Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nézegettem statokat
amennyit ekéztük azért Ryan-t, jó esélye van, hogy karrierje során először 4000yard felett zár. eddig a 10. legtöbb yardot passzolta. igaz, hogy sok irányító bajlódik sérülésekkel, de ez akkor sem rossz.
a QB ratingje is a 10., passzolt TDk-ben 8,. passzpontosság 9., 40+yardos passzok 7. 20+ yardos is.
magyarán PO-ra állunk és az irányítónk top 10 újra.

Turner 4. futott yardokban, TD-k ben, 20+yardos futásokban. 3. a 1st downokban

Roddynak így, hogy van már egy Julionknéha, egy egyre jobb Douglas-ünk és egy remek Gonzonk, neki van a 3 legtöbb elkapása és 1st downja. jöhetne végre vmi igazán nagy játék tőle. Ryan az utóbbi meccseken már próbálta keresni a mély passzoknál is.

Gonzo 7. legtöbb elkapás. 10. legtöbb 1st down

Matt Bryant a második a field goal pontosságban.

Loftonnak 5. legtöbb total tackle. spoon 13.

vannak itt idén is nagy teljestímények.

kéne több TO.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Csapattársam két hét múlva megy Atlantába, hozatok vele mezt, csak még nem tudom milyet kéne... 😛
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Van egy felesleges, teljesen új 50-es méretű, piros Matt Ryan mez. 10 ezer az ára. Érdekelne valakit?Shawn84
Intézz ugyanennyiért Jimmy Graham mezt és azonnal átvezsem. 😊
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Van egy felesleges, teljesen új 50-es méretű, piros Matt Ryan mez. 10 ezer az ára. Érdekelne valakit?Shawn84
már van 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Van egy felesleges, teljesen új 50-es méretű, piros Matt Ryan mez. 10 ezer az ára. Érdekelne valakit?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mondjuk ha a Saints-meccsig nem jön rendbe Grimes akk a divgyőzelemnek kb. csengettek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
sztem franks elég szarul indult, akárcsak grimes.... :/ :rolleyes:



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
a nap rossz híre: Grimes térdét műteni kell, néhány hétig nem lesz bevethető(kb. az alapszakasz végéig, de talán az utolsó két hétre vissza tud jönni). Smitty azt mondta, hogy Franks és Owens küzdenek Grimes helyéért, de utóbbi előreláthatólag több időt fog kapni. Darrin Walls is megkapja a lehetőségét, ő lesz Franksszel rotálva a nickel cb (vagy ha Franks lesz a szélén, akkor értelemszerűen Owensszel fogják cserélgetni egymást). Hayden elvileg még mindig szarul van, de ha kijön az injury report akkor okosabbak leszünk.

Baker nem fog kezdeni, továbbra is Svitek a kezdő RT.shawnka
http://www.atlantafalcons.com/injury-report/
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
a nap rossz híre: Grimes térdét műteni kell, néhány hétig nem lesz bevethető(kb. az alapszakasz végéig, de talán az utolsó két hétre vissza tud jönni). Smitty azt mondta, hogy Franks és Owens küzdenek Grimes helyéért, de utóbbi előreláthatólag több időt fog kapni. Darrin Walls is megkapja a lehetőségét, ő lesz Franksszel rotálva a nickel cb (vagy ha Franks lesz a szélén, akkor értelemszerűen Owensszel fogják cserélgetni egymást). Hayden elvileg még mindig szarul van, de ha kijön az injury report akkor okosabbak leszünk.

Baker nem fog kezdeni, továbbra is Svitek a kezdő RT.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
első meccs idén amit nem láttam, de annak örülök h matty úgy tűnik összekapta magát és elkezdett a kvalitásainak megfelelően játszani...peach
mondjuk botrány a Vikes sec és idén a pass rush sem úgy megy nekik, úgyhogy azért még várjunk. a fontos meccseket kéne jól lehozni. rég volt GW drive Matty-től. nyomás alatt továbbra is lehetne azért jobb, de mjad kiderül.

a Houston egy kemény erőpróba lesz még így is. a futás a gyengébb passzjáték mellett is működött nekik, továbbá arról sem szabad megfeledkezni, hogy idén a D-jük a legfontosabb adatokban top5. bekapott yardban pl elsők.

tegnap már elsütöttem, de MA este tényleg nagyon hajrá a Giants-nek. Eli hozhatna most is egy ProBowl kaliberű szereplést.

széép volt Giants. 😀 pedig Eli tényleg jól játszott.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
első meccs idén amit nem láttam, de annak örülök h matty úgy tűnik összekapta magát és elkezdett a kvalitásainak megfelelően játszani...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Coach Smith: "The most pivotal play in the game was Chris Owens' tackle of Percy Harvin during the kickoff return."
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
bénáztunk rendesen, de meglett.
Matty az első két 300as meccse után most összehozott egy 130 feletti QB ratinget.
Jaquizz sokadik meccsünket biztosítja be nagyon szépen. Norwood nem is hiányzik nekem.
Jenkins nem mutatott ellenünk semmit, de azért hiányzik.
Owens pedig gyakorlatilag megmentette nekünk a meccset.

Franks-hez én nagy jövőt fűztem, de egyenlőre nagyon siralmas, amit ő csinál.

jövő héten végre egy kemény meccs. végre egy jól futó csapat. és nem is olyan esélytelenek ők Leinarttal.

ma este nagyon szorítsunk a Giants-nek.Zsoca
ha jól tudom Leinart ma megsérültSugar602
wááááát? nem figyeltem nagyon a második félidőben az ő meccsüket. mekkora egy szerencsétlen csapat. ott lassan tényleg jöhet Garcia.Zsoca
jövő héten kíváncsi leszek Yatesre, bár lehet, hogy inkább Clemens kezébe adják az irányítást. szerintem Houstonban is ugyanilyen tanácstalanok most Kubiakék.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
bénáztunk rendesen, de meglett.
Matty az első két 300as meccse után most összehozott egy 130 feletti QB ratinget.
Jaquizz sokadik meccsünket biztosítja be nagyon szépen. Norwood nem is hiányzik nekem.
Jenkins nem mutatott ellenünk semmit, de azért hiányzik.
Owens pedig gyakorlatilag megmentette nekünk a meccset.

Franks-hez én nagy jövőt fűztem, de egyenlőre nagyon siralmas, amit ő csinál.

jövő héten végre egy kemény meccs. végre egy jól futó csapat. és nem is olyan esélytelenek ők Leinarttal.

ma este nagyon szorítsunk a Giants-nek.Zsoca
ha jól tudom Leinart ma megsérültSugar602
wááááát? nem figyeltem nagyon a második félidőben az ő meccsüket. mekkora egy szerencsétlen csapat. ott lassan tényleg jöhet Garcia.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Leinart kidőlt, TJ Yates irányítja egy ideje a Texanst. 20-13 lett a Jax ellen a meccsük, szóval...majd meglátjuk.
Matt teljesen korrekt meccset hozott, alig volt incomplete passza, 3 meccse nagyon okosan játszik, aminek örülünk.
Quizz király, mostantól csak 3. downoknál akarom látni, ez neki a monyója.
Jenkins a pályán volt egyáltalán? 😀 😀

CHRIS OWENS! CHRIS OWENS! CHRIS OWENS!
nem láttam az első félidőt, de a másodikban teljesen korrekt volt a munkája, jól fedezte az elkapókat. bár sok dolga nem volt a CB-knek, gyakorlatilag Ponder nem is dobált a szélre labdákat. azért egy INT majdnem befigyelt a Harvin csodaelkapásnál, de az amúgy is szerencsétlen Franks dolga lett volna. Ideje lenne kipróbálni Wallst ott, preseasonben mutatott szép dolgokat.

holnap hajrá NYG!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
bénáztunk rendesen, de meglett.
Matty az első két 300as meccse után most összehozott egy 130 feletti QB ratinget.
Jaquizz sokadik meccsünket biztosítja be nagyon szépen. Norwood nem is hiányzik nekem.
Jenkins nem mutatott ellenünk semmit, de azért hiányzik.
Owens pedig gyakorlatilag megmentette nekünk a meccset.

Franks-hez én nagy jövőt fűztem, de egyenlőre nagyon siralmas, amit ő csinál.

jövő héten végre egy kemény meccs. végre egy jól futó csapat. és nem is olyan esélytelenek ők Leinarttal.

ma este nagyon szorítsunk a Giants-nek.Zsoca
ha jól tudom Leinart ma megsérült
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
bénáztunk rendesen, de meglett.
Matty az első két 300as meccse után most összehozott egy 130 feletti QB ratinget.
Jaquizz sokadik meccsünket biztosítja be nagyon szépen. Norwood nem is hiányzik nekem.
Jenkins nem mutatott ellenünk semmit, de azért hiányzik.
Owens pedig gyakorlatilag megmentette nekünk a meccset.

Franks-hez én nagy jövőt fűztem, de egyenlőre nagyon siralmas, amit ő csinál.

jövő héten végre egy kemény meccs. végre egy jól futó csapat. és nem is olyan esélytelenek ők Leinarttal.

holnap este nagyon szorítsunk a Giants-nek.

szerk.:
ja és mekkora fail, hogy én Juliotól 100+yardot vártam. megvolt a meccs elején az első dropja Atlanta mezben(legalábbis, ami megmaradt és látványos volt) és utána eltűnt teljesen.

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
visszatér Baker. én ő reá lesz kíváncsi.
meg ha már Julio úgyis lesérül majd pár meccs múlva megint, ma bőven lesz lehetősége megint előre betermelni a yardokat.

több mint 12 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Kemény meccsre számítok, de nagyon örülnék, ha nem lenne az.
Nagyon várom!
Peterson ellen én is megnéztem volna a futás elleni védekezésünket...

GO FALCONS!
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Kelvin Hayden CB Toe Did Not Participate In Practice Out
Brent Grimes CB Knee Did Not Participate In Practice Questionable
Sam Baker T Back Full Participation in Practice Questionable
Vance Walker DT Groin Limited Participation in Practice Questionable
John Abraham DE Not Injury Related Full Participation in Practice Probable
Justin Blalock G Ankle Full Participation in Practice Probable
Tony Gonzalez TE Not Injury Related Full Participation in Practice Probable
Julio Jones WR Hamstring Full Participation in Practice Probable
Curtis Lofton LB Ankle Full Participation in Practice Probable
Todd McClure C Not Injury Related Full Participation in Practice Probable
William Moore S Quadricep Full Participation in Practice Probable
Corey Peters DT Knee Full Participation in Practice Probable
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Peterson hivatalosan is out, a futójáték most sem lesz tényező ellenünk.shawnka
tudom h ez még a jövő és először a minnesota meccs, de én vagyok rohadtul kíváncsi h a tate-foster duot mennyire tudjuk majd megfogni...peach
Peterson elég jó főpróba lett volna rájuk, de azért nem bánom, hogy inkább nem játszik 😀 magabiztos győzelmet várok.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Peterson hivatalosan is out, a futójáték most sem lesz tényező ellenünk.shawnka
tudom h ez még a jövő és először a minnesota meccs, de én vagyok rohadtul kíváncsi h a tate-foster duot mennyire tudjuk majd megfogni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Peterson hivatalosan is out, a futójáték most sem lesz tényező ellenünk.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
off:
shawnka! kurva jó az assassin's creed-es sig-ed. az xbox-om be van szarva, úgyhogy nekem még várnom kel december 2.-ig.Zsoca
Köszönöm szépen, Rata érdeme 😊 a csomagra nekem is várnom kell addig, de a wirágboltba ma felkerült 😀shawnka
jééé. rá se néztem, h fent van már szinte mindenhol. 😀

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
off:
shawnka! kurva jó az assassin's creed-es sig-ed. az xbox-om be van szarva, úgyhogy nekem még várnom kel december 2.-ig.Zsoca
Köszönöm szépen, Rata érdeme 😊 a csomagra nekem is várnom kell addig, de a wirágboltba ma felkerült 😀