Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Valahonnan letölthető a Philly elleni teljes meccsünk?adyno12
TYT. Olvasd el a körképben az összefoglalót 😛shawnka
Az nem is kérdés. 😊 Viszont megnézném! TYT-n nem kell meghívó?

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Valahonnan letölthető a Philly elleni teljes meccsünk?adyno12
TYT. Olvasd el a körképben az összefoglalót 😛shawnka
Az nem is kérdés. 😊 Viszont megnézném! TYT-n nem kell meghívó?

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Valahonnan letölthető a Philly elleni teljes meccsünk?adyno12
TYT. Olvasd el a körképben az összefoglalót 😛
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Valahonnan letölthető a Philly elleni teljes meccsünk?

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DeCoud miért csak csere volt? ezt nem értettem :/ Sanders kiszorította volna? Weatherspoon nagyon jól játszott, szinte befogta az egész pályát, mindenhol ott volt, jó lesz ez az LB sor 😊Buga
Szegről végről még érthető is, Sanders simán okosabb és DeCoud akármennyire is szeretem nem az a tipikus hard hitter...
Deny: keress rá egy 2005-ös Bengals-Texans meccsre Dunta azon a meccsen Palmert zúzta le de rendesen, csoda h felállt CP.empty taxi
Pont tegnap linkelték be azt a játékot egy hasonló cikkbe Eagles oldalon. Érdekes ember. Nem utálom ettől, mert védő, ez a dolga, de nem is fogom kedvelni. Jövőre azért nem bánnám, ha mondjuk esetleges meccsünkön Steve Smith ellen nem tolna hasonlót.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
DeCoud miért csak csere volt? ezt nem értettem :/ Sanders kiszorította volna? Weatherspoon nagyon jól játszott, szinte befogta az egész pályát, mindenhol ott volt, jó lesz ez az LB sor 😊Buga
Szegről végről még érthető is, Sanders simán okosabb és DeCoud akármennyire is szeretem nem az a tipikus hard hitter...
Deny: keress rá egy 2005-ös Bengals-Texans meccsre Dunta azon a meccsen Palmert zúzta le de rendesen, csoda h felállt CP.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
DeCoud miért csak csere volt? ezt nem értettem :/ Sanders kiszorította volna? Weatherspoon nagyon jól játszott, szinte befogta az egész pályát, mindenhol ott volt, jó lesz ez az LB sor 😊

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Ma este megnéztem felvételről a meccset, úgy hogy nem tudtam az eredményt....a setupbox úgy gondolta hogy az uccsó 2 percet nem veszi mert már minek...kicsit sem voltam ideges... 😂
Örömömre maradt a 35-31 és megúsztam 2 perc körömrágást..Nagyon kellett ez a W...jobb hogy nem 0-2 vel vágunk neki a hétvégének a tampa ellen... :cool:


több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Dunta Robinson 40.000 dolláros büntit kapott.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
faszért nincs fent TYT-en még a meccs.Zsoca
faszért vagy pu*a p*cs és nem maradtál fennt 😛 😂 😂peach
azzz. mióta nézem az NFL-t nem volt, hogy egy idényben akár két meccset is kihagytam volna. most belekezdtem. :/Zsoca
kb. reggel 8 óta fent van.
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
faszért nincs fent TYT-en még a meccs.Zsoca
faszért vagy pu*a p*cs és nem maradtál fennt 😛 😂 😂peach
azzz. mióta nézem az NFL-t nem volt, hogy egy idényben akár két meccset is kihagytam volna. most belekezdtem. :/

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gratulálok!

Nem megyek bele meccs részleteibe, biztosan máshogy látjuk, ezért hívják ezt topicot Falcons-nak, másik topicot meg Eagles-nek. De egy kérdésem lenne: Dunta Robinson csak ellenük hoz mindig ilyen ütéseket elkapókra vagy ez nála rendszeres?Deny
nemtom, dunta sztem egy tapló, bár szerintem nem kirívóan öli a népeket :/peach
Első részével jelenleg még nem foglalok állást, csak kicsit úgy tűnik, mintha vadászna az elkapóinkra. Tavaly DeSean teljesen kiesett ütése után, nem egy pár playra, meccs is maradt ki, ha jól rémlik. De én akkor azt jól kezeltem, nem vettem szándékosan, szerelni akart. De fura, hogy megint egy keresztbe passz playnél szinte azonnal sisakra megy. Igaz, tavaly azonnal ütött, idén Maclin felé fordulhatott, de esélye nem volt kikerülni.
De meg várom Zsombi véleményét is (meg másokét is), ha jól tudom, kb. most nézi meccset.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Gratulálok!

