Atlanta Falcons

31 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Köszi a dicséreteket, remélem idén majd még egy AF-PE beharangozót fogok linkelni 😀
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons SNF beharangozó. Spekuláció, számok, képek, Vick http://philly.blog.hu/2011/09/15/week_2_at_atlanta #eagles #phillyblogDeny
nekem is nagyon tetszett, köszi hogy belinkelted! 😉
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons SNF beharangozó. Spekuláció, számok, képek, Vick http://philly.blog.hu/2011/09/15/week_2_at_atlanta #eagles #phillyblogDeny
szokás szerint kíváló írás 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons SNF beharangozó. Spekuláció, számok, képek, Vick http://philly.blog.hu/2011/09/15/week_2_at_atlanta #eagles #phillyblog
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Babineaux kb egy hónapot fog kihagyniDeny
top 5 legszarabb hír amit hallani akartam/nék... simán a liga egyik legalulértékeltebb DT-je.

maradt jerry + X. ájjáj 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Babineaux kb egy hónapot fog kihagyniDeny
Nem gondoltam volna, amikor a 2. negyed elején lement, hogy ez lesz... 😕

Ovie sérülésével mi a helyzet ?

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Babineaux kb egy hónapot fog kihagyni
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
más kérdés h semmi extra vészes dolgot nem csinált, erősen véleményes h rádobták a sárgát....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Dunta Robinson CB Hamstring ezt hogy szedte össze, elesett a játékos kijáróban? Mert találkozni nem találkozott senkivel...

Egyébként a Douglas féle hülyeség is előjött el is zavarnám a picsáb@.........
Elkezdett működni az O kezdtünk visszajönni a meccsbe, majdnem odaértünk az RZ-ba egy hosszú passzal erre keménykedik azzal a 20kilójával............ :mad: :mad: :mad: bünti 3&22 punt és el is ment az egész............. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:errorlacy6
na igen, ott azt hittem felrobbanok.... annyira felesleges volt :rolleyes:
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Egyébként a Douglas féle hülyeség is előjött el is zavarnám a picsáb@.........
Elkezdett működni az O kezdtünk visszajönni a meccsbe, majdnem odaértünk az RZ-ba egy hosszú passzal erre keménykedik azzal a 20kilójával............ :mad: :mad: :mad: bünti 3&22 punt és el is ment az egész............. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:errorlacy6
bizony, a temperamentumon csökkenteni kell, illetve egyes játékosok a szabályok keretein belül vezessék csak le a forrófejűségüket. nagyon sok felesleges szabálytalanságot szedtünk össze, pl. amit említettél Douglas-es. ezek rombolják a csapatmorált, az ilyen helyzetekben meg ez hiányzik a legkevésbé.
több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Dunta Robinson CB Hamstring ezt hogy szedte össze, elesett a játékos kijáróban? Mert találkozni nem találkozott senkivel...

Egyébként a Douglas féle hülyeség is előjött el is zavarnám a picsáb@.........
Elkezdett működni az O kezdtünk visszajönni a meccsbe, majdnem odaértünk az RZ-ba egy hosszú passzal erre keménykedik azzal a 20kilójával............ :mad: :mad: :mad: bünti 3&22 punt és el is ment az egész............. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
több mint 12 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Hát,pokoli nehéz lesz ez a szezon,szerencse a szerencsétlenségben hogy senki nem győzött a csoportban,így nem került senki lépéselőnybe.
Kenny
Pont ezt akartam írni...

