Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
faszért nincs fent TYT-en még a meccs.Zsoca
faszért vagy pu*a p*cs és nem maradtál fennt 😛 😂 😂peach
azzz. mióta nézem az NFL-t nem volt, hogy egy idényben akár két meccset is kihagytam volna. most belekezdtem. :/

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gratulálok!

Nem megyek bele meccs részleteibe, biztosan máshogy látjuk, ezért hívják ezt topicot Falcons-nak, másik topicot meg Eagles-nek. De egy kérdésem lenne: Dunta Robinson csak ellenük hoz mindig ilyen ütéseket elkapókra vagy ez nála rendszeres?Deny
nemtom, dunta sztem egy tapló, bár szerintem nem kirívóan öli a népeket :/peach
Első részével jelenleg még nem foglalok állást, csak kicsit úgy tűnik, mintha vadászna az elkapóinkra. Tavaly DeSean teljesen kiesett ütése után, nem egy pár playra, meccs is maradt ki, ha jól rémlik. De én akkor azt jól kezeltem, nem vettem szándékosan, szerelni akart. De fura, hogy megint egy keresztbe passz playnél szinte azonnal sisakra megy. Igaz, tavaly azonnal ütött, idén Maclin felé fordulhatott, de esélye nem volt kikerülni.
De meg várom Zsombi véleményét is (meg másokét is), ha jól tudom, kb. most nézi meccset.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
Gratulálok!

Nem megyek bele meccs részleteibe, biztosan máshogy látjuk, ezért hívják ezt topicot Falcons-nak, másik topicot meg Eagles-nek. De egy kérdésem lenne: Dunta Robinson csak ellenük hoz mindig ilyen ütéseket elkapókra vagy ez nála rendszeres?Deny
nemtom, dunta sztem egy tapló, bár szerintem nem kirívóan öli a népeket :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
faszért nincs fent TYT-en még a meccs.Zsoca
faszért vagy pu*a p*cs és nem maradtál fennt 😛 😂 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
faszért nincs fent TYT-en még a meccs.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gratulálok!

Nem megyek bele meccs részleteibe, biztosan máshogy látjuk, ezért hívják ezt topicot Falcons-nak, másik topicot meg Eagles-nek. De egy kérdésem lenne: Dunta Robinson csak ellenük hoz mindig ilyen ütéseket elkapókra vagy ez nála rendszeres?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Turner 6.9-es átlaga hiába csak két meccs volt eddig azért nem gyenge 😀
Az OL-ben 2 helyen változott a tavalyi kezdő, koránt sem ugyanaz a hatékonyság elsősorban pass protectionben. Reméljük ha visszatér McClure javul ez az egység is.
A védelemből őszintén szólva igazából eddig csak a DL az ami jól muzsikál, de igazából ha ők jók akk kevesebb feladata van ált. a többieknek 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 163 — Falcons fan
Tényleg nagyon nagy meccs volt, érdemes volt fennmaradni miatta 😊 Örülök hogy sikerült behúzni a múlt heti "produkció" után, de persze megköszönhetjük Vicknek is a turnovereket 😛
Viszont a playhíváson én is kiakadtam párszor.
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
A végén nem értettem miért nem próbáltunk futni, hátha meglesz egy first down és úgy telt volna le... Szívinfarktus kerülgetett hogy még oda kell rúgni Jacksonnnak majd utána a hail mary passz 😀 de nem lett baj, hatalmas W!

több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 565 — Omar's Coming Yo!
Nagyon büszke vagyok a csapatra.Nagyon nagy meccs volt.
Duntan meg nemtudok kiigazodni.
Tartani kéne ezt a formát és akkor...(majd meglátjuk meddig jutunk,mindenesetre nagy skalpot húztunk be)
Tony G egy állat,most igazán örülhetünk hogy nem vonult vissza a nyáron.

GO FALCONS

több mint 12 éve
gyeek LSU Tigers 8 050 — Stromfeld Aurél fan
Sajnos bealudtam a végén, de jó volt az ereményre ébredni. Szép helytállás volt! 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 617 — Saturday Night Lights
http://cdn0.sbnation.com/imported_assets/811102/JULIOJONES.gifHöri
...

