Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Dunta Robinson CB Hamstring ezt hogy szedte össze, elesett a játékos kijáróban? Mert találkozni nem találkozott senkivel...

Egyébként a Douglas féle hülyeség is előjött el is zavarnám a picsáb@.........
Elkezdett működni az O kezdtünk visszajönni a meccsbe, majdnem odaértünk az RZ-ba egy hosszú passzal erre keménykedik azzal a 20kilójával............ :mad: :mad: :mad: bünti 3&22 punt és el is ment az egész............. :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
több mint 12 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Hát,pokoli nehéz lesz ez a szezon,szerencse a szerencsétlenségben hogy senki nem győzött a csoportban,így nem került senki lépéselőnybe.
Kenny
Pont ezt akartam írni...

GO FALCONS!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 170 — Tyrone Creek
Sebaj, ha D-Rob folytatja a balfaszkodást az nekem csak jó, mert Chris Owens megelőzheti majd a depth-en 😀shawnka
hát azért Owensnek is voltak butaságai, szó mi szó.kaszo
ezt aláírom, főleg azt a 3. és sokat, amit azt hiszem Knoxnak dobott Jay, és még szoros volt a meccs akkor. de sokkal stabilabbnak érzem a posztra, mint Duntát bármikor is.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 163 — Falcons fan
Sebaj, ha D-Rob folytatja a balfaszkodást az nekem csak jó, mert Chris Owens megelőzheti majd a depth-en 😀shawnka
hát azért Owensnek is voltak butaságai, szó mi szó.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 434 — a new hope (again)
a Philly kb a legnagyobb mumusunk, úgyhogy nem sok jóra számítok.Zsoca
íppen akartam mondani, h ellenük hagyomásnyosan a legszarabb meccsünket szoktuk hozni/season

...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
a Philly kb a legnagyobb mumusunk, úgyhogy nem sok jóra számítok.

több mint 12 éve
Hát,pokoli nehéz lesz ez a szezon,szerencse a szerencsétlenségben hogy senki nem győzött a csoportban,így nem került senki lépéselőnybe.
Dunta valami katasztrófa volt tegnap,remélem feljavul(bár erre kicsi az esély😀)
Ráadásul jövőhéten egy kőkemény meccsünk lesz a phily ellen,remélem összeszedik magukat a srácok.
GO FALCONSKenny
Dunta 2010-es önmagát idézte, az utolsó 4-5 meccsen volt elvárható szinten. Ami jelenleg Grimes, a srác tegnap is hatalmasat játszott, nem is merte Jay felé dobálni a labdákat.
Sebaj, ha D-Rob folytatja a balfaszkodást az nekem csak jó, mert Chris Owens megelőzheti majd a depth-en 😀
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 553 — Omar's Coming Yo!
Dunta valami katasztrófa volt tegnap,remélem feljavul(bár erre kicsi az esély😀)
Ráadásul jövőhéten egy kőkemény meccsünk lesz a phily ellen,remélem összeszedik magukat a srácok.
GO FALCONS

több mint 12 éve
sajnos nem láttam a szezonnyitót, de ennyi támadó yarddal nem illik 0 pontot csinálni (Biermann pick six-ét nem számítom)
5 sack? ehhez tavaly 4 meccs kellett az ellenfeleknek.

több mint 12 éve
Annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy tavaly is ugyanígy kezdtük a szezont, és tudjuk mi lett a vége. Én bízom a csapatban, mert a turnovereken kívül nem volt rossz, amit csináltunk. Bővebb elemzés később.shawnka
+1

mondjuk csak a fél meccset láttam, de igazából max ami aggasztó az az O fal tevékenysége...az elég tré volt. 5 sacket kapott ryan + semmire nem volt ideje.
a D sztem rendben volt, 14 pontot kaptunk ryan vicces fumblijából meg dunta ámokfutásából... a maradék 16 simán vállalható.
még csiszolódnia kell az offense-nek és simán jó lesz ez. különösen a red zone offense játékban van még mit fejlődni...

több mint 12 éve
az nyugtat meg, hogy a csoportellenfelek is kikaptak. Camthers sem fog nyerni, mindenki 0-1. HALÁLCSOPORT!
több mint 12 éve
Annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy tavaly is ugyanígy kezdtük a szezont, és tudjuk mi lett a vége. Én bízom a csapatban, mert a turnovereken kívül nem volt rossz, amit csináltunk. Bővebb elemzés később.
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 054 — Falcons Fan
Bakker nagyon nem ezt vártam...Ryan eléggé indiszponált volt pedig 7/7-el kezdett, de aztán...mondjuk nem sok védelmet kapott...3 TO - 14 pont ajándék a Maciknak....így nehéz
Bízom benne, hogy profitálunk valamit ebből a zakóból...

több mint 12 éve
beokádott a laptopom, így kénytelen vagyok anyám gépénél próbálkozni meccset nézni, ami annyira f*s, hogy a meccsnézésem pengeélen táncol. 😕

szurkoljatok nekem is, h működjön majd... 😀

több mint 12 éve
cirka öt óra és KICKOFF! izgulok már, mint Schmidt Pál egy aláíráskor 😀

addig is olvassatok beharangozást: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2396shawnka
*Schmitt 😛 😀 😀 nem csoda hogy ő is izgul el ne rontsa 😀kaszo
nyilván véletlenül írtam így :p
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 163 — Falcons fan

addig is olvassatok beharangozást: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2396shawnka
*Schmitt 😛 😀 😀 nem csoda hogy ő is izgul el ne rontsa 😀
több mint 12 éve

addig is olvassatok beharangozást: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2396
több mint 12 éve
Nem csak Én várok győzelmet... :cool:

http://espn.go.com/nfl/picksKeano
ezek bolondok... 😀

több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 054 — Falcons Fan
Nem csak Én várok győzelmet... :cool:

http://espn.go.com/nfl/picks

több mint 12 éve
Roddy cipői hétvégére

több mint 12 éve
Az átlagéletkort tekintve nekünk van az 5. legöregebb csapatunk(ez már a cut-ok utáni helyzet). 😊
mondjuk a kezdő csapatot nézve sztem nem ilyen rossz a helyzet.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 849 — Scream and scout
Davis-t nem értem, mert nagyon jó backup oda ő. Annyiból jó ez a lépés, hogy Cliff Matthews várhatóan több szerepet fog kapni. Maradt 6 DE a keretben: Abraham, Biermann, Edwards, Sidbury, Matthews, Stephens.

Wire a másik érdekes, ő oszlopos tagja volt a ST-nek, és bármikor be tudott ugrani OLB-nek, annyira nem is volt szar.

holnap még 10 cut várható.shawnka
Davis a legjobban fizetett backup volt kb. az egész keretben szal annyira nem meglepő, mindemellett tavaly igen gyenge szezonja volt.
Wire meg... hát ez már meglepibb mindenesetre az LB-sorunk durván mély, az új kickoff szabály miatt meg gyanítom úgy voltak vele Dimitroffék már annyira nem fontos egy ST-ász.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Cliff Matthews túlélte a cutokat. Newman-nel közös kedvencünknek gratuláltam twitteren, amire ő reagált 😀 karrierem fénypontja ez.shawnka
király 😀 :cool:

több mint 12 éve
kész a Practice Squad: safety Rafael Bush, wide receiver Kevin Cone, wide receiver Drew Davis, guard Andrew Jackson, linebacker Robert James, tackle Jose Valdez and quarterback John Parker Wilson.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
11-5 szerintem is, de nem lesz meg a csoportgyőzelem.a wild card igen 😛

A Jégember győz, nem beszél.