GO FALCONS!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Sebaj, ha D-Rob folytatja a balfaszkodást az nekem csak jó, mert Chris Owens megelőzheti majd a depth-en 😀shawnka
hát azért Owensnek is voltak butaságai, szó mi szó.kaszo
ezt aláírom, főleg azt a 3. és sokat, amit azt hiszem Knoxnak dobott Jay, és még szoros volt a meccs akkor. de sokkal stabilabbnak érzem a posztra, mint Duntát bármikor is.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Sebaj, ha D-Rob folytatja a balfaszkodást az nekem csak jó, mert Chris Owens megelőzheti majd a depth-en 😀shawnka
hát azért Owensnek is voltak butaságai, szó mi szó.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
a Philly kb a legnagyobb mumusunk, úgyhogy nem sok jóra számítok.Zsoca
íppen akartam mondani, h ellenük hagyomásnyosan a legszarabb meccsünket szoktuk hozni/season



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
a Philly kb a legnagyobb mumusunk, úgyhogy nem sok jóra számítok.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Hát,pokoli nehéz lesz ez a szezon,szerencse a szerencsétlenségben hogy senki nem győzött a csoportban,így nem került senki lépéselőnybe.
Dunta valami katasztrófa volt tegnap,remélem feljavul(bár erre kicsi az esély😀)
Ráadásul jövőhéten egy kőkemény meccsünk lesz a phily ellen,remélem összeszedik magukat a srácok.
GO FALCONSKenny
Dunta 2010-es önmagát idézte, az utolsó 4-5 meccsen volt elvárható szinten. Ami jelenleg Grimes, a srác tegnap is hatalmasat játszott, nem is merte Jay felé dobálni a labdákat.
Sebaj, ha D-Rob folytatja a balfaszkodást az nekem csak jó, mert Chris Owens megelőzheti majd a depth-en 😀
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 261 — Omar's Coming Yo!
Hát,pokoli nehéz lesz ez a szezon,szerencse a szerencsétlenségben hogy senki nem győzött a csoportban,így nem került senki lépéselőnybe.
Dunta valami katasztrófa volt tegnap,remélem feljavul(bár erre kicsi az esély😀)
Ráadásul jövőhéten egy kőkemény meccsünk lesz a phily ellen,remélem összeszedik magukat a srácok.
GO FALCONS

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
sajnos nem láttam a szezonnyitót, de ennyi támadó yarddal nem illik 0 pontot csinálni (Biermann pick six-ét nem számítom)
5 sack? ehhez tavaly 4 meccs kellett az ellenfeleknek.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy tavaly is ugyanígy kezdtük a szezont, és tudjuk mi lett a vége. Én bízom a csapatban, mert a turnovereken kívül nem volt rossz, amit csináltunk. Bővebb elemzés később.shawnka
+1

mondjuk csak a fél meccset láttam, de igazából max ami aggasztó az az O fal tevékenysége...az elég tré volt. 5 sacket kapott ryan + semmire nem volt ideje.
a D sztem rendben volt, 14 pontot kaptunk ryan vicces fumblijából meg dunta ámokfutásából... a maradék 16 simán vállalható.
még csiszolódnia kell az offense-nek és simán jó lesz ez. különösen a red zone offense játékban van még mit fejlődni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
az nyugtat meg, hogy a csoportellenfelek is kikaptak. Camthers sem fog nyerni, mindenki 0-1. HALÁLCSOPORT!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
Annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy tavaly is ugyanígy kezdtük a szezont, és tudjuk mi lett a vége. Én bízom a csapatban, mert a turnovereken kívül nem volt rossz, amit csináltunk. Bővebb elemzés később.
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Bakker nagyon nem ezt vártam...Ryan eléggé indiszponált volt pedig 7/7-el kezdett, de aztán...mondjuk nem sok védelmet kapott...3 TO - 14 pont ajándék a Maciknak....így nehéz
Bízom benne, hogy profitálunk valamit ebből a zakóból...


több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
beokádott a laptopom, így kénytelen vagyok anyám gépénél próbálkozni meccset nézni, ami annyira f*s, hogy a meccsnézésem pengeélen táncol. 😕

szurkoljatok nekem is, h működjön majd... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
cirka öt óra és KICKOFF! izgulok már, mint Schmidt Pál egy aláíráskor 😀

addig is olvassatok beharangozást: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2396shawnka
*Schmitt 😛 😀 😀 nem csoda hogy ő is izgul el ne rontsa 😀kaszo
nyilván véletlenül írtam így :p