Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
egyenlőre tartsunk 2/1-nél. idegenben MNF..sanszos. 😀Zsoca
Főleg ha nem lesz Grimes 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
egyenlőre tartsunk 2/1-nél. idegenben MNF..széplesz. 😀

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Hát...3-ból egyszer csak elkapunk Titeket... 😉Keano
http://youtu.be/9fW7MoINvQc 😉

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Hát...3-ból egyszer csak elkapunk Titeket... 😉


több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Akár még lehet idén 3. meccs is velünk... Kevés olyan forgatókönyv van, hogy nem Ti jöttök a PO-ba.Gyurma Pappa
Kis túlzással meglepődnék ha nem lenne 😊empty taxi
mikor kijött, akkor úgy voltam vele, hogy felesleges ránéznem, mert úgyis bejutunk.
így azért most rénéztem és kalkulálgattam, de még így is kurvajók vagyunk.

érdekes lesz ez az utolsó 4 forduló. nagyon kell figyelnünk, hogy a többiek mit játszanak. én a Carolina és a Saints elleni meccset bukónak számoltam, de még úgy is jók vagyunk a legtöbb esetben.Zsoca
Nagyon furcsa csillagállás kell, hogy ne Ti jussatok be. Gyakorlatilag ha mindent nyer a Boys vagy a NY, és buktok ti 2-nél többet, talán akkor lehet. Mondjuk ettől még nem biztos, hogy találkozunk 😀

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Jó kis táblázat el lehet vele játszani....:

http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Én is jobban örülnék a Dallasnak...mondjuk ha Ryan megszerzi az első PO győzelmét után sanszosan mehetnénk a sajtfejűekhez... :rolleyes:Keano
Akár még lehet idén 3. meccs is velünk... Kevés olyan forgatókönyv van, hogy nem Ti jöttök a PO-ba.Gyurma Pappa
Kis túlzással meglepődnék ha nem lenne 😊empty taxi
mikor kijött, akkor úgy voltam vele, hogy felesleges ránéznem, mert úgyis bejutunk.
így azért most rénéztem és kalkulálgattam, de még így is kurvajók vagyunk.

érdekes lesz ez az utolsó 4 forduló. nagyon kell figyelnünk, hogy a többiek mit játszanak. én a Carolina és a Saints elleni meccset bukónak számoltam, de még úgy is jók vagyunk a legtöbb esetben.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Jó kis táblázat el lehet vele játszani....:

http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Én is jobban örülnék a Dallasnak...mondjuk ha Ryan megszerzi az első PO győzelmét után sanszosan mehetnénk a sajtfejűekhez... :rolleyes:Keano
Akár még lehet idén 3. meccs is velünk... Kevés olyan forgatókönyv van, hogy nem Ti jöttök a PO-ba.Gyurma Pappa
Kis túlzással meglepődnék ha nem lenne 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 636 — Egyéb témák lakó
Jó kis táblázat el lehet vele játszani....:

http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Én is jobban örülnék a Dallasnak...mondjuk ha Ryan megszerzi az első PO győzelmét után sanszosan mehetnénk a sajtfejűekhez... :rolleyes:Keano
Akár még lehet idén 3. meccs is velünk... Kevés olyan forgatókönyv van, hogy nem Ti jöttök a PO-ba.

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Jó kis táblázat el lehet vele játszani....:

http://espn.go.com/nfl/playoffs/machine

Én is jobban örülnék a Dallasnak...mondjuk ha Ryan megszerzi az első PO győzelmét után sanszosan mehetnénk a sajtfejűekhez... :rolleyes:


több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
egen, nem sajna nem lesz egyszerű a páducok ellen idegenben. ha a D hozni tudja továbbra is magát akkor nem lehet gond...peach
nem sok D működik jól Cam-ék ellen. gondolom vmi sokpontos meccs lesz