Nem megyek bele meccs részleteibe, biztosan máshogy látjuk, ezért hívják ezt topicot Falcons-nak, másik topicot meg Eagles-nek. De egy kérdésem lenne: Dunta Robinson csak ellenük hoz mindig ilyen ütéseket elkapókra vagy ez nála rendszeres?Deny
nemtom, dunta sztem egy tapló, bár szerintem nem kirívóan öli a népeket :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
faszért nincs fent TYT-en még a meccs.Zsoca
faszért vagy pu*a p*cs és nem maradtál fennt 😛 😂 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
faszért nincs fent TYT-en még a meccs.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gratulálok!

Nem megyek bele meccs részleteibe, biztosan máshogy látjuk, ezért hívják ezt topicot Falcons-nak, másik topicot meg Eagles-nek. De egy kérdésem lenne: Dunta Robinson csak ellenük hoz mindig ilyen ütéseket elkapókra vagy ez nála rendszeres?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Turner 6.9-es átlaga hiába csak két meccs volt eddig azért nem gyenge 😀
Az OL-ben 2 helyen változott a tavalyi kezdő, koránt sem ugyanaz a hatékonyság elsősorban pass protectionben. Reméljük ha visszatér McClure javul ez az egység is.
A védelemből őszintén szólva igazából eddig csak a DL az ami jól muzsikál, de igazából ha ők jók akk kevesebb feladata van ált. a többieknek 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Tényleg nagyon nagy meccs volt, érdemes volt fennmaradni miatta 😊 Örülök hogy sikerült behúzni a múlt heti "produkció" után, de persze megköszönhetjük Vicknek is a turnovereket 😛
Viszont a playhíváson én is kiakadtam párszor.
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 433 — Falcons fan
A végén nem értettem miért nem próbáltunk futni, hátha meglesz egy first down és úgy telt volna le... Szívinfarktus kerülgetett hogy még oda kell rúgni Jacksonnnak majd utána a hail mary passz 😀 de nem lett baj, hatalmas W!

több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 262 — Omar's Coming Yo!
Nagyon büszke vagyok a csapatra.Nagyon nagy meccs volt.
Duntan meg nemtudok kiigazodni.
Tartani kéne ezt a formát és akkor...(majd meglátjuk meddig jutunk,mindenesetre nagy skalpot húztunk be)
Tony G egy állat,most igazán örülhetünk hogy nem vonult vissza a nyáron.

GO FALCONS

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Sajnos bealudtam a végén, de jó volt az ereményre ébredni. Szép helytállás volt! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 092 — Saturday Night Lights
http://cdn0.sbnation.com/imported_assets/811102/JULIOJONES.gifHöri
...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://cdn0.sbnation.com/imported_assets/811102/JULIOJONES.gif

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
áhhh, ez valami brutál volt így alvás helyett éjszakára. rohadtul nem ment a futás de csak addig erőltettük amíg turner elszaladt egy 50 yardosat 😀 mostmár legalább megpróbálkoztunk néhány hosszú passz játékkal, más kérdés h egyik se jött be. érdekes h az összes ilyet juliora dobta ryan, de aso sajna elég ihletett napot fogott ki. a védelem tavalyi önmagát idézte, nyeltük a yardokat mint kacsa a nokedlit de gyártottuk a turnovereket becsülettel. az O fal továbbra is elég gáz, bakert úgy verte agyba főbe trent cole h az már-már ciki. ryannek nincs elég ideje a passzoknál ezen muszáj lesz változtatni. a D fal közebe viszont ahhoz képest h milyen össze-vissza volt nem is volt rossz. dunta még mindig szar, grimesra meg már nem mernek dobni 😀
gonzo for president, hihetetlen mit művelt tegnap. de az O úgy összességében elég jól karistolt, bár az első félidei play hívások nem nagyon tetszettek. futás-futás-passz, csak az nem tudta mi fog jönni aki nem akarta.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Köszi a dicséreteket, remélem idén majd még egy AF-PE beharangozót fogok linkelni 😀Deny
valóban kurva jó már megint. nem nagyon van olyan téma, amire ne tértél volna ki. grat!