NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 435
Babineaux mikor térhet vissza? kéne a falnak nagyon! :/Buga
1-2 hét elvileg.
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Babineaux mikor térhet vissza? kéne a falnak nagyon! :/

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 588 — a new hope (again)
kellene már egy olyan meccs ahol a D és az O is egyszerre jól muzsikál... az O most szerintem rendben volt, a D viszont nem tetszett. az h most nem sackaltek ryant semmit nem jelent mert a hawksnak is szar a passrussa. sajnos a mienk még szarabb. abraham egyedül kevés, edwards semmit nem csinál, biermann meg sidbury sem tudott robbantani vmit idén 😕
ha ezzel nem csinálunk vmit esélytelen a PO szvsz, mert szétpasszolnak minket. kapásból a hétvégén majd rodgers 😕
mondjuk ennél a seattlenél jobb ellenfelet nem is kérhettünk volna, mégis sikerült egy megnyert meccset majdnem elszórakozni.
nagyon döcögős sajna eddig a szezon...

julio nagy király, bosher szarakodását meg nemtom meddig kell még néznünk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Nézzük csak:
- Az OL pass blockban javult, run blockban romlott. Ehhez lehet hozzájárul h a Seahawks run D az egész jó, a pass rush viszont annyira nem.
- Matty Ice korrekt meccset hozott így h megvédték, a célpontjairól meg tudtuk h királyok.
- Áttérve a D-re Abraham sajna megöregedett, Babineaux nincs, így a 4 man rushunk kb. semmire sem jó. Ellenben futás ellen a Jerry-Peters kettős kifejezetten korrektnek tűnik.
- Mivel a 4 man rush nem hatékony, többet kell majd blitzelnünk, ami BVG rendszerében azért nem általános, meglátjuk mi lesz.
- A secondarynk szokásosan hullámzó. Mindenki képes akár egy meccsen belül is az all-pro és a facepalm-szint között kb. bármire, nyilván ha nagyobb lesz a nyomás nekik is könnyebb dolguk lesz.
- Áttérve a ST-re: Bryant még mindig megbízható, Weems returnerként átlagos eddig, a coverage csapatok szintén nem rosszak. Aki viszont nagyon rossz az Bosher. Ismerve a cap space helyzetünket nem csoda h nem adtuk meg Koenen-nek a lóvét, de draftolhattunk volna jobbat is :/ Nézzünk szét P ügyben: A legjobb FA szvsz Nick Harris 2001 óta van a ligában anno a Denver draftolta a 4. (!) körben, de meccsen a Bengals és a Lions színeiben játszott, jó munkásember, nem klasszis, de Boshernél klasszisokkal jobb. Az idei class egyik legjobb puntere Donahue szorította ki a Detroitból. Ha meg rookiet akarunk változatlanul akk 2 legjobb alternatíva az Trevor Hankins egykori Arizona State és Reid Forrest egykori Washington State punter. Forrest megjárta a Bills TC-t, de cutolták 08.28-án, ami nem feltétlen cink, hiszen Brian Moorman személyében a Buffalo-é a liga egyik legjobb puntere.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 888 — Egyéb témák lakó
szarok vagyunk. egy Hawks ellen nem lett volna szabad leülni. semmi tűz a csapatban. a draftunk legalább bejött. gyanús, h Julio lesz az OROY.Zsoca
Hacsak Cam le nem nyomja. Ha elkezd meccseket nyerni a Panthersnek, akkor esélyes lesz ő is. Ettől függetlenül Julio jó húzás volt!

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Jövő héten GB ...nem lesz egyszerű :rolleyes:


több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
szarok vagyunk. egy Hawks ellen nem lett volna szabad leülni. semmi tűz a csapatban. a draftunk legalább bejött. gyanús, h Julio lesz az OROY.

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
a hawks-ot csak ütjük.

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Azért lassan a győzelmeket el kell kezdeni gyűjtőgetni mert 3-4 zakó még biztosan kinéz és szerintem idén még a szokásosnál is nagyobb harc lesz a PO -ért...


több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 164 — Falcons fan
azért pánikolni nem kell sztem... egyáltalán nem rossz ez amit csinálunk csak valahogy nehezen akar összeállni egy egésszé a játékunk... ahogy haladunk előre szerintem javulni fogunk, nem bánnám ha pont PO-ra sikerülne teljesen összeállni.peach
+1
Remélem Turner is már a szezon elején ellövi a rossz meccseit. Aztán jöhetnek a 90-100 yardos derbik!adyno12
csak most nem ment neki, első két héten megvolt a 100 yard.
de hát 3. héten meg helyette összejött Roddynak meg Julionak is, és mégis csak egy td-t csináltunk, ez a baj.
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
azért pánikolni nem kell sztem... egyáltalán nem rossz ez amit csinálunk csak valahogy nehezen akar összeállni egy egésszé a játékunk... ahogy haladunk előre szerintem javulni fogunk, nem bánnám ha pont PO-ra sikerülne teljesen összeállni.peach
+1