basszus. fájó nagyon ez a Texans elleni vereség, de már kijárt végre egy.
tegnap a Houstonnak nem sikerült sackelnie Matty-t,de azért látszik, hogy szét volt terrorizálva. az a 42%-os passzpontosság meleg a sok drop ellenére is.Zsoca
sztem ennek a fő oka, hogy a texans ku*a jól védekezett a passz ellen. az elkapók nagyon nehezen bírták legalább féltisztára játszani magukat...peach
Ez igaz, bár az első két play tiszta volt, ha abból egy bejön már lélektani előnnyel indulunk. Sajnos nem így történt. Párducokat le kell nyomni, mese nincs, nem lesz!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
egen, nem sajna nem lesz egyszerű a páducok ellen idegenben. ha a D hozni tudja továbbra is magát akkor nem lehet gond...peach
nem sok D működik jól Cam-ék ellen. gondolom vmi sokpontos meccs lesz

basszus. fájó nagyon ez a Texans elleni vereség, de már kijárt végre egy.
tegnap a Houstonnak nem sikerült sackelnie Matty-t,de azért látszik, hogy szét volt terrorizálva. az a 42%-os passzpontosság meleg a sok drop ellenére is.Zsoca
sztem ennek a fő oka, hogy a texans ku*a jól védekezett a passz ellen. az elkapók nagyon nehezen bírták legalább féltisztára játszani magukat...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
egen, nem sajna nem lesz egyszerű a páducok ellen idegenben. ha a D hozni tudja továbbra is magát akkor nem lehet gond...peach
nem sok D működik jól Cam-ék ellen. gondolom vmi sokpontos meccs lesz

basszus. fájó nagyon ez a Texans elleni vereség, de már kijárt végre egy.
tegnap a Houstonnak nem sikerült sackelnie Matty-t,de azért látszik, hogy szét volt terrorizálva. az a 42%-os passzpontosság meleg a sok drop ellenére is.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
jobb volna a giants v a cowboys...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Most 7végén a liga legjobb védelme ellen játszottunk a Panthersé meg az egyik legrosszabb. Érezni fogjuk a különbséget 😊 Guys, don't push the Panic Button! Mondjuk 1re vszínűbbnek érzem h a WC-n a változatosság kedvéért a Saints lesz az ellenfél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
egen, nem sajna nem lesz egyszerű a páducok ellen idegenben. ha a D hozni tudja továbbra is magát akkor nem lehet gond...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
szerintem sincs ok pánikra v hasonló 😊 50-50 meccs volt , mi buktuk. mondjuk ez a houston D félelmetesen jó... ha nem halt volna ki schaub és aj simán SB-ba várnám őket.

a D megint fasza volt. egy drivban nem bírták megfogni fosteréket, ki is sz*ptunk vele. ezzel együtt jobb ez a D mint a tavalyi, viszont kevesebb a TO. a két meg nem adott tédé közül legalább egyik jól jött volna. ryannal sztem nem volt baj, tré volt ma a WR banda.
Julio meg monnyon le, ha már általában sérült, akkor legalább az ilyen magic momenteket illene szállítani mint most az utolsó mp-s TD!
a végén meg 40 mp körül epic volt, hogy teljesen felálltunk ő meg még akkor kapcsol h visszakéne futni a LOS-ra a pálya végéből 😂

az extra pontra feltett kérdésem belátom elég blődség volt, de idegállapotban voltam így nem bírtam tisztán gondolkozni 😀

lions visszaesett szezon elejéhez képest, chicagonak sikerült kikapni a palko vezette kansastől 😀peach
+1
idegállapot. 😀
a TO-kkal idén tényleg bajok vannak mindkét oldalon.

hétvégén a Carolina elleni meccs eléggé beszarós,izgulós lesz. Cam már megint amit művelt...