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://cdn0.sbnation.com/imported_assets/811102/JULIOJONES.gif

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
áhhh, ez valami brutál volt így alvás helyett éjszakára. rohadtul nem ment a futás de csak addig erőltettük amíg turner elszaladt egy 50 yardosat 😀 mostmár legalább megpróbálkoztunk néhány hosszú passz játékkal, más kérdés h egyik se jött be. érdekes h az összes ilyet juliora dobta ryan, de aso sajna elég ihletett napot fogott ki. a védelem tavalyi önmagát idézte, nyeltük a yardokat mint kacsa a nokedlit de gyártottuk a turnovereket becsülettel. az O fal továbbra is elég gáz, bakert úgy verte agyba főbe trent cole h az már-már ciki. ryannek nincs elég ideje a passzoknál ezen muszáj lesz változtatni. a D fal közebe viszont ahhoz képest h milyen össze-vissza volt nem is volt rossz. dunta még mindig szar, grimesra meg már nem mernek dobni 😀
gonzo for president, hihetetlen mit művelt tegnap. de az O úgy összességében elég jól karistolt, bár az első félidei play hívások nem nagyon tetszettek. futás-futás-passz, csak az nem tudta mi fog jönni aki nem akarta.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Köszi a dicséreteket, remélem idén majd még egy AF-PE beharangozót fogok linkelni 😀Deny
valóban kurva jó már megint. nem nagyon van olyan téma, amire ne tértél volna ki. grat!

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Köszi a dicséreteket, remélem idén majd még egy AF-PE beharangozót fogok linkelni 😀
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 163 — Falcons fan
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons SNF beharangozó. Spekuláció, számok, képek, Vick http://philly.blog.hu/2011/09/15/week_2_at_atlanta #eagles #phillyblogDeny
nekem is nagyon tetszett, köszi hogy belinkelted! 😉
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons SNF beharangozó. Spekuláció, számok, képek, Vick http://philly.blog.hu/2011/09/15/week_2_at_atlanta #eagles #phillyblogDeny
szokás szerint kíváló írás 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons SNF beharangozó. Spekuláció, számok, képek, Vick http://philly.blog.hu/2011/09/15/week_2_at_atlanta #eagles #phillyblog
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
Babineaux kb egy hónapot fog kihagyniDeny
top 5 legszarabb hír amit hallani akartam/nék... simán a liga egyik legalulértékeltebb DT-je.

maradt jerry + X. ájjáj 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Babineaux kb egy hónapot fog kihagyniDeny
Nem gondoltam volna, amikor a 2. negyed elején lement, hogy ez lesz... 😕

Ovie sérülésével mi a helyzet ?

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Babineaux kb egy hónapot fog kihagyni
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 451 — a new hope (again)
más kérdés h semmi extra vészes dolgot nem csinált, erősen véleményes h rádobták a sárgát....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 163 — Falcons fan
Dunta Robinson CB Hamstring ezt hogy szedte össze, elesett a játékos kijáróban? Mert találkozni nem találkozott senkivel...

Egyébként a Douglas féle hülyeség is előjött el is zavarnám a picsáb@.........
Elkezdett működni az O kezdtünk visszajönni a meccsbe, majdnem odaértünk az RZ-ba egy hosszú passzal erre keménykedik azzal a 20kilójával............ :mad: :mad: :mad: bünti 3&22 punt és el is ment az egész............. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:errorlacy6
na igen, ott azt hittem felrobbanok.... annyira felesleges volt :rolleyes:
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Egyébként a Douglas féle hülyeség is előjött el is zavarnám a picsáb@.........
Elkezdett működni az O kezdtünk visszajönni a meccsbe, majdnem odaértünk az RZ-ba egy hosszú passzal erre keménykedik azzal a 20kilójával............ :mad: :mad: :mad: bünti 3&22 punt és el is ment az egész............. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:errorlacy6
bizony, a temperamentumon csökkenteni kell, illetve egyes játékosok a szabályok keretein belül vezessék csak le a forrófejűségüket. nagyon sok felesleges szabálytalanságot szedtünk össze, pl. amit említettél Douglas-es. ezek rombolják a csapatmorált, az ilyen helyzetekben meg ez hiányzik a legkevésbé.