, és Armstead futott BDN és Fournetti helyett | , hogy olyan eredmény született, amilyen? 😊
iktriad
Úgy fogalmaznék h a 9-7 kb. reális, de voltak olyan eredményű meccsek, ahol csak lestem, mint a luki nyúl. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.youtube.com/watch?v=5WpoY5C9Ers
empty taxi
A Jagsnél már pihentek a kezdők a playoffra | vagy itt már Minshew irányított, és Armstead futott BDN és Fournetti helyett | , hogy olyan eredmény született, amilyen? 😊
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
 www.youtube.com/watch?v=5WpoY5C9Ers


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csapattól függetlenül azért jó ez, hogy létezik még a ligában ez az attitűd is, miszerint elég ha a felek szóban megállapodnak és kezet fognak.
peach
Mondjuk Juliot nem tudom más csapat mezében elképzelni, szerintem ő se magát.
Kenny
Én mondjuk simán el tudnám 😊

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Csapattól függetlenül azért jó ez, hogy létezik még a ligában ez az attitűd is, miszerint elég ha a felek szóban megállapodnak és kezet fognak.
peach
Kerdes, meddig nagy a szerelem. A ligaban eleg sokan jartatjak a szajukat, hogy mennyire varnak, meg nem fognak hisztizni es holdoutolni, majd egy honappal kesobb, netan egy sikertelen targyalas utan mar nagyban pattognak, hogy oket nem ertekelik elegge es tarsai. A nyomas raadasul allandoan jon, mivel az ugynokok toljak valoszinuleg allandoan a jatekosnak, hogy ne elegedjen meg az igeretekkel, mi lesz, ha megserult, gondoljon a jovojere, etc.
Stez
Persze. De nézz körül a ligában mi megy a legnagyobb sztárok körében. brown, bell, ngakoue, ramsey, lawerence, harris stb... itt meg látounk egy olyat, hogy ok, teszem a dolgomat a tulaj megígérte, hogy megkapom azt ami megillet és ez elég nekem, nem verem a cirkuszt. Nyílván elbaszódhat ez is, de sajnos ez a gentleman agreement egyre ritkább a ligában pláne az új cba közeledtével. Csapat független is rohadtul szurkolok, hogy ez a szerződés mindkét fél számára kedvezően meg is köttessen mert a kölcsönös megbecsülés egyik minta példánya lehet, ami akár a jövőben hivatkozási alapot is képezhet a többieknek...
peach
Mondjuk megjegyzem Bell sem pofozott amíg kétszer nem tagelték.
És Julio is hisztizne ha azt látna hogy 2x tagelik amíg elhasználódik...
Ez itt nem Julio nagylelkűsége meg kevésbé hisztissege hanem a vezetőség királysága.
Blank és/vagy Dimi előre foglalkoztak az üggyel valószínűleg amit felvázoltak Julionak is jó és még bízik a gentlemen aggrementbe.
Mondjuk ha jövőre kap egy új szerződést és addig megsérül komolyabban ( nem kívánom ) akkor meg ő lesz a világ hülyéje.
Azért ez környezet függő is, nem csak az hogy a játékos mennyire inteligens.
Toca
Bell mindig is pofázott, mer ő egyik oszlopja volt a young money crewnak.

Gondolom, hogy a pipázás, dílerkedés (mariskahegyek a sportscarban Blounttal) meg az mc-skedés is belejátszott a sztoriba ahová kifutott. Az sem tett jót az ügynek, h kijelentette, hogy a visszavonulás is opció, ha nincs jó kondíció😁 az ő kondija pedig sínylette rendesen a holdoutot...

Persze kapja be az aki a fr taget kitalálta.

Szabad ország, szabad vélemény, rabszolga szabadság, vagyis az agentnek és a sleppnek is az a jó, ha a niga piacot lát, s nem láncot, mer akko beremeg és Üdvözlégy, $$$$ jelekkel kezd twittelni

Jones Bellhez képest egy mintapolgár, nem highlife thug
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
 fuzovelkifele.com/2019/07/a-liga-ot-legjobb-elkaposzekcioja/

Nem sikerült bekerülni a top5be, nyilván csak a cikk szerzője tudja, milyen alapon döntött így.
zom_falcons
Mondjuk ez pont a ki nem szarja le kategóriába esik 😀 amúgy ha objektíven nézzük egyik top5be rangsorolt csapat elé sem tenném be 100% magabiztossággal magunkat, mert ok, hogy a az elkapó 3as nagyon jól néz ki, de hooper csak egy korrekt erős közepes te, nem több, freeman meg egy év kihagyásból tér vissza ami futónál mindig erős kérdőjel, hogy miként teszi...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...