Remélem Turner is már a szezon elején ellövi a rossz meccseit. Aztán jöhetnek a 90-100 yardos derbik!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 588 — a new hope (again)
azért pánikolni nem kell sztem... egyáltalán nem rossz ez amit csinálunk csak valahogy nehezen akar összeállni egy egésszé a játékunk... ahogy haladunk előre szerintem javulni fogunk, nem bánnám ha pont PO-ra sikerülne teljesen összeállni.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Az a másik probléma, hogy szvsz még most egy másik punter után kellene néznünk, Bosher ezel a 18-19 yardos puntjaival nem sokáig lesz keret tag... :/

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 209 — Lájkold a zsűrit!
Csak a támadó fal ami kritikán aluli... Baker lassan már vicc kategória a vak oldalon :/ plusz amit a red zoneban szerencsétlenkedtünk a végén?! Jó csapat ez Tampa de a végén simán verhető lett volna és ez a bosszantó 😕
Weatherspoon úgy néz ki nem tréfál idén😊Buga
a jövő évi 2. körösünk biztosan OT lesz. meg remélem a 3. is.shawnka
Nah ez az, meg kellene erősíteni a támadófalat, valszeg visszavonul Gonzo, Abraham, Peterson, ebből előbbi 2 utódja rohadtul nincs meg, pickünk meg szintén nincs sok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 588 — a new hope (again)
nem igazán értem h sikerült ezt bemucimizni, a tampa az égvilágon semmit nem csinált.

a fő gond sztem is a támadófal, ill. az sem segít h ryan 3 turnovereket csinál meccsenként... nyögvenyelős lesz ez a szezon, vért fogunk izzadni a PO ért.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 221 — Tyrone Creek
Csak a támadó fal ami kritikán aluli... Baker lassan már vicc kategória a vak oldalon :/ plusz amit a red zoneban szerencsétlenkedtünk a végén?! Jó csapat ez Tampa de a végén simán verhető lett volna és ez a bosszantó 😕
Weatherspoon úgy néz ki nem tréfál idén😊Buga
a jövő évi 2. körösünk biztosan OT lesz. meg remélem a 3. is.
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Csak a támadó fal ami kritikán aluli... Baker lassan már vicc kategória a vak oldalon :/ plusz amit a red zoneban szerencsétlenkedtünk a végén?! Jó csapat ez Tampa de a végén simán verhető lett volna és ez a bosszantó 😕
Weatherspoon úgy néz ki nem tréfál idén😊

több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 164 — Falcons fan
nekem eddig elég nagy csalódás ez a szezon, egyáltalán nem ezt vártam ettől a kerettől :rolleyes:
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
hát ezt most nagyon elbasztuk.

az összes kulcsmomentum a Bucs-é volt, pedig nem játszottunk rosszul

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
TYT. Olvasd el a körképben az összefoglalót 😛shawnka
Az nem is kérdés. 😊 Viszont megnézném! TYT-n nem kell meghívó?adyno12
nekem régen nem kellett csak regisztráltam és csókolom 😊Buga
jaja, de most már limitálva van, hogy hány felhasználó lehet egyszerre, ami természetesen ki van használva, úgyhogy érdemes visszanézni naponta, mert naponta törlik az inaktív júzereket. de ha gyors a neted szívesen megadom a felhasználói nevemet és a jelszavamat. 😊 szar az arányom nagyon.

DeCoud meg azért eléggé robbanékony. ebből adódóan ő is tud ám nagyokat ützközni, más kérdés, hogy abból gyakran misstackle lesz.. 😊

több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Valahonnan letölthető a Philly elleni teljes meccsünk?adyno12
TYT. Olvasd el a körképben az összefoglalót 😛shawnka
Az nem is kérdés. 😊 Viszont megnézném! TYT-n nem kell meghívó?adyno12
nekem régen nem kellett csak regisztráltam és csókolom 😊

több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Valahonnan letölthető a Philly elleni teljes meccsünk?adyno12
TYT. Olvasd el a körképben az összefoglalót 😛shawnka
Az nem is kérdés. 😊 Viszont megnézném! TYT-n nem kell meghívó?

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Valahonnan letölthető a Philly elleni teljes meccsünk?adyno12
TYT. Olvasd el a körképben az összefoglalót 😛shawnka
Az nem is kérdés. 😊 Viszont megnézném! TYT-n nem kell meghívó?

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 221 — Tyrone Creek
Valahonnan letölthető a Philly elleni teljes meccsünk?adyno12
TYT. Olvasd el a körképben az összefoglalót 😛
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Valahonnan letölthető a Philly elleni teljes meccsünk?

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!