Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
kiváltképp, hogy boshernál szarabb punter nem sok van a ligában, ha van egyáltalán...peach
tegnap pont jó napot fogott ki. a leghosszabb rúgása 55 yardos volt, 5 puntból pedig átlagolt 42-t. Onside kick badarság volt, nem is szabad ezt így megrúgni, de ezt felesleges vitatni. nem reménytelen a srác azért teljesen, jó lesz ő.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
na ennek örülök nagyon. fontos meccs lesz mindkét csapat számára. jó választás és legalább láthat az egész ország egy Falcons W-t. 😊Zsoca
ne jinxeljük be a srácokat, de ez nagyon kötelezőnek tűnik. NO Bye miatt visszajöhetünk 1 meccsre, az meg papírforma alapján MNF-en fog eldőlni. Falcons meccs mindig kuriózum magyar TV-ben, és végre nem csoportrangadót láthatunk.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Na vasárnap legalább képernyőre kerülünk...a Sport Tv adja a Titans elleni meccset... :cool:

a Wild Card hely meglehet...halkan jegyzem meg a Saints az idei formája alapján még összeszedhet egy-két váratlan vereséget / bakker megnéztem a sorsolásukat nehéz lesz... /
Nekünk hozni kell a hazai meccseket és nem ártana idegenben egy W a Texas vagy a Saints meccsek közül....Keano
na ennek örülök nagyon. fontos meccs lesz mindkét csapat számára. jó választás és legalább láthat az egész ország egy Falcons W-t. 😊

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
ém még 2 vereséggel számoltam a meccs előtt, NO és Texans idegenben L. A többit W-re mondtam de ez a tegnapi szerencsétlenség felborította ezt :/ nem úgy játszottunk mint ahogy otthon szoktunk...

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
texans ellen is lehet keresni valónk mert a futás elleni védelmünk igencsak fasza, mégis azért a saints elleni mnf-t sanszosabb behúzni sztem. sikerüljön mind2 az a tuti... 😉 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Na vasárnap legalább képernyőre kerülünk...a Sport Tv adja a Titans elleni meccset... :cool:

a Wild Card hely meglehet...halkan jegyzem meg a Saints az idei formája alapján még összeszedhet egy-két váratlan vereséget / bakker megnéztem a sorsolásukat nehéz lesz... /
Nekünk hozni kell a hazai meccseket és nem ártana idegenben egy W a Texas vagy a Saints meccsek közül....


több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Azzal együtt, hogy azért a jó teljesítménytől elég messze voltunk be lehetett volna húzni ezt a derbit. Normális passrush nélkül elmehetünk a sóhivatalba. Megint 0 sack, igaz a túloldal is csak egy alkalommal tudta földre vinni Ryan-t. Douglas meglepett, azt a drive-ot neki köszönhetjük nagyban. Azért azt is tegyük hozzá, hogy amellett, hogy volt némi push a ref. oldalról, azért egy laza flagat dobhattak volna White end-zone esetére a végén.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
a hosszú passzok valóban homályok voltak, ettől függetlenül hülyeség 5ből 4et douglasre dobni mivel nem ő a legfürgébb legény a ligában 😀 , roddyt alapból túl keveset használjuk idén szvsz. nincs picsa, jövőre valahonnan szedni kell egy domináns endet...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nem érdemeltünk győzelmet, mivel többször is úgy éreztem, hogy a bírók toltak minket. mondjuk azért respekt, mert én már -10nél temettem magunkat

Ryan nem volt jó ma sem. eddig ez nagyon nem az ő szezonja. a hosszú passzai teljesen homályok és alapól is a tavalyi játékához képest borzasztóan inkonzisztensül játszik. idén eddig ő a gyenge pontunk. nem tud plust hozni sokszor. nem eléggé CLUTCH. 😀

Douglas-nek tényleg piros pont + Nicholas-nak. kurva jó ez a sec. ha Grahamről tudomást vettünk volna, akkor teljesen elégedett lettem volna a passz elleni védekezéssel. ugyanakkrora fail volt őt ürsen hagyni, mint Douglas-t.
Julio-val nekem picit már most ki van a faszom. ez így nagyon nem jó. egyetemen is voltak bőven bajai. nem vagyok túl optimista. tehetséget és fizikumot nézve a legnagyobbak közé emelkedhet. nagy kérdés, hogy mennyi az ő szavatossága.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
jó hír: Chris Owens felépült az agyrázkódásból teljesen, jövő héten már játszani is fog. egyelőre úgy tűnik, hogy csak a ST-ben lesz helye, Hayden stabilnak tűnik a nickel pozícióban.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
csak mondani kellett, számunkra nagyon jól alakul a Chicago-Detroit jelenleg.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez a Mike Smith se nagy gógyi...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
5-4. Nem a legcsodálatosabb állás a szezon közepén, de innen még odaérhetünk az egyik Wild Card helyre. Az NFC Northból nem lesz ott 3 csapat, a többiek meg többet betliznek, mint mi. Jövő héten jön a Titans. Azt nem tudom kifejezni, hogy mennyire must win találkozó lesz.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
ha lenne pass rushunk az elég sokat segítene, akkor tán nem szopnánk be minden 15+ yardos passt az ellentől. ezzel együtt sem rossz a védelem, a saintset 23 pontyon tartani nem rossz.