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
szerintem sincs ok pánikra v hasonló 😊 50-50 meccs volt , mi buktuk. mondjuk ez a houston D félelmetesen jó... ha nem halt volna ki schaub és aj simán SB-ba várnám őket.

a D megint fasza volt. egy drivban nem bírták megfogni fosteréket, ki is sz*ptunk vele. ezzel együtt jobb ez a D mint a tavalyi, viszont kevesebb a TO. a két meg nem adott tédé közül legalább egyik jól jött volna. ryannal sztem nem volt baj, tré volt ma a WR banda.
Julio meg monnyon le, ha már általában sérült, akkor legalább az ilyen magic momenteket illene szállítani mint most az utolsó mp-s TD!
a végén meg 40 mp körül epic volt, hogy teljesen felálltunk ő meg még akkor kapcsol h visszakéne futni a LOS-ra a pálya végéből 😂

az extra pontra feltett kérdésem belátom elég blődség volt, de idegállapotban voltam így nem bírtam tisztán gondolkozni 😀

lions visszaesett szezon elejéhez képest, chicagonak sikerült kikapni a palko vezette kansastől 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Köszönjük a meccset, nagyon kemény küzdelem volt.

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Houstonban ki lehet kapni, igazából ki-ki meccs volt. Ryan borzalmasan hullámzó :/
Aggasztó hogy ha vadkártyával jutunk be akkor idegenbe kell játszani és sajnos látjuk mi van ha ki kell mozdulni a dome-ból...

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Lions nyer, akkor meglehet a csoportgyőzelem! 😊mrzmancs
ahhoz hoznunk kell mindenképpen az MNF-et. a másik útvonal egyszerűbb 😊
több mint 12 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Lions nyer, akkor meglehet a csoportgyőzelem! 😊

GO FALCONS!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Mindenki nyugodjon meg. Ezzel számoltunk, belefér.

A Chicago leégett ma, a Lions nem fogja elverni a Saintst, teljesen jól állunk az egyik vadkártyára.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Today's Falcons inactives: QB J Wilson, CB B Grimes, CB K Hayden, LB S Nicholas, C B Romberg, OL K Chambers and DE C Matthews. RB Michael Turner and WR Julio Jones are both ACTIVE.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nézegettem statokat
amennyit ekéztük azért Ryan-t, jó esélye van, hogy karrierje során először 4000yard felett zár. eddig a 10. legtöbb yardot passzolta. igaz, hogy sok irányító bajlódik sérülésekkel, de ez akkor sem rossz.
a QB ratingje is a 10., passzolt TDk-ben 8,. passzpontosság 9., 40+yardos passzok 7. 20+ yardos is.
magyarán PO-ra állunk és az irányítónk top 10 újra.

Turner 4. futott yardokban, TD-k ben, 20+yardos futásokban. 3. a 1st downokbanZsoca
Ryant nagyon dícsérik az elmúlt 3-4 hetéért. Sok helyen már Pro Bowlra is számolnak vele, bár én nem hiszem, hogy Cam helyett beférne a 3. helyen.shawnka
mondjuk meg kell vallani, hogy nem volt nehéz dolga. az NO elleni teljesítménye volt az, ami talán mérvadó, de ott azért szerintem nyomva voltunk a bírók által rendesen.
Nekem a Titans elleni játéka tetszett.

szerk. a fal is azért igen szépen hozzájárult ahhoz, hogy Ryan játéka feljavulhasson.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nézegettem statokat
amennyit ekéztük azért Ryan-t, jó esélye van, hogy karrierje során először 4000yard felett zár. eddig a 10. legtöbb yardot passzolta. igaz, hogy sok irányító bajlódik sérülésekkel, de ez akkor sem rossz.
a QB ratingje is a 10., passzolt TDk-ben 8,. passzpontosság 9., 40+yardos passzok 7. 20+ yardos is.
magyarán PO-ra állunk és az irányítónk top 10 újra.

Turner 4. futott yardokban, TD-k ben, 20+yardos futásokban. 3. a 1st downokbanZsoca
Ryant nagyon dícsérik az elmúlt 3-4 hetéért. Sok helyen már Pro Bowlra is számolnak vele, bár én nem hiszem, hogy Cam helyett beférne a 3. helyen.