Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
MekKlén a MekKlénKlánból nem lejárós?sutianap
Megy a felföldre,mint a hegylakó. 😊
Azt mondja,Ozzy skót,persze másik klánból,nem a sajátjából,mert azt megfizetné,mégha fullback is az istenadta.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
MekKlén a MekKlénKlánból nem lejárós?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
hogy van a WR-corp?sutianap
Minden a feje tetején,de ebből még akármi is lehet.
Boldin,Mase,akik tutik.Szerződés alatt,D.Reed,M.Smith,J.Harper,akiknek összesen nincs 1,azaz egy elkapásuk tétmeccsen.
Érkezett T.Smith,Doss és a QB/WR Tyrod Taylor.
Torrey Smith,2. körös,helyi gyerek,közönségkedvenc,már most celeb.
Doss, Flacco kívánságlistájának az élén volt a középső körös prospectek tekintetében.
Passolok,meglátjuk ki hogy mozog majd a campekben.

Sok a tehetség,csak Flacconak is fel kell nőnie a feladathoz.kátrány
akkor a futást ki is dobjátok?sutianap
Nem tudom.Tavaly,mind Flacco,mind Cameron belezavarodott az offense-be,mind hadvezér,mind stratéga.Ezen tapasztalaton felbuzdulva,mindenki kéri vissza a futójátékot.
Én is,én jobban szeretem.Persze,ha Flacco 4. évére 300 körül passzolna,pontosan meccsenként és kevésbé lenne inkonzisztens akkor persze változna a véleményem, 😊 ,de én bírtam magunkat tavalyelőtt,vagy tavaly a KC-t.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
hogy van a WR-corp?sutianap
Minden a feje tetején,de ebből még akármi is lehet.
Boldin,Mase,akik tutik.Szerződés alatt,D.Reed,M.Smith,J.Harper,akiknek összesen nincs 1,azaz egy elkapásuk tétmeccsen.
Érkezett T.Smith,Doss és a QB/WR Tyrod Taylor.
Torrey Smith,2. körös,helyi gyerek,közönségkedvenc,már most celeb.
Doss, Flacco kívánságlistájának az élén volt a középső körös prospectek tekintetében.
Passolok,meglátjuk ki hogy mozog majd a campekben.

Sok a tehetség,csak Flacconak is fel kell nőnie a feladathoz.kátrány
akkor a futást ki is dobjátok?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
hogy van a WR-corp?sutianap
Minden a feje tetején,de ebből még akármi is lehet.
Boldin,Mase,akik tutik.Szerződés alatt,D.Reed,M.Smith,J.Harper,akiknek összesen nincs 1,azaz egy elkapásuk tétmeccsen.
James Hardy,aki még zsákbamacska.Őt szerettük volna draftolni,anno.
Érkezett T.Smith,Doss és a QB/WR Tyrod Taylor.
Torrey Smith,2. körös,helyi gyerek,közönségkedvenc,már most celeb.
Doss, Flacco kívánságlistájának az élén volt a középső körös prospectek tekintetében.
Passolok,meglátjuk ki hogy mozog majd a campekben.

Sok a tehetség,csak Flacconak is fel kell nőnie a feladathoz.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
hogy van a WR-corp?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
A kérdés akkor az, mi lesz Gaitherrel?Delonso_
Nem tudni.
Tavaly IR-en volt egész évben és egy poszt - és bérvita után sérült vagy "sérült"meg a háta.Sztrájkolt a posztváltás miatt vagy tényleg sérült volt ,mindenképpen nagy kérdőjel.Szerintem leginkább attól tartanak a vezetők,ha megkapja a nagy LT pénzt,azonnal olyan "magyarsoccerfocistaként"a fizetés és a teljesítmény/motiváció/elhivatottság olyan arányban csökkenne.Marylandi gyerek,oda járt egyetemre,ismerik.A pályán qrva jó,a bizalom nincs meg vele kapcsolatban,ami fél sikertelenség.
2009-ben is volt sérült de ott a nyaka sérült meg az NE ellen.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A kérdés akkor az, mi lesz Gaitherrel?
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Köszi srácok!

Akkor igazából Chester sem érdekes, mert back up szerű embert ne fizessünk túl...

Üdv

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mennyire jók? Meg akarja mindkettőt tartani a FO?
Rolni
Yanda az év végén mint elsődleges prioritás szerepelt a csapat újraszerződő játékosainak listáján,
aligha valószínű, hogy ne lenne nálunk nagy igény rá... alap a fal szempontjából...
Chester már inkább csere, de ő meg a fal bármely posztján bevethető... talán T-ként nem, de ki tudja... 😊😀
Szóval ha engem kérdezel, Ő elcsábítható lenne nagyobb összegért, de a csapat szerintem Őt is igényli..
Ő amolyan csendes, hálás, teszem a dolgom és jó, hogy játszhatok típusú playa... amúgy backup és depth ember
Szerintem nem eladó egyikük se 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Sziasztok!

Potenciális FA OL emberkéket nézegetek...

Chris Chester és Marshall Yanda érdekelne...

Tényleg FAk? Vagy RFA mondjuk Yanda?
Mennyire jók? Meg akarja mindkettőt tartani a FO?

KösziRolni
Yanda probowl szint,mint RG, idén kényszerből RT-t játszott és nem volt rossz,de az igazi posztja az RG.Meg fogjuk fizetni,prioritás.

Chestert vihetitek 😊 😛 ,az idei év gyenge falának leggyengébb láncszeme volt,mint RG.Yanda helyén játszott.
De évi 3-4 meccsre,mint backup jó.Gyors,a futást támogatja,csak kicsit gyenge,az erősebb DL ellen kevés,elnyomják.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 644 — Raiders fan
Sziasztok!

Potenciális FA OL emberkéket nézegetek...

Chris Chester és Marshall Yanda érdekelne...

Tényleg FAk? Vagy RFA mondjuk Yanda?
Mennyire jók? Meg akarja mindkettőt tartani a FO?

Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Igen, ahogy valaki említette, egy értékelést majd én is összedobok.. sőt egy AFC North értékelő is ki fog jönni... a Tyrod vs Troy összehasonlítással nem értek egyet, a VTech-es arc sztem sokkal jobb QB lehet a profik közt (pocket passing/presence terén magasab jobb, mint Troy) - de igazából mindegy, backup posztról van szó.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Miben?
Ugyans Troynak igen biztos keze van amit Tyrodról nem nagyon lehet (még) elmondani.
Tyrod pedig jobban rohangál, bár abban Troy sem gyenge.
Ahh megvan, pici mindkettő és mérges mindig.Delonso_
Pici nem lát ki a fal mögül, mérges, futkos, mert muszáj... Troy H'trophy győztes, de ettől még
megmarad a leglényegesebb hasonlóság, mindkettő ült/ülni fog a padunkon, max. ha mindenki meghalt előtte,
vagy ha trükközünk, akkor kerül pályára...

Amúgy jelenleg Flacco, Cantwell, Taylor és az inkább kifelé, mint befelé álló Bulger van,
namost Cantwell-t többször dobtuk ki, mint az ötödikes szefós Pistike a tornaórán a mozgáskorlátozott
Julikát... szóval szvsz Bulgert nem tartjuk meg, mert drága, Cantwell és Flacco meg kevés... darabra. Ezért idén is
szerzünk kb egy Beck-et Joe mögé s Tyrod a 3rd, és hát istenem, ha Tyrod még néha el is tud
kapni... bár ilyet ritkán játszunk, de a srác legalább tényleg mozgékony... de bárki, bármikor rámcáfolhat 😀
Annál is inkább, mert miért ne 😊

Amúgy én nagyon bírtam nálunk Troy-t, de hát peche volt... a 69eseknél(😊) meg sztem jobb mint Alex, de ott is peche van...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A trükkökhöz annyit,hogy annyit ér,amennyi megvalósul belőle.Tavaly semmi nem valósult meg semmiből...kátrány
Tavaly az egyetlen trükkünk, az év folyamán 4x bevetett Stallworth reverse volt... igazából tavalyelőtt volt néhány meglepő
és jó húzásunk, amiben benne volt még Troy, aki sztem nem kicsit hasonlít - bár ezt lehet fordítva kell írni - Tyrodra, szóval ezért gondoltam a dolgot.. de majd eldől...Collapo
Miben?
Ugyans Troynak igen biztos keze van amit Tyrodról nem nagyon lehet (még) elmondani.
Tyrod pedig jobban rohangál, bár abban Troy sem gyenge.
Ahh megvan, pici mindkettő és mérges mindig.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A trükkökhöz annyit,hogy annyit ér,amennyi megvalósul belőle.Tavaly semmi nem valósult meg semmiből...kátrány
Tavaly az egyetlen trükkünk, az év folyamán 4x bevetett Stallworth reverse volt... igazából tavalyelőtt volt néhány meglepő
és jó húzásunk, amiben benne volt még Troy, aki sztem nem kicsit hasonlít - bár ezt lehet fordítva kell írni - Tyrodra, szóval ezért gondoltam a dolgot.. de majd eldől...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Szvsz a trükkök lehetősége miatt... ha ez a konspirációm áll, akkor szerintem megtartjuk Stallworth-t is, mert így
reverse, double reverse és wildcat is benne lehet a pakliban... no meg a jó öreg screen elvileg variációs lehetőséget
ad bőven ez a csapat + draft szóval izgalmas is lehet a szezon...

Valaki aki nálam okosabb összedobna egy draft értékelőt rólunk? Soldi meg gondolom/remélem úgyis értékeli majd a csoportot...Collapo
Az értékelőn Igor valószínű,hogy dolgozik,mint szerkesztő.Ilyenkor azért van ilyen "csendben",mert majd értékel.

A trükkökhöz annyit,hogy annyit ér,amennyi megvalósul belőle.Tavaly semmi nem valósult meg semmiből...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Szvsz a trükkök lehetősége miatt... ha ez a konspirációm áll, akkor szerintem megtartjuk Stallworth-t is, mert így
reverse, double reverse és wildcat is benne lehet a pakliban... no meg a jó öreg screen elvileg variációs lehetőséget
ad bőven ez a csapat + draft szóval izgalmas is lehet a szezon...

Valaki aki nálam okosabb összedobna egy draft értékelőt rólunk? Soldi meg gondolom/remélem úgyis értékeli majd a csoportot...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Bulger FA, gondolom azért hoztak egy QB-t, hogy legyen valaki Flacco mögött mindenképp, én leginkább Brown húzását nem értem.....Phoseidon
minden szakértő,inkább WR-nek írja,mint QB-nak.
Ha QB-nak még nem tudni,mibe szerettek bele scoutjaink...


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Bulger FA, gondolom azért hoztak egy QB-t, hogy legyen valaki Flacco mögött mindenképp, én leginkább Brown húzását nem értem.....

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Chykie Brown és Tyrod Taylor draftolásán kicsit értetlenkedek.

Anthony Allen,mindig hozunk későbbi körös RB-t de akkor már nem hagytam volna Herlitz-et bent,mert LB-t is húzunk mindig,most kimaradt.

A Birk utódját sem húztuk be.

Majd kiderülnek a dolgok.
Elégedettségem kicsiz mérsékelt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
egyik pick se tűnik rossznak az 5. körben, talán annyi savanyú szájízem van, hogy csiki nem törekszik INT-re, inkább elüti a bogyót... ez persze nem feltétlenül rossz, szóval meglátjuk 😀 demegaszontam 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Hm... Torrey Smith és Reid is jó húzás szerintem, pláne, ha Gaither sokat nyümmög, mint tavaly...
Doss megyünk a pass-heavy irányba, de talán a sok wr végre majd minőségi passzjátékot is hozhat...
Örülök, de most már kellene DL... meg sajnos igaz, hogy bár a srácok hátul nem töketlenek, de egy
tanulékony S is jól jönne... talán a kompikkal...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
4. körös pickünk, egy újabb WR, Tandon Doss.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Torreynak örülök, Reidet meglátjuk.

Kíváncsi vagyok, ma még milyen posztokra húzunk.