ryan akkor is clutch! 😛, a végén nem értettem a play hívásokat, 3&2-re passzt hívunk, majd 4&inches-re meg futást középen mikor mindenki a boxban van pláne h eddig az összes ilyet simán megoldottuk qb sneakkel. :/

az sem lenne hátrány ha julio nem sérülne meg minden második meccsén. douglasnek nagy pirospont, állat volt ma!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Mike Smith első brain fartja HC-ként, négyévente egy belefér, bár ez sokba került.

Perception is reality.
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Én is készen leszek holnap, idegileg 😊
😊 így, így
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A mezek már készen állnak holnapra 😊

shawnka
Én is készen leszek holnap, idegileg 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A mezek már készen állnak holnapra 😊

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
kijött az injury report:

T Sam Baker (back) DNP DNP
DE Ray Edwards (knee) DNP LP
TE Tony Gonzalez (back) DNP LP
CB Brent Grimes (knee) LP LP
WR Julio Jones (hamstring) LP
S William Moore (quadricep) DNP DNP
DT Corey Peters (knee) LP LP

nagyjából Moore az egyetlen kérdéses. nem örülnék a hiányának, Sanders ugyan jó safety, de Will kéne rendesen Brees ellen.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
a félidőben így fog kinézni a Dome:

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 635 — Egyéb témák lakó
nekünk akkor már nem volt tétje. 😊
Zsoca
ez nem teljesen igaz 😊

egyébként meg teljesen mindegy, én Falcons győzelemmel számolok, max. meglepődök 😀

írtam a Saints topikban is, akármennyire jellegtelen Ryan játéka az idén (is 😀), ettől még a Saints sem játszik egyenletesebben, a labda egyik oldalán sem, és a Georgia Dome-ban mindig is jó lesz a Falcons, még a Packerst is sikerült majdnem megszorítani... a (szerintem) kimondottan gyenge Bucs is meg tudott verni minket otthon, ebből kiindulva jogosan gondolom, hogy az erősebb Falcons ellen is lesznek gondok...

egyetértek peach kollégával, hogy idén az NFC south nem csak hogy vicces vereségekbe tud belefutni, de kiegyenlített is: abban, hogy képtelen ugyanúgy játszani meccsről-meccsre

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
tippjáték: lesz e még idén olyan meccsünk ahol ryan nem dob intet? 😀

ebből az indi elleni mecccsből nyílván nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, a colts 5 per alatt gyorsan megverette magát.

remélem azért julio ettől a produkciótól úgy beindul h leigázza az egész ligát 😊

a fontos dolgok majd a saints ellen dőlnek el, ha kikapunk szerintem max a wild card sprint marad nekünk. amúgy is fura, h a szezon előtt halálcsoportnak titulált NFC south minden csak nem félelmetesen erős, cserébe viszont rettenet kiegyenlített.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
nem a Saints elleni meccs fogja eldönteni a csoport sorsát, de kétségtelenül a 2 legjobban várt meccs lesz. Tippre ezt elhozzuk, MNF-et meg behúzzák ők. Vagy fordítva 😀shawnka
Ez az NFC South, szökőévente egyszer nyer vki idegenben csopmeccset 😊empty taxi
Lásd tavaly, oda-vissza 😂Gyurma Pappa
Kivétel erősíti a szabályt 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
http://www.nfl.com/videos/auto/09000d5d823de2ce/Week-9-Top-5-catches

TOP5/NO1
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nem a Saints elleni meccs fogja eldönteni a csoport sorsát, de kétségtelenül a 2 legjobban várt meccs lesz. Tippre ezt elhozzuk, MNF-et meg behúzzák ők. Vagy fordítva 😀shawnka
Ez az NFC South, szökőévente egyszer nyer vki idegenben csopmeccset 😊empty taxi
Lásd tavaly, oda-vissza 😂Gyurma Pappa
nekünk akkor már nem volt tétje. 😊
idén is hasonlóan szoros meccset várok, mint a tavalyiak voltak. simán utolsó drive-on múlhat.