Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Most Baltimore boldog.
Úgy emlékszek,DHB-t nem akarták ennyire a szurkolók,újságírók.Valamelyik Ravens fórumon olvastam,írta egy szurkoló,hogy ismeri Torrey Smitht, dicsérté,milyen jó srác,szerény,közvetlen.Dicsérték az edzői,az újságírók.Jó tanuló és koraérett személyiség.Kisfelnőtt,nehéz életük volt.
Mikor Clayton elszerződött,sokan sajnálták,sajnos nem a játéka miatt,hanem mert,mint embert kedvelték.Mosolyogva és intelligensen kommunikált,egy könyvtári beszélgetésre és zajosabb ankétra is szívesen ment.
Baltimore-ban szeretik a Terps-et,sok Ravens szurkoló jár ki oda is.Szerettek volna egy local hero-t http://www.youtube.com/watch?v=0DOVkNMEJ2Y&feature=related
Smith-re kicsit a "mi fiunk " szerep hárulhat,bízok benne,hogy megfelel .

Reid esete kísértetiesen hasonlít a Yanda feltrede-re.Ha azon az úton halad,ahogy Yanda is,akkor ....
Ezügyben bízok a scout stábunkban,mert Reid-et akarták és nem valakit.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a kedvenc Baltimorei húzásomhoz küldöm igornak 😊
http://www.youtube.com/watch?v=YmsGUeq6pp8
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Torrey nagyon higanyból van, én nagyon bírom, nézzétek meg a Maryland pro dayen (fekete szerkóban):
http://www.youtube.com/watch?v=ed1K2glKi3Q

Reid nagyon project. RT-be meg sztem elég vékony (még). Inkább LT lehetne sztem. Tényleg lehet kicsit Vollmerhez hasonlítani, mert jó atléta a pali. Én azt hittem, h valamelyik zone blockingot nyomó csapat viszi. A tavaly választott kétajtós szekrény Harewood kicsit más típusú T, mint ő.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Torrey Smith: Felemás érzéseim vannak vele kapcsolatban. Ilyen WR nagyon kellett a csapatba, csak nem biztos hogy ő. Benne van simán , hogy bust lesz, meg mi nem vagyunk híresek arról, hogy csak úgy húznánk a jó WReket, ugye nem kell sorolni...
Másfelől örülök, mert sokan az első körben írták hozzánk, és így a második körben érték szerint kb a helyén van és homerpick. Összeségében inkább örülök neki, mint nem, de ebben benne van az is, hogy sok terps meccset néztem.

Jah Reid: Reachnek tűnik, lehet hogy egy két körrel később is el tudtuk volna vinni, de a front officenak nagyon megtetszhetett, mivel még fel is tradeltünk érte. Azt olvastam, hogy RTnek akarjuk képezni, ami azt jelenti, hogy Gaithert nem fogjuk marasztalni, és Ohert továbbra is LTnek akarjuk. Valahol Vollmerhez hasonlították őt, reméljük igazuk lesz. 😊 Tackle is kellett, a poszt maga teljesen rendben vna.

Összeségében eddig egyáltalán nem rossz, főleg megnézve néhány csapat draftját. 😛 Sajnos a Steelers se draftol rosszul, sőt... :/ Ami feltűnő, hogy pass rushert és DE-t nem szereztünk, ezek szerint még bízunk a Kindle, Kruger, Jones hármasban.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Végül is én sem vagyok szomorú,Jimmy Smith miatt,sőt.
Valakitől olvastam,a shutdown corner és probléma mentes személyiség ritka,mint a fehér holló,miért van így nem tudom.
Van nálunk két korszakos HOF vagány ,Ray és Ed,akivel ráadásul egy pinkában is edzenek,mint DB -k. Abszolút egyet értek Igorral,hogy ,ha Ray nem lesz rá hatással,pozitív értelemben,akkor valszeg senki nem fog.
Remélem,Wilsont megtartjuk,mert ő jó volt idén,nagyon.Fabian mandátuma lejárt,talán Carré is.
Ma WR/ILB/C pickre számítok.
Van Foxy-Webb-Smith-Cary Williams négyes.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha Ray nem tudja megnevelni Jimmy Smitht (ergo leorditani a fejét, ha hülyül), akkor senki 😊

Én nagyon örülök a picknek.. C-Mac óta az első elit/domináns CB-nk lehet, és bár én megtartanám Wilsont, Webbet pedig nickelnek pláne, most már kevésbé aggódok.

Őszintén szólva, sok mindent el tudok képzelni.. talán csak QB-t/belső falembert/rúgót nem a 2. kör végén. (LeShoure/Ryan Williams is jöhet 2. kör végén.. szoktunk BPA-zni, WR/OT alap, a DL-t imádja a főnökség, Martez Wilson vagy Ayers/Houston is jöhet... sőt akár egy újabb def backet is el tudok képzelni)

Attól függ melyik poszton milyen lesz a kínálat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy kis megjegyzés, most olvastam valahol, amiban sok igazság van: Jimmy Smith to the Ravens - He's going to be AWESOME with Ray Lewis and Ed Reed mentoring him! (mondjuk speciel én őt Eagles-be akartam nagyon, szomorú is vagyok, hogy benn hagytuk)

Ja, és ha valakinek kell Jimmy sig, most volt sig battle-ben téma ő.
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Jó kezdés, a folytatás is reméljük hasonló lesz. 😊 CB-inket hogy látjátok? Smith+Foxworth+Webb+? Szerintem Wilsont nem tartjuk meg, mert valaki jó pénzzel bekínálja, helyette inkább Carrt próbálnám megtartani. C-Mac fénykora óta nem volt ilyen tetszetős az egységünk. Második körben én is WR-t érzek, mondjuk egy Titus Youngnak örülnék, aztán lesz valami nagy csúszó játékos és berántjuk. 😀s.gergo
Én azért nem hagynám túl sokat parlagon CWilliamset se... ügyes volt tavaly amikor láttam... igaz nem sokszor...Collapo
Róla el is felejtkezdtem, de a lényeg, hogy végre CB poszton remélhetőleg nem leszünk sebezhetőek. 😊 LB class jövőre nem lesz rossz, azt hiszem a közvetítésben mondta TTT, szóval Ray-Ray utódjának a gondoskodásával várnék egy évet. 😊 De egy Martiz Wilson második körös húzásával se lennék szomorú, bár nem hiszem hogy nálunk bent lesz még.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jó kezdés, a folytatás is reméljük hasonló lesz. 😊 CB-inket hogy látjátok? Smith+Foxworth+Webb+? Szerintem Wilsont nem tartjuk meg, mert valaki jó pénzzel bekínálja, helyette inkább Carrt próbálnám megtartani. C-Mac fénykora óta nem volt ilyen tetszetős az egységünk. Második körben én is WR-t érzek, mondjuk egy Titus Youngnak örülnék, aztán lesz valami nagy csúszó játékos és berántjuk. 😀s.gergo
Én azért nem hagynám túl sokat parlagon CWilliamset se... ügyes volt tavaly amikor láttam... igaz nem sokszor...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Igazából az az én bajom, hogy ha lenne némi LB mélysége a draftnak, még oda is tudnék húzni valakit középre... akár már második körben is... túl sok helyen látom, hogy öregszik a csapat... sok a pótlandó... de mondjuk az is igaz, hogy van még kb 2-3 év addig, szóval lehet még pótolni sok mindent... amúgy szerintem most nagyon jó a csapat 😀Collapo
2. kört nem is oda áldozzuk, mert nem mély a class. Reméljük jövőre mélyebb lesz, és akkor az elkövetkezendő 1-2 évben ott is tudunk megfelelően erősíteni. Még időben vagyunk, úgyhogy emiatt nem most kell aggódni. Nyilván a vezetőség is tisztában van ezzel.
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Jó kezdés, a folytatás is reméljük hasonló lesz. 😊 CB-inket hogy látjátok? Smith+Foxworth+Webb+? Szerintem Wilsont nem tartjuk meg, mert valaki jó pénzzel bekínálja, helyette inkább Carrt próbálnám megtartani. C-Mac fénykora óta nem volt ilyen tetszetős az egységünk. Második körben én is WR-t érzek, mondjuk egy Titus Youngnak örülnék, aztán lesz valami nagy csúszó játékos és berántjuk. 😀
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Igazából az az én bajom, hogy ha lenne némi LB mélysége a draftnak, még oda is tudnék húzni valakit középre... akár már második körben is... túl sok helyen látom, hogy öregszik a csapat... sok a pótlandó... de mondjuk az is igaz, hogy van még kb 2-3 év addig, szóval lehet még pótolni sok mindent... amúgy szerintem most nagyon jó a csapat 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mondjuk tavaly volt két DT és egy LB/DE pick... sztem most inkább a wr az erősebb... de Ozzie majd varázsol valamit nekünk 😊Collapo
Igen, pont emiatt érzem egy hajszállal esélyesebbnek a WR picket. 😊

Bár ugye ez az AFC North, úgyhogy simán lehet DL pick is. 😊
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Mondjuk tavaly volt két DT és egy LB/DE pick... sztem most inkább a wr az erősebb... de Ozzie majd varázsol valamit nekünk 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hát ez elég érdekes volt...

Második kör? WR vagy DL kérdésben én abszolút 50-50%-ot érzek. Nem tudok most különbséget tenni, talán egy hajszállal a WR... Ahogyan alakul majd az este szerintem.

Mindenesetre én örülök Jimmynek.
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
kár a negyedik körös pikketekért... már ami minket érint, de sztem több is veszett Mohácsnál...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Nem tudom, érdekel e valakit, de Jerry Angelo elnézést kért, az ő és a stábja hibájából történt a csúszás. A Ravens mondta, hogy csere lesz, a liga hívta a Bearset, hogy megerősítse, de szétkapcsoltak, vagy nem adtak be valamit megfelelően, nem értettem pontosan.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Jól olvastam, hogy ez egy negyedik körös pickbe került? Felhomályosítana valaki? :/
Mármint ha jól értem, akkor a mackótesók 4 pickje lett volna még a mienk, ha megerősítik
a trade-t...

Valamint ki legyen második körben? Szvsz WR vagy DL...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Óh mégse:
RT @AdamSchefter: Ravens were ready to make a deal with the Bears, then Chicago balked and clock ran out, causing Baltimore to miss its turn
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
tök mind1 kit húztok, a draft lúzerei egyértelműen a Ravens 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát elvileg tradelni akartak, biztos nem adtak le valami papírt, hogy trade, vagy nem tudom.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 009 — #NoStress
Ez most reach, vagy steel? 😊

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
LOL

Megyek is aludni...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
gratulálok 😂 😂
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Jimmy Smith/Aaron Williams, és a TOP 5 OT közül (Ty Smith/Castonzo/Solder/Carimi/Sherrod) bárki jóhet.. és inkább ők jöjjenek, mint DL erősítés, legalábbis én ezt szeretném.

Ha Watt, Bowers vagy valami nagy név lecsúszik, az más tészta.. de pl. a Liuget/Wilkerson/Kerigan/Clayborn - őket nem szeretném annyira, értük nem kéne reachelni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)