Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Falcons head coach Mike Smith said Tuesday that Brent Grimes' return to the field hasn't been ruled out, but calls him doubtful to play Thursday.

Hát én nem tudom, talán a Jaguars ellen nem lenne olyan nagy szükség rá, lehet nem kellene erőltetni, hogy a Saints ellen biztos legyen a játéka :/Buga
nem is edzett ma. ne játsszon, Franks és Owens talán megoldja az estét a liga legrosszabb WR corpja ellen.

Owens picket láttam a gömbben.shawnka
Moore volt az. ill. Peterson nyilván villant valamit megint. hatalmas játékos a szememben.Zsoca
igen, a Camthers ellen.

az Owens pick jóslat csütörtökre 😛
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Falcons head coach Mike Smith said Tuesday that Brent Grimes' return to the field hasn't been ruled out, but calls him doubtful to play Thursday.

Hát én nem tudom, talán a Jaguars ellen nem lenne olyan nagy szükség rá, lehet nem kellene erőltetni, hogy a Saints ellen biztos legyen a játéka :/Buga
nem is edzett ma. ne játsszon, Franks és Owens talán megoldja az estét a liga legrosszabb WR corpja ellen.

Owens picket láttam a gömbben.shawnka
Moore volt az. ill. Peterson nyilván villant valamit megint. hatalmas játékos a szememben.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Falcons head coach Mike Smith said Tuesday that Brent Grimes' return to the field hasn't been ruled out, but calls him doubtful to play Thursday.

Hát én nem tudom, talán a Jaguars ellen nem lenne olyan nagy szükség rá, lehet nem kellene erőltetni, hogy a Saints ellen biztos legyen a játéka :/Buga
nem is edzett ma. ne játsszon, Franks és Owens talán megoldja az estét a liga legrosszabb WR corpja ellen.

Owens picket láttam a gömbben.
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Falcons head coach Mike Smith said Tuesday that Brent Grimes' return to the field hasn't been ruled out, but calls him doubtful to play Thursday.

Hát én nem tudom, talán a Jaguars ellen nem lenne olyan nagy szükség rá, lehet nem kellene erőltetni, hogy a Saints ellen biztos legyen a játéka :/

több mint 12 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Érdemes, de az első félidőt csak erős idegzetűeknek...a második félidő viszont pompás! 😉

GO FALCONS!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
érdemes leszedni a meccset? kivételesen nem láttam, ha írnátok még róla lehet kihagyom a pótlását.Zsoca
csütörtök körül jön a körkép, az tele lesz okosságokkal 😛
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
na és akkor Sainst ellni MNF is. ennyit nem voltunk még képernyőn egy évben.Zsoca
A három Sport TV-s meccs tavaly is megvolt: Ravens TNF, Saints MNF, és egy Bucs elleni vasárnapi találkozó biztosan képernyőre került (plusz a PO).vassadi
ohh. vmiért idén azt hittem, h kettő volt már. 😀

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
na és akkor Sainst ellni MNF is. ennyit nem voltunk még képernyőn egy évben.Zsoca
A három Sport TV-s meccs tavaly is megvolt: Ravens TNF, Saints MNF, és egy Bucs elleni vasárnapi találkozó biztosan képernyőre került (plusz a PO).
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
jól hallottam, h a JAx elleni meccset adja a sporttv?Zsoca
TNF, úgyhogy közvetítik.vassadi
na és akkor Sainst ellni MNF is. ennyit nem voltunk még képernyőn egy évben. logikus is hogy érkezzenek újabb fanok. 😊
Buga a legrégebben regelt közülünk? vele még 2006-ban regeltünk. kb az évente plusz két fő nem nagyon jön ki. 😀

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Egy video a meccsről..mondjuk itt csak a szépre emlékeznek...😊

http://www.youtube.com/watch?v=2H-Amh9bN1E


több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
jól hallottam, h a JAx elleni meccset adja a sporttv?Zsoca
TNF, úgyhogy közvetítik.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
üdv a klubban!
én csak okosat írok
jól hallottam, h a JAx elleni meccset adja a sporttv?
érdemes leszedni a meccset? kivételesen nem láttam, ha írnátok még róla lehet kihagyom a pótlását.

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
üdv a klubban! mikor volt nekünk utoljára olyan h új falcons drukker regeljen? 2009ben? 😀peach
2010. februári jelen 😀
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
üdv a klubban! mikor volt nekünk utoljára olyan h új falcons drukker regeljen? 2009ben? 😀

am. a hülyeségekkel ne törődj, én is sok olyat írok. shawnka meg amúgy is nagy spíler a témában...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Üdv falconsfanok. 😊
Elég régóta Falcons drukker vagyok, de csak most szántam rá magam, hogy ide írjak 😊
Tegnap este majd megölt az ideg, h nem találtam egy normális streamet sem, ezért lemaradtam az első félidőről, ami lehet h nem is volt olyan baj, szerencsére a második félidőre ráakadtam egyre, onnantól kezdve a csapat hengerelt, bár nekem Turner játéka hiányzott mintha pályán se lett volna..

Ui.: Ha sok hülyeséget írnék nézzétek el nekem légyszi 😊fabian.szabi7
üdv a klubban! 😊

emiatt ne aggódj, meccsnapokon az eredménykövetőben ki leszel segítve streamek tekintetében.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv falconsfanok. 😊
Elég régóta Falcons drukker vagyok, de csak most szántam rá magam, hogy ide írjak 😊
Tegnap este majd megölt az ideg, h nem találtam egy normális streamet sem, ezért lemaradtam az első félidőről, ami lehet h nem is volt olyan baj, szerencsére a második félidőre ráakadtam egyre, onnantól kezdve a csapat hengerelt, bár nekem Turner játéka hiányzott mintha pályán se lett volna..

Ui.: Ha sok hülyeséget írnék nézzétek el nekem légyszi 😊
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nagyrészt 1et értek, bár Franks is kezd életjeleket mutatni, Olsenen pl. emlékszek egy kif szép védekezésére, szal nickelben elviselném, de azért jöjjön vissza Optimus Grimes. Baker meg... Mivel nincs 1. körösünk érdemes megnézni ezt a listát, van benne pár szimpatikus név: http://www.footballsfuture.com/2012/fa/ol.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
végletek meccse volt. az első félidőben a szezon legrosszabb, a másodikban az egyik legjobb teljesítményét nyújtottuk. kem nagyon kellett, visszahozott minket a meccsbe a 2 int. el , de amit utána csináltunk nagyon meggyőző volt. a végén amikor nagyon kellett a D is hozta magát... baker egyre rosszabb amit csinál 😀 julio is vicces, egymás után droppol 3at aztán meg felrak 100 yardot meg 2 TD-t a statisztikába. a houston elleni D teljesítmény és a tegnapi második félidei O bármire elég lehet, mondjuk h ez így is alakuljon a csillagok kedvező együtt állása is szükséges... grimes meg jöhetne már vissza, mert franks szar! 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/jim_trotter/12/07/quarterback.ratings/index.html?eref=sihp&sct=hp_t13_a2Sugar602
az első 3 talán stimmel isZsoca
Az első 3 oké, de az kicsit túlzás, hogy Moore jobb, mint Ryan 😀 Mondom ezt úgy, hogy a véleményem Ryanről ismert...


Most megint megnéztem, Big Ben a 4. ? 😀 😀 😀 szerintem még holnap is így fogok röhögni, ha ez eszembe jut 😀 (Tebow hype-ot hagyjuk, nem érdekes, majd ez is elmúlik)

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/jim_trotter/12/07/quarterback.ratings/index.html?eref=sihp&sct=hp_t13_a2Sugar602
az első 3 talán stimmel is

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/jim_trotter/12/07/quarterback.ratings/index.html?eref=sihp&sct=hp_t13_a2
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
másfél éve, ha valaki azt mondja, hogy megváltóként várjuk majd vissza, azt nagyon kinevettem volna.Zsoca
+100, istenem mennyit szídtuk itt szerencsétlent... most meg ligaelit corner. 1,5 év alatt. érdekes sport ez a foci, hogy lesz ennyi idő alatt egy ótvar szar emberből posztjának top játékosa... :rolleyes: 😀peach
két éve Mike Simth mondta hogy nagy reményekkel vannak felé mert hihetetlen atletikus képességei vannak, csak ugye szerelni nem tudott finoman szólva 😀 most már azt is tud és a képességei is megmaradtak
http://www.youtube.com/watch?v=ACANTZRBn9E&feature=related 😀Buga
ütemérzéke nem volt. vagy mindig hamar ugrott, vagy későn. bár gyakran mellé is ez jogos. 😀

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Főleg ha nem lesz Grimes 😀empty taxi
másfél éve, ha valaki azt mondja, hogy megváltóként várjuk majd vissza, azt nagyon kinevettem volna.Zsoca
+100, istenem mennyit szídtuk itt szerencsétlent... most meg ligaelit corner. 1,5 év alatt. érdekes sport ez a foci, hogy lesz ennyi idő alatt egy ótvar szar emberből posztjának top játékosa... :rolleyes: 😀peach
két éve Mike Simth mondta hogy nagy reményekkel vannak felé mert hihetetlen atletikus képességei vannak, csak ugye szerelni nem tudott finoman szólva 😀 most már azt is tud és a képességei is megmaradtak
http://www.youtube.com/watch?v=ACANTZRBn9E&feature=related 😀

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
egyenlőre tartsunk 2/1-nél. idegenben MNF..sanszos. 😀Zsoca
Főleg ha nem lesz Grimes 😀empty taxi
másfél éve, ha valaki azt mondja, hogy megváltóként várjuk majd vissza, azt nagyon kinevettem volna.Zsoca
+100, istenem mennyit szídtuk itt szerencsétlent... most meg ligaelit corner. 1,5 év alatt. érdekes sport ez a foci, hogy lesz ennyi idő alatt egy ótvar szar emberből posztjának top játékosa... :rolleyes: 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
egyenlőre tartsunk 2/1-nél. idegenben MNF..sanszos. 😀Zsoca
Főleg ha nem lesz Grimes 😀empty taxi
másfél éve, ha valaki azt mondja, hogy megváltóként várjuk majd vissza, azt nagyon kinevettem